❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس به نظر من همون خوراسگان رو انتخاب کنی بهترین گزینه اس.

بازم ممنووون از توضیح کامل و جامعتون.... موفق باشید;)
خیلی دوست دارم باز شانسم رو امتحان کنم ولی وقتی به اسکیس و این حرفا فکر می کنم کاملا منصرف میشم...

eng.anita

عضو جدید
ازاد من دیروز با مرکز ازمون تماس گرفتم گفتن تا قبل از اواسط شهریور...1شهریور هم که تماس گرفته بودم گفته بودن هفته دوم شهریور..
پس احتمال زیاد اواخر هفته اینده میاد.

آخه مگه می شه باید زودتر بدن که ما تصمیم بگیریم کجا باید ثبت نام کنیم عجباااااااااااااااااااااااا اه

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هااا بین غیر انتفاعی و ازاد خوراسگان اصفهان کدوم معتبر تره...گییییییییییییییج شدم:confused::confused:.
واقعا نمی دونم چیکار کنم..دلم می خواد دوباره امت بدم ولی واقعا می ترسم امسال هم باز همین نتیجرو بگیرم....نمی دونم ایراد کارم کجا بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا چرا باید اینجوری بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:crying2::crying::crying::crying::crying::w04::w04::w04::w04::w04:
من كارشناسى خوراسگان و مسلمه كه بين خوراسگان و دانش پژوهان، خوراسگان بالا تره! شك نكن، قديمى ترين دانشگاه معمارى اصفهانه، قبل از هنر اصفهان حتى و اكثر كسايى كه تو شهر كار مى كنن خوراسگان بودن، اما اما اما، فك نكن مى رى يه جا مثل دانشگاه تهران، اساتيدى هم كه رضا نام برد، من با همه شون كلاس داشتم، سواد خاصى ندارن، جبل عاملى ولى در زمينه ى مرمت خداس، شاهدى هم الان ديگه دكتره و خوبه، اوناى ديگه هيچى بارشون نيس، تيمورى منش جغرافى خونده و شهرسازى و واسه كارشناسى روستا درس مى داد الانم مدير گروهه. شاهكار افتضاحه، دكتر مسعودم فقط تخصصش مبانى نظريه و آدم فوق العاده مودب و خوش برخورديه، ولى در كل شك نكن كه خوراسگان برى بهتره! هرچند هيچ خبر خاصيم توش نيس!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم ممنووون از توضیح کامل و جامعتون.... موفق باشید;)
خیلی دوست دارم باز شانسم رو امتحان کنم ولی وقتی به اسکیس و این حرفا فکر می کنم کاملا منصرف میشم...

دوباره نشستن و کنکور خونن, هم 1 سال دیگه عقب میفتی هم اینکه مشخص نیست موفق باشی یا نه..دنیاست و هزار تا اتفاق..!پس از فرصت هات استفاده کن..البته اگه اصرار زیادی به روزانه داری جدی بشین بخون ولی باز شرایط رو در نظر بگیر...امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری;)
آخه مگه می شه باید زودتر بدن که ما تصمیم بگیریم کجا باید ثبت نام کنیم عجباااااااااااااااااااااااا اه

اره این مشکل رو یکی دیگه از بچه ها هم داشت..من فردا دوباره از مرکز ازمون میپرسم جوابش رو میزارم...

aziarchitect

عضو جدید
خبر آمد خبری در راه است.......
همین الان بهم گفتن بدو بیا باشگاه بچه ها ترکوندن!آفرین به همتون واقعا که دمتون گرم...شیرینیش گوارای وجودتون.ایشاله موفقیتای بعدی.تبریک منم پذیرا باشین دوستان

alirad

عضو جدید
ازاد من دیروز با مرکز ازمون تماس گرفتم گفتن تا قبل از اواسط شهریور...1شهریور هم که تماس گرفته بودم گفته بودن هفته دوم شهریور..
پس احتمال زیاد اواخر هفته اینده میاد.

چند روز پیش اعلام کردن تا قبل دهم شهریور اعلام میکنن...یعنی هنایت تا دو شنبه هفته بعد...احتمالش زیاده که شنبه بیاد نتایج!
اینم منبع خبر http://www.phdazmoon.net/%d8%a7%d8%b9%d9%84%d8%a7%d9%85-%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%af-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a2%d8%b2%d8%a7%d8%af-93-94.html

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پیش اعلام کردن تا قبل دهم شهریور اعلام میکنن...یعنی هنایت تا دو شنبه هفته بعد...احتمالش زیاده که شنبه بیاد نتایج!
اینم منبع خبر http://www.phdazmoon.net/%d8%a7%d8%b9%d9%84%d8%a7%d9%85-%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%af-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a2%d8%b2%d8%a7%d8%af-93-94.html
اگه قرار بود شنبه اعلام کنن حداقل یه اطلاعیه میزدن! یهو که نتایج رو بی خبر اعلام نمیکنن...!!

alirad

عضو جدید
اگه قرار بود شنبه اعلام کنن حداقل یه اطلاعیه میزدن! یهو که نتایج رو بی خبر اعلام نمیکنن...!!

اگه اطلاعیه رو بخونی زده تا قبل دهم و از 15 شهریور ثبت نام شرو میشه...فردا که 5شنبس...تا قبل دهم میمونه شنبه و 1 شنبه...!!!

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كارشناسى خوراسگان و مسلمه كه بين خوراسگان و دانش پژوهان، خوراسگان بالا تره! شك نكن، قديمى ترين دانشگاه معمارى اصفهانه، قبل از هنر اصفهان حتى و اكثر كسايى كه تو شهر كار مى كنن خوراسگان بودن، اما اما اما، فك نكن مى رى يه جا مثل دانشگاه تهران، اساتيدى هم كه رضا نام برد، من با همه شون كلاس داشتم، سواد خاصى ندارن، جبل عاملى ولى در زمينه ى مرمت خداس، شاهدى هم الان ديگه دكتره و خوبه، اوناى ديگه هيچى بارشون نيس، تيمورى منش جغرافى خونده و شهرسازى و واسه كارشناسى روستا درس مى داد الانم مدير گروهه. شاهكار افتضاحه، دكتر مسعودم فقط تخصصش مبانى نظريه و آدم فوق العاده مودب و خوش برخورديه، ولى در كل شك نكن كه خوراسگان برى بهتره! هرچند هيچ خبر خاصيم توش نيس!

به سلام مهندس سمانه بچه ناف اصفهون تبریک بابت اینکه بهشتی شدین:D

در مورد فرمایشاتت بله کاملا درسته تایید میشه!

ولی باید عرض کنم خدمت دوستان و الخصوص اقا رضا خوراسگان یه زمانی تو اوج بود !! در حال حاظر به قول بچه ها پوکیده و مثل قبل نیست ولی نمیدونم چه اعتماد به نفسی به دانشجوهاش میده که همه بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی میان دفتر میزنن و افراد موفقی چون حسین نقیه از توش میاد بیرون که بازار اصفهان رو قبضه کرده :D و یه دوره ای خیلی شاخ بوده و معمارای خوبی تربیت کرده حداقل از لحاظ اعتماد به نفس مطمئنم که خوب تربیت میکرده و میکنه:biggrin: یکیش همین سمانه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اطلاعیه رو بخونی زده تا قبل دهم و از 15 شهریور ثبت نام شرو میشه...فردا که 5شنبس...تا قبل دهم میمونه شنبه و 1 شنبه...!!!
مجتبی علوی فاضل ، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان اعلام نتایج پذیرشهای این دانشگاه، گفت: نتایج نهایی ارشد و دکتری همچنین آزمون سراسری بین روزهای ۹ تا ۱۰ شهریورماه اعلام می شود.

alirad

عضو جدید
مجتبی علوی فاضل ، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان اعلام نتایج پذیرشهای این دانشگاه، گفت: نتایج نهایی ارشد و دکتری همچنین آزمون سراسری بین روزهای ۹ تا ۱۰ شهریورماه اعلام می شود.

مبارکه...!!! :smile:

omid0000

عضو جدید
تبریک به همه ی بچه هایی که نتیجه زحمتشونو دیدن و دانشگاهی رو که دوست دارن میرن :)
منم که نشد...
حداقل دلم خوشه که تلاش خودمو کرده بودم! نمی دونم اسکیس چی کار کردم که نتیجه این شد... حتماً قسمت نبوده دیگه...
از ما که گذشت دیگه ولی بچه هایی که برا امسال می خوان بخونیین به نظر من زبان تو مرحله اول ار همه چی مهمتره، چون به نسبتی که براش وقت می ذارین شانس اینکه ازش نتیجه بگیرین بیشتره، برعکس مثلاً درک یا حتی فنی ......... و اینکه من اگه قرار بود یه دور دیگه کنکور بدم توی مرحله اول 40 % وقتم رو اسکیس کار می کردم نه اینکه اسکیس رو بعد کنکور بهمن ماه شروع کنم.
Karnameh.jpgNatije Nahayi.JPG

aydaaaa

کاربر بیش فعال
تبریک به همه ی بچه هایی که نتیجه زحمتشونو دیدن و دانشگاهی رو که دوست دارن میرن :)
منم که نشد...
حداقل دلم خوشه که تلاش خودمو کرده بودم! نمی دونم اسکیس چی کار کردم که نتیجه این شد... حتماً قسمت نبوده دیگه...
از ما که گذشت دیگه ولی بچه هایی که برا امسال می خوان بخونیین به نظر من زبان تو مرحله اول ار همه چی مهمتره، چون به نسبتی که براش وقت می ذارین شانس اینکه ازش نتیجه بگیرین بیشتره، برعکس مثلاً درک یا حتی فنی ......... و اینکه من اگه قرار بود یه دور دیگه کنکور بدم توی مرحله اول 40 % وقتم رو اسکیس کار می کردم نه اینکه اسکیس رو بعد کنکور بهمن ماه شروع کنم.
مشاهده پیوست 219215مشاهده پیوست 219216

علامت سوالا چی بود ؟ شما مثلا 554 از 555 آورده بودین؟ یا از حدودا 1200؟ در ضمن چرا از شما گذشت ؟؟؟ سال دیگه نصف زحمتی که امسال کشیده بودیو بکشی قول میدم رتبت نصف میشه. من اینجوری بودم خودم

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
علامت سوالا چی بود ؟ شما مثلا 554 از 555 آورده بودین؟ یا از حدودا 1200؟ در ضمن چرا از شما گذشت ؟؟؟ سال دیگه نصف زحمتی که امسال کشیده بودیو بکشی قول میدم رتبت نصف میشه. من اینجوری بودم خودم

ها؟؟؟ رتبه اش ۵۵۴ از بین ۲۰۰۰۰ شرکت کننده شده. ۵۵۴ با سهمیه . ۵۵۵ بدون سهمیه.

omid0000

عضو جدید
علامت سوالا همون با سهمیه و بدون سهمیه که nikky هم گفت (فرقشو نمی دونم منم!)
احتمال اینکه امسال شرایط دوباره خوندن داشته باشم خیلی کمه.... شاید سه چهار سال دیگه یه بار دیگه کنکور بدم...

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ها؟؟؟ رتبه اش ۵۵۴ از بین ۲۰۰۰۰ شرکت کننده شده. ۵۵۴ با سهمیه . ۵۵۵ بدون سهمیه.

نیکو جون شماها که تهران هستید میتونید بفهمید چند نفر شرکت کننده داشتنه توی معماری معماری؟؟؟:D
آخه اطلاعاته اجتماعی و فرهنگیت خیلی بالاست:redface:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تبریک می گم :gol::gol::gol: :w23:

در این مورد -که با رتبه های بالای 1000 و اسکیس خوب دانشگاهای تهران قبول می شین- یه حرفی شنیدم که راست و دروغش گردن کسی که به من گفته، انگار هر کسی که اسکیسشو 90 و بالاتر بزنه بدون حساب رتبه و نمره اولین انتخابش تو اون گرایشو قبول می شه، حتی شنیدم آرتور امیدآذری جزء آخرین رتبه های مجاز بوده و با همین روال دانشگاه تهران قبول شده ... دیگه نمی دونم چقد درسته، چون آدمی که گفته هم موثق هست، هم نیست!!! :D

من اینو از خود اقای امید اذری تو کارگاهی ک اینجا داشت شنیدم!!!

sara_r

کاربر بیش فعال
تبریک به همه
معماری داخلی کمال الملک نوشهر
دانشگاهش چطوریه ؟ کسی اطلاعاتی داره ؟؟
ممنئن میشم بگید

archisal

کاربر بیش فعال
راستش من بچه اردبیلم، ولی تو محقق نخوندم، ولی کلا دوست ندارم ارشد رو تو اردبیل حالا هر دانشگاهی میخواد باشه بخونم.سطح اساتیدش به سطح اساتید تهران اصلا نمیرسه

alirad

عضو جدید
راستش من بچه اردبیلم، ولی تو محقق نخوندم، ولی کلا دوست ندارم ارشد رو تو اردبیل حالا هر دانشگاهی میخواد باشه بخونم.سطح اساتیدش به سطح اساتید تهران اصلا نمیرسه

دردمو تازه نکن...معلومه که دانشگاه های تهران خوبن...اما محقق هم زیاد بد نیس...کاردانی اونجا خوندم...2استاد فوق العاده داره که واقعا با سوادن و حقشون بیشتر از ایناس که تو محقق باشن...همه انتخاب اول تهران رو میزنن...اما مثل من میان انتخاب 36 ام!!! محقق قبول شدم!!!

bahare7

عضو جدید
تبریک به همه
معماری داخلی کمال الملک نوشهر
دانشگاهش چطوریه ؟ کسی اطلاعاتی داره ؟؟
ممنئن میشم بگید

چه جالب. چقد قبولی های کمال الملک اینجا زیاده. منم منظر کمال الملک قبول شدم.
ولی اطلاعاتی از سطح علمی دانشگاش ندارم :(

moeinz

کاربر بیش فعال
:Dآقا مبارکه
من تا پارسال دوست داشتم مدرس بخونم اگه دانشگاه تهران نیاوردم
نمی دونم امسال چی شد اصن علایقم عوض شد به شدت رفتم تو فاز شریف ولی چ فایده ک شریف طراحی شهری نداره :cry:
اگه مدرسو می زدم الان این افتخارو داشتی ک همدانشکده ایم باشی :D
چی چی؟
خود رییس دانشگا دیروز زنگید ک باعث افتخار تربیت مدرسه ک تو اومدی اینجا...کجای کاری؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا