❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amirsoli

عضو جدید
اول از همه بهت تیریک میکم بابت قبولی و از طرفی هم برات ناراحت شدم که با این رتبه خوب اسکیس رو خراب کردی....پارسال یکی از دوستان خوبم با رتبه شما و اسکیس 15 تهران پیام نور اوردن آموزش محور....شما پژوهش محور هستید دیگه؟؟؟؟ من خودم با رتبه اولیه 1367 تهران شرق پیام نور قبول شدم
ببین خیلیها میگن پیام نور بده و از این حرفها....اما تا امروز من خودم از خیلیها تحقیق کردم....هر کسی که نظر میده یا کارشناسی پیام نور بوده یا هر چیز دیگه که ازش راضی نبوده اما اما حاصل تحقیق من و اینکه تصمیم قطعی گرفتم و میرم.....
از رئیس دانشگاه پپام نور یه شهرستان که فامیلمون هست(تا امروز نمیدونستم پسر عمه ام رئیس پیام نوره:biggrin:متاسفانه اینقدر از فامیلمون خبر دارم)ایشون گفت بسیار سخته البته برای ما که عملی داریم....اما مدرکش بین المللیه و هر کی میگه نیست چرت گفته....یعنی بعدا میشه باهاش دکترا امتحان داد و از آزاد خیلی بهتره....گفت که هر شهرستانی که هستی میتونی برای آزمون پایان ترم شهر خودتو بزنی و دیگه نری تهران و نیای
این از این.....
حالا از دوستم که ظراحی شهری مشغول به خوندن هست....شاید اگر برم از محیطش راضی نباشم اما استادهاش البته برای ظراحی شهری از دانشگاه تهران و ....هستن....اسم برد و گفت یکی از استادهاش اولین استاد توی ظراجی شهری کشور هست.....گفت بچه هاش به غیر 5-6 نفر که خیلییییییییییییی تاپ هستن بقیه نه متاسفانه...که من گفتم اگه قرار به رقابت باشه همون 5 نفر هم کافیه....گفت همه چی بستگی به خودت داره هستن پسرهای فعالمون که الان دارند توی پروژه های بزرگ تهران کار میکنند....خودت باید به نوعی آویزون استاد باشی....گفت برای ما که شهرستان هستیم به هیچ وجه اجازه ندارند به خاظر نبودنمون در سرکلاسها سخت بگیرند چون اصل پیام نور برای شاغلین هست....گفت از بین کتابهایی که برای مظالعه معرفی میکنند با دانشگاه تهران یکی هست ولی اگه دانشگاه تهران 3 تا کتاب معرفی میکنه پیام نور 1 دونه از اون 3 تا رو معرفی میکنه....گفت دانشجوها میرن دانشگاه تهران با استاد کورکسیون میکنند.....یعنی به نظر من واقعا ارزش داره....هر چی باشه تهرانه کافیه با دو تا استاد خوب باشی تا پات توی دانشگاههای روزانه باز بشه و از اونها میتونی استفاده کنی........
از دوست دیگه ای که واحد بندرعباس هست هم سئوال کردم گفت تاپ نیست اما خیلی مزیتها داره....اینکه همون روز انتخاب واحد بهت تاریخ آزمون و کتب رو معرفی میکنند و برنامه ریزیت راحتتر...موقع ثبت نام شهریه ثابت رو میدی و بقیه اش هم تا روز آزمون ترم فرصت داری تازه وام هم میدن که بین 700 تا 1 تومن متغییره.....
و از یه دوست واقعا واقعا خوب که بهم خیلی راهنمایی مفیدی رسوند و دومین نفری بود که تشویقم کرد برم کسی بود که با هئیت علمی تهران در ارتباط هست و گفت دیدم کسی که دانشگاه تهران بوده و برای دکترا دانشگاه تهران قبولش نکرده اما پیام نور رو قبول کردن.....
و از کسی که مشوق اصلیه منه و واقعا اگه اون نبود شاید من الان همینم قبول نشده بودم اونم گفت ربطی به مدرک نداره...تو الان هم میتونی کارتو توی شهر خودت حفظ کنی هم درس بخونی ...خودش الان طیه 3 سال زحمت مداوم هئیت علمی و بعدش هم معاون دانشگاه شده و تا یه سال دیگه احتمال زیاد رئیس دانشگاه میشه ...جالب اینجاست که ایشون ارشدش غ انتفاعی شمال آمل بوده اشت....
اینها و خیلی دلایل دیگه که توی این 2-3 روز به دست آوردم منو مصمم کرد که حتما پیام نور تهران رو برم....
اینها تحقیق من بود...حالا شما هم بهتره تحقیق کنی هر چی باشه هر کسی یه دلایلی داره....و البته اهدافی:smile:

ممنون از جوابت و وقتی که گذاشتی
منم تحقیق کردم و حرفاتو قبول دارم ولی ...
پیام نور فراگیر هم داره یعنی خیلی ها بدون کنکور وارد دانشگاه می شن وجمعیت خیلی زیادی هم داره
نکته دوم غیر حضوری بودنشه که یه خورده سیستمش غیر عادی اساتیدش هم نمی شناسم کیان هرچقدر هم سرچ کردم پیداشون نکردم!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

عارفه جان منم شنیده ها و لینک های معتبری که از خبر گزاری ها و سازمان سنجش داشتم رو گفتم..هدفم فقط و فقط کمک به تو بود ولا غیر...میخواستم یه سری اطلاعات بدم که اگه میخوای تصمیم بگیری همه شرایط رو در نظر بگیری...خب خداروشکر به نتیجه رسیدی که کجا ادامه بدی...
خب حالا یکم اطلاعات در مورد پیام نور بهت بدم:
کتاب هایی که قراره بخونی و در پایان امتحان بدی از الان مشخصه ومیتونی از همین الان واسه امتحان پایان ترمت بخونی...بعضی از درسا به صورت مجازی برگزار میشه که معمولا درسای ترم اول مجازی هست...واسه درسای ترم اول ارشد پیام نور هم میتونم بهت کمک کنم (چون یه بار کنکور فراگیر ارشد پیام نور رو دادم و منابع اون درسای ترم اول ارشد بود)
کلی هم نمونه سوال و خلاصه از کتابای ترم اول ارشد پیام نور دارم که خواستی بعد کمکت میکنم.
همونطور که خودتم گفتی از ترم قبل واسه ارشد اینجوری شد که هر شهری که پیام نور داشته باشه میتونی بری اونجا و امتحان پایان ترمت رو بدی...در کل بر اساس همون سیاست های غیر حضوری...بعضی از درسا هم میتونی مجازی برداری و حتی تهران نری.. ترم مهر معماری تهران شرق دروس ترم اول مجازی بود...امتحان پایان ترمت هم سراسریه ..
کلاسای معماری تهران شرق هم حکیمیه تهران پارس هست...یه وبلاگ فعال هم هست که یکی از مسئولای تهران شرق به سوالات جواب میده و درخواست های دانشجوهارو انجام میده..خواستی بهت میدم..
در کل امیدوارم موفق باشی..واسه درسا هم از ابتدای مهر شروع کن کتابا رو به خوندن..که یکم سخته
اگه سوالی داشتی بپرس بهت بگم.

shima 70

عضو جدید
اول از همه بهت تیریک میکم بابت قبولی و از طرفی هم برات ناراحت شدم که با این رتبه خوب اسکیس رو خراب کردی....پارسال یکی از دوستان خوبم با رتبه شما و اسکیس 15 تهران پیام نور اوردن آموزش محور....شما پژوهش محور هستید دیگه؟؟؟؟ من خودم با رتبه اولیه 1367 تهران شرق پیام نور قبول شدم
ببین خیلیها میگن پیام نور بده و از این حرفها....اما تا امروز من خودم از خیلیها تحقیق کردم....هر کسی که نظر میده یا کارشناسی پیام نور بوده یا هر چیز دیگه که ازش راضی نبوده اما اما حاصل تحقیق من و اینکه تصمیم قطعی گرفتم و میرم.....
از رئیس دانشگاه پپام نور یه شهرستان که فامیلمون هست(تا امروز نمیدونستم پسر عمه ام رئیس پیام نوره:biggrin:متاسفانه اینقدر از فامیلمون خبر دارم)ایشون گفت بسیار سخته البته برای ما که عملی داریم....اما مدرکش بین المللیه و هر کی میگه نیست چرت گفته....یعنی بعدا میشه باهاش دکترا امتحان داد و از آزاد خیلی بهتره....گفت که هر شهرستانی که هستی میتونی برای آزمون پایان ترم شهر خودتو بزنی و دیگه نری تهران و نیای
این از این.....
حالا از دوستم که ظراحی شهری مشغول به خوندن هست....شاید اگر برم از محیطش راضی نباشم اما استادهاش البته برای ظراحی شهری از دانشگاه تهران و ....هستن....اسم برد و گفت یکی از استادهاش اولین استاد توی ظراجی شهری کشور هست.....گفت بچه هاش به غیر 5-6 نفر که خیلییییییییییییی تاپ هستن بقیه نه متاسفانه...که من گفتم اگه قرار به رقابت باشه همون 5 نفر هم کافیه....گفت همه چی بستگی به خودت داره هستن پسرهای فعالمون که الان دارند توی پروژه های بزرگ تهران کار میکنند....خودت باید به نوعی آویزون استاد باشی....گفت برای ما که شهرستان هستیم به هیچ وجه اجازه ندارند به خاظر نبودنمون در سرکلاسها سخت بگیرند چون اصل پیام نور برای شاغلین هست....گفت از بین کتابهایی که برای مظالعه معرفی میکنند با دانشگاه تهران یکی هست ولی اگه دانشگاه تهران 3 تا کتاب معرفی میکنه پیام نور 1 دونه از اون 3 تا رو معرفی میکنه....گفت دانشجوها میرن دانشگاه تهران با استاد کورکسیون میکنند.....یعنی به نظر من واقعا ارزش داره....هر چی باشه تهرانه کافیه با دو تا استاد خوب باشی تا پات توی دانشگاههای روزانه باز بشه و از اونها میتونی استفاده کنی........
از دوست دیگه ای که واحد بندرعباس هست هم سئوال کردم گفت تاپ نیست اما خیلی مزیتها داره....اینکه همون روز انتخاب واحد بهت تاریخ آزمون و کتب رو معرفی میکنند و برنامه ریزیت راحتتر...موقع ثبت نام شهریه ثابت رو میدی و بقیه اش هم تا روز آزمون ترم فرصت داری تازه وام هم میدن که بین 700 تا 1 تومن متغییره.....
و از یه دوست واقعا واقعا خوب که بهم خیلی راهنمایی مفیدی رسوند و دومین نفری بود که تشویقم کرد برم کسی بود که با هئیت علمی تهران در ارتباط هست و گفت دیدم کسی که دانشگاه تهران بوده و برای دکترا دانشگاه تهران قبولش نکرده اما پیام نور رو قبول کردن.....
و از کسی که مشوق اصلیه منه و واقعا اگه اون نبود شاید من الان همینم قبول نشده بودم اونم گفت ربطی به مدرک نداره...تو الان هم میتونی کارتو توی شهر خودت حفظ کنی هم درس بخونی ...خودش الان طیه 3 سال زحمت مداوم هئیت علمی و بعدش هم معاون دانشگاه شده و تا یه سال دیگه احتمال زیاد رئیس دانشگاه میشه ...جالب اینجاست که ایشون ارشدش غ انتفاعی شمال آمل بوده اشت....
اینها و خیلی دلایل دیگه که توی این 2-3 روز به دست آوردم منو مصمم کرد که حتما پیام نور تهران رو برم....
اینها تحقیق من بود...حالا شما هم بهتره تحقیق کنی هر چی باشه هر کسی یه دلایلی داره....و البته اهدافی:smile:
منکه بهت گفتم پیام نور تهرانو به هیچ وجه از دست نده عزیزم...بهت تبریک میگم که بالاخره تصمیمت قطعی شد :smile:..دعا کنید منم دلم قرص شه و با دل خوش برم :(

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنون از جوابت و وقتی که گذاشتی
منم تحقیق کردم و حرفاتو قبول دارم ولی ...
پیام نور فراگیر هم داره یعنی خیلی ها بدون کنکور وارد دانشگاه می شن وجمعیت خیلی زیادی هم داره
نکته دوم غیر حضوری بودنشه که یه خورده سیستمش غیر عادی اساتیدش هم نمی شناسم کیان هرچقدر هم سرچ کردم پیداشون نکردم!

دیگه دوست عزیز به خودت بستگی داره ....این مورد برای من مهم نیست ...چون خودم میخوام تلاش کنم و حتما هم کاری میکنم که دانشجوی ممتاز بشم که برای دکترا امتیاز داشته باشم تا حدی....شما هم دیگه خودت باید تصمیم بگیری...اگه تهران هستی برو دانشگاه از نزدیک با بچه هاش صحبت کن....خودم روز ثبت نام برای اساتید میرم از داشنجوهاش سئوال میکنم ک کیا هستن...ولی اینجور که شنیدم اساتید پیام نور مشترکه .و دوسته من البته یکی دیگه که واحد بندرعباس میخونه گفت دکتر خوشنویس هستن....حالا دیکه نمیدونم برای ما هم هستن یا خیر

عارفه جان منم شنیده ها و لینک های معتبری که از خبر گزاری ها و سازمان سنجش داشتم رو گفتم..هدفم فقط و فقط کمک به تو بود ولا غیر...میخواستم یه سری اطلاعات بدم که اگه میخوای تصمیم بگیری همه شرایط رو در نظر بگیری...خب خداروشکر به نتیجه رسیدی که کجا ادامه بدی...
خب حالا یکم اطلاعات در مورد پیام نور بهت بدم:
کتاب هایی که قراره بخونی و در پایان امتحان بدی از الان مشخصه ومیتونی از همین الان واسه امتحان پایان ترمت بخونی...بعضی از درسا به صورت مجازی برگزار میشه که معمولا درسای ترم اول مجازی هست...واسه درسای ترم اول ارشد پیام نور هم میتونم بهت کمک کنم (چون یه بار کنکور فراگیر ارشد پیام نور رو دادم و منابع اون درسای ترم اول ارشد بود)
کلی هم نمونه سوال و خلاصه از کتابای ترم اول ارشد پیام نور دارم که خواستی بعد کمکت میکنم.
همونطور که خودتم گفتی از ترم قبل واسه ارشد اینجوری شد که هر شهری که پیام نور داشته باشه میتونی بری اونجا و امتحان پایان ترمت رو بدی...در کل بر اساس همون سیاست های غیر حضوری...بعضی از درسا هم میتونی مجازی برداری و حتی تهران نری.. ترم مهر معماری تهران شرق دروس ترم اول مجازی بود...امتحان پایان ترمت هم سراسریه ..
کلاسای معماری تهران شرق هم حکیمیه تهران پارس هست...یه وبلاگ فعال هم هست که یکی از مسئولای تهران شرق به سوالات جواب میده و درخواست های دانشجوهارو انجام میده..خواستی بهت میدم..
در کل امیدوارم موفق باشی..واسه درسا هم از ابتدای مهر شروع کن کتابا رو به خوندن..که یکم سخته
اگه سوالی داشتی بپرس بهت بگم.
رضا جان ممنونم واقعا راهنمایی ها و صحبتهایی که کردید خیلی روی تصمیم تاثیر داشت...من سرکار میرم نمیخوام فعلا کارمو از دست بدم و از نظر من ارشد ارزشه اینو نداره که کار و حرفه ای که 1 سال براش زحمت کشیدم تا توی یه سرکت پیمانکاری که خارج از طراحی و تری دی و بزک دزک ....توی یه سرکت اجرایی کار کنم....من اگه این کار رو از دست بدم مسلما بعد از دو سال که ارشد تموم شد دوباره باید از 0 شروع کنم.....و دختر 20 ساله نیستم که بگم جاداره که مجدد از پله اول برم بالا.....تازه آیا کار پبدا بشه یا نشه....اگه پیام نور هم بد باشه من مجبورم برم ولی این خودمم که زجمت خواهم کشید و قول میدم حرفه همه شماها رو عملی کنم و نشون بدم برای دوره های بعد که پیام نور همچین جای بدی نیست و میشه ازش چیز یاد گرفت.....
در مورد کمکهاتم واقعا ممنون میشم ...مسلما خیلی خوبه که یه دوست مجازی خوب مثل شما دارم...و خوشحال میشم اگه امکانش باشه و بهم کمک کنید....
درسته نوشته بود حکیمیه و خود منم که تهران شرق پیاده بشم اونقدری دور نباید باشه....
فقط اگه محبت کنید و وبلاگ رو بزارید ممنون میشم ...آخه یه وبلاگ دارم ازش ولی با شماره هاش هر چی تماس گرفتم متاسفانه موفق نشدم که ببینم زمان ثبت نام کی هست که برنامه ریزی کنم....:(
بازم بابت کمکت و اطلاعاتی که در اختیارم قرار دادی سپاسگذارم....مرسی دوست عزیز:)

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منکه بهت گفتم پیام نور تهرانو به هیچ وجه از دست نده عزیزم...بهت تبریک میگم که بالاخره تصمیمت قطعی شد :smile:..دعا کنید منم دلم قرص شه و با دل خوش برم :(

شیما جونم من بهت پیشنهاد میکنم یه 24 ساعته بری ببینی محیطشو بعد تصمیم بگیری...اگه 9-10-11 باشه ثبت نام که 9 کارنامه ها میاد میتونی بفهمی که کجاها توی تکمیل ظرفیت شانس قبولی داری....;)ناامید نباش....اگه اساتید خوب داره بیخیال آپارتمان خرابش شو و برو

abazar2

عضو جدید
سلام.من غیرانتفاعی گلپایگان اصفهان هستم.حاضر به جابجایی شهرهای نزدیک به همدان.

abazar2

عضو جدید
نبووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود کسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با غیرانتفاعی هم حاضرم طاق بزنم فقط در دامن گرمبچه محله هام باشم بسه:biggrin:

اخه نوچه هامو که نمیتونم 1000 کیلومتر با خودم ببرم اردبیل تازه شم ابرو محله مون تو خطره خخخخخخخخخخخخخخخخخ

نطرت با غیرانتفاعی گلپایگان چیه:biggrin::biggrin::biggrin:؟؟؟تاخرم آباد240کیلومتر:biggrin:نوچه هاتم میتونی باخودت ببری!!!!:biggrin:

آخرین ویرایش:
اینجوری که فقط خاوران مشهد:whistle: بد در اومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟:(:(:crying:

سلام من خودم مهندسی عمرانم رو اونجا خوندم . خوبه ولی سیستم اداری و بعضی از اساتیدش داغونن . ادعا زیاد دارن ولی آخرش هیچ . امسال برای اولین بار ارشد معماری آورده جالب اینه بالای پشت بام موسسه به دلیل کمبود کلاس رفتن حلبی آباد راه انداختن به جای کلاس ، یادم میاد توی فصل بهار بودش کلاس معادلات دیفرانسیل داشتیم بارون شدیدمیامد از سقف کلاس کنار مهتابی ها آبچکه می کرد استاد سریع کلاسو تخلیه کرد تا مبادا سقف روی سر بچه ها خراب بشه و یا بچه ها رو برق بگیره ، ولی یادش بخیر روزگار تلخو شیرینی توی اون خراب شده داشتیم . ولی خوبه برای خاطرات ایام چیزی برای گفتن داری . :biggrin::biggrin:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
نطرت با غیرانتفاعی گلپایگان چیه:biggrin::biggrin::biggrin:؟؟؟تاخرم آباد240کیلومتر:biggrin:نوچه هاتم میتونی باخودت ببری!!!!:biggrin:

گلپایگون نه حالا اگه اصفهان بود حرفی !! تازه گذشته از شوخی جابه جایی از روزانه به غیر انتفاعی میسر نیست!

البته برای شما!! ولی فکر کنم کسانی که روزانه قبول شدن میتونن برن شبانه یا غیر انتفاعی !! بچه ها درسته عایا

eng.anita

عضو جدید
تورو خدا اینطوری نگین...خداییش بار علمیش (از لحاظ معماری)حتی از دانشگاه سراسری تبریز یه سر و گردن بالاتره حالا ممکنه به قول شما یه ساختمون قدیمی چن طبقه باشه با یه حیاط خیلی کوچیک ...در کل خیلی از استاداشم فوق العادن

عزیزم من خودم کاردانی رو دانشگاه تبریز خوندم کارشناسی رو رفتم سراج از بخت بدم درسته استادای خوبی داره ولی اصلا محیطش قابل مقایسه با دانشگاه تبریز نیس حتی فرهنگش در حد اونجا نیس منم گفتم استادای خوبم داره بد هم داره ولی دانشجوهاش به اندازه ای که باید قوی باشن نیستن و استاد مجبور زیاد سخت نگیره.

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز

شیما یه پیشهاد توپ بهت میدم ولی تا اخر عمر دعام کن باشه!!

شما خیلی راحت میتونی انتقالی بگیری واسه موسسه هنر و معماری پارس که بچه ها لقب رئال مادرید معماری رو بهش دادند این موسسه رو دکتر گلابچی تاسیس کرده و اساتید خوبی اونجا بواسطه دکتر گلابچی میان تدریس میکنن حتی خود مهندس شقاقی اونجا رو به خیلیا پیشنهاد داده بود و اینکه خودش اونجا تدریس میکنه یادمه گفت کلاس من 80 نفره بوده :surprised: گفت بیشتر بچه ها انتقالی واسه اونجا گرفتن و خیلی راحت قبول کردن من خودم خیلی دوست دارم اونجا درس بخوم ولی وقتی روزانه قبول میشی دیگه نمی ارزه بری غیر انتفاعی یه بار مهرش خورده رو کارشناسی بس هفتاد پشتمونه حداقل دیگه باید یه مهر روزانه رو مدرک ارشد داشته باشیم ولی خدایی دلم اونجاست من با خودم عهد کرده بود اگر غیرانتفاعی یا شبانه قبول شم به هر طریقی که شده خودم رو بندازم پیش مهندس شقاقی اخه خیلی به نیت و روش تدریسش ایمان دارم و کلا کار بلده ولی قسمت نشد در ضمن فرصت های خوبی هم در تهران برای تجربه هست از همین الان اقدام کن!!!! بنظرم با این شرایطی که بچه ها میگفتن از خود داشگاه تهران از لحاظ سطح علمی هم بالاتره و خود گلابچیم با معماریها کلاس داره حیف شد من از دستش دادم ا

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شیما یه پیشهاد توپ بهت میدم ولی تا اخر عمر دعام کن باشه!!

شما خیلی راحت میتونی انتقالی بگیری واسه موسسه هنر و معماری پارس که بچه ها لقب رئال مادرید معماری رو بهش دادند این موسسه رو دکتر گلابچی تاسیس کرده و اساتید خوبی اونجا بواسطه دکتر گلابچی میان تدریس میکنن حتی خود مهندس شقاقی اونجا رو به خیلیا پیشنهاد داده بود و اینکه خودش اونجا تدریس میکنه یادمه گفت کلاس من 80 نفره بوده :surprised: گفت بیشتر بچه ها انتقالی واسه اونجا گرفتن و خیلی راحت قبول کردن من خودم خیلی دوست دارم اونجا درس بخوم ولی وقتی روزانه قبول میشی دیگه نمی ارزه بری غیر انتفاعی یه بار مهرش خورده رو کارشناسی بس هفتاد پشتمونه حداقل دیگه باید یه مهر روزانه رو مدرک ارشد داشته باشیم ولی خدایی دلم اونجاست من با خودم عهد کرده بود اگر غیرانتفاعی یا شبانه قبول شم به هر طریقی که شده خودم رو بندازم پیش مهندس شقاقی اخه خیلی به نیت و روش تدریسش ایمان دارم و کلا کار بلده ولی قسمت نشد در ضمن فرصت های خوبی هم در تهران برای تجربه هست از همین الان اقدام کن!!!! بنظرم با این شرایطی که بچه ها میگفتن از خود داشگاه تهران از لحاظ سطح علمی هم بالاتره و خود گلابچیم با معماریها کلاس داره حیف شد من از دستش دادم ا

حتی میتونید نمونه کارای دانشجوهاش رو که اساتید مثل حاجی زاده توی پیج fb شون میذارن ببینید.

sadaf1369

عضو جدید
یک چیزی یادت رفت ... برای بچه های معماری از سال قبل یک دانشکده جدا زدند ... قبلا اتلیه ها زیر رستوران بود اما حالا دانشکده جدا با اسانسور و اتریوم مرکزی قشنگی دارند ! .
بعد امارد تنها جایی که اسانسور داره دانشکده معماری ...
محیط خیلی قشنگی داره بالای کوه و خارج شهر امل و رفت و امد با اتوبوس مخصوص دانشکده ... عملا هزینه رفت و امد نداری
کاملا می تونم یگم یکی از قشنگ ترین دانشگاه های ایران ...
4 تا دانشکده با امارد و سالن های ورزشی و رستوران و ... داخل یک باغ زیبا قرار دارد ...
امکانات عالی دارد اما ...
حراستش خیلی گیر و بی ادب ...
مسئولین اموزشی دانشگاه خیلی بی نظم هستند و احترام دانشجو نگه نمی دارند ...
مدیرگروه قبلی که اقای مهجوریان بود استاد خوبی بود اما می گویند از وقتی دکتری قبول شده عوض شده ...
کلا جو علمی خوبی ندارد و چیزی به دانشجوی معمار یاد نمی دهند
هر چند به قول یکی از استاد ها اگر شهید بهشتی و تهران هم قبول بشوی چیزی در ارشد به تو یاد نمی دهند ...
شما خودتون ارشد خوندید اونجا؟ اساتیدارشدش کیا هستن؟امسال اولین ساله ارشد میاره؟ استاداش از کجا میان؟با اساتید دانشگاهای خوب مشترک دارن؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه هنر و معماری پارس(غیر انتفایی تهران)

اساتید همه عالی...;)
در کل تو این دانشگاه همه چیز خوبه...بازدید ها و اردوهای زیاد ..کلاس های با سطح بالا و از همه مهمتر اساتید معروف..که همینطور که میدونید پزفسور گلابچی موسس این دانشگاه هست...اساتیدی همچون متدین و... هم اونجا درس میده...ارشد هم به تازگی اورده
اینم لینک اعضای هیئت علمی:
http://parsuniversity.ir/list.asp?refer=3
رزومه اساتید رو بخون حال کن..من بودم رو این دانشگاه شک نمیکردم..حتما میرفتم

sadaf1369

عضو جدید
ببین یه خرابه ایه که دومی نداره من دو سال عمرمو اونجا هدر دادم
ظاهرش عالیه توپ توپ ولی باطنش خرابه استاداش اشغالن کارمنداش اشغالتر
سطح علمی زیر خط فقر

واقعا؟ پس جریان ازمونای بین المللی و اعزام به خارج و ایناش چیه؟ شما بعدش کجا رفتید؟واقعا سطح علمیش پایینه؟ معماریش؟ اعتبار مدرکش چطوره؟

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز

اساتید همه عالی...;)
در کل تو این دانشگاه همه چیز خوبه...بازدید ها و اردوهای زیاد ..کلاس های با سطح بالا و از همه مهمتر اساتید معروف..که همینطور که میدونید پزفسور گلابچی موسس این دانشگاه هست...اساتیدی همچون متدین و... هم اونجا درس میده...ارشد هم به تازگی اورده

رضا جان ایشون منظورشون دانشگاه هنر و معماری پارس دکتر گلابچی نیست!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جان ایشون منظورشون دانشگاه هنر و معماری پارس دکتر گلابچی نیست!

نه من در تکمیل صحبت ها تو خواستم یکم اطلاعات بدم که دانشگاه خیلی خوبیه..فک کن اساتیدی مثل پرفسور گلابچی...سروش نیا...سلطان دوست...شقاقی...متدین...وغیره اونجا درس میده..در کل سطح دانشگاه بالاس..و همه چیز خوبه اونجا
به نظرم انتخاب خوبیه.

karanka

عضو جدید

اساتید همه عالی...;)

مظاهریان معاون وزیر راه و شهرسازیه...اساتید خوش نامی داره باید دید ارزش مدرکش در چه حدّیه و البته شهریه ش؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه دوست عزیز به خودت بستگی داره ....این مورد برای من مهم نیست ...چون خودم میخوام تلاش کنم و حتما هم کاری میکنم که دانشجوی ممتاز بشم که برای دکترا امتیاز داشته باشم تا حدی....شما هم دیگه خودت باید تصمیم بگیری...اگه تهران هستی برو دانشگاه از نزدیک با بچه هاش صحبت کن....خودم روز ثبت نام برای اساتید میرم از داشنجوهاش سئوال میکنم ک کیا هستن...ولی اینجور که شنیدم اساتید پیام نور مشترکه .و دوسته من البته یکی دیگه که واحد بندرعباس میخونه گفت دکتر خوشنویس هستن....حالا دیکه نمیدونم برای ما هم هستن یا خیر
فک کنم از تیک اف کمک گرفته باشی...اره چون پیام نور ارشدش تو ایران سه استان داره.تهران.بندر عباس و بوشهر...معمولا هم استاد پروازی میاد..شرایط تهران از هر سه بهتره به هر حال چون اونجا مرکزه و کل سیاست گذاری از همونجا و اساتید اونجاس...
ثبت نام هم اینترنتی انجام میشه بعد 1 ماه بعدش مدارک رو باید ببری..دوره های قبل اینجوری بود.بعد یادم بنداز یه خانمی رو بهت معرفی کنم که تهران شرق معماری میخونه..البته کارشناسیه.استادا رو کامل میتونی از اون کمک بگیری...ولی من تا اونجا که یادمه ترم قبل و قبلش ترم های اول ارشد مجازی برگزار میشد..چون 4 تا درسش تئوری بود...

رضا جان ممنونم واقعا راهنمایی ها و صحبتهایی که کردید خیلی روی تصمیم تاثیر داشت...من سرکار میرم نمیخوام فعلا کارمو از دست بدم و از نظر من ارشد ارزشه اینو نداره که کار و حرفه ای که 1 سال براش زحمت کشیدم تا توی یه سرکت پیمانکاری که خارج از طراحی و تری دی و بزک دزک ....توی یه سرکت اجرایی کار کنم....من اگه این کار رو از دست بدم مسلما بعد از دو سال که ارشد تموم شد دوباره باید از 0 شروع کنم.....و دختر 20 ساله نیستم که بگم جاداره که مجدد از پله اول برم بالا.....تازه آیا کار پبدا بشه یا نشه....اگه پیام نور هم بد باشه من مجبورم برم ولی این خودمم که زجمت خواهم کشید و قول میدم حرفه همه شماها رو عملی کنم و نشون بدم برای دوره های بعد که پیام نور همچین جای بدی نیست و میشه ازش چیز یاد گرفت.....
در مورد کمکهاتم واقعا ممنون میشم ...مسلما خیلی خوبه که یه دوست مجازی خوب مثل شما دارم...و خوشحال میشم اگه امکانش باشه و بهم کمک کنید....
درسته نوشته بود حکیمیه و خود منم که تهران شرق پیاده بشم اونقدری دور نباید باشه....
فقط اگه محبت کنید و وبلاگ رو بزارید ممنون میشم ...آخه یه وبلاگ دارم ازش ولی با شماره هاش هر چی تماس گرفتم متاسفانه موفق نشدم که ببینم زمان ثبت نام کی هست که برنامه ریزی کنم....:(
بازم بابت کمکت و اطلاعاتی که در اختیارم قرار دادی سپاسگذارم....مرسی دوست عزیز:)

خواهش میکنم...صحبت های اولیه که کردم واسه این بود که هم بدی ها ببینی و هم خوبی ها رو پیدا کنی...ولی چون تهرانی پتانسیل خوبی واسه معمار شدن داری تو تهران..پس امیدوارم موفق باشی..ولی در کل یادت باشه که سخته..و از اول بشین بخون که معمولا معدل پایین میاد..امتحان های سراسری از سیستم نمره میگیری.
شماره ها کلا جواب نمیدن...باید حضوری بری..ولی من تنها وبلاگی که دیدم جواب میده و حتی تا همین 1 ساعت پیش هم پاسخ سوالات دانشجویان تهران شرق میداد اینه:
http://soallpnu.blogfa.com/
موفق باشی;)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
از رتبه های برتر کسی نیس دوتا کتاب یا منبع معرفی کنه؟....:cry::w05:حداقل بگین چن ساعت خوندین؟!

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
از رتبه های برتر کسی نیس دوتا کتاب یا منبع معرفی کنه؟....:cry::w05:حداقل بگین چن ساعت خوندین؟!
آرزوووووووو.....
الان هر کدوم 2...3...تا کتاب معرفی میکنننننننن
بیا بشینیم همین کتابا خودمونو بوخونیم دختر...
بابا همین کتابا منبعو خوندییی دخترم؟؟
ناراحت شدییییییی؟
ولی کمک ها موافقم ...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرزوووووووو.....
الان هر کدوم 2...3...تا کتاب معرفی میکنننننننن
بیا بشینیم همین کتابا خودمونو بوخونیم دختر...
بابا همین کتابا منبعو خوندییی دخترم؟؟
ناراحت شدییییییی؟
ولی کمک ها موافقم ...
عزیزم حق با شماست:gol:.....نه اصلا ناراحت نشدم:smile:.5 تا کتاب خریدم دوتا شو تموم کردم(درک رفتار سازه ها و معماری غرب بانی مسعود)سه تاشم تانصف خوندم + 15 تا درس از 504.حق باش ماست بایس طبق برنامه پیش رفت

memare iran

عضو جدید
یعنی چی اشتباه از اون نبوده ؟ مرکز معماری وقتی یکی رو میزاره اونجا به عنوان مشاوره و خود طرف هم داره بهترین دانشگاه ایران درس میخونه چرا نباید به حرفش اعتماد کرد . اینطوری باشه که به حرف هیچ کس نباید گوش کرد حتی گلابچی ... مگه تو دفترچه نوشته بود علم و هنر ماله یزده ؟ چیزی که من دانلود کردم اینه حتی تو قسمت توضیحاتشم هیچی ننوشته

شما خودت قضاوت کن :نه علم و فرهنگ رو نوشته نه علم و هنر

این دفترچه راهنمای سازمان سنجشه یا مرکز معماری؟؟؟؟
اگه سنجشه که میتونی اعتراض بزاری
منو بگو که جیرفت قبول شدم:cry:
من حافظ میخواستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا