Happy Birth day **SPOW**

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم نشی نه اینکه بشی اکسیژن مهم نیست به کالری از دست رفتت فکر کن 300 کالری توی یه مسابقه 10 دقیقه ای:eek::eek:

ببین شقایق جان هر ورزشی رو باید درست انجام بدی. مثلا اگه می خوای به طور حرفه ای کار پرورش اندام رو انجام بدی، باید از مکمل ها استفاده کنی که به طور مثال مفاصلت دچار مشکل نشه. این ورزش هم تغذیه مخصوص به خودش و داره که قبل و بعد از ورزش باید رعایت بشه. در این صورت نه تنها کالری از دست نمیدی، بلکه جذب هم می کنی!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ببین شقایق جان هر ورزشی رو باید درست انجام بدی. مثلا اگه می خوای به طور حرفه ای کار پرورش اندام رو انجام بدی، باید از مکمل ها استفاده کنی که به طور مثال مفاصلت دچار مشکل نشه. این ورزش هم تغذیه مخصوص به خودش و داره که قبل و بعد از ورزش باید رعایت بشه. در این صورت نه تنها کالری از دست نمیدی، بلکه جذب هم می کنی!
:eek:
کوفت:D

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه کلمه آشنایی!! نمی دونم چرا این کلمه رو زیاد می شنوم!! خیلی این کلمه رو دوست دارم.
البته آتی معمولا درد و مرض رو هم بهش اضافه می کنه!!
و گهگاهی هم از کلمه مرگ استفاده می کنه!! اینقده خوشم میاد!!!!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چه کلمه آشنایی!! نمی دونم چرا این کلمه رو زیاد می شنوم!! خیلی این کلمه رو دوست دارم.
البته آتی معمولا درد و مرض رو هم بهش اضافه می کنه!!
و گهگاهی هم از کلمه مرگ استفاده می کنه!! اینقده خوشم میاد!!!!
نه من درد و مرض و مرگ نمیگم همون کوفت بسته:surprised:
کوفت= کوفتت بشه:D

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم دسته گل منه که جا گذاشت! :(

دقیقاً همین دسته گل بود؟
:surprised:

منم بودم جا میزاشتم اونو:smile:

بچه اینقدر دو به هم زنی نکن:mad:

پژمان جان می خوای بیشتر توضیح ندی؟
:D

Hps

عضو جدید
صاحب تولد که خیلی وقته گذاشته رفته...اما بازم تولدشون مبارک!!