atros تقدیم میکند****ورژن جدید***سوژه خندهاییم ما ایرانیا:-)تاپیک ببین و بترک 2***____new

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا

سلام به همه عزیزان و دوستان گلم

تشکر و مرسی باشین به همه بچهایی که تو تاپیک قبلی با عنوان
سوژه خندهاییم ما ایرانیا:)تاپیک ببین و بترک
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=201222
استقبال بی نظیری کردند .

*ملینا*, aban68, atiii-68, azadeh_j, basu-87, bita.m, dadashish, dara_ando, dozd_atish, EAS, ehsantomcat, fatemeh mohebbi, Fateme_bay, fereshte akabere, forsha, hannaneh-sh, harivan, iman99, island1991, jolie, kahrobaa, Leily810, lightseeker62, lishia, majidhosseini, marali_64, mary-f, Maryam.Mo, maxer, mehdix622, mehrnaz_khalaji, milad_004, mm_m, moein_rnd, mohammadreza_سبز, Next, Nooshin-M, omid-p, parichehr16, Persia1, pianist.h, Pleiades.Arch, ricardo, sahar karimi, satren, Sepideh.mt, shadi.newworld, smn_mrkz, Soofia, soutedelan, taraneh_de, tm-civil, فریباا, متال85, چراغ علی 06, هدیش, هزاردستان, vafaaa, _narjes, آرانوس, روياي ماه, زخم سبز **سمیرا**, *v*, bita.m, dara_ando, dozd_atish, elhamanwar, fatemeh mohebbi, fluid2008, Leily810, lightseeker62, lishia, marali_64, maxer, minoomy,, متال85, XPARS,bita.m, dadashish, dara_ando, donya..., fereshte akabere, garshasbi-m, kako20, marali_64, minoomy, mm_m, , bita.m, , dozd_atish, fluid2008, negin jo0on, rozabi, سپیـده rahajo0on و......دوستانی که فراموش کردم شرمنده به بزرگیشون ببخشند​

وجالب میان این همه اسم نامی پررنگ نبود به عنوان اینکه مدیری بخواد تشکر کنه اصلا اینجا رسم نیست:razz:

عیبی نداره مهم نبوده و نیست مهم اینه

داداش آتروس
با ورژن 2 سوژه خندهاییم ما ایرانیا:) دوباره به میادین باز میگردد

در این تاپیک هر سری عکس جدیدی که از سوتی های ایرانی میزارم یه عکس عاشقونه و هم چنین لینک یه شکلک جدیدم (مثل این
)میزارم .

امیدوارم تاپیک توپی از آب در بیاد هرکی میاد توش تا آخرین صفحه نیگاه کنه ولذت ببره
فقط دوستان خواهش میکنم اسپم نکنید (چون اینجوری تاپیک بدرد نخور میشه و زحمت هم من و هم اونایی که عکس میزارن هدر میره )با دوستانی که رعایت نکنند و لوس بازی در بیارن در خور شخصیتشون باهاشون برخورد میکنم محترمانه گفتم:surprised:

سری اول سوژه خنده

مادر زن ذلییم حال میدهاااا.....

باز برین قرآن آتیش بزنید ببینید پیامبر اون زمان با این حرفش شوکی عظیم به آمریکا و ادیسون داده........آخه ...

آی بزنه یه خواستگار واسش پیدا شه ....... ولی خوشکله ها...

+

*
*
*
ما فقط تاپیک اورجینال

ATROS را نیگاه میکنیم و هرگز کپی نمیکنیم

*
*
ادامه دارد

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز برین قرآن آتیش بزنید ببینید پیامبر اون زمان با این حرفش شوکی عظیم به آمریکا و ادیسون داده........آخه ...
دوست ندارم تاپیک تفریح و خنده رو تبدیل به بحث کنم، فقط جهت اطلاع اینکه برق واژه ایست عربی، در زمان پیامبر هم به کار میرفته و برای رعد و برق آسمان به کار میرفته و به معنای آذرخش بوده، در قرآن هم واژه برق آورده شده...
ادیسون هم برق رو اختراع نکرد، کشفش کرد، بماند که ادیسون لامپ رو اختراع کرد!!!

موفق و شاد باشید

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست ندارم تاپیک تفریح و خنده رو تبدیل به بحث کنم، فقط جهت اطلاع اینکه برق واژه ایست عربی، در زمان پیامبر هم به کار میرفته و برای رعد و برق آسمان به کار میرفته و به معنای آذرخش بوده، در قرآن هم واژه برق آورده شده...
ادیسون هم برق رو اختراع نکرد، کشفش کرد، بماند که ادیسون لامپ رو اختراع کرد!!!

موفق و شاد باشید

ممنون از اطلاع رسانیتون درسته برای من هم وقتی این عکس رو دیدم سوال شد که حدیث واقعی است یا نه فهمیدم در قران اشاره به رعد برق شده ولی هر جا از رعد و برق آیه ای هست بلافاصله در مورد بارش باران اشاره شده واسه همین تو سر تیتر عکس نوشتم قرآن در اصل کنایه زدم و عزیز جان فکرم نکنم که نوشته باشم ادیسون برق رو اختراع کرد؟؟؟یا لامپ و کشف کرد..؟؟؟
اینم بماند که شاید شما خواستید فقط جهت اطلاع بگید...بازهم از اطلاع رسانیتون ممنون ولی لطفا حرف دهن من نگزاریدmeatballs.gif

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
آتروس بزنم بکشمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاپیک شماره 2 شو میزنی خبر نمیدی

اینم یه اسمایل جدید که باحاله

باز میسی دستت درد نکنه بابت تاپیک

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری__________2

اینجا ایرانه همچی نظم داره کلتم گیر کنه ما سر ساعت دقیق حرکت میکنیم:biggrin:

بله ...:surprised:؟؟؟ کی به کیه:surprised:؟؟آقا مادر این بچه کیه حالش خیلی خراب بوده از ته دل نفرتش و ابراز کرده:biggrin:
کاشکی معلوم بود از طرف کیه:biggrin:

کدوم چادر :surprised:از این سفید گل گلیامشاهده پیوست 33164یا ازاین مشکیا..مشاهده پیوست 33165

+

*
*
*
ما فقط تاپیک اورجینال

*
*
ادامه دارد

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی بود ایول

ایول و دوبار باید میگفتی...ایول ایول..

آتروس بزنم بکشمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاپیک شماره 2 شو میزنی خبر نمیدی

اینم یه اسمایل جدید که باحاله

باز میسی دستت درد نکنه بابت تاپیک

شلام رها جون بابا تو هنوز میخوای من و بکشی ما هر کاری میکنیم یکی سریع میخواد کنف یکونمون کنه:cry:دیشب دیر وقت زد به مخم دیگه نشد اطلاع رسانی کنم:smile:
این شکلکت ته خنده بود :biggrin::biggrin: به دست پسره دقت کنید بعد به چکه دختره:biggrin::biggrin:
میسی:surprised:;)

واقعا تاپیکای جذاب و فوق العاده ای رو میکنی:biggrin: :w17::w15:کاشکی طراحی این سایتم به شما می دادند:razz::w05: انصافا خوش سلیقه اید :w11::w16:

:redface::gol::heart: آدمین الان سرش حسابی شلوغه نه خداییش کار خیلی سختیه انشالا.. زود تر این سایتم بروز می شه و راه می افته انشالااااااااااااااااااااااااه ه ه ه ه ه

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول و دوبار باید میگفتی...ایول ایول..

شلام رها جون بابا تو هنوز میخوای من و بکشی ما هر کاری میکنیم یکی سریع میخواد کنف یکونمون کنه:cry:دیشب دیر وقت زد به مخم دیگه نشد اطلاع رسانی کنم:smile:
این شکلکت ته خنده بود :biggrin::biggrin: به دست پسره دقت کنید بعد به چکه دختره:biggrin::biggrin:
میسی:surprised:;)

:redface::gol::heart: آدمین الان سرش حسابی شلوغه نه خداییش کار خیلی سختیه انشالا.. زود تر این سایتم بروز می شه و راه می افته انشالااااااااااااااااااااااااه ه ه ه ه ه

سلام آتروسی:cry:من نوخام تلو بکشم موخاستم بکشم اطلاع نمی دادم میزمد وکشتم:cry:

فقط یه تهدید کوچلو بید:redface:

ولی خداییش دستت درد نکنه;)

ممنون بابت توضیح اسمایل:biggrin::biggrin:

راستی من هنو منتظر شوژه نه سوژه می باشم لطفا بی زحمت سریعتر اقدام نمایید با تشکر:biggrin:;)

dadashish

عضو جدید
سلام آتروس جان شیطون دوباره چشم ما رو دور دیدی ورژن اضافه کردی؟
این یکی دو روزه که نبودم یه پا کارگردانی کردی :gol::biggrin:آتروس تقدیم میکند:biggrin:وای اون عکسا (شکلکا )خیلی قشنگن منم میخوااااام:cry:............
سری سوم ش رو کی پخش میکنی:biggrin:خیلی زرنگی داری دیگه معتادمون میکنی به تاپیکت:child::w18:

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
ســــــــــــــلام

این جا چه خبره ؟؟
می بینم که دوباره بـ.... آتروس جون تاپیک زده و جنجال به پا کرده :w27:
(اما عکس های صفحه اول برای من باز نشد که :cry:)

با اجازه صاحب تاپیک من هم چندتا سوژه می گذارم ;)

خدایی تا به حال گدایی به این روش دیده بودین !!! ....

ببین خدا پارتی بازی کرده نیم ساعت به اینا وقت اضافه داده :w43:

این هم از فرهنگ ایرانی

و مژده به دانشجویان عزیز

مثل این که برای استفاده آسون از عابر بانک باید یه دوره بالا رفتن از دیوار به روش (Spider Man) رو هم فرا بگیریم !!! .... :surprised:

این هم شاهکار معماری ایرانی :w28:

1.2.3.......... حمله

(اینجا ایرانه دیگه . درک می کنین که !! )

عجب جمله عمیقی !!! ... :surprised:

چی شد !!! ........ :question:

به عمرت آدرس به این سر راستی و دقیقی دیدی ؟!...

(عکس عاشقانه و شکلکش هم با بـ...... آتروس جون ;) )

آنشرلی

عضو جدید
آتروس جون دست درد نکنه
عکسات دوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو تا قشنگ بود ( دووووووووووووووووووووو تا خیلیه ها )

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
عنوان نمیخواد سری سوم

عنوان نمیخواد سری سوم

سلام به همه عزیزان اگر بچها عکسها رو نمیبینند روش راست کلیک کنند SHOW PICTURE بزنن بازم اگر نمیبینن بگن احتمالا سایتی که عکسهارو توش UPLOADکردم ***** شده هر چند روز یکبار این اتفاق می افته ولی دوباره درست میشه;)
دوستان هرکسی دوست داره و حال داره مثل سپیده جان :gol:بیادو عکسایی که تکراری نیست و جالبه بزاره از منم اجازه نگیرید تاپیک واسه خودتونه قراره دور هم شاد باشیم و یکم از غصه هامون کم کنیم پس عکسایی که خودتون دیدید و حسابی باهاش حالیدید بزارین ما با آغوشی باز استقبال میکنیــــــــــم:smile:....

***سری سوم***

بله اون نویسنده متن فراموش کرده مرسی عزیز شما درستش کردی

از این دیووونه ها تو باشگاهم(مهندسان) کم نداریم...خودمو میگم به کسی بر نخوره:razz:

آقا منم پیشنهاد میدم شامپو رو تو خونه بزنیم بعد یه روز رفتیم استخری دریایی جوب آبی اونجا بشوریم ..چه کاریه اینجوری 100% صرفه جویی میکنیم

:surprised:نا مردا چند به یک؟؟؟؟؟اون ته و نیگاه همه میخوان بزنن قیافه اون فسقل بچه با حاله...

پوتینم اصله.... مارکشو نیگا...آیدیـــــــــدسه(آدیداشADIDAS)

بحث امروز در مورد پز دادن اسلحه میباشد کلتم دارم ژسه و یوزی و از این جورچزاهم دارم

سوء استفاده به این میگن:biggrin:

حیوونه دیگه نمیفهمه......پیدا کنید حیون را؟؟؟

+
عاشخونه​

_​

+​

*
*
*
ما فقط تاپیک اورجینال

*
*
ادامه دارد

dadashish

عضو جدید
ATROS و سپیده جونم دشتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون درد نکنه
اصلا میام اینجا20 ساااااااااال جون میشم دارم یه آرشیو جمع میکنم از این عکساتون خیلی باحاااااااااااله
اون که رو دیوار نوشته بود بیا سر قرار عجییییییییییییییییییییب خنده دار بود
اون گداهه رم باید همچین بزنن تو سرش واقعا پاش اونجوری شه اینقدر ناشکر نباشه..........

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادا k-hashemi

دادا k-hashemi

آقا این شکار خودمه ببینم چه عنوانی براش داری

اینم آثار وبگردی در جزوه من :دی

بابا شکارچی ;)اینبار میری شیکار یه دوربینه بدتر ببر بابا دوربین موبایلت خیلـــــــی کیفیتش بالاست چشمامونو اذیت میکنه:eek:ولی دمت گرم نون بازوتو میخوری عکس از خودت میزاری داداش:gol:
و آآآآآآآآآآآماااااااااااااا....شرح عکس اولت عزیز جون بدین صورته که

به قول چاوشی:عمرا اگه لنگه نه ....عمرا اگه چپ :confused:و چولی مثل صاحب این کفش:surprised: پیدا کنی:razz:

صاحبان احتمالی اینگونه کفشهای آویزون:surprised:

مسابقه چند وقت پیش ترکوندن بوش در با کفش در یکی از... دانشگاهای کشور در حمایت از خبرنگار عراقی:surprised::razz:دانشگاه؟؟؟...

ودر مورد عکس زیر تعحب):surprised: داداش گلم ریاضی پیش پاس نکردی هنوز:D ؟؟؟میتونم کمکت کنما؟؟؟؟ :)واسه بوسشم اینجوریه:-* بازم ازین شیکارات بزارهاشمی بنگال خیلی کیفیدیم:heart:

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت سپاس
داداش
خدایی خوب میعنوانیا :دی
پاس کردم این مال درس ریاضی ترم 1 ماست تو دانشگاه
راستی یه سوزه جالب دیگه دارم تو رشت یه کوچه بود با این نامkyhan
اگه بتونم با همین دوربین :دی
ازش میعکسم.

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت سپاس
داداش
خدایی خوب میعنوانیا :دی
پاس کردم این مال درس ریاضی ترم 1 ماست تو دانشگاه
راستی یه سوزه جالب دیگه دارم تو رشت یه کوچه بود با این نامkyhan
اگه بتونم با همین دوربین :دی
ازش میعکسم.

نو چچچچرتم فوتوچی بزار پایتیم عزیز.... اتفاقا منم سوژه زیاد میبینم ولی موبایلم مگاپیکسلش عین شما بالا نیست نمیتونم بیعکسم :)