❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من منکر کارای شما و دوستان نیستم، چه بسا دوست خود بنده دچار مشکل شده و من از روزی که جوابای کنکور اومده اعصابم داغونه!
حرف من اینه که این مشکل سالهاست وجود داره نه فقط امسال !!! (رتبه 22 که خوبه، مورد داشتیم با رتبه ی تک رقمی مردود شده!)
ولی هیچ اعتراضی نمی کنیم و فقط میشینیم غصه می خوریم و سر آخر هم میگیم حتما حکمتی داشته !!!
نمی دونم خودتون صلاح خودتون رو بهتر می دونید، اگه فکر می کنید با دست رو دست گذاشتن مشکلی حل میشه همین کار رو بکنید ...

ما دوسال پیش یه سایت راه انداختیم برای این قضیه، که 1000 نفر دانشجوی معماری بیان توی سایت eskismemari.ir امضا کنن و بگن ما خواستار شفاف سازی روند آزمون اسکیس معماری هستیم.
بچه ها شدیدا منفعل عمل کردن، در حالی که روز اول 150 نفر امضا کردن، طی 30 روز بعد، تعداد به 600 رسید... انتظار داشتیم با این حجم اعتراض ، به راحتی به چند هزار برسه قضیه ی اعتراضا، ولی هرگز چنین نشد...

dreaamlaand

عضو جدید
سلام کسی هست غیر انتفاعی ثبت نام کنه میشه بگه کدوم دروس را انتخاب کردن؟

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی هست غیر انتفاعی ثبت نام کنه میشه بگه کدوم دروس را انتخاب کردن؟
شما ثبت نام نکردید؟بسته به دانشگاه فرق داره واسه ما تحقیق معماری اندیشه های معماری نظریه و روش ها حکمت هنر اسلامی طرح معماری ارشد ندادن:(

dreaamlaand

عضو جدید
چرا ثبت نام کردم برای من :(1-نظریه و روشهای طراحی-2-روش تحقیق 3-سیر اندیشه های معماری4-حکمت و هنر اسلامی5-طرح معماری1)در کل 12 واحد که شد 2میلیون و 250 هزار تومن

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و .... )

سلام
دوستان برای تکمیل ظرفیت باید از قبل فرمی چیزی پر کنیم؟؟؟
بعد جوابش ی میاد؟
دقیقا سوال منم چند روزه همینه

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بچه ها برا ترم اول بهتر چند واحد برداریمو اینکه چه درسایی باید برداشت؟

الهه معماري

عضو جدید
دوستان از مرخصی تحصیلی اطلاعی دارید؟ میدونید که آیا دو ترم متوالی هم میشه مرخصی گرفت یا نه؟ و اینکه اگه انتخاب واحد انجام بشه میتونیم بازم مرخصی بگیریم؟

mrabie

عضو جدید
دقیقا سوال منم چند روزه همینه

مثل انتخاب رشته اس... یه کارت باید بخرین بعد کدهای انتخابیتونو وارد کنین .. چند ماه بعدشم نتیجه تکمیل ظرفیت میاد (من شرکت نکردم ولی یادمه پارسال روندش همین بود )

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

مثل انتخاب رشته اس... یه کارت باید بخرین بعد کدهای انتخابیتونو وارد کنین .. چند ماه بعدشم نتیجه تکمیل ظرفیت میاد (من شرکت نکردم ولی یادمه پارسال روندش همین بود )
ممنونم از راهنماییتون پس فعلا تا مهر کاری نباید بکنیم

m.ronaghi

عضو جدید
سلام دوستان.بنظرتون تو ارشد امکان گرفتن انتقالی در دانشگاه های غیرانتفاهی وجود داره؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من الان که جندی شاپور قبول شدم میتونیم ترم بعد مهمان بگیرم برای بوعلی؟؟؟؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. کسی اطلاعی داره از اینکه آخرین مهلت ثبت نام برا دانشگاه آزاد تبریز تا چه موقعیه؟.......منظورم ثبت نام برا ارشد معماریه

nafise111

عضو جدید
سلام. بچه ها کسی اطلاعی در این مورد داره کسی که امسال غیرانتفاعی قبول شده و میره ، از کنکور سال بعد محروم میشه یانه؟ میتونه سال دیگه کنکور شرکت کنه همزمان با اینکه غیرانتفاعی میخونه؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. بچه ها کسی اطلاعی در این مورد داره کسی که امسال غیرانتفاعی قبول شده و میره ، از کنکور سال بعد محروم میشه یانه؟ میتونه سال دیگه کنکور شرکت کنه همزمان با اینکه غیرانتفاعی میخونه؟
نه ایرادی نداره.من دوستم دانش پژوهان اصفهان میخوند شهید رجایی قبوب شد اونو انصراف داد رفت دانشگاه رجایی ثبت نام کرد

reza556182

عضو جدید
دوستان عزیز سلام
یه سوال دارم از عزیزانی که ارشد معماری علوم و تحقیقات خونده یا میخونن. امسال قبول شدم میخواستم بدونم ارزش داره ثبت نام کنم و ادامه بدم یا اینکه بخونم واسه کنکور 95؟ سوال دومم اینه که دانشگاههای دولتی غیر از تهران از لحاظ علمی قوی ترن یا علوم و تحقیقات؟ ممنون میشم جواب بدین.:gol:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوستان عزیز سلام
یه سوال دارم از عزیزانی که ارشد معماری علوم و تحقیقات خونده یا میخونن. امسال قبول شدم میخواستم بدونم ارزش داره ثبت نام کنم و ادامه بدم یا اینکه بخونم واسه کنکور 95؟ سوال دومم اینه که دانشگاههای دولتی غیر از تهران از لحاظ علمی قوی ترن یا علوم و تحقیقات؟ ممنون میشم جواب بدین.:gol:
علوم تحقیقات و شنیدم مث تهران مرکز معتبره!!!
خروجی های تهران مرکز خیلیاشون الان معمارایه بنام ایرانن!!! واقعا معماریش قویه!!! حتی شنیدم آوانگاردترین مدرسه ی معماری کشوره!!! مثلا نشید نبیان تهران مرکز درس میده (یا میداد) به نظرم برید!!! ارزش نداره 1 سال موندن!!!

Sent from my C6603 using Tapatalk

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

علوم تحقیقات و شنیدم مث تهران مرکز معتبره!!!
خروجی های تهران مرکز خیلیاشون الان معمارایه بنام ایرانن!!! واقعا معماریش قویه!!! حتی شنیدم آوانگاردترین مدرسه ی معماری کشوره!!! مثلا نشید نبیان تهران مرکز درس میده (یا میداد) به نظرم برید!!! ارزش نداره 1 سال موندن!!!

شما این تعریف ها رو راجع به دانشگاه تهران مرکز گفتید :eek:یا علوم تحقیقات?خودتون تو محیطش بودید?تهران مرکز رو میگم البته

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما این تعریف ها رو راجع به دانشگاه تهران مرکز گفتید :eek:یا علوم تحقیقات?خودتون تو محیطش بودید?تهران مرکز رو میگم البته
من شنیدم که علوم تحقیقاتم مث تهران مرکز خوبه!!! من نبودم!!! اما خروجی هاش افرادی مث سارا کلانتری، عباس ریاحی فرد، آرش مظفری و... بودن!!! استاداشم شنیدم تغابنی و نبیان توش درس میدن یا میدادن!!! این استادا بی نظیرن!!! فک کنم دانشگاه آزادای خوب تهران پتانسیل جذب استادشون (بخاطر نبود فیلترهای مختلف) با دانشگاه های تاپ برابری میکنه یا بعضا بهترم هس!!! به نظرم دوستانی ک قبول شدن حتمن برن!!! (البته نظر منه)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

من شنیدم که علوم تحقیقاتم مث تهران مرکز خوبه!!! من نبودم!!! اما خروجی هاش افرادی مث سارا کلانتری، بهرام کلانتری، عباس ریاحی فرد، آرش مظفری و... بودن!!! استاداشم شنیدم تغابنی و نبیان توش درس میدن یا میدادن!!! این استادا بی نظیرن!!! فک کنم دانشگاه آزادای خوب تهران پتانسیل جذب استادشون (بخاطر نبود فیلترهای مختلف) با دانشگاه های تاپ برابری میکنه یا بعضا بهترم هس!!! به نظرم دوستانی ک قبول شدن حتمن برن!!! (البته نظر منه)

من به عنوان کسی که تو این دانشگاه درس خوندم بهتون بگم که اصلا این خبرا نیست!!!! یکی از بینظمترین محیط های اموزشی هست که تا به حال به عمرم دیدم و پارتی بازی و متاسفانه بی اخلاقیه همین اساتید به نام توش بیداد میکنه و اتفاقا اساتید به نامش کوچیکترین اطلاعاتی به کسی اموزش نمیدن تک و توک یکی دوتا استاد گمنام داره ( که همه دانشگاهها اونارو دارن) و اونا یه چیزایی یاد میدن،خود وضعیت دانشگاه از لحاظ نبود امکانات و ساختمون وحشتناکش که دیگه چیزی نگم بهتره،اون چند نفر دانشجویی هم که جون سالم به در میبره از این دانشگاه و باسه خودش کسی میشه،موفقیتشو مدیونه اینن که بهشون تو این دانشگاه هییییچی یاد نمیدن و کسی که تو این دانشگاهه و واقعا علاقه منده به معماری مجبوره خودش 0تا100رو بره از کلاسهای بیرون تو اموزشگاهها هزینه کنه یاد بگیره،دانشجوهاشم به جرات میگم 80% کارهاشون پروژه های اماده ای هست که ملیونی!! واسش هزینه میکنن
اما اینم بگم تو بقیه دانشگاهها هم کم و بیش این مشکلات هست( البته کمتر نه بیشتر) اینه که ادم باید ببینه اینده ای که برای خودش متصوره چیه و هدفش از ارشد چیه ،اگه امتحانو داده و همینجا قبول شده و نمیخواد وقتشو پشت کنکور بزاره خب همینم بره خوبه اما دیگه اینکه فکر کنه داره میره دانشگاه اوانگارد و این حرفا!! نه ابدا اینجورا نیست محیطش متاسفانه

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته وضع آموزش معماری کشور کلن فاجعس!!! قطعا تجربه ی شما از شنیده های من معتبر تره!!! اما بازم ب نظرم در قیاس با دانشگاهی مث سوره یا رجایی می تونه بهتر باشه!!! چرا استادای بنامش چیزی آموزش نمیدن؟؟؟ می پیچونن کلاسا رو؟؟؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته وضع آموزش معماری کشور کلن فاجعس!!! قطعا تجربه ی شما از شنیده های من معتبر تره!!! اما بازم ب نظرم در قیاس با دانشگاهی مث سوره یا رجایی می تونه بهتر باشه!!! چرا استادای بنامش چیزی آموزش نمیدن؟؟؟ می پیچونن کلاسا رو؟؟؟

ببینید طبق تجربه میگم گول استاد( به نام) رو نخورین همین چهار تا چیزیم که من تو این دانشگاه یاد گرفتم از استادای کاملا گمنامش یاد گرفتم،نمیخوام حالا جمع ببندم اما تجربمو میگم,استادای اسم در کرده دیگه نیازی نمیبینن چیزی به شما یاد بدن،اسمشونو در کردن ،بعضیاشون که اسم نمیبرم واقعا چیزی تو چنته ندارن طوری که سر کلاسشون بشینین تعجب میکنین چجوری معروف شده،یه سریشون اطلاعات دارن اما وحشت دارن از دادن اون اطلاعات به دانشجو شاید با تصور اینکه دست رو دست زیاد نشه خدایی نکرده،یه عدشونم بلدن اما ابدا توانایی انتقال مطلب ندارن همونطور که میدونید هر کسی اطلاعات زیادی داشته باشه لزوما استاد یا معلم خوبی هم نیست،در کل بگم،خیلی از دانشگاه ازادهای شهرستانا با اساتید گمنام به مراتتتتب از دانشگاه ازاد تهران مرکز با اساتید به نامش بهترن

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ببینید طبق تجربه میگم گول استاد( به نام) رو نخورین همین چهار تا چیزیم که من تو این دانشگاه یاد گرفتم از استادای کاملا گمنامش یاد گرفتم،نمیخوام حالا جمع ببندم اما تجربمو میگم,استادای اسم در کرده دیگه نیازی نمیبینن چیزی به شما یاد بدن،اسمشونو در کردن ،بعضیاشون که اسم نمیبرم واقعا چیزی تو چنته ندارن طوری که سر کلاسشون بشینین تعجب میکنین چجوری معروف شده،یه سریشون اطلاعات دارن اما وحشت دارن از دادن اون اطلاعات به دانشجو شاید با تصور اینکه دست رو دست زیاد نشه خدایی نکرده،یه عدشونم بلدن اما ابدا توانایی انتقال مطلب ندارن همونطور که میدونید هر کسی اطلاعات زیادی داشته باشه لزوما استاد یا معلم خوبی هم نیست،در کل بگم،خیلی از دانشگاه ازادهای شهرستانا با اساتید گمنام به مراتتتتب از دانشگاه ازاد تهران مرکز با اساتید به نامش بهترن
من خیلیا رو دیدم ک از دانشگاه آزاد موفق شدن!!!
مثلا کار ویلا مسعودی رو از نوید مسعودی رو سرچ کنید!!! ایشون نفر اول مسابقه دوسالانه ی مجله هنرمعماری در قسمت مسکونی بودن!!!
این آدم دانشگاه آزاد شیراز خونده!!! به نظرم معماری خیلی متناسب با نام دانشگاه نیست!!! به خیلی پارامتر ها وابستس!!! من امسال با اختلاف 1 نفر دانشگاه هنر تهران داخلی نیاوردم!!! خیلی ناراحت بودم!!! اما الان واقعا خوشحالم که گیلان آوردم و تو شهر خودمم!!! میرم کارگاه بابام و کار نجاری می کنم و در آینده مطمئنم می تونم ی معمار داخلی خوب شم!!! ب قول شما بستگی ب هدف آدم داره!!! اما بازم میگم در صورت قبولی تو تهران مرکز یا علوم تحقیقات 1 سال موندن جالب نیس!!!

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

من خیلیا رو دیدم ک از دانشگاه آزاد موفق شدن!!!
مثلا کار ویلا مسعودی رو از نوید مسعودی رو سرچ کنید!!! ایشون نفر اول مسابقه دوسالانه ی مجله هنرمعماری در قسمت مسکونی بودن!!!
این آدم دانشگاه آزاد شیراز خونده!!! به نظرم معماری خیلی متناسب با نام دانشگاه نیست!!! به خیلی پارامتر ها وابستس!!! من امسال با اختلاف 1 نفر دانشگاه هنر تهران داخلی نیاوردم!!! خیلی ناراحت بودم!!! اما الان واقعا خوشحالم که گیلان آوردم و تو شهر خودمم!!! میرم کارگاه بابام و کار نجاری می کنم و در آینده مطمئنم می تونم ی معمار داخلی خوب شم!!! ب قول شما بستگی ب هدف آدم داره!!! اما بازم میگم در صورت قبولی تو تهران مرکز یا علوم تحقیقات 1 سال موندن جالب نیس!!!

بله دقیقا،میخوام بگم فکر نکنید چون فلان معمارهای موفق خروجی دانشگاه تهران مرکزن پس اون تو خبریه،اون ادما خودشون تلاش کردن،فقط خودشون

nasrin_arch

عضو جدید

سلام به دوست خوبم
واقعا چقدر خوب گفتید
کاملا موافقم
خدمت مازیار عزیز هم برسونم این دلیل نمیشه اقا یا خانم فلانی چون ازاد خوندن و اتفاقا چون ادمهای موفقی شدن پس نتیجه میگیریم دانشگاه ازاد اینجوریا هم که میگن بده بد نیست . این قیاس اشتباهیه به نظر من . برای معمار شدن خیلی ایتم ها لازمه که اصلا ربطی به دانشگاه نداره . چه ازاد چه سراسری . ولی مشکلاتی که digitalarch راجع به ازاد گفت واقعا درسته . و این بی نظمی باعث خیلی مسائل میشه . زیاد سخت نیست تحلیل اینکه چرا باید کنار سراسری و ازاد موسسات دیگه ای هم مثل قارچ یهو سبز بشن و ادعای کیفیت کنن . موسسه ای که به خاطر اسم یک یا چند تا استاد مطرح بشه و اتفاقا موسس همون مرکز هم همون اساتید مطرح شده باشن به نظرم نمیتونه معمار پرورش بده . نمیتونه کسانی رو پرورش بده که روی ذهنشون تاثیر بذارن . خلق کننده باشن . نمیتونن همچین انسانهایی تربیت کنن . چون خودشون هدفشون چیز دیگست . واللا همچین مواردی اصلا پیش نمیومد .

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا