◄ نظام مهندسی ► پرسش و پاسخ

◄ نظام مهندسی ► پرسش و پاسخ

• ضمن مطالعه کامل مطالب، با محتواي آن موافقم.

رای: 12 63.2%
  • ضمن مطالعه کامل مطالب، با محتواي آن مخالفم.

رای: 1 5.3%
  • نظر خاصي در مورد مطالب ارائه شده ندارم!

رای: 6 31.6%

• مجموع رای دهندگان
    19

r.mihanparast

عضو جدید
موفق باشي دوست عزيز

پیوست ها

• مواد آزمون ورود به حرفه.pdf
    284.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Bahman Mehrdad

کاربر فعال
حالا ببین بنده خدا یه سوال کرد همه زهره ترک شدن . اگه جملش خبری بود فروم اموات میشد .
پس چرا تو لینک زیر شرط معدل داره :
کد:
http://www.tceo.ir/smenu/commision.aspx

sasams

عضو جدید

خدا خیرت بده با این شیوه مطرح کردن سوالت!!!

آخرین ویرایش:

nabipourzohre

عضو جدید
سلام ببخشید دوست من تو امتحان محاسبات شرکت کرده.اما از این سایت نمیتونیم نتیجشو ببینیم.آخه میگه password نداره!!! مگه اصلا پسوورد میخاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ماریام

عضو جدید
رفع اشکال

رفع اشکال

سلام
من صبح امروز نتیجه آزمون نظام مهندسی رو از همین سایت دیدم اما الان نمیشه:biggrin:
یا خطا از پسورد میگیره یا وارد نمیشه به سایت
فکر کنم لینکش تغییر کرده
ممنون

hana2020

عضو جدید
با سلام به دوستان عزيز
من در آزمون نظام مهندسي (نظارت پايه 3) امسال شركت كردم
نمره 47 رو كسب كردم

گويا 2 دوره قبل دستور العمل كسري نمره اعلام شده بود
آيا امسال هم اين دستور العمل اعلام مي شود؟

اگه راهنماييم كنيد ممنون مي شم.

با تشكرhana

dapunz

عضو جدید
اکثر آزمونهای داخل کشور بصورت تقلب و جابجایی های نامشروع مخصوصا در موزد دولتمردان انجام گرفته فاقد وجاهت قانونی و فنی واقعی است نظام مهندسی هم مستثنی نیست. والله اعلم ببطون الاشیاء والامور والاذهان

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نظام مهندسی

نظام مهندسی

برای هر مهندسی بعد از فارغ التحصیلی عضویت در سازمان نظام مهندسی هر استان و شرکت در آزمون های حرفه ای این رشته از مهمترین کارهاست .
توی این تاپیک میخوام در مورد اخبار و آزمون ها به هم اطلاع رسانی کنیم .

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تمدید مهلت ثبت نام در آزمونهای ورود به حرفه ها

تمدید مهلت ثبت نام در آزمونهای ورود به حرفه ها

پیرو اطلاعیه مورخه 2/6/90 در خصوص ثبت نام در آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، حرفه ای کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمونهای یاد شده می رساند مهلت ثبت نام تا پایان وقت روز جمعه مورخ 15/7/1390 تمدید گردید.
ضمناً خاطر نشان می سازد این تاریخ آخرین مهلت ثبت نام بوده و تمدید نخواهد شد.​

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
پیرو اطلاعیه مورخه 2/6/90 در خصوص ثبت نام در آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، حرفه ای کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمونهای یاد شده می رساند مهلت ثبت نام تا پایان وقت روز جمعه مورخ 15/7/1390 تمدید گردید.
ضمناً خاطر نشان می سازد این تاریخ آخرین مهلت ثبت نام بوده و تمدید نخواهد شد.​

اقاي مهندس ، براي ثبت نام تو اين آزمون ، كاردانهاي ساختمان ، بايد چندسال از گرفتن مدركشون گذشته باشه؟؟ سابقه كار هم ميخواد ؟؟

جواب سوالمو گرفتم!!:redface:

لينك دانلود فايل PDF)
راهنماي ثبت نام !!

آخرین ویرایش:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اقاي مهندس ، براي ثبت نام تو اين آزمون ، كاردانهاي ساختمان ، بايد چندسال از گرفتن مدركشون گذشته باشه؟؟ سابقه كار هم ميخواد ؟؟

جواب سوالمو گرفتم!!:redface:

لينك دانلود فايل PDF)
راهنماي ثبت نام !!

داشتم براتون Up میکردم که خودتون زحمتش رو کشیدید :)

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
این ازمونا هر سال برگزار میشه یا چندسال یه بار یا چندبار تو یه سال؟
مرسی

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تا سال 87 سالی 1 بار بود ، سال 88 اصلاً برگذار نشد ، سال 89 2 بار بود و قراره هر سال 2 بار باشه ، البته امسال به دلیل تلفیق دو وزارت راه و مسکن بار اولش بجای شهریور داره آبان برگزار میشه .

h13217

عضو جدید
سوال

سوال

با سلام
مي خواستم بدونم به كارشناسي ناپيوسته پودماني تكنولوژي ساختمان با كارداني غير مرتبط به عمران پروانه اشتغال به كار تعلق مي گيره يا نه اگه مي گيره محاسبه يا نظارت تا چه سطحي ؟ با تشكر

با سلام
مي خواستم بدونم به كارشناسي ناپيوسته پودماني تكنولوژي ساختمان با كارداني غير مرتبط به عمران پروانه اشتغال به كار تعلق مي گيره يا نه اگه مي گيره محاسبه يا نظارت تا چه سطحي ؟ با تشكر

سلام دوست عزیز طبق کمیسیون هم عرضی شما باید حداقل 70 % واحد های مورد نظر رو پاس کنی تا بتونی توی آزمون شرکت کنی.... من احتمال میدم نتونی شرکت کنی چون خود کاردانی عمران نیز دارای یک سری دروسی هست که جز دروس اصلی لازم هست

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای هر مهندسی بعد از فارغ التحصیلی عضویت در سازمان نظام مهندسی هر استان و شرکت در آزمون های حرفه ای این رشته از مهمترین کارهاست .
توی این تاپیک میخوام در مورد اخبار و آزمون ها به هم اطلاع رسانی کنیم .

حالا مهندس لازمه حتماً بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی عضو نظام بشی آخه تا اون مدت زمان از مدرک نگذره چی فایده ای داره فقط هزینه هر ساله عضویت در نظام رو برات داره ؟

stranger0

عضو جدید
دوستان برای عضویت در نظام مهندسی ارائه دانشنامه الزامی هست؟ یا می شه با مدرک موقت هم ثبت نام کرد؟

آدرس نظام مهندسی تهران کجاست؟

دوستان برای عضویت در نظام مهندسی ارائه دانشنامه الزامی هست؟ یا می شه با مدرک موقت هم ثبت نام کرد؟

آدرس نظام مهندسی تهران کجاست؟

دانشنامه نیازی نیست گواهی موقت و همچنین ریز نمرات لازم هست

حالا مهندس لازمه حتماً بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی عضو نظام بشی آخه تا اون مدت زمان از مدرک نگذره چی فایده ای داره فقط هزینه هر ساله عضویت در نظام رو برات داره ؟
دوست عزیز اینطور هم نیست که تا مدرک بگیره بهش نظام بدن........... یک سری دستور العمل داره !!!!!
اولا حداقل 3 سال سابقه کار برای شرکت در آزمون دریافت نظام برای اشخاص کارشناسی لازم هست................... دوما عضویت بدون داشتن شماره نظام هم سر کاری هست هم بی فایده

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در مورد 3 سال سابقه کار ، خیلی هم نمیشه بهش دل بست .. دلتون و نترسونم ، شما فقط باید 3 سال از تاریخ مدرکتون گذشته باشه ، یعنی 3 سال از وز فارغ التحصیلی ...میتونید امتحان بدید ، اگر قبول شدید ، تا 2 سال وقت دارید 1 برگه رو که توش ازتون 3 سال سابقه کار ممهور به دو مهندس پایه یک باشه رو تحویل بدید و عضو رسمی پروانه دارها بشید .... :)

alireza-1991

عضو جدید
دوستان سلام .
من در ارتباط با این هم ارزی رشته ها چند سوال داشتم

من کارشناسی عمران - خاک میخونم و ما از این 69 واحد درسای طراحی معماری و بارگذاری و تاسیسات مکانیکی و برقی رو که مجموعا 6 واحد میشه نداریم میخواستم ببینم این وسط تکلیف ما چی میشه ؟

دوستان سلام .
من در ارتباط با این هم ارزی رشته ها چند سوال داشتم

من کارشناسی عمران - خاک میخونم و ما از این 69 واحد درسای طراحی معماری و بارگذاری و تاسیسات مکانیکی و برقی رو که مجموعا 6 واحد میشه نداریم میخواستم ببینم این وسط تکلیف ما چی میشه ؟

دوست عزیز با مطالعه قوانین کمیسیون هم ارزی به جوابتون می رسید.. pdf این کمیسیون داخل همین تاپیک گذاشتم....

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
امتحانات نظام در تاریخ 4 و 5 آدر ماه برگذار میشه .. کسی هست امتحان بده اینجا ؟!

aso.baram

عضو جدید
چارت نظام مهندسی

چارت نظام مهندسی

سلام دوستان من دانشجویه رشته کامپیوتر هستم یه پروژه ای در مورد سازمان نظام مهندسی و حق امضا دارم اگه میشه اطلاعاتی در مورد این سازمان وچارت سازمان و روش عضو پزیری آن رو میخواستم .

simiar

عضو جدید
سلام ؛ اطلاعاتی که شما نیاز دارید خیلی مفصله و نمیشه با یکی دو تا پست توضیح داد.
پیشنهاد می کنم مبحث دوم مقررات ملی ساختمان (نظامات اداری نظام مهندسی) رو بخونید سپس اگه پرسشی داشتید مطرح کنید. نگران نباشید یه کتابچه ی کوچیکه.

reza2011

عضو جدید

دانلود مبحث دوم مقررات ملي - نظامات اداري

بالا