❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره صفر رفتم سر جلسه واسه زبان .. اما فکر کنم هیچ کدوم از اعتراض ها مورد قبول واقع نشد...من با این رتبه بنظرتون چند درصد اسکیس بزنم تا شبانه بیارم ؟مشاهده پیوست 258527
یه 80-90 درصدی باید بزنی من که 750 هم بهم گفتن 80 درصد باید بزنی
دیگه خودت حساب کن

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من سازمان سنجش تا 9900 که مجاز اسکیس اعلام کرده واسه پولشه وگرنه خیلیامون سیاهی لشکرییم
حساب کن 4000 نفر بیان اسکیس بدن
از هر کی 20 تومن بکیره
میشه80 میلیون مگه چقدر کاغذ و امکانات میخواد مصرف کنه
البته این نظر اقصادیه منه :redface: شایدم اشتباه فکر میکنم

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال با رتبه 193انرژی تو تکمیل ظرفیت پارس قبول شدم بدلیل بعد مسافت نرفتم . امسال امیدم به شبانه ایلامه و بعد پارس. ازاد هم امسال فناوری و انرژی اورده بود
ایلام رو احتمال زیاد میارین

ebadi69

عضو جدید
اسیست اسکیس موسسه سروش
گفت امسال اسکیس با سالای قبل متفاوت خواهد بود:w09::w19:

هرسال متفاوته از 92 روند اسکیس به کل تغییر کرد
92 گنبد نما
93 نگارخانه نور
94 آتش نشانی
95......... امسالم همه چی فرق میکنه مهم اینکه ادم خودشو برا همه چیز اماده کنه

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرسال متفاوته از 92 روند اسکیس به کل تغییر کرد
92 گنبد نما
93 نگارخانه نور
94 آتش نشانی
95......... امسالم همه چی فرق میکنه مهم اینکه ادم خودشو برا همه چیز اماده کنه

منظورم درصد اسکیساست
موضوع که مشخصه باید متفاوت باشه:D

ebadi69

عضو جدید
منظورم درصد اسکیساست
موضوع که مشخصه باید متفاوت باشه:D

روند موضوع نیگا کن درصد اسکیس هر سال تغییر میکنه
93 میانگین 45 بود
94 شد میانگین 15
دیگه درصد اسکیس از این بدتر نمیشه خیالت راحت
پارسال حتی 6 درصدم داشتیم که هیچ وقت تو اسکیس همچین نمرهایی نمیدادن یا درصدا صدمی شده بود

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم مبارکتون باشه :w14:

تبریک میگم دوست عزیز
ممنونم دوستان :gol:
برا زبان چه کتبایی رو خوندین؟ خیلی عالیه;)
متشکرم : ) من زیر ذره بین رو خوندم (دوجلدیه) و برای تخصصی هم کتاب بابک رستمی رو
البته امسال دیگه زبان تخصصی کار نکردم همون پارسال خونده بودم، امسال با آزمون موسسه ها تمرین میکردم
تا رتبه چند انرژی شبانه میارن؟؟ هر دانشگاهی
ببینین ایلام چون نسبت به خیلی جاهای کشور دوردسته طرفدار خیلی کمی داره و اکثرا ترجیح میدن بمونن سال بعد تا اینکه برن ایلام... واسه این گفتم
دیگه یه تهران و یه دانشگاه هنر شبانه داره که اونم بستگی داره هرسال چندتا سهمیه بردارن، پارسال تا 19 قبول شدن
کلا ایلام خیلی قابل مقایسه با بقیه نیست از نظر رتبه ی قبولی

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنونم دوستان :gol:

متشکرم : ) من زیر ذره بین رو خوندم (دوجلدیه) و برای تخصصی هم کتاب بابک رستمی رو
البته امسال دیگه زبان تخصصی کار نکردم همون پارسال خونده بودم، امسال با آزمون موسسه ها تمرین میکردم

ببینین ایلام چون نسبت به خیلی جاهای کشور دوردسته طرفدار خیلی کمی داره و اکثرا ترجیح میدن بمونن سال بعد تا اینکه برن ایلام... واسه این گفتم
دیگه یه تهران و یه دانشگاه هنر شبانه داره که اونم بستگی داره هرسال چندتا سهمیه بردارن، پارسال تا 19 قبول شدن
کلا ایلام خیلی قابل مقایسه با بقیه نیست از نظر رتبه ی قبولی
یه نکته ای اضافه کنم که من پارسال با رتبه 70 احتمال زیاد ایلام میاوردم ولی سرخوشانه (مث اون خیلی هایی که آلاله گفت) موندم برا سال بعد و الان اتفاقی که افتاده اینه که اصلا روزانه مجاز هم نشدم تا بخوام ایلام انتخاب کنم، اگه پارسال رفته بودم الان یه سالو تموم کرده بودم بدون دنگ و فنگ و استرس کنکور دوباره و این صحبتا... شخصا پشیمون نیستم (چون اهداف جایگزین به غیر از ارشد هم داشتم برا خودم) ولی گفتم به عنوان یه تجربه بگم شاید به درد کسی خورد ;)

honeybee1370

کاربر بیش فعال
یه نکته ای اضافه کنم که من پارسال با رتبه 70 احتمال زیاد ایلام میاوردم ولی سرخوشانه (مث اون خیلی هایی که آلاله گفت) موندم برا سال بعد و الان اتفاقی که افتاده اینه که اصلا روزانه مجاز هم نشدم تا بخوام ایلام انتخاب کنم، اگه پارسال رفته بودم الان یه سالو تموم کرده بودم بدون دنگ و فنگ و استرس کنکور دوباره و این صحبتا... شخصا پشیمون نیستم (چون اهداف جایگزین به غیر از ارشد هم داشتم برا خودم) ولی گفتم به عنوان یه تجربه بگم شاید به درد کسی خورد ;)
با 114 تکنو، به هیچجا نمیشه امید داشت؟ به غیر از پارس ها!!!

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
با 114 تکنو، به هیچجا نمیشه امید داشت؟ به غیر از پارس ها!!!
والا منم خیلی دنبال رتبه های قبولی دانشگاهایی مث کاشان/ تبریز برا تکنو بودم ولی هیچی پیدا نکردم، به طور حسی فک نمی کنم با رتبه 100 (یا شاید حتی 50) به بالا بشه قبول شد حالا در عمل چی می شه نمی دونم

z312

عضو جدید
روزانه هیچ راهی نداره
ولی شبانه چرا

خوب فکراتونو بکنید که امسال یا سال بعد استفاده کنید. چون فقط یکبار امسال و یا سال بعد میتونید استفاده کنید

مواظب باشید مثل من سهمیه تون به هدر نره...

برای استفاده از سهمیه شاگرد اولی حتما باید 8 ترمه تموم کرد؟

anesstino

عضو جدید
والا منم خیلی دنبال رتبه های قبولی دانشگاهایی مث کاشان/ تبریز برا تکنو بودم ولی هیچی پیدا نکردم، به طور حسی فک نمی کنم با رتبه 100 (یا شاید حتی 50) به بالا بشه قبول شد حالا در عمل چی می شه نمی دونم

من دو سال پیش با رتبه 90 شبانه کاشان رو آورده بودم که خوب نرفتم، البته اون سال فکر کنم ظرفیتا از امسال بیشتر بود تو دانشگاههای به جز غیر انتفاعی

sara 262

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید و تبریک به رتبه های خوب;):gol:
من با کلی تلاش امسال هم رتبه ای که می خواستم نشدم.654 شدم:wallbash::crying2:
با اعتماد به نفس ورکشاپ ثبت نام کردم ولی نمیدونم چند درصد احتمال روزانه قبول شدن و دارم:question::question:

sara 262

عضو جدید
سلام بچه ها خدا قوت;)
اینم کارنامه من
مشاهده پیوست 258508

تبریک میگم بهت عزیزدلم.هورااااااااااااااااااااااااا:gol::gol::gol::love::love::w33::w32::w14::w14:
من تلاش و زحمتی که میکشیدی و لحظه لحظه اشو حس کردم عزیزم. لیاقتت رتبه عالی بود.امیدوارم با یه اسکیس عالی نتیجه خوبتو تثبیت کنی .برات بهترین ها رو ارزو میکنم

hani92c

عضو جدید
دوستان به نظرتون با رتبه 3900 و با اسکیس40 تا 50 درصد کجاها میشه درومد ؟! مثلا زنجان اینا میشه؟ من خودم قزوینم ولی امیدی به شبانه قزوین ندارم :( ظرفیت هارو خیلی آوردن پایین.

آخرین ویرایش:

qasedak_20

عضو جدید
دوستان به نظرتون با رتبه 3900 و با اسکیس40 تا 50 درصد کجاها میشه درومد ؟! مثلا زنجان اینا میشه؟ من خودم قزوینم ولی امیدی به شبانه قزوین ندارم :( ظرفیت هارو خیلی آوردن پایین.

شما میدونین روزانه قزوین با چه رتبه و درصد اسکیسی قبول میشن ؟؟

qasedak_20

عضو جدید

شما میدونین روزانه قزوین با چه رتبه و درصد اسکیسی قبول میشن ؟؟

Diana-88

عضو جدید
تبریک میگم بهت عزیزدلم.هورااااااااااااااااااااااااا:gol::gol::gol::love::love::w33::w32::w14::w14:
من تلاش و زحمتی که میکشیدی و لحظه لحظه اشو حس کردم عزیزم. لیاقتت رتبه عالی بود.امیدوارم با یه اسکیس عالی نتیجه خوبتو تثبیت کنی .برات بهترین ها رو ارزو میکنم
ممنوووووووووونممممم ازت دوووووستم:w27:بخش زیادی ازین رتبه رو مدیون توام مشاورجونم:heart::heart:انشاالله تو هم یه دانشگاه عالی اون جایی که دوس داری قبول میشی:w33:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا