.♥.به افتخارهمه ی خانما.♥.

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]بااحترام به همه ی داداشای گل اما......[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]

تو ای مرد با خشونت نگاهم می کنی.
دستت را دراز می کنی
[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]و مقنعه ام را به جلو می کشی می گویی آفرین اینطور بهتر است...[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو خیلی زنی...اندامت خیلی زنانه است...نه نه اینجوری نمی شود.
[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif] تو باید خودت را تغییر بدهی و باید به جایی بری که هیچ مردی نباشد...[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]از تویی که اینگونه راه می روی و لباس می پوشی...[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو اصلا نباید زن باشی...باید درشت باشی. باید مردانه راه بروی[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif] و مردانه لباس بپوشی و مردانه زندگی کنی ...مثل ما مردا... [/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]این عطر زن بودن من است[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]من یک زنم مثل تو او با همه خصایص زنانگی..من آفریده اویم...چه کنم که زنم؟[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif] در خانه حبس شوم؟ وجودم را به تحقیر ببرم؟ [/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif] تو ای مرد با زن بودن من مشکل داری...همه جرم من اینست که زنم...[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]یک زن با همه زنانگیش...[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]با همه ظرافت های زنانگی...با همه عطر وجود زنانگی...تو مشکلت اینست[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]می دانی مشکل تو اینست که مسخ شدی[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]مــن زنــــم...یک انسان...یک آفریده خدای تو...درست مثل تو...[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]ولی معتقدم به حق انتخاب به آزادی و به حقوق برابر...[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]من معتقدم به آزادی و تو ای مرد معتقدی به اسارت...[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]ولی این را باور کن که من یک زنم با همه ظرافت های زنانه و با همه حقوق انسانی[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]نمی گویم به من احترام بگذار...می گویم به خودت احترام بگذار...همین...[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]مهم این است من به خودم افتخار میکنم

[/FONT]

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
چتر حمایت او را احساس میکنی زمانی که خواهر توست
هیجان و عشق او را احساس میکنی زمانی که عاشق توست

از خود گذشتگی او را احساس میکنی زمانی که همسر توست

پرستش و ایثار او را احساس میکنی زمانی که مادر توست

دعای خیر او را احساس میکنی زمانی که مادر بزرگ توست

او همیشه استقامت دارد
قلب او بسیار ظریف و شکننده است بسیار شوخ و شیطان بسیار فریبا بسیار بخشنده بسیار خوش آهنگ او یک زن است او یک زندگی است به او احترام بگذار و به او عشق بورز

آخرین ویرایش:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرق یه پسر با دختر چیه ؟؟!!

فرق یه پسر با دختر چیه ؟؟!!

وقتی یک دختر حرفی نمیزند میلیونها فکر در سرش می گذرد

وقتی یک دختر بحث نمیکند عمیقا مشغول فکر کردن است

وقتی یک دختربا چشمانی پر از سوال به تو نگاه میکند یعنی نمی داند تو تا چند وقت دیگر با او خواهی بود

وقتی یک دختر بعد از چند لحظه در جواب احوالپرسی تو می گوید: خوبم یعنی اصلا حال خوبی ندارد

وقتی یک دختر به تو خیره می شود شگفت زده شده که به چه دلیل دروغ می گویی

وقتی یک دختر سرش را روی سینه تو می گذارد آرزو می کند برای همیشه مال او باشی

وقتی یک دختر هر روز به تو زنگ میزند توجه تو را طلب می کند

وقتی یک دختر هر روز برای تو [اس ام اس] می فرستد یعنی میخواهد تو اقلا یک بار جوابش را بدهی

وقتی یک دختر به تو می گوید دوستت دارم یعنی واقعا دوستت دارد

وقتی یک دختر اعتراف می کند که بدون تونمی تواند زندگی کند یعنی تصمیم گرفته که تو تمام آینده اش باشی

وقتی یک دختر می گوید دلش برایت تنگ شده هیچ کسی در دنیا بیشتر از او دلتنگ تو نیست

و امــــــــــا
.....

وقتی یک پسر حرفی نمی زند حرفی برای گفتن ندارد

وقتی یک پسر بحث نمی کند حال وحوصله بحث کردن ندارد

وقتی یک پسر با چشمانی پر از سوال به تو نگاه می کند یعنی واقعا گیج شده است

وقتی یک پسر پس از چند لحظه در جواب احوالپرسی تومی گوید: خوبم یعنی واقعا حالش خوبه

وقتی یک پسر به تو خیره می شود دو حالت داره یا شگفت زده است یا عصبانی

وقتی یک پسر هر روز به تو زنگ میزند او با تو مدت زیادی حرف می زند که توجه ات را جلب کند

وقتی یک پسر هرروز برای تو [اس ا م اس] می فرستد بدون که برای همه "فوروارد" کرده

وقتی یک پسر به تو میگوید دوستت دارم دفعه اولش نیست (آخرش هم نخواهد بود)

وقتی یک پسر اعتراف می کند که بدون تو نمی تواند زندگی کند تصمیم شو گرفته که تورو اقلا واسه یه هفته داشته باشه
پی نوشت : دخترای گل قدر قلب و روح لطیف خودتون رو بدونید قلب پسرا ظرفیت مهربونی های شما رو نداره

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردان هر روز 6 بار دروغ میگویند

مردان هر روز 6 بار دروغ میگویند

نفر اول:

دروغ اول: سلام عزیزم. صبحت به خیر، چقدر خوشگل شدی امروز!

دروغ دوم: وا، چه خوب. بابات اینا شب میان خونهمون؟ چه عالی، خیلی خوشحالم کردی.

دروغ سوم: حتماً برات میخرم.

دروغ چهارم: الو، عزیزم من الان توی جلسهام.

دروغ پنجم: خورده به در ماشین قرمز شده!

دروغ ششم: اگه بدونی امروز چقدر دلم برات تنگ شده بود؟
نفر دوم:
دروغ اول: به خدا قیمت خریدش همینه.

دروغ دوم: نه حاج آقا روزهم، نوشجان.

دروغ سوم: بحمدالله، اوضاع بهتره.

دروغ چهارم: نه خیر حاجآقا، مادر بچهها هستند. تماس گرفتند گفتند التماس دعایشان را به

سمع حضرتعالی برسانم.

دروغ پنجم: محتاجیم به دعا.

دروغ ششم: بذار، بچه به دنیا بیاد، براش شناسنامه میگیرم. صیغهای و عقدی نداره،

بچهم، بچهمه.

نفر سوم:

دروغ اول: دوستت دارم.

دروغ دوم: دوستت دارم.

دروغ سوم: دوستت دارم.

دروغ چهارم: دوستت دارم.

دروغ پنجم: دوستت دارم.

دروغ ششم: خیلی خیلی دوستت دارم.

نفر چهارم :