◄◄◄طرح جمع آوری تخصص دانشجویان►►►

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

بعد از بحث هایی که انجام شد قرار بر این شد که توی یک تاپیک با تخصص هایی که بچه ها دارن آشنا بشیم.برای رسیدن به هدف هایی که داریم و در راس آن ها دانشگاه مجازی IT.

دوستان همگی هر توانایی و تخصصی در هر زمینه ی مربوط به IT و Computer دارید رو اینجا بگید

-مثلا چه دوره هایی رو گذروندین
-در کار با چه برنامه هایی تسلط کامل و کافی دارید
-چه زبان های برنامه نویسی بلدید
-چه مفاهیم و چه آشنایی هایی با مدارک مختلف دارید و ...

*شرکت در این تاپیک فقط منحصر به دانشجویان IT نمی باشد و به دانشجویانی که تمایل دارن تا ما رو در رسیدن به هدف بزرگمون (دانشگاه مجازی) همراهی کنن و صد البته تخصص و توانایی خاص در زمینه ی IT و Computer دارن می تونن پیشاپیش خوش آمد می گیم

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مدیر عزیز . خیلی طرح جالبی هستش . اول تشکر میکنم بعد جواب سوالاتتون رو میدم .
من خودم فعلا دوره های کامل ICDL رو گذروندم . الان مشغول خوندن Net work+ هستم چون علاقه زیادی به شبکه دارم . در مورد زبان های برنامه نویسی هم پاسکال ، سی و سی پلاس پلاس رو بلدم . در مورد آشنایی با مدارک مختلف هم چون به شبکه علاقه دارم بیشتر پیگیر مدارک در زمینه شبکه هستم و تا حدودی با بعضی از آنها آشنایی دارم . موفق باشید

palangkhazar

عضو جدید
به به

به به

آقا مدیر مرسی از این طرح ها خیلی خوشم میاد .
من مدرک ICDL دارم . مثل خانم رضایی در حال گذروندن +network هستم
از زبان های برنامه نویسی هم پاسکال- ++c تا حدودی بلدم از این دیپلم های فنی کامپیوتر رو هم دارم.
در حال حاظر هم با یه سری از بچه های پیام نور نوشهر میخوایم با کمک یکی از عضو های فعال انجمن یه سری مطالب رو عنوان کنیم خلاصه هم از شبکه خوشم میاد هم از امنیت شبکه
mer30

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
مدرک ندارم.(دیپلم و ICDL مدرکه؟؟)
+ network رو اون موقع که هیجان داشتم از همین باشگاه دانلود کردم و خوندم.
win xp pro رو هم دانلود کردم و چند صفحه ای خوندم.(آقای مدیر هنوز وقتش نشده تاپیکشو بذاری؟!)
++ c رو فقط میدونم چی هست وگرنه تا حالا برنامه ی درست و حسابی باهاش ننوشتم.(ماشین حساب آخرش بوده)

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام
ببخشید مدیر جان در این تاپیک میشود از دوستانی که تخصص هایی که گفتن دارند چند تا سوال بپرسیم؟
اگر می شود من از دوستانی که c++ بلدن می خواهم در این کار کمکم کنند این کار این است که می خواهم با استفاده از این زبان شبیه سازی محیط داس رو انجام بدهم
مثلا: cls (صفحه نمایش پاک شود) با اجرای این دستور کارهایی که توی داس انجام میشود را انجام دهد وچند تا دستور دیگر که اگر کسی بلد است من بقیه ی دستراتش رو بگم
باتشکر فراوان

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید مدیر جان در این تاپیک میشود از دوستانی که تخصص هایی که گفتن دارند چند تا سوال بپرسیم؟
اگر می شود من از دوستانی که c++ بلدن می خواهم در این کار کمکم کنند این کار این است که می خواهم با استفاده از این زبان شبیه سازی داس رو انجام بدهم
مثلا: cls (صفحه نمایش پاک شود) با اجرای این دستور کارهایی که توی داس انجام میشود را انجام دهد
باتشکر فراوان

سلام امیر حسین جان
این تاپیک فقط مخصوص جمع آوری اطلاعات از تخصص های کاربران هست
سوالتون رو توی تاپیک مخصوص سوالات بپرسید ;)

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
دوره خاصی رو به اون شکل نرفتم!
یه مدرک دیپلم ریاضی دارم و به امید خدا یه سال دیکه مدرک مهندسی آی تی میگیرم.

برنامه نویسی بشکل حرفه ای رو با وی بی شروع کردم!
هیچ وقت سراغ دلفی نرفتم.
بعد از وی بی رفتم سراغ وی بی دات نت!
البته کمی هم سراغ جاوا و برنامه نویسی موبایل بودم!
تا اینکه بالاخره قانع شدم که فقط رو سی شارپ کار کنم.
البته پاسکال و سی پی پی هم که جزء واحدهای درسی بود رو به اجبار پاس کردم.

در مورد شبکه هم اطلاعاتی جسته و گریخته دارم! هر چی هم بلدم بخاطر کتابای زیاد و همچنن درگیر شدن با کار بوده! یعنی در حین کار و مشکلات مختلفی که پیش اومده یاد گرفته ام! نه استادی داشته ام و نه چیزی!
البته کمکهای بچهه ای فروم های تخصصی مختلف رو هیچ وقت فراموش نمی کنم.

akm

عضو
با سلام خدمت دوستان
من در حال حاضر داری مدرک network+,windowsxp profssinal,windows server, برای دوره active diretoryخودم اماده میکنم و از لحاظ برنامه نویسی هم سی اچ تی ام ال و پی اچ پی یه جورای مسلطم
مرسی;)

mehrdad67

عضو جدید
زبون های دلفی و سی شارپ رو مسلطم و در رابطه با شبکه یه سری مدرک هم دارم . بیشتر علاقه ام رو امنیت شبکه هست .پشتیبانی شبکه و سخت افزار و نرم افزار 3 تا از بیمارستان های آمل و شبکه بهداشت آمل رو دارم

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام بر دوستان عزیز
من تجربه یا مهارت خاصی ندارم راستش هم بخواهید هر چی از کامپیوتر می دانم مال این 4ترمی است که وارد این رشته شده ام ولی در همین مدت با زبان های پاسکال و سی آشنایی پیدا کردم در حال حاضر خودمو برای پیشرفت توی زمینه های دات نت و شبکه آماده می کنم بخصوص توی زمینه هک همچنین دوره هایی هم روباتیک رفتم و کمی از ربات هم سر در می آورم

t0tem

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
اول از همه از مدیر انجمن تشکر می کنم طرح بسیار خوبیه ولی فقط یه سوال ؟
با این اطلاعات می خواین چی کار کنید ؟ پروژه بزنید یا همین جوری دونسته باشیم و اطلاعات عمومی مون بره بالا ؟
خوب من ....
ههههممممم... (چی بلدم ؟ هیچی :biggrin: )
بلدم کامپیوتر روشن خاموش کنم :redface: (قصد دارم Paint هم یاد بگیرم)
خوب .... ! من تقریبا از همه ی علوم کامپیوتر یه ناخنک زدم و تقریبا همه کار کردم ولی تو برنامه نویسی Application (به زبان های پاسکال و ++C ( و جدیدا #C) ) و وب ( PHP , JS , HTML ( و جدیدا asp) ) ، شبکه (همون +Network) ، هک و امنیت شبکه (عاشقشم) تخصصی کار کردم.
دیگه فکر کنم همه با photoshop و برنامه های Mix و .... یه ذره کار کردند و جز تخصص حساب نمی آد.
راستی Tweak کردن سیستم Game Net ها رو هم جز بهترین Admin های ایران هستم ;)

موفق باشید ...

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان
اول از همه از مدیر انجمن تشکر می کنم طرح بسیار خوبیه ولی فقط یه سوال ؟
با این اطلاعات می خواین چی کار کنید ؟ پروژه بزنید یا همین جوری دونسته باشیم و اطلاعات

سلام
مگه می شه بی هدف یه کاری کنیم ;)

پیش ما که نمیای مگرنه می دونستی
قصد داریم در آینده یک دانشگاه مجازی ایجاد کنیم و درش از اونایی که یه تخصصی در یک زمینه ی خاص دارن کمک بگیریم ...

t0tem

عضو جدید
سلام
مگه می شه بی هدف یه کاری کنیم ;)

پیش ما که نمیای مگرنه می دونستی
قصد داریم در آینده یک دانشگاه مجازی ایجاد کنیم و درش از اونایی که یه تخصصی در یک زمینه ی خاص دارن کمک بگیریم ...

خیلی خوبه ولی کار خیلی سختیه

موفق باشید - من هم هر کاری از دستم بر بیاد انجام می دم

rarestar

عضو جدید
سلام
1- تشکر از طرح جالبتون(دانشگاه مجازی).
2- منم یه سری چیزا رو تو این مدت یاد گرفتم،توی زبانهای برنامه نویسی پاسکال و سی پلاس پلاس و سی شارپ کار کردم.یه مدت SQLinjection کار کردم، الان هم دارم +network کار می کنم، تا ببینیم خدا چی می خواد.خوشحال می شیم ، ما هم نقشی تو این دانشگاه داشته باشیم.

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من هم دارای مدرک ICDL و Network+ هستم و قصد دارم حتما شبکه را بخونم
درضمن یکمی پاسکال بلد هستم
دارم html یاد می گیرم:redface:

موفق و پیروز باشید
پری

دانشجوی IT

عضو جدید
تشكر

تشكر

سلام مرسي بابت تيده جالبتون من خيلي فعال نيستم داخل سايت تون ولي خيلي برام مفيد بوده و من دانشجوي ترم 6 IT امو كلاس NETWORK+ , WINDOWS2003 رو هم رفتم برنامه نويسي هم اگه خيلي معمولي در نظر بگيرين با c++ , vb.net, يه مقداري هم sql كار كردم اميدوارم موفق و مويد باشين:gol:

دانشجوی IT

عضو جدید
تشكر ميكنم بابت ايده قشنگتون

تشكر ميكنم بابت ايده قشنگتون

سلام بابت سايتتون و ايده قشنگتون تشكر ميكنم به نظر ميرسه كادر قوي و متخصص و فعالي دارين بهتون تبريك ميگم! من دانشجوي ترم 6 ITهستم و مثل خيلي هاي ديگه كلاس NETWOEK+ , WINDOWS 2003 , رو رفتم خيلي عملي كار نكردم موقتي توي يه ASP كار كردم ولي نه زياد برنامه نويسي هم محيط ويژوال رو دست دارم vb.net كار كردم و يه مقداري هم sql تحت vb. موفقو مويد باشين:gol:

iman_golpur1365

عضو جدید
سلام مرسی که به یاد مایید من ایمان گلپور دانشجوی کارشنا سی ماشین های کشاورزی هستم امسال فارغ التحصیل می شم تا به حال یک مقاله آاسآی دادم در زمینه ی مکانیک مهارت دارم نرم افزار های اتو کد و میکرو آفیس تا حدودی مهارت دارم در زمینه ی هیدرولیک اطلاعات کافی دارم دوست دارم وارد کارخانه ای بشم تا هم مفید باشم برای اون شرکت هم از نظر فنی قوی بشم

m_it_eng

عضو جدید
سلام بر دوستان
زبان های برنامه نویسی ویژوال سی،پی اچ پی،پاسکال ،دلفی وکمی هم سی شارپ بلدم
و در زمینه پردازش تصویر و کاربرد اون تو رباتیک کار کردم و پروژه ای هم در زمینه تشخیص مصدوم ربات امدادگر داشتم
اوراکل و اس کیو ال هم کمی بلدم
البته تو زمینه های تئوری خیلی بهتر میتونم عمل کنم

sajjad mor

عضو جدید
سلام

سلام

من هم دوره های Network+, CCNA ,MCITP رو طی کردم و الان هم دارم امتحانات شرکت microsoft برای مدرک دوره windows server 2008 رو می گذرونم.

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،من غیر از چیزایی که خودم بلدم در زمینهٔ شبکه،فایل صوتی کلاس‌ها رو هم دارم

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
اینجا کسی در زمینه طراحی گرافیک و کار با فتوشاپ حرفه هست؟

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم یه زمانی اینجا بودم
بعد یهو رفتم قاطی نرم افزاریا!!
عنوان تاپیک آدمو یاد طرح جمع آوری خودروی فرسوده میندازه! :surprised:

HTML و css و javascript خوب بلدم :)
delphi7 و VB و ASP و پاسکال و ... هم تو مدرسه (به قول بچه ها، دانشگاه!) یاد گرفتم
امیدوارم بتونم کمکی بکنم :gol:

آخرین ویرایش:

IT_eng

عضو جدید
سلام.با زبان های برنامه نویسی c c++ و پاسکال اشناییدارم ولی هیچ علاقه ای ندارم.تو زمینه شبکه کار میکنم مدرک ندارم ولی دوره های network+ و xp رو خوندم و بلدم در حال حاضر هم دارم mcp میخونم

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.با زبان های برنامه نویسی c c++ و پاسکال اشناییدارم ولی هیچ علاقه ای ندارم.تو زمینه شبکه کار میکنم مدرک ندارم ولی دوره های network+ و xp رو خوندم و بلدم در حال حاضر هم دارم mcp میخونم
سلام دوست عزیز،سورس‌هایی‌ که میخونی چیان؟ لینک یا ایبوکشو داری برا ما هم بفرستی‌؟

دراک

عضو جدید
سلام. با تشکر از مدیر بسیار خوبمون :gol:، من دوره ی خاصی نرفتم ولی سرم کلا درد میکنه برای انجام پروژه!
دو تا پروژه خوب تحلیل وطراحی اتوماسیون اداری برای دو شرکت انجام دادم البته به عنوان پروژه ی درسی بودن ولی یکی از اون شرکت ها از کارم خوشش اومد ودعوت به همکاری کرد(البته من نرفتم چون میخواستم ارشد بخونم)
کار طراحی سایت با HTML و PHP کردم و یک کمکی تحقیق راجع به حریم خصوصی افراد در شرکت ها و همینطور یه مقاله هم برای امنیت ارائه دادم و اینکه الگوریتم نویسیم خیلی خوبه و سریع ایده های جدید به ذهنم میاد ولی زیاد اهل برنامه نویسی نبودم مگر اینکه مجبور میشدم برای پیاده سازی پروژه هام انجامش بدم و با sql کار کردم و ...
و اینکه با شبیه ساز شبکه ++ OMNET هم کار کردم و توش دو تا پروتکل پیاده سازی کردم با هدف تحلیل زمانی.
و پایه ام برای ارائه مقاله!

mohsen-mm

عضو جدید
سلام.

مدارك:
‍CCNA از جهاد دانشگاهي صنعتي اصفهان.
NGN از شركت فن آوا.

تجربه:
BSD UNIX:
PF Firewall
IPFW Firewall
IP DUMYYNET
ALTQ
MRTG
Building and Installing a Custom Kernel
SQUID
&....

NETWORK:
Wireless Networks (WLL & WiFi & WiMAX)
Dialup Networks
x.DSL Networks

CO:
ISP & ISDP
من به تحقيق و پژوهش خيلي علاقه دارم و اگه پروژه اي علمي-تحقيقاتي در دست باشه با كمال ميل حاضر به همكاري هستم.(TEL:09369702556)

zeost

عضو جدید
سلام .مرسی از این ایده ی خوب.
من دانشجویه ترم 4 IT ام. با پاسکال و #c++ ,sql ,cو max+ در حد معمول کار کردم و به این محیط ها اشنام. می دونم خیلی خوب نیست ولی قراره تو ماه رمضون html ,asp رو یاد بگیرم .در ضمن من عاشق هک و امنیت هستم. :redface:

بالا