❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

govashir

عضو جدید
بچه ها کسی شناختی از بازسازی و اطلاعاتی در مورد شرایط ادامه تحصیل برا دکتری با مدرک بازسازی داره؟

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم
به همه دوستانی که رتبه های خوبی گرفتن تبریکـــــــ عرض میکنم.
و به دوستانی هم که رتبه هاشون از نظر خودشون خوب نبود ، میگم ناامید نباشن،وبه تلاششون ادامه بدن .
معماری رشته ای نیست که شما بگین ، حالا من با این رتبه نمیتونم به طور مثال فلان دانشگاه رو انتخاب کنم، و کاملا متفاوت از سایر رشته ها هستش
به افرادی هم که امیدوارم نیستن توصیه میکنم، حتما سرجلسه اسکیس حضور پیدا کنن، حتی اون فردی که اخرین رتبه مجاز شده، این تجربه میتونه به شما کمک کنه.

اینکه در کلاس های موسسات شرکت کنید بستگی به خودتون داره، شاید شما از اون دست افرادی باشید که بدون کلاس هم بتونید ،درصد بالایی از اسکیس رو بزنید اما اگر توانایی مالی دارین و نمیتونین خودتون به تنهایی اسکیس موضوعی کار کنید حتما در کلاس ها شرکت کنید ، به نظر من تا 1500 هم امید هست، حتی از مشاورین هم سوال کردم،گفتن ، تا 2500-3000 هم میشه، اما به مراتب هرچی رتبه به سمت 3000 و بالاتر میره، تلاش شما هم باید بیشتر بشه. کما اینکه امسال ظرفیت روزانه ها رو هم کم کردن.
.......

درمورد روند کلاس های اسکیس ، یه بحثی دیدم در تاپیک ، و به شخصه تائید میکنم که متاسفانه اینطور هست ، مطالبی که در این کلاس ها گفته میشه واقعا شمارو با روند طراحی اسکیس که شما در کنکور ارشد قراره ارائه بدین اشنا میکنه .که متاسفانه این موارد رو تو دانشگاه به شما یاد نمیدن ، مطمئنا استاد هم مهمه،ولی هیچ کدوم از این اساتید کتاب کاملی ارائه نمیدن ،که شما لااقل به یه حدی خودتون رو برسونین، یادمون هم نره کلاس راه رو نشون میده، و تلاش شماست که به ثمر میرسونه، شماهرچقدر هم کلاس بری،اما تمرین نکنی، تلاش نکنی،جدی نگیری ،فایده ای نخواهد داشت.

درمورد انتخاب رشته و دانشگاه ، رشته معماری و گرایش های مرتبط بهش ، فایل صوتی از استاد شقاقی (مرتبط با مشاوره امسال) آپلود کردم،که خالی از لطف نیست،اگر کسی از دوستان به این فایل احتیاج داره، پیغام خصوصی بزنن،لینک دانلود رو در اختیارشون قرار میدم.

با ارزوی موفقیت برای تک تکون:gol::gol:

الهه4

عضو جدید
سلام....یسوال...شبانه ی دانشگاه بین المللی هزینش مثل هزینه های دانشگاه های شباه ی دیگه هست؟یا بیشتر هست؟یا مثلا تو شبانه نوشته دانشگاه تهران پردیس فارابی قم......هزینش مثل همون شبانست؟

آخرین ویرایش:

samane122

عضو جدید
سلام....یسوال...شبانه ی دانشگاه بین المللی هزینش مثل هزینه های دانشگاه های شباه ی دیگه هست؟یا بیشتر هست؟یا مثلا تو شبانه نوشته دانشگاه تهران پردیس فارابی قم......هزینش مثل همون شبانست؟
شهریه اش مصوب شهریه شبانه است.

dj_manijak

عضو جدید
سلام.با رتبه 104 معماری و 105 منظر 94 معماری اسلامی و 129 داخلی چطور انتخاب رشته کنم بعد هر گرایش مگه امتحان تشریحی جداگانه نداره پس بای انتخاب رشتشون چطور باشه یه توضیح کامل بده ینفر دستبوسشم

architect AA

عضو جدید
سلام خواهش میکنم زودتر به سوال من جواب بدین
موقع ثبت نام دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی انتخاب نکردم براشون کارت نگرفتم
حالا راهی هست که بشه در انتخاب رشته دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی انتخاب کنم ؟؟؟

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام خواهش میکنم زودتر به سوال من جواب بدین
موقع ثبت نام دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی انتخاب نکردم براشون کارت نگرفتم
حالا راهی هست که بشه در انتخاب رشته دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی انتخاب کنم ؟؟؟
بله می تونین برین قسمت خرید کارت علاقه مندی

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنون مهندس
اصلا با رتبه 1500 در مجموعه هنرهای ساخت شانس قبولی هست؟؟
والا نمی دونم چی بگم، راستشو بگم فک نکنم، اگه اکثریت بخوان بمونن سال بعد یا برن معماری و ... آره ولی در حالت نرمال خب ظرفیتا نسبت به این رتبه خیلی کمتره... به هر حال انتخاب رشته کن، چیزی که از دست نمی دی، اگه نزنی ممکنه بعدا همیشه به این فک کنی که شاید اگه انتخاب می کردی قبول بودی، شانس کلا یه چیز دیگه ست

dj_manijak

عضو جدید
سلام.با رتبه 104 معماری و 105 منظر 94 معماری اسلامی و 129 داخلی چطور انتخاب رشته کنم بعد هر گرایش مگه امتحان تشریحی جداگانه نداره پس بای انتخاب رشتشون چطور باشه یه توضیح کامل بده ینفر دستبوسشم

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز

معماری اسلامی رو نمیدوم،ولی شما یه فایلی رو که بهتون میدم ،درمورد انتخاب رشتس ،خوب گوش بدین ، بعدش انتخاب کنین..

درمورد منظر ، داخلی و معماری اینا هیچ کدوم امتحان اسکیسشون تداخل نداره که شما نگران باشین، میتونین انتخاب کنید. و امتحان اسکیس هرکدوم رو جداگانه بدین.

nafis arch

عضو جدید
تو پیام نور یکی نوشته اموزش محور جلوش یکی ننوشته فرقش چیه؟کدوم بهتره؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال مهم دارم با فرض این که قبول شیم ،1.این قبولی کی اعلام.میشه?2.زمان ثبت نام کیه?3.دانشگاه از کی شروع میشه?

soheyla d

عضو جدید
تو پیام نور یکی نوشته اموزش محور جلوش یکی ننوشته فرقش چیه؟کدوم بهتره؟

salam doste aziz, amozesh mehvar bedone payan namast, va shoma dar akhar ye project bayad tahvil bedid ke defa nadar, on yeki behtare dalisham ine ke to estekhdam o & .... ba payannameh bedard mikhore dar olaviyate akhar amozesh mehvar ro entekhab konid

comet_1993

عضو جدید

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ی سوال اضطراری
اونایی که ترم آخر بودن زمان ثبت نام و معدلی که تاییدیشو گرفتن از دانشگاه با معدل الانشون فرق داره باید چیکار کنن؟؟ جدید رو وارد کنن یا همون قبلی بمونه؟
زودی جواب بدبد مرسییییی

آخرین ویرایش:

chobim

عضو جدید
بچہ ھا میدونین رتبہ ۱۴۶ پارس قبول میشہ یا نہ؟ سال پیش تا چہ رتبہ ای اونجا قبولُشدن

سلام .
من پارسال هنر پارس قبول شدم اما نرفتم رتبم 1500بود با اسکیس 45درصد دانگاه هتر پارس قبول شدم.
ولی شما به فکر دولتی باش.:)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و .... )

❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و .... )

سلام .
من پارسال هنر پارس قبول شدم اما نرفتم رتبم 1500بود با اسکیس 45درصد دانگاه هتر پارس قبول شدم.
بعد اسکیس رتبتون چند شده بود?
چرا نرفتین همه که خیلی تعریف این دانشگاه رو میکنن?!!انگاری هزینشم با شبانه یکیه

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .

ههههه بعد دوستای من با رتبه 250 و اسکیس 45 درصد غیر انتفاعی علم و فرهنگ قبول شدن جالبه که خودمم همین دانشگاه قبول شدم ولی با رتبه 486 با اسکیس 22 درصد ... البته دوستام انتخاب رشته رو خراب کرده بودن :biggrin:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ههههه بعد دوستای من با رتبه 250 و اسکیس 45 درصد غیر انتفاعی علم و فرهنگ قبول شدن جالبه که خودمم همین دانشگاه قبول شدم ولی با رتبه 486 با اسکیس 22 درصد ... البته دوستام انتخاب رشته رو خراب کرده بودن :biggrin:

یعنی بااین رتبه ها فقط میشه غیرانتفاعی های تهران قبول شد؟!و منظورتون از خراب کرذن انتخاب رشته چیه ؟مگه اولویت مهمه !!؟

comet_1993

عضو جدید
بچه ها ی سوال اضطراری
اونایی که ترم آخر بودن زمان ثبت نام و معدلی که تاییدیشو گرفتن از دانشگاه با معدل الانشون فرق داره باید چیکار کنن؟؟ جدید رو وارد کنن یا همون قبلی بمونه؟
زودی جواب بدبد مرسییییی

سلام
فکر میکنم اختیاری باشه! اگه معدلتون بعد از ترم هفت بالاتر رفته باشه میتونین دوباره برید تاییدیه بگیرید و موقع انتخاب رشته اصلاحش کنید... ولی اگه اومده پایین تر میتونید بذارید همون معدل شش ترمتون باشه!

sampicaso

عضو جدید
سلام با رتبه 760 روزانه تهران ، اصفهان ، شیراز با چه درصدی هرکدوم رو میتونم بیارم !؟
و البته شبانه چطور !؟
درباره دانشگاه یزد هم اگه اطلاعی داشته باشید ( مثلا اینکه جایگاهش نسبت به بقیه شهرهایی که نام بردم چطوریه !؟ و نسبت به بوعلی کدوم ارجح تره !؟ چون هیچ پیش زمینه ای درباره اش ندارم )
ممنون میشم

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا