❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
روزانه هیچ راهی نداره
ولی شبانه چرا

خوب فکراتونو بکنید که امسال یا سال بعد استفاده کنید. چون فقط یکبار امسال و یا سال بعد میتونید استفاده کنید

مواظب باشید مثل من سهمیه تون به هدر نره...

سلام
ببخشید چه طور میتونن سهمیه شون رو برای سال بعد از فارغ التحصیلی نگهدارند؟! یعنی سال اول کنکور ندن ، سال دوم که فارغ التحصیل شدند کنکور بدن؟! من متوجه نشدم!:surprised:

moomidi

عضو جدید
سلام
ببخشید چه طور میتونن سهمیه شون رو برای سال بعد از فارغ التحصیلی نگهدارند؟! یعنی سال اول کنکور ندن ، سال دوم که فارغ التحصیل شدند کنکور بدن؟! من متوجه نشدم!:surprised:

شما میتونید از طریق دانشگاهتون یا امسال
درخواست بدید یا سال بعد.
دست خودتونه

al_ay_20

عضو جدید
بچه ها من چند تا سوال داشتم، با رتبه ۲۰۰۰ کجا ها میشه قبول شد؟ پردیس ها چجوریه قبولیشون؟ میتونم به اونا امید داشته باشم؟
من برای امسال اصلا نخونده بودم ، به نظرتون اگه امسال چیزی قبول شدم برم یا برای سال بعد بخونم؟

zohre0011

عضو جدید
بچه ها من چند تا سوال داشتم، با رتبه ۲۰۰۰ کجا ها میشه قبول شد؟ پردیس ها چجوریه قبولیشون؟ میتونم به اونا امید داشته باشم؟
من برای امسال اصلا نخونده بودم ، به نظرتون اگه امسال چیزی قبول شدم برم یا برای سال بعد بخونم؟

فکر کنم شبانه یا غیر انتفاعی بیارید

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:....دوستانی که درک و بالا زدین، میشه لطفا بگین چیا خوندین و چقدر خوندین؟.........

hani92c

عضو جدید
دوستان به نظرتون با رتبه 3900 و با اسکیس40 تا 50 درصد شبانه میشه درومد ؟! مثلا زنجان اینا میشه؟ قزوین که اصلا؟

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه . 34 صفحه رو خوندم ببینم کی چیکار کرده :د
من اون اولا تو تاپیک گروهی بودم و بعضیا رو میشناختم .
به همه ی رتبه خوبها تبریک میگم . ایشالا مرحله دو هم راضی باشین
درصدای من : زبان 52. فن 36.تاریخ 38. درک 71.درک منظر 60.تاریخ شهر 65

رتبه معماری 220.رتبه مطالعات 22

ولی من رشته دومم که مرمته رو میرم

morteza*amini

عضو جدید
به درک بالای ایشون از معماری احترام نظامی میذارم ...

البته درک رو شاید کسایی بالاتر از ایشون هم زده باشن ولی رتبه نشدن. بنظرم باید به مدیریت و منطقی عمل کردن ایشون احترام فوق نظامی گذاشت:D که همه درسا هارو بالا اوردن و شاید الزاما رتبه 1 هر درس نباشن. اما هنر همینه که همه چیز اصولی و منطقی بالا اومده نه مثلا زبان 90 بزنه ولی فن20.
بطور کلی باید گفت خوش بحالشون:smile:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه . 34 صفحه رو خوندم ببینم کی چیکار کرده :د
من اون اولا تو تاپیک گروهی بودم و بعضیا رو میشناختم .
به همه ی رتبه خوبها تبریک میگم . ایشالا مرحله دو هم راضی باشین
درصدای من : زبان 52. فن 36.تاریخ 38. درک 71.درک منظر 60.تاریخ شهر 65

رتبه معماری 220.رتبه مطالعات 22

ولی من رشته دومم که مرمته رو میرم
سلام دوس جون:gol: تبریک میگم بهتون

میشه لطفا بگین درک رو چطوری خوندین؟ درصد درکتون خیره کنندده س

پ.ن: بچه هایی که درک و خوب زدین لطفا بگین چیا خوندین دیگه:gol:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز

مرسیی عزیزم . من سال دومم بود . پارسال درک رو 3درصد زدم :د
امسال با اینکه واقعا نگران درک بودم ولی هیچی نخوندم . اولا که شروع کردم خیلی تست میزدم . بعدش ی دفعه گذاشتم کنار و تا ماه اخر سراغش نرفتم . ماه آخر هم یه کارگاه یه روزه ی درک رفتم . یه کارگاه پرسپکتیو.
همین :د . ولی سوالای سالای قبل توی همون کارگاه برام قابل فهمیدن شد و روز کنکور فقط همون حرفا توی ذهنم بود و جواب میدادم

moomidi

عضو جدید

خانم آرزو ؛شما رتبه و درصدتونو نمیگین؟؟؟؟

moomidi

عضو جدید

من درک عمومیم بالاترین درس م شد
61.67
کتاب علی عسگری + جزوه درک فراهانی
جزوه فراهانی خیلی عالی بود و یکی از بچه ها قبلا تو باشگاه گذاشته بود .ولی الان گشتم پیداش نکردم(انگار غیر قانونی بوده حذفش کردن !!!) .نمیدونم کدوم یکی از بچه ها بود ولی هر کس بود ازش ممنونم و خیلی هم خوش خط بود وتمیز.
به نظرم درک عمومی درس خیلی راحتتریه نسبت به بقیه درسا و قابل زدن تره
وهمچنین وابسته به بقیه درساست. یعنی بعضی از سوالاش رو باید سازه بلد باشی+ بعضیاشو تاریخ +پرسپکتیو+ بعضیاشم مثل تست هوش میمونه و خیلی باحاله

در مورد این همه اعتراضی ک کردیم فقط به دو تا سوال درک جواب دادن یکیش لیوانه اون یکیشم پرسپکتیوه که اینا فقط دو جوابی شدن (منم هر دوشونو شانس آوردم ک دوجوابی شد وگرنه....)
حتی سوال فن 42 روهم دو جوابی نکردن...

آخرین ویرایش:

suki

عضو جدید
سلام بچه ها
پاسخنامه ی کنکورو تو کارنامه ی های بعضیاتون دیدم تو کارنامه من نبود:question:
میشه بزاریدش اینجا ببینم چقدر با کلید اولیه تفاوت کرده؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه از برش سوراخ کننده جالبتر سوال 1 تنظیم بود ،کلا کتاب سلطاندوستو رد کردن و بردن زیر سوال!!

pari.arch

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه گرایش فنی ک برای دانشگاه تربیت مدرس نوشتن منظورشون چیه دقیقا و اینکه خوابگاه داره یا نه؟

yashel

عضو جدید
نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

بچه ها کسی میدونه گرایش فنی ک برای دانشگاه تربیت مدرس نوشتن منظورشون چیه دقیقا و اینکه خوابگاه داره یا نه؟

من از يكى پرسيدم گفت يعنى همون معمارى خالى!

Sent from my iPhone using Tapatalk

hani92c

عضو جدید
دوستان دانشگاه هنر با کد 25595 همون دانشگاه هنر تهرانه دیگه؟!

shiva2009

کاربر بیش فعال
والا چی بگم، من از دانشجوی دکترای مدرس پرسیدم. گفت همون معماریه

اگه به دانشجوهاشون دسترسی ندارین، یه راه نسبتا مناسب مقایسه ی عنوان پایان نامه های این گرایش و گرایش تکنولوژی از دیگر دانشگاه ها(مثلا تهرانه).
عنوان رو از سایت کتابخونه ها می تونین ببینین:
علم و صنعت:http://http://www.iust.ac.ir/page.php?slct_pg_id=3966&sid=27&slc_lang=fa
تهران:http://http://searchlib.ut.ac.ir/search/faces/untitled2.jsp?_adf.ctrl-state=29af99c6s_13
بین تب ها پایان نامه رو انتخاب کنید. فیلد جست و جو رشته تحصیلی باشه و کلید واژه تکنولوژی معماری رو سرچ کنید. 12 صفحه نتیجه می یاره.
استاد مطرح گرایش فناوری فکر می کنم دکتر اخلاصی باشه. ایشون نگاهشون به مقوله ی تکنولوژی خیلی معمارانه س. واسه همین فناوری علم و صنعت خیلی نزدیک به معماری میشه. موقع انتخاب موضوع توی تکنولوژی اصل رویکرده. ولی اینطور که از عنوان پایان نامه های فناوری بر می یاد اصل موضوع طراحی باشه.ولی اگه اشتباه نکنم دومین گرایش پرطرفدار بعد از پایداره.
با گوشی پست زدم. نمی دونم لینکا درست کپی شد یا نه.

honeybee1370

کاربر بیش فعال
چرا کسی نمیاد اینجا!!!؟ سالای پیش خیلی انجمن پر هیجان بود:w01:
فردا نتیجه ها میادا :w47::twisted:

• Like
واکنش ها: atp2
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا