8 ضد حال اساسی ( واقعا اساسی )

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق معمول سلام به همه بازدید کننده های عزیز

در پایین ( در زیر ، در ذیل :d) براتون 8 تا از ضد حال اساسی که تقریبا بین اکثریت ما وجود داره گذاشتم
نوکته مهم اینه که کاملا دسته اوله و جزو تحقیقات گسترده جامعه شناختی خودمه :d
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
1- وقتی قلیون میکشی اگر 1ساعتم طول بکشه دهنت بو و مزه آنچنانی نمیگیره اما اگه توتون بسوزه و حواست نباشه ، با اولین کامی که میگیری تا 5 ساعت باید مزه تلخشو تحمل کنی

2- برای دانلود فیلم تو هر سایتی میری اسم یه فیلمو میزنن که نمیخوایش ، اونقدر که کلافه میشی حالا وقتی بعد از چند روز تعریف همون فیلمو میشنوی و میخوای دانلودش کنی لینک ثابتش که بسته شده هیچ ، سراغ لینک کمکیم که میری با این عبارت روبرو میشی : 404- not found

3- بعد از45 دقیقهتخمه خوردن و بیست بار گفتن جمله دیگه بسه این آخریشه :d وقتی تخمه رو جمع میکنی و آخرین دونه شو میخوری مثل زهرمار میمونه و مجبور میشی 10 تا تخمه دیگه بخوری تا مزه اون بره و این باعث میشه تا وسوسه بشی و 1 ربع دیگه به خوردن تخمه ادامه بدی ( البت این آخرش خوبه )

4- از مواردی که آدم آرزوی مرگ میکنه دقیقا زمانیه که بعد از کلی تعریف از خودت و توانایی شناسایی هندوانه خوب ، وقتی هندونه ای رو که خریدی میبرن مثل موز زرده

5- محققان کشف کردن خواندن 5 دقیقه درس تاثیرش بیشتر از مصرف 3 قرص خوابه

6- همه ما تو دلمون به خیلیا فحش میدیم ، اما شدیدترینش زمانیه که : داری از خنده روده بر میشی تا یه جوک تعریف کنی اونوقت تا شروع میکنی به گفتن طرف میگه شنیدم

7- بدترین زمان دنیا دقیقا موقعیه که از خواب بلند میشی و میبینی ساعت هنوز زنگ نزده ، توی اوج خوشحالیت برای دوباره خوابیدنی که به ساعت نگاه میکنی و اون شروع میکنه به زنگ زدن ، و تو ناراحت اون چند ثانیه زودتر بلند شدنی

8- وقتی داری از قیمت چیزی حرف میزنی و چند نفر کنارت هستن یه بزغاله ای میاد قیمتهای جدیدو میگه در حالیکه قیمت های قدیمی تو با اون شونصد میلیون فرقشه

:d:d:d:dــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ :d:d:d:d

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدترین زمان دنیا دقیقا موقعیه که از خواب بلند میشی و میبینی ساعت هنوز زنگ نزده ، توی اوج خوشحالیت برای دوباره خوابیدنی که به ساعت نگاه میکنی و اون شروع میکنه به زنگ زدن ، و تو ناراحت اون چند ثانیه زودتر بلند شدنی
.
..
.

این واسه من چندین بار اتفاق افتاده......
;)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدترین زمان دنیا دقیقا موقعیه که از خواب بلند میشی و میبینی ساعت هنوز زنگ نزده ، توی اوج خوشحالیت برای دوباره خوابیدنی که به ساعت نگاه میکنی و اون شروع میکنه به زنگ زدن ، و تو ناراحت اون چند ثانیه زودتر بلند شدنی
.
..
.

این واسه من چندین بار اتفاق افتاده......
;)
برای منم اتفاق افتاده ، واقعا اشک آدم در میاد

F.H

عضو جدید
وای وای مهندس قلیون میکشی؟ نکش خو
بجاش سیگار بکش پس:D (ضررش کمتره)

باحال بود، برای منم قضیه ساعت هرروز اتفاق میافته ولی دوباره میخوابم و هرروز خواب می مونم:)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای وای مهندس قلیون میکشی؟ نکش خو
بجاش سیگار بکش پس:D (ضررش کمتره)

باحال بود، برای منم قضیه ساعت هرروز اتفاق میافته ولی دوباره میخوابم و هرروز خواب می مونم:)
نه نه نه تو داری منو اخفال میکنی :D
سیگار نیکوتین داره آدم موهتاد میشه :D
من روزایی که کار مهم دارم نهایتش 20 دقیقه خواب بمونم اما روزایی که کار ندارم نهایتش 2 ساعت و بیست دقیقه بعدش صد در 100 بیدارم :D

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش ضد حال

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی باحال بود...
مخصوصا" جوک که میخوای تعریف کنی طرف میگه شنیدم...
آدم میخواد جفت پا بره تو حلق طرف!!!

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
این :

همیشه واسه من اتفاق میوفته!

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
این :

بدترین زمان دنیا دقیقا موقعیه که از خواب بلند میشی و میبینی ساعت هنوز زنگ نزده ، توی اوج خوشحالیت برای دوباره خوابیدنی که به ساعت نگاه میکنی و اون شروع میکنه به زنگ زدن ،
همیشه واسه من اتفاق میوفته!
جالب اینه که این قسمت هم ( و تو ناراحت اون چند ثانیه زودتر بلند شدنی ) بین همه ما مشترکه :D