80درصد دختران دوست پسر دارند!

helya.azad

عضو جدید
حتما هم دخترا خیلی دوست دارند .. پسرا دوروبر پسرا باشن ..... من که از گشنگیم بمیرم .... نمیرم با خانومی یا دختر همکار یا شریک کاری بشم....
پس مشكل از جاي ديگه ايه!
شما بهتره خودتو به دكتر نشون بدي!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما هم دخترا خیلی دوست دارند .. پسرا دوروبر پسرا باشن ..... من که از گشنگیم بمیرم .... نمیرم با خانومی یا دختر همکار یا شریک کاری بشم....
:surprised:.......:razz:

نظر هرکسی برا خودش محترمه...... خوبه ادم تو این جور مواقع اکثریتو در نظر بگیره و بر اساس واقعیت های جامعه نظر بده...نه این که فقط خودشو ببینه و یک طرفه قضاوت کنه...

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:.......:razz:

نظر هرکسی برا خودش محترمه...... خوبه ادم تو این جور مواقع اکثریتو در نظر بگیره و بر اساس واقعیت های جامعه نظر بده...نه این که فقط خودشو ببینه و یک طرفه قضاوت کنه...

من خودمو نمیگم .. نظرمو میگم ... شاید تو این تاپیک .... مخالف نظر من باشه ... ولی شاید تو جامعه ... برعکس نظر شما باشه.....

helya.azad

عضو جدید
پس شما هم برو دکتر ..... چون فکر کنم بدون پسرا تنونی دووم بیاری.....
ههههههه
من بدون پسرا دووم نيارم؟
جك ميگي!
طرز فكر شما از لحاظ روانشناسي مشكل داره!
شما نميتوني قبول كني دو جنس مخالف ميتونن هم زيستي مسالمت آميز!!!!!داشته باشن
اينه كه ميگم برو دكتر

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ههههههه
من بدون پسرا دووم نيارم؟
جك ميگي!
طرز فكر شما از لحاظ روانشناسي مشكل داره!
شما نميتوني قبول كني دو جنس مخالف ميتونن هم زيستي مسالمت آميز!!!!!داشته باشن
اينه كه ميگم برو دكتر

من کاری با مسالمت امیزی ندارم ... شما هستی که میگی نه باید ... با پسرا مختلط باشن .... این حرفت میرسونه .. که نمیتونی بدون پسرا زندگی کنی .... اگه جک میگم .. یا برای .. شما اهمیتی نداره و پس بایدم بگی ... تفکیک بشه .. بهتره...شما برو دکتر چون حرفات تناقض داره....

helya.azad

عضو جدید

من کاری با مسالمت امیزی ندارم ... شما هستی که میگی نه باید ... با پسرا مختلط باشن .... این حرفت میرسونه .. که نمیتونی بدون پسرا زندگی کنی .... اگه جک میگم .. یا برای .. شما اهمیتی نداره و پس بایدم بگی ... تفکیک بشه .. بهتره...شما برو دکتر چون حرفات تناقض داره....
من گفتم بايد مختلط باشن؟
نه تنها طرز فكرت بلكه چشاتم نياز به دكتر دارن!
موردت اورژانسيه!
يه كم به فكر سلامتيت باش جوون!:biggrin:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم بايد مختلط باشن؟
نه تنها طرز فكرت بلكه چشاتم نياز به دكتر دارن!
موردت اورژانسيه!
يه كم به فكر سلامتيت باش جوون!:biggrin:

اره گفتی .... زیرش نزن...خدا شفاتون بده ... مخصوصا بعضی دخترا رو....

helya.azad

عضو جدید
اره گفتی .... زیرش نزن...خدا شفاتون بده ... مخصوصا بعضی دخترا رو....
خب اگه گفتم پستشو نشونم بده!
من گفتم همزيستي مسالمت آميز
چون اصلا برا من مهم نيست طرف مقابلم دختره يا پسر!
مهم اينه كه آدمه!
اصلا هم اختلاط يا تفكيك جنسيتي برام مهم نيست!اگه مختلط باشن بايد يه جوري باشه اگه تفكيك بشه يه جور ديگه!
اتفاقا برا من كه مذهبي ام تفكيك بهتره چون تو دانشگاه نمي تونم شلوغي كنم و مجبورم ظاهر رو حفظ كنم
درحاليكه تو دبيرستان ناظم از دستم ذله ميشد!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه گفتم پستشو نشونم بده!
من گفتم همزيستي مسالمت آميز
چون اصلا برا من مهم نيست طرف مقابلم دختره يا پسر!
مهم اينه كه آدمه!
اصلا هم اختلاط يا تفكيك جنسيتي برام مهم نيست!اگه مختلط باشن بايد يه جوري باشه اگه تفكيك بشه يه جور ديگه!
اتفاقا برا من كه مذهبي ام تفكيك بهتره چون تو دانشگاه نمي تونم شلوغي كنم و مجبورم ظاهر رو حفظ كنم
درحاليكه تو دبيرستان ناظم از دستم ذله ميشد!

اهان هم زیستی ..... قورباغه هست ! هم زیستی کنه .. منظور همون باهم بودن در کنار هم بودن هست .......منم سعی میکنم طرفم پسر باشه تا دختر.....

helya.azad

عضو جدید
اهان هم زیستی ..... قورباغه هست ! هم زیستی کنه .. منظور همون باهم بودن در کنار هم بودن هست .......منم سعی میکنم طرفم پسر باشه تا دختر.....

هههههه:w15:قورباغه دوزيسته هم زيست نيست:w15:
لكم دينكم ولي دين...

• Like
واکنش ها: etnn

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر منم بعضیا واقعا دیگه شورشو در اوردن!!

یعنی دوستی و رابطه ... واسه خیلیا اونقدر عادی شده مثل غذا خوردن یا تنفس!!

هر جا بری بگی تا حالا دوست جنس مخالف نداشتی همه :eek: میشن!!

قبلنا میگفتن اونی چشم و دل پاکه که دوست دختر/دوست پسر نداشته باشه تا قبل از ازدواجش.

در صورتی که حالا هر کی نداشته باشه،فکر میکنن حتما ایرادی داشته که جنس مخالفش جذبش نشده!!

واقعا جای تاسف داره... .

افرادی که باید از راه درستش،دینی ش،ازدواج بکنن،افتادن دنبال دوست یابی و پنهون کاری و بعدشم رابطه...

و آخرشم جدایی و شکست عشقی و... .

اکثر دخترا رو هم که ببینی،زیر 18 سال شکست عشقی خوردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آدم شاخ در میاره به خدا.

طرف دهنش بوی شیر میده میگه عشقم ولم کرده!!

یعنی چی؟

اگه به امضای 80 درصد دخترا هم توجه کنی،همه شون جملاتی در مورد همونی هستن که ولشون کرده.

بعضی پسرا هم که فقط دنبال ناموس مردم افتادن رو کلاس میدونن... .

کلا حرفمو جمع کنم... .

اگه غربی ها کاری انجام میدادن،در حد اعتدالش بوده...بعضی ایرانی ها به تقلید از اونا،از خود بیگانه شدن طوری

که دست اونارم از پشت بستن!!

پ.ن:اینا صرفا نظرات من بود..قصد توهین یا تهمت به هیشکی رو نداشتم..معذرت.

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا الان طوری شده که حتی دختر یا پسر 14 15 ساله ام دنبال دوستی با جنس مخالفشه .... خب این خیلی بده .... بلوغ زودرس میاره و خیلی پیامدای بد دیگش ....!
وقتی انواع و اقسام امکانات مثل موبایل و خطهای اعتباری و چت و این حرفا تو دست بچه باشه چیزی جز این نمیشه!
واقعا من موندم برای چی یه بچه ی 15 ساله موبایل با شونصتا خط اعتباری داره؟!!!
خب وقتی این جوری بزرگ میشن دیگه کاریش نمیشه کرد ... همه چیز کنترل شده و به موقع! این به من یکی اثبات شده!

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چند روز پیش بچه ی همسایمون 5 سالشه اومده پیش من میگه : آخه خاله من هیچی دوست پسر ندارم !!!
گفتم خاله جون غصه نخور منم ندارم ... یه کم خیالش راحت شد!
به نظر مشکل از کارتونا و فیلماییه که پا به پای مامانش تو ماهواره میبینه خب معلومه دیگه چه تاثیری قراره بذاره ....

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چند روز پیش بچه ی همسایمون 5 سالشه اومده پیش من میگه : آخه خاله من هیچی دوست پسر ندارم !!!
گفتم خاله جون غصه نخور منم ندارم ... یه کم خیالش راحت شد!
به نظر مشکل از کارتونا و فیلماییه که پا به پای مامانش تو ماهواره میبینه خب معلومه دیگه چه تاثیری قراره بذاره ....

دقیقا ... حالا ماهواره به کنار همین فیلمای ایرانی خودمون ... فقط دلم میخواد برین سوپرمارکتا دوتا از این فیلمارو ببینین .... همش درمورد همیناس ... نمونش فیلم دخترانه یا حوالی اتوبان و ...
کنترل کردن خیلی سخت شده!

آقای سعید حیدری

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس همه ی ما پسرها دوست دختر داریم ، وقتی جمعیت دخترا 3 برابر پسرهاست ، وقتی میگن 80 % دخترا دوست پسر دارن پس هر پسر دوتا دوست دختر داره

ensan1

عضو جدید
خوشبختانه در این مورد تو باشگاه خیلی صحبت شده و به نتیجه گیری های مطلوبی هم رسیدیم یکی از اون نتایج این بوده که شروع رابطه با انگیزه جنسی متفاوته با دوستی اولی فساد و تباهی میاره دومی شناخت
اما متاسفانه بعضی از دوستان انگار نمیتونن اینها رو از هم جدا کنن و سعی در حذف کردن صورت مسئله دارن.....

amircrash

عضو جدید
مشکل دقیقا اینه که بعضی نمیتونن حل مسئله کنن به جاش صورت مسئله رو پاک میکنن...

مشکل بعدی هم اینه که فرق شریک جنسی با دوستی را تشخیص نمیدن....
in bahs age dar morede irane ke ma aslan nabayad tekon bokhorim!
man ashnaeero ghabol daram
to ye jameeye azad adama khodeshon tasmim migiram ke jejori ba ki bashan o ba ham kenar miyan

landscapedesigne

عضو جدید
ولی هنوز هستن دخترای که دارن پاک زندگی میکنن...... وبا اعتقاد.....

باور داشته باشیم خیییییییییییلیی گناه ها برامون عادی شده.....

دوست دختر یا پسر داشتن گناه و نا پاکی و بی اعتقادی نیست ... بستگی داره چطوری رفتار بشه

helya.azad

عضو جدید
بی سواد هم که هستی .. ار هم زیستی قورباغه ها هیچی نمیدونی .. پس معلومه دانشگاهم نرفتی...هههههه....
يعني هركي از همزيستي قورباغه ها چيزي ندونه دانشگاه نرفته؟هههههههه
منظورت اينه كه دانشگاه فقط جاي قورباغه آموزيه؟
برو منطقتو درست كن!كسي كه نمي دونه تو جامعه با جنس مخالفش چه جوري برخورد كنه از نظر شما باسواده ولي كسي كه اينا رو ميدونه فقط كاري به كار قورباغه و جك و جونورا نداره بيسواده!!!:eek:
كشتي ما رو با منطقت مهندس!!!!:biggrin:

ensan1

عضو جدید
in bahs age dar morede irane ke ma aslan nabayad tekon bokhorim!
man ashnaeero ghabol daram
to ye jameeye azad adama khodeshon tasmim migiram ke jejori ba ki bashan o ba ham kenar miyan

ایران و غیر ایران نداره همه جا شروع ارتباط با انگیزه غریزی اشتباهه،

همه جا همه چی آزاده ، تو ایران هم همینطوره از امارها مشخصه

ما داریم فکر میکنیم که کدوم راه درسته ؟!