❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

beni belazi

کاربر بیش فعال
مازیار تبریک میگم.ب سوالم میتونی ج بدی پیام نور رتبه بالاتر میخواد یا غیر انتفاعی???این پردیس خودگردانها ممهر سراسری میزنن...اطلاعات داری بگی?

من سال پیش پیام نور تهران قبول شدم و بهد که تو کارنامه نهاییم چک کردم دیدم که پیام نور رتبه بالاتری میخواد....اگه کارنامه نهاییم رو پیدا کردم نشون میدم.

nahamya

کاربر فعال
بنام خدا
با رتبه اولیه 672
نتیجه : مردود
چرا ؟ حتما حکمتی توشه ...

منم با رتبه 533 مردود:(......البته انتخابام خیلی محدود بود و پیام نور و غیر انتفاعی نزدم....ازادم که شرکت نکردم...:D پس برم واسه سال بعد.....به همتون تبریک میگم ...بعدا میام واسه راهنمایی از بعضی دوستان گل.....

سلام
تبریک میگم به دوستانی که قبول شدن

رتبه اولیه 630 نتیجه .......مردود
اسکیس رو خراب کردم ، ان شاالله سال بعد
موندم جواب خانواده رو چی بدم ، دوستامم بعضی هاشون خیلی سرکوفت میزنن:confused:
سخته هم ورودیات قبول شن و فقط من نتونم برم :w47:
امسال با قدرت می خونم ، ولی پدرم میگه وقت تلف نکن برو سرکار یا خدمت.....
خلاصه یه درد دل بود
خدایا هرچی خودت بخوای و خیره ،خودت کمک کن
همیشه موفق باشین

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام دوستان
صبحتون به خیر و شادی
اول تبریک میگم به دوستانی که قبول شدند و کسانی هم که قبول نشدند یا جایی که دوست ندارن قبول شدن اصلا ناراحت نباشند شاید خدا میخواد نتیجه بهتری بگیرند و نا امید نباشین و ۱ سال دیگه تلاش کنید

ما هم رفتیم واسه سال بعد....۵۵ مدیریت......علاالدوله گرمسار

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من سال پیش پیام نور تهران قبول شدم و بهد که تو کارنامه نهاییم چک کردم دیدم که پیام نور رتبه بالاتری میخواد....اگه کارنامه نهاییم رو پیدا کردم نشون میدم.
اگه لطف کنی یه عکس ازش برام بفرستی که مقایسه کنم واقعا ممنون میشم...اینکه رتبه اولیه ات هم چند بود و اسکیس چند زدی و ....فکر کنم با رتبه من اسکیس باید 30 زده باشم
رتبه اولیه 1369:razz:

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوستان
صبحتون به خیر و شادی
اول تبریک میگم به دوستانی که قبول شدند و کسانی هم که قبول نشدند یا جایی که دوست ندارن قبول شدن اصلا ناراحت نباشند شاید خدا میخواد نتیجه بهتری بگیرند و نا امید نباشین و ۱ سال دیگه تلاش کنید

ما هم رفتیم واسه سال بعد....۵۵ مدیریت......علاالدوله گرمسار
سلام علی آقا ...علاالدوله غیر انتفاعیه؟؟؟خوب نیست؟؟؟ارزش داره یه سال دیگ وقت بزاری؟؟؟تکمیل ظرفیت شرکت کن احتماله قبولیت باید باشه....نیست؟؟؟
:(

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام عارفه جان....ممنونم...این رشته تکمیل ظرفیت برای روزانه نداره...اینم شانس ماست دیگه امسال بهشتی ۱۰ نفر ظرفیتشو کم کرد اگه کم نمیکرد شاید منم هنر تهران قبول میشدم.....شکر قسمت این بوده...به غیر انتفاعی راضی نیستم....گرچه با شرایطی که دارم فوق العاده سخته ۱ سال دیگه بخونم ولی توکل به خدا

انشالله همه موفق باشند و شاد

arefeh

کاربر ممتاز
سلام عارفه جان....ممنونم...این رشته تکمیل ظرفیت برای روزانه نداره...اینم شانس ماست دیگه امسال بهشتی ۱۰ نفر ظرفیتشو کم کرد اگه کم نمیکرد شاید منم هنر تهران قبول میشدم.....شکر قسمت این بوده...به غیر انتفاعی راضی نیستم....گرچه با شرایطی که دارم فوق العاده سخته ۱ سال دیگه بخونم ولی توکل به خدا

انشالله همه موفق باشند و شاد
ایشالله هز چی خیر و مفید هست براتون باشه....امسال خوب خوندی...مطمئنا برای سال بعد خیلی اذیت نخواهی شد...;)

hastiii

عضو جدید
من با رتبه 641 موسسه رسام قبول شدم
2 سال پشت کنکور آخرشم این
یه حس خلایی دارم
بازم خدایا شکرت راضیم به رضات
کسی از اینجا چیزی میدونه ؟!

mir e damad

عضو جدید
میخواستم تا ظهر بخوابم. با وجودی که می دونستم قبول می شم استرس داشتم ، طاقت نیاوردم.
رتبه های بالای 600 برای روزانه شانسی ندارن هرچقدرهم اسکیس خوب بدن.
به هرحال روزانه شهید رجایی را برای ما معلم ها گذاشتن که انشالله برای شاگردانمان مفیدتر باشیم.
از حالا باید برنامه ریزی کنم که بین دانشگاه رفتن و درس دادن تعادل باشه. خیلی سخته به دانش آموز تجدیدی نمره ندی و انتظار داشه باشی استادت بهت نمره بده.
به همه اونایی که قبول شدن تبریک می گم. امیدوارم اونهایی که نتونستن نتیجه بگیرن نا امید نشن. من سال 84 لیسانسم رو گرفتم و حالا بعد 9 سال تازه دارم میرم ارشد. (فکر نکنید خنگم!؟ :biggrin: قصد ارشد نداشتم). همیشه فکر می کردم ارشد خوندن کار بیخودیه. حالا پشیمونم. پارسال تصمیم گرفتم، خوندم و شد. شما ها جوونید. سن من برسید با زن و بچه و کار و مغزی که داره پیر میشه عمرا بتونید رتبه بیارید.

shaaparak

عضو جدید
سلام بچه ها کسی میدونه پردیس خودگردان واسه سال بعد محرومیت داره ؟

shima 70

عضو جدید
نمیدونم یکی به من بگه پیام نور تهران ارزش داره یا برم آزاد؟؟؟البته احتمال زیاذ توی تکمیل ظرفیت غیر انتفاغی باید بیارم آخه بعد از شبانه ها عین خلها تنها پیام نور تهران رو زده بودم.....اگه اینجوریه وایستم برای تکمیل ظرفیت شهر خودم برم....تورو خدا یکی شرح میده این پیام نور کوفتی رو
عارفه جان بهت تبریک میگم عزیزم
اره ارزشش بیشتره مخصوصا که پیام نور تهرانو آوردی به نظر من اینو برو تا آزادو....

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غیر انتفاعی زنجان
کلا داغون
من رفتم سربازی
تبریک میگم به همه بچه هایی که جاهای خوب قبول شدن
بیخیال بابا منم علامه دهخدا قزوین قبول شدم نمیدونم برم یا برم زن بگیرم:D
تبریک به همه کسایی که قبول شدن و احساس همدردی برای کسایی که قبول نشدن

arefeh

کاربر ممتاز
منم با رتبه اولیه 2596
غیر انتفاعی مشهد
به نظرم اسکیسمو خوب زدم :redface:
خدایا شکرت ...
بچه ها هزینه و اینارو میدونین تقریبی بهم بگین؟
عزییییییییییییییییییییزم خیلی زیاد برات خوشحال شدم....از ته دلم میگم...مشهد درسته مردمش یکم فرق دارن...سخت با آدم جوش میخورند اما مهم اینه ک دانشگاههاش بد نیست...و با توجه به رتبه ات بله 100% اسکیس خوب زدی...من و تو فکر کنم اسکیس رو بد نزدیم...چون دقیقا من که بعد از روزانه و شبانه اینو قبول شدم البته بعدش غیرانتفاعی شهر خودم بود که احتمال زیاد اونم باید قبول شده باشیم.....
از صبح تحقیق کردم همه بهم گفتن هر چی باشه تهرانه...و دانشگاه های تهران همچین بد نیست.و....اونم پیام نور که جز 10 دانشگاه معتبر کشور هست....منم احتمالا همینو برم....خیلی سخته درس خوندن میدونم...اما اینم میدونم که از پسش برخواهم اومد....
از لحاظ هزینه یکم غیرانتفاعی از پیام نور بیشتره.....البته شهریه ثابتش کمتره...اینجور که من دیدم شهریه ثابت غ.انتفاعی 500و واحدهاش 98 و عملیها 200و خورده ای....

arefeh

کاربر ممتاز
بیخیال بابا منم علامه دهخدا قزوین قبول شدم نمیدونم برم یا برم زن بگیرم:D
تبریک به همه کسایی که قبول شدن و احساس همدردی برای کسایی که قبول نشدن
سجاد بهت تبریک میگم حتما برو....کار و پول از همه مهمتره....میخوای نهایت 8تومن اینجا هزینه کنی ...به این فکر کن که نزدیکه تهرانه و راحت میتونی ی کار درست و حسابی بیابی اونجا...;)
حالا درسته غ انتفاعیه ولی خدارو چ دیدی شاید یه خانواده پیدا شد دخترشو بده بهت....:biggrin:

beni belazi

کاربر بیش فعال
اگه لطف کنی یه عکس ازش برام بفرستی که مقایسه کنم واقعا ممنون میشم...اینکه رتبه اولیه ات هم چند بود و اسکیس چند زدی و ....فکر کنم با رتبه من اسکیس باید 30 زده باشم
رتبه اولیه 1369:razz:

این بخش اول کارنامم. اسم شهر ها رو میتونین از توی دفترچه سال پیش پیدا میکنین. رتبم 303 و اسکیس معماری 15.2 شد و داخلی 23. A.jpg B.jpg

معمارباشی

عضو جدید
خوب بچه ها ... تلخ و شیرین ... خوب و بد ... همه چی تموم شد ...
تبریک می گم به همه ی دوستای گلم ... واقعا برای تک تکتون خوشحالم ... انشالله این اغازی باشه برای موفقیت های بعدیتون ...
خوب من هم کم کم از این تاپیک می خواهم کوچ کنم برم تاپیک دکتری 94!
بیخیال ارشد ... همون پردیس رو ادامه می دم اگه خدا بخواهد امسال تمام بشه و بچسبم به درس و زندگی

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
عزییییییییییییییییییییزم خیلی زیاد برات خوشحال شدم....از ته دلم میگم...مشهد درسته مردمش یکم فرق دارن...سخت با آدم جوش میخورند اما مهم اینه ک دانشگاههاش بد نیست...و با توجه به رتبه ات بله 100% اسکیس خوب زدی...من و تو فکر کنم اسکیس رو بد نزدیم...چون دقیقا من که بعد از روزانه و شبانه اینو قبول شدم البته بعدش غیرانتفاعی شهر خودم بود که احتمال زیاد اونم باید قبول شده باشیم.....
از صبح تحقیق کردم همه بهم گفتن هر چی باشه تهرانه...و دانشگاه های تهران همچین بد نیست.و....اونم پیام نور که جز 10 دانشگاه معتبر کشور هست....منم احتمالا همینو برم....خیلی سخته درس خوندن میدونم...اما اینم میدونم که از پسش برخواهم اومد....
از لحاظ هزینه یکم غیرانتفاعی از پیام نور بیشتره.....البته شهریه ثابتش کمتره...اینجور که من دیدم شهریه ثابت غ.انتفاعی 500و واحدهاش 98 و عملیها 200و خورده ای....

مردم مشهد :D:D

neda...

عضو جدید

Untitled.jpgtt.jpg
منم غیر انتفاعی زنجان آوردم
پیش به سوی تاپیک ارشد 94:hypocrite:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا