❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

keyvan2006

عضو جدید
سلام به همه دوستان، این دفترچه ظرفیت رشته ها کی تو سایت سنجش اعلام میشه کسی اطلاعی داره

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی همه اونایی که رتبشون بهتر از ماس انتخاب اولشون معماری اسلامی میشه مهندس ؟ منظورم اینه که احتمال نداره بیشترشون معماری-معماری داخلی و منظر بزنن ؟

اسکیس داره همون اسکیس معماری که امتحان میدیم با ضریب 5 ...

ghoru

عضو جدید
من 2900 شدم اصلا روزانه مجاز نشدم که شما میگی 3000 داره روزانه رشت میخونه یا 2500 روزانه شاهرود!!!!!
امسال تا 1650 مجاز شدناااااا

keyvan2006

عضو جدید
سلاممممممم خواهشا یکی توجه کنه:این دفترچه ظرفیت رشته ها کی تو سایت سنجش اعلام میشه کسی اطلاعی داره

soheyla d

عضو جدید
من 2900 شدم اصلا روزانه مجاز نشدم که شما میگی 3000 داره روزانه رشت میخونه یا 2500 روزانه شاهرود!!!!!
امسال تا 1650 مجاز شدناااااا

بله کاملا درسته، امسال ظرفیتا رو خیلی کم کردن، واقعا کار این سنجش حساب و کتاب نداره، بچه ها نمیگم کلاس اسکیس نرید ، ولی دوستان من که خودشون کار میکردن خیلی بهتر جواب گرفتن، سال 91 دوست من با رتبه 200با کلاس یکی از اساتید که خودشون رتبه 1 اسکیس بودن غیر انتفاعی نوشهر قبول شدن ، سال بعد با رتبه 400 خودشان تمرین کردن و روزانه تبریز قبول شدن، بچه ها به خودتان ایمان داشته باشید تلا ش کنید و از همه مهمتر بقیه رو به خدا بسپارید، و ذهنتان را در گیر این کلاسا نکنید. براتان آرزوی موفقیت دارم.

hh.architect

عضو جدید
بله کاملا درسته، امسال ظرفیتا رو خیلی کم کردن، واقعا کار این سنجش حساب و کتاب نداره، بچه ها نمیگم کلاس اسکیس نرید ، ولی دوستان من که خودشون کار میکردن خیلی بهتر جواب گرفتن، سال 91 دوست من با رتبه 200با کلاس یکی از اساتید که خودشون رتبه 1 اسکیس بودن غیر انتفاعی نوشهر قبول شدن ، سال بعد با رتبه 400 خودشان تمرین کردن و روزانه تبریز قبول شدن، بچه ها به خودتان ایمان داشته باشید تلا ش کنید و از همه مهمتر بقیه رو به خدا بسپارید، و ذهنتان را در گیر این کلاسا نکنید. براتان آرزوی موفقیت دارم.
احسن کاملا موافقم - بخدا دارن ازمون فقط سواستفاده می کنن !

keyvan2006

عضو جدید
ای بمیری سازمان سنجش با این برنامه ریزیتون من نمیدونم چهارشنبه 23-2-94 به تقویم اونا چه روزیه

hh.architect

عضو جدید
بچه ها سلام میخام اطلاعاتی در مورد اسکیس بهتون بدم امیدوارم خوشتون بیاد
اول اینکه ازمون اسکیس 3 و 4 و5 مرداد تو دو تا از این روزا برگزار میشه این که میگم منبع کاملا مطمینه
اقای مهندس شقاقی فرمودند و خاهشا نگین اون از کجا میدونه چون واقعا خجالت اوره کسی مهندس شقاقی رو نشناسه!!
به دوستایی که رتبه هایی خوب اوردن تبریک میگم اما بدونن این به معنی قبولی صد در صد نیست و دوستانیم که رتبه خوب نیاورند مثه خودم که خیلی تلاش کردم و زبان لعنتی همه چیزو به باد داد نا امید نشن
اسکیس ضریبش 5 و ازمون تستی ضریبش 11 یعنی میشه تقریبا گف ازمون عملی تاثیرش نصف تستیه در صورتی که خیلی بیشتر از این حرفاس
پارسال رتبه 1 اسکیسشو 25 درصد زد و هنر تهران قبول نشد!!! رفت بهشتی که اونم چون رتبه 1 بود
مثال اینجوری زیاد داریم مثه رتبه 2500 الان داره روزانه شاهرود میخونه
رتبه 3000 روزانه رشت
رتبه 1500 علم وصنعت
یا رتبه 1024 علم وصنعت
و رتبه 400 غیرانتفایی شمال
رتبه 660 پردیس تهران
..... پس قطعا نمیشه بگیم کسی که رتبش 1 شده هنر تهران میاره و کسی که 1600 شده غیرانتفایی میاره همش بستگی به اسکیس داره
من که کلاس رفتم و خداروشکر الان تو اسکیس خیلی جلوم و پیشرفت خوبیم داشتم اونای که میخان نتیجه بگیرن بهشون میخام بگم فقط باید پیش یک استاد خوب و زبده اموزش ببینن با کتابو خودشون به هیچ جا نمیرسن و تو اسکیس مردود میشن چون واقعا اسکیس با اون چیزی که ما تو دانشگا خوندیم کاملا متفاوته
و کلاس تنها فایده نداره باید کار کنن خیلی زیادم کار کنن چیزی نمونده خیلیا از همون بعد کنکور شروع کردن دارن اسکیس کار میکنن پس اونایی که هنوز کار نکردن بدونن خیلی عقب هستن .....
برا منم دعا کنین الان اسکیسم در حد خوبه
اما میخام خیلی خوب باشم :))))))))))
ممنون از راهنمایی تون اما بهتون قول میدم کسی که خودش کار میکنه بهتر از هر کلاسی نتیجه می گیره و این حرفا نشونه عدم اعتماد بنفسیه که کسانی که از این نکته سود کلان به جیب میزن تو مغز شما فرو کردن ! من چندین کلاس رفتم و اخرینشم یه خانومی بود که تو رشت و تهرانه و به جرات بهتون بگم هیچ حرف خاصو جدیدی تو کلاس چندین ساعتشون نبود !
دوستان خواهشن فریب این حرفا رو نخورید و با تمام وجود تلاش کنید اگه قبول نشدید !

ebadi69

عضو جدید
ممنون از راهنمایی تون اما بهتون قول میدم کسی که خودش کار میکنه بهتر از هر کلاسی نتیجه می گیره و این حرفا نشونه عدم اعتماد بنفسیه که کسانی که از این نکته سود کلان به جیب میزن تو مغز شما فرو کردن ! من چندین کلاس رفتم و اخرینشم یه خانومی بود که تو رشت و تهرانه و به جرات بهتون بگم هیچ حرف خاصو جدیدی تو کلاس چندین ساعتشون نبود !
دوستان خواهشن فریب این حرفا رو نخورید و با تمام وجود تلاش کنید اگه قبول نشدید !

ببین دوست عزیز استاد داریم تا استاد!!! شما تو چ کتابی میخای فرایند طراحی یاد بگیری؟؟ تو چه کتابی برات توضیح داده چطوری حسو حال کارتو به موضوع نزدیک کنی؟؟ تو چه کتابی پرسپکتیو ناظر زدن از هر قسمت فضارو بهت یاد داده؟؟ تو چه کتابی فرم سازی یاد میگیری؟؟ طراحی مقطع یاد میگیری؟؟ پلانو با مقیاسو بی دردسر یاد میگیری؟؟
من خودم کلاس یکی از اساتید مطرح رفتم فقط 5 مدل فرایند طراحی بهم یاد دادن!! طراحی سناریو -الگو واره- یا مفهومی؟؟ اینا همه تو چ کتابیه؟؟ یا کدوم یکی از ما تو دانشگا خوندیم؟؟؟
اره اساتید این حرفه پولای کلانی به جیبشون میره ولی وقتی چیزی یاد میدن از شیر مادر حلالتره براشون
من خاستم راهنمایی کنم بچه هارو وگرنه همه رقیب منن میخایم 1600 نفر بریم رقابت کنیم سر چندتا ظرفیت محدود!!!
این همه حرفم بود ....

اعظمی

عضو جدید
بچه ها سلام میخام اطلاعاتی در مورد اسکیس بهتون بدم امیدوارم خوشتون بیاد
اول اینکه ازمون اسکیس 3 و 4 و5 مرداد تو دو تا از این روزا برگزار میشه این که میگم منبع کاملا مطمینه
اقای مهندس شقاقی فرمودند و خاهشا نگین اون از کجا میدونه چون واقعا خجالت اوره کسی مهندس شقاقی رو نشناسه!!
به دوستایی که رتبه هایی خوب اوردن تبریک میگم اما بدونن این به معنی قبولی صد در صد نیست و دوستانیم که رتبه خوب نیاورند مثه خودم که خیلی تلاش کردم و زبان لعنتی همه چیزو به باد داد نا امید نشن
اسکیس ضریبش 5 و ازمون تستی ضریبش 11 یعنی میشه تقریبا گف ازمون عملی تاثیرش نصف تستیه در صورتی که خیلی بیشتر از این حرفاس
پارسال رتبه 1 اسکیسشو 25 درصد زد و هنر تهران قبول نشد!!! رفت بهشتی که اونم چون رتبه 1 بود
مثال اینجوری زیاد داریم مثه رتبه 2500 الان داره روزانه شاهرود میخونه
رتبه 3000 روزانه رشت
رتبه 1500 علم وصنعت
یا رتبه 1024 علم وصنعت
و رتبه 400 غیرانتفایی شمال
رتبه 660 پردیس تهران
..... پس قطعا نمیشه بگیم کسی که رتبش 1 شده هنر تهران میاره و کسی که 1600 شده غیرانتفایی میاره همش بستگی به اسکیس داره
من که کلاس رفتم و خداروشکر الان تو اسکیس خیلی جلوم و پیشرفت خوبیم داشتم اونای که میخان نتیجه بگیرن بهشون میخام بگم فقط باید پیش یک استاد خوب و زبده اموزش ببینن با کتابو خودشون به هیچ جا نمیرسن و تو اسکیس مردود میشن چون واقعا اسکیس با اون چیزی که ما تو دانشگا خوندیم کاملا متفاوته
و کلاس تنها فایده نداره باید کار کنن خیلی زیادم کار کنن چیزی نمونده خیلیا از همون بعد کنکور شروع کردن دارن اسکیس کار میکنن پس اونایی که هنوز کار نکردن بدونن خیلی عقب هستن .....
برا منم دعا کنین الان اسکیسم در حد خوبه
اما میخام خیلی خوب باشم :))))))))))

:(کلا تخریبمون کردین مهندس

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا ممنونم از سازمان که ظرفیت منظر روزانه از 40تا پارسال رسیده به 33....تازه شهید بهشتیم که پارسال 15 تا بود امسال شده 6تا فقط مرد و 6 تا زن یعنی رتبه کشک..............

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از غیرانتفاعی افاق ارومیه خبری داره ک با چ حدود رتبه و اسکیس میشه قبول شد ازش؟؟؟؟؟؟و همچنین غیرانتفاعی هنر پارس تهران و.رسام کرج ؟؟
کلن تو غیرانتفاعی قبول شدن چ رتبه وحدود اسکیسی میخااااااااااااااااااااآااااااد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از غیرانتفاعی افاق ارومیه خبری داره ک با چ حدود رتبه و اسکیس میشه قبول شد ازش؟؟؟؟؟؟و همچنین غیرانتفاعی هنر پارس تهران و.رسام کرج ؟؟کلن تو غیرانتفاعی قبول شدن چ رتبه وحدود اسکیسی میخااااااااااااااااااااآااااااد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
میشه جواب بدید؟رتبه من 4500.واینکه اولویت تو انتخاب رشته سراسری تاثیر داره ؟؟؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه جواب بدید؟رتبه من 4500.واینکه اولویت تو انتخاب رشته سراسری تاثیر داره ؟؟؟
اینکه درصد اسکیستون چقدر باید بشه را من تخصصی ندارم و نمی تونم کمک کنم ولی فقط می تونم بگم باید از میانگین خیلی بالاتر بزنید. چون درصد هر سال خیلی متغییره شما باید میانگین را ملاک عمل قرار دهید. در سراسیری الویت در انتخاب رشته بی تاثیره.
موفق باشید.

baby2jun

عضو جدید
کی اعلام میشه تاریخ ازمون عملی؟؟؟؟؟ (اگه طبق شایعات تو مرداد باشه باید در سنجش و گل بگیرن...خب بعضیا مث من اول تیر سربازن تکلیفشون چیه؟؟؟......هرسال قبل از تیر بود راحت ادم به همه کاریش میرسید..چهه وضششههههههههههههههه ):mad::(:wallbash::w22::w39:

dreaamlaand

عضو جدید
سلام بچه ها نمیدونم جاش هست یا نه ولی میخواستم ازتون کمک بخوام :بچه های که تبریز هستن میدونن که کجا میتونم الان برای اسکیس کلاس های جمع بندی برم؟ لطفا کمک کنید

raymoon

عضو جدید
سلام دوستان برای اسکیس برنامه ای وجود داره تو مرکز یا ایوان خانه که شرکت کنم؟

tina92

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم
مگه میشه کسی یه هفته بخونه رتبه ش 100 بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اینکه برا خنده بره سره جلسه کنکور مجاز بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا من که 3 ماه خونده بودم غیر مجاز شدم
البته فقط پکیچ یکی از موسساتو خونده بودم.
علتش چی میتونه باشه؟
نحوه درس خوندنم اشکال داره ؟ یا اینکه منابع کافی نداشتم؟

govashir

عضو جدید
آره عزیزم نحوه درس خوندن خیلی مهمه شاید وقتتو روی جاهایی گذاشتی که سوال خیز نبوده.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال داشتم
مگه میشه کسی یه هفته بخونه رتبه ش 100 بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اینکه برا خنده بره سره جلسه کنکور مجاز بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا من که 3 ماه خونده بودم غیر مجاز شدم
البته فقط پکیچ یکی از موسساتو خونده بودم.
علتش چی میتونه باشه؟
نحوه درس خوندنم اشکال داره ؟ یا اینکه منابع کافی نداشتم؟
100 بدون خوندن امکان نداره مگه اینکه اون شخص قبلا برای کنکور خونده باشه (سالای گذشته) یا اینکه دوران دانشجوییش واقعا فعال بوده باشه!
برای خنده رفتن و مجاز شدن ممکنه زیاد پیش بیاد البته برای دانشجویی که دوران تحصیلش مطالعه ی خوبی داشته باشه و ...

کلا یکی از موضوعاتی که ما ایرانی ها بیشتر از حد معقول بها می دیم ضریب هوشیه و خیلی ها دوست دارن ادعا کنن بدون تلاش زیاد نتیجه خوبی گرفتن، چون تو جامعه ما باهوش بودن خیلی باارزش تر از تلاش کردن محسوب می شه! ولی شما هیچ وقت اهمیت نده به این صحبت ها تلاش درست همیشه حرف اول و آخرو می زنه... البته لزومی نداره حتما روزی 7-8 ساعت درس بخونی، ممکنم هست کسی تک بعدی نباشه و فعالیت های دیگه ای داشته باشه که به طور غیر مستقیم بهش کمک کنن و خب نتیجه این باشه که بگه مثلا با یک ساعت درس خوندن در روز تونستم موفق بشم، این یه بحث جداست چون در واقع اون فرد خیلی تلاش کرده ولی نه فقط با کتاب خوندن صرف!

اینکه شما نتیجه نگرفتی به نظر من به احتمال خیلی زیاد به نحوه خوندنت برمی گرده، درسته که می گن هیچی جایگزین منابع اصلی نمی شه ولی به نظر من اینجا منظور یه رتبه ی خیلی خوبه، یعنی بدون منابع اصلی شاید به سختی بتونی دورقمی شی وگرنه هر پکیج یا جزوه ای هر قدرم ضعیف باشه (بین اونایی که من دیدم البته) بازم بخش زیادی از سوالای کنکورو پوشش می ده و اگه خوب خونده شه امکان نداره مجاز نشی! بهترین راه برای اینکه ببینی اشکال کارت کجا بوده اینه که سوالای امسالو دوباره دقیق با منابعت تطبیق بدی و ببینی آیا واقعا اون مطالب تو کتابات نبودن؟ یا بودن و تو بهشون دقت نکردی؟ و رو چه نکاتی تمرکز کردی که فقط وقت تو تلف کردن و بی فایده بودن؟! همین طور ممکنه مواردی رو پیدا کنی که متوجه شی پیش زمینه لازم رو برای یادگیری مطلب نداشتی و صرفا حفظ کردی و این باعث شده نتونی تست شو تو کنکور جواب بدی... اینا مواردی بود که من به ذهنم می رسید ولی واقعا هیچ کس غیر از خودت نمی تونه تشخیص بده شما چه جوری درس خوندی و قبل از شروع درس خوندن برا کنکور چه مراحلی رو طی کردی و سر جلسه کدوم سوالا رو از دست دادی، یه هفته فقط وقت بذار و تک تک سوالایی رو که نزدی یا غلط زدی بررسی کن و ببین واقعا ایراد کارت تو هر کدوم چی بوده...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا