.......................

forough gh

عضو جدید
یکی از شگرد های کارت دزد های شریف
[FONT=Times, serif]
[/FONT]​
با سلام
دوستی تعریف می کرد : حدود 1 ماه پيش جهت برداشتن مبلغي پول به عابر بانكي
مراجعه كردم تا خواستم عمليات برادشت را انجام دهم يه آقايي اونجا ايستاده بود[SIZE=+0][/SIZE] خيلي خوشتيپ ازم پرسيد چه مبلغي مي خواي از حسابت برداشت كني جواب دادم مبلغ[SIZE=+0][/SIZE] ناچيز . دوباره بهم گفت من پول زيادي نياز دارم 200000تومان برداشت كردم مي[SIZE=+0][/SIZE] تونم 1800000تومان به حساب شما انتقال بدم تا برام از حسابتان برداشت كنيد من[SIZE=+0][/SIZE] هم بخاطر اينكه كارش را بيفته اين كار رو قبول كردم و عمليات انتقال به حسابم و[SIZE=+0][/SIZE] برداشت رو انجام دادم و مبلغ انتقالي رو بهش دادم و به سوي خونه راهي شدم بعد[SIZE=+0][/SIZE] دو هفته از طريق آگاهي فرديس احظار شدم و معلوم شد كه كارت سرقتي بوده و آقاي[SIZE=+0][/SIZE] به اصطلاح خوشتيپ دزد بوده و كارت رو سرقت كرده بودكل مبلغي كه از كارت دزدي به[SIZE=+0][/SIZE] حساب من منتقل شده بود توسط آگاهي از من گرفته[SIZE=+0][/SIZE] شدو به صاحب كارت داده شد. اون[SIZE=+0][/SIZE] روز سه نفر مثل من طعمه اين آقاي دزد خوشتيپ قرار گرفته بودند وعين سه تامون[SIZE=+0][/SIZE] متضرر شديم ؛ اگر با اين گونه افراد در عابر بانكها برخورد كرديد جهت انتقال[SIZE=+0][/SIZE] وجه به حسابتان كه برايش برداشت كنيد اصلاً قبول نكنيد چون مثل من گرفتار[SIZE=+0][/SIZE] خواهيد شد به ديگردوستان و همكاران و بستگان خود اطلاع رساني كنيد *

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسی که خودم تو گرفتم, هرگز به غریبه ها اعتماد نکن و هیچ وقت رو حرف کاری رو انجام نده و همه قول ها رو به صورت رسمی مکتوب کنید.

بالا