❶❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ro0o0oxana

عضو جدید
رکسانا جان. تبریک میگم. رتبه ت خیلی خوبه.

اما من شنیدم بالای 600 باید اسکیس حداقل 65 بزنه که دانشگاه های تهران رو بیاره. رتبه های 300 هم که باید حداقل 60 بزنن! پس کلا فرق زیادی بین رتبه های 200 تا 600 نیست!

مرسی.شمام همین طور
نمیدونم با چه درصدی کجا میشه قبول شد.چند تا مورد از دور و بری هام دیدم اونا و میگم.380 با اسکیس 65 پارسال بهشتی -1100 اسکیس 75 دانشگاه هنر - 580 اسکیس 58 روزانه رشت.
سال با سال با هم فرق می کنه.پارسال انگاری تعداد خیلی کمی بالای 60 بودن.امسال هم که معلوم نیس با5تا ازمون عملی چی میشه .
با این سوالای مزخرف امسال این رتبه خالی واقعا مهم نیس .ترازا باید خیلی نزدیک هم باشن.مثلا فاصله بین تراز رتبه 120 و 220 شاید انقد کم باشه که با 2-3 درصد اسکیس باهم جابه جا شن.

ro0o0oxana

عضو جدید
سلام..تبریک میگم به همه اونایی که قبول شدن و آرزوی موفقیت برای اونایی که مجاز نشدن دارم
رتبه 602 معماری
رتبه 260 منظر
رتبه 42 انرزی
درصد:
زبان22/22
فن :34/44
تاریخ:75/56
درک نکبت:5
منظر:23/33
به نظرتون من انرژی قبول میشم؟
میتونم دانشگاه هنر تهران قبول شم؟پارسال همینجوری رفتم اسکیس دادم 33 درصد زدم ، امسال میخوام کار کنم فکر میکنین با 50 درصد قبول میشم؟

انرژی و که نمیشین.ولی با اسکیس خوب حتما شاید جای بهتر از هنر هم می تونی قبول شی.چرا حالا هنر؟؟چرا واسه منظر وقت نمیزاری؟

elahenoor

عضو جدید
یه سئوال دیگه:
به نظرتون من با رتبه 650 میتونم به روزانه امید داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اسکیسو باید چه درصدی بزنم؟؟

Negar-A

عضو جدید
کیا همایش امروز ایوان خانه معمار رو رفتن؟!
میشه بگین چه خبر بود؟؟
من رفتم عزیزم . خبر خاصی نبود خلاصه اش اینه: به تراز هاتون توجه کنید نه درصدها مثلا رتبه ی 4تراز=8600 رتبه 100=6600 رتبه900=5200 رتبه ی 1000=5000 نتیجه اینکه تو رتبه های خیلی خوب اختلاف زیاده تو بالاها اختلاف خیلی کمه وبا هم فرق زیادی ندارند.یه برگ پیش فرض انتخاب واحد هم دادند که براتون گذاشتم و براساس کیفیت دانشگاه ها بود .آموزش محور=پایان نامه ندارد(زیادخوب نیست).و یه چیزهایی راجع به applyگرفتن
IMG_0476.jpgIMG_0477.jpg

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلا زیاد نخوندم و اصلا هم رتبه خوبی ندارم ولی میشه بهم بگید معدل موثر چیه ؟ و رتبه ها توی این جدول چطوریه ؟ من اصلا هیچی نفهمیدم از جدول

arshad.jpg

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
آقایون و خانوما
بی تعارف میتونید بگید من با رتبه افتضاحم یعنی 2295 امیدی به روزانه یا شبانه دارم یا نه؟ اسکیس چند باید بزنم؟

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون و خانوما
بی تعارف میتونید بگید من با رتبه افتضاحم یعنی 2295 امیدی به روزانه یا شبانه دارم یا نه؟ اسکیس چند باید بزنم؟

به نظر من نمی شه عدد گفت ، ولی می دونم که تعداد خیلی کمی از بچه ها اسکیس بالای 30 میزنن ( شاید حدود 500 نفر ، بر حسب تجربه می گما ) و تعداد خییلی کمتری 50 به بالا . با این حساب هر کی بالای 50 یا 60 بزنه شانسش خیلی بالاست
علی الخصوص امسال که انقدرم ترازا نزدیکه

کلا به همه دوستانه توصیه میکنم خیلی ذهنشونو درگیر اینجور سوالا نکنن ، پارسال من اینطوری یه ماه خودمو الکی مشغول کرده بودم ، 470 بودم . همش از خودم و بقیه می پرسیدم قبول می شم ، نمی شم ، چند بزنم کجا می رسونه و ....
واقعیت هم اینه که اصلا قابل پیش بینی نیست
فقط بشینید تمرین کنید ، اگه تصمیمتون جدیه و باور دارید به موفقیتتون ، اگه نه با ذهنیت بد کار کردن بی فایدست

elahenoor

عضو جدید
من رفتم عزیزم . خبر خاصی نبود خلاصه اش اینه: به تراز هاتون توجه کنید نه درصدها مثلا رتبه ی 4تراز=8600 رتبه 100=6600 رتبه900=5200 رتبه ی 1000=5000 نتیجه اینکه تو رتبه های خیلی خوب اختلاف زیاده تو بالاها اختلاف خیلی کمه وبا هم فرق زیادی ندارند.یه برگ پیش فرض انتخاب واحد هم دادند که براتون گذاشتم و براساس کیفیت دانشگاه ها بود .آموزش محور=پایان نامه ندارد(زیادخوب نیست).و یه چیزهایی راجع به applyگرفتن
مشاهده پیوست 99808مشاهده پیوست 99810
مرسی عزیزممممممممممم .خیلییی ممنون...:w27::w27::w27::w27::w27:

albaloo_66

عضو جدید
من با درصدای زبان 8 فنی 19 تاریخ 9 درک 20 منظر -1 مجاز نشدم.البته بعد سال اولی بود که شرکت میکردم و اینکه اصلا درس نخونده بودم نمیدونم ار الان شروع کنم برا سال بعد خوندن یا منتظر جواب ازاد بمونم اونو نسبت به سراسری بهتر دادم
به نظرتون چی کار کنم

elahenoor

عضو جدید
من با درصدای زبان 8 فنی 19 تاریخ 9 درک 20 منظر -1 مجاز نشدم.البته بعد سال اولی بود که شرکت میکردم و اینکه اصلا درس نخونده بودم نمیدونم ار الان شروع کنم برا سال بعد خوندن یا منتظر جواب ازاد بمونم اونو نسبت به سراسری بهتر دادم
به نظرتون چی کار کنم
عزیزم از الان شروع نکن چون مثل من وسطاش میبری!!! وقتی که باید رو نمیخونی!
الان تفریحی بخون . مثلا یه کتاب منظر بردار بخون یا جزوه های درک عسگری رو شروع کن .

sohrab-pir

عضو جدید
بچه ها واسه مطالعات چه کنیم؟ من 96 شدم و گرایش های دیگه مجاز نشدم. شدم یکی رو اما نمی خوام چی کار کنم. کسی دو رقمی مطالعات هست؟ جایی هست کلاس؟

ELAHE-N

عضو جدید
خواهش میشه.اصلاً نگران نباش.فقط خوب تلاش کن که قبولی.من پارسال دوستم با 950 روزانه شیرتز قبول شد.اون یکی دوستم با 170 غیر انتفاعی ساری.ایشالا قبولی

اون دوستتون که روزانه شیراز قبول شده درصد اسکیسش چند بوده؟

month_2012

عضو جدید
بچه ها واسه مطالعات چه کنیم؟ من 96 شدم و گرایش های دیگه مجاز نشدم. شدم یکی رو اما نمی خوام چی کار کنم. کسی دو رقمی مطالعات هست؟ جایی هست کلاس؟

گرایش مطالعات شهید بهشتی ظاهرا یکی از قویترین گرایشهای ارشد این دانشگاست...من قبلا همین جا این رو نوشتم بازم تکرارش میکنم چون چیزی بود که از هیئت علمی مطالعات بهشتی شنیدم...
برای این امتحان منبع خاصی معرفی نکردن چون اولین باره که امتحانش دو مرحله ای شده
ولی پیشنهاد کردن کتاب از شار تا شهر رو بخونیم+آشنایی با تحقیق و شیوه نوشتن واطلاعات راجع به فرهنگ ایرانی
تاکید کلیشون:توانایی جمع بندی اطلاعات مختلف برای نوشتن مقاله و آشنایی عمیق با فرهنگ و هنر و معماری ایران!!!!بازم پیگیر هستم ولی اطلاعات جدیدی هنوز ندادن...اگه کسی منابع مشخصی میشناسه معرفی کنه لطفا...
یکی از بچهها هم تو تاپیک مشاوره انتخاب رشته این جا رو معرفی کرده دوره آمادگی آزمون تشریحی مطالعات معماری ایران

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گرایش مطالعات شهید بهشتی ظاهرا یکی از قویترین گرایشهای ارشد این دانشگاست...من قبلا همین جا این رو نوشتم بازم تکرارش میکنم چون چیزی بود که از هیئت علمی مطالعات بهشتی شنیدم...
برای این امتحان منبع خاصی معرفی نکردن چون اولین باره که امتحانش دو مرحله ای شده
ولی پیشنهاد کردن کتاب از شار تا شهر رو بخونیم+آشنایی با تحقیق و شیوه نوشتن واطلاعات راجع به فرهنگ ایرانی
تاکید کلیشون:توانایی جمع بندی اطلاعات مختلف برای نوشتن مقاله و آشنایی عمیق با فرهنگ و هنر و معماری ایران!!!!بازم پیگیر هستم ولی اطلاعات جدیدی هنوز ندادن...اگه کسی منابع مشخصی میشناسه معرفی کنه لطفا...
یکی از بچهها هم تو تاپیک مشاوره انتخاب رشته این جا رو معرفی کرده دوره آمادگی آزمون تشریحی مطالعات معماری ایران
این دوره ای که معرفی کرده تبلیغ کلاس خودشون هست:razz:

SOSHAN

عضو جدید
انرژی و که نمیشین.ولی با اسکیس خوب حتما شاید جای بهتر از هنر هم می تونی قبول شی.چرا حالا هنر؟؟چرا واسه منظر وقت نمیزاری؟

سلام ..
ظرفیت منظر کمه ..واسه همین نمیشه بهش اعتماد کرد ..یعنی به نظرت رتبه منظرم خوبه؟ پاش وقت بزارم؟
یه سؤال دیگه ؟ برام مهم نیست که شبانه یا روزانه قبول شم فقط میخوام دانشگاه تهران قبول شم به نظرتون میشم؟..شنیده بودم هنر سطح علمیش بالاست در ضمن فک میکردم خود دانشگاه تهران قبول نمیشم واسه همین به هنر فک میکردم..

sohrab-pir

عضو جدید
این دوره ای که معرفی کرده تبلیغ کلاس خودشون هست:razz:

خب کاری ندارم که کلاس کیه. زنگ زدم بشون، دوره رو خانه هنر و معمار آرتور امیدآذری برگزار می کنه. شرح دوره رو هم خوندم. جالب بود به نظرم. فکر کنم همینو برم. چاره چیه؟

bernoos2010

عضو جدید
سلام.بچه ها یه کمک فوری
من می خوام سوره تهران رو بزنم اگه اسمم واسه مصاحبه در بیاد و بعد قبول نشم دیگه کلاً بقیه انتخابام پوچ میشه که بعدش زدم یا بعدی ها رو میشه قبول شد؟؟؟/؟
فوری کمکم کنید اگه اطلاع دارید.راستی رتبم 1111 هستش که با یه اسکیس 40 میتونم روزانه یا شبانه قبول بشم؟؟اگه روزانه شیراز بخوام باید چند بزنم اسکیسمو؟؟/
مرسی اگه کسی راهنمایی کنه.

nina_20mark

عضو جدید
مشاهده پیوست 99808مشاهده پیوست 99810
negar جون مرسی دستت درد نکنه ولی اگه امکانش باشه یکم با کیفیت بالاتر آپلودش کنی ممنون میشم چون من که چیز زیادی از نوشته های خودت دستگیرم نشد. مرسی;)

abdolahi1

عضو جدید
در راه رضای خدا یکی به سوال من جواب بده،دانشگاه علم و صنعت دوره روزانه خوابگاه خواهران داره یا نه؟

arcdoc

اخراجی موقت
سلام.بچه ها یه کمک فوری
من می خوام سوره تهران رو بزنم اگه اسمم واسه مصاحبه در بیاد و بعد قبول نشم دیگه کلاً بقیه انتخابام پوچ میشه که بعدش زدم یا بعدی ها رو میشه قبول شد؟؟؟/؟
فوری کمکم کنید اگه اطلاع دارید.راستی رتبم 1111 هستش که با یه اسکیس 40 میتونم روزانه یا شبانه قبول بشم؟؟اگه روزانه شیراز بخوام باید چند بزنم اسکیسمو؟؟/
مرسی اگه کسی راهنمایی کنه.

نه جواب سوره زودتر میاد.چندبرابر ظرفیت بر میداره.بعدش میری مصاحبه اگه مصاحبه قبول بشی .توی نتیجه نهایی اصلی کنکور اگه الویت قبل از سوره رو نیاری .و سوره رو بیاری قبول میشی.
مصاحبه شم خیلی ربطی به هنر و معماری نداره.

ببین حتی اخرین نفری هم که مجاز شده امکان داره روزانه تهران قبول بشه..... اینو مطمئن باش
ظریب 5 میدون یعنی چی؟؟؟
من توی درس ظریب 3 با 20 درصد کمتر رتبه ام 1500 تا رفته بالا
حالا اون رتبه اخری ببین اگه اسکیس رو نسبت به نفر اول مثلا 50 درصد بیشتر بزنه ببین حالا چی
میشه...
پس سعی کن یه اسکیس فضایی بزنی با 30 ،40 درصد نمیشه کاری کرد.به بالای 60 فکر کن
حتی بیشتر...2 ماه فرصت داری خیلی تاثیر داره اسکیس.دیگه هم این دورو ورا پیدات نشه;)
اینترنت تی وی تفریح همه چی تعطیل برو با کاغذات بخواب همین.........

SOSHAN

عضو جدید
سلام
بچه ها دانشگاه بین المللی قزوین دولتیه؟سطحش نسبت به شیراز و اصفهان چطوره؟

bernoos2010

عضو جدید
نه جواب سوره زودتر میاد.چندبرابر ظرفیت بر میداره.بعدش میری مصاحبه اگه مصاحبه قبول بشی .توی نتیجه نهایی اصلی کنکور اگه الویت قبل از سوره رو نیاری .و سوره رو بیاری قبول میشی.
مصاحبه شم خیلی ربطی به هنر و معماری نداره.

ببین حتی اخرین نفری هم که مجاز شده امکان داره روزانه تهران قبول بشه..... اینو مطمئن باش
ظریب 5 میدون یعنی چی؟؟؟
من توی درس ظریب 3 با 20 درصد کمتر رتبه ام 1500 تا رفته بالا
حالا اون رتبه اخری ببین اگه اسکیس رو نسبت به نفر اول مثلا 50 درصد بیشتر بزنه ببین حالا چی
میشه...
پس سعی کن یه اسکیس فضایی بزنی با 30 ،40 درصد نمیشه کاری کرد.به بالای 60 فکر کن
حتی بیشتر...2 ماه فرصت داری خیلی تاثیر داره اسکیس.دیگه هم این دورو ورا پیدات نشه;)
اینترنت تی وی تفریح همه چی تعطیل برو با کاغذات بخواب همین.........

مرسی از راهنماییت.مگه خودت رتبت چند شده؟انتخاب رشته کردی؟چند تا زدی انتخاب رشته؟

yashel

عضو جدید
سلام
بچه ها دانشگاه بین المللی قزوین دولتیه؟سطحش نسبت به شیراز و اصفهان چطوره؟
آره دولتیه. من کارشناسیمو اونجا گرفتم. از اصفهان پایینتره ولی از شیراز خیلی بالاتره. دکترا هم داره. این یه مزیته شاید!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا