██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

sara60

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزيز

من يه پيشنهاد دارم :
چند تا موضوع مهم و کاربردی رو آقا ياسر (اگه باعث زحمت نيست البته :redface:) مشخص کنن تا بچه ها اونا رو انتخاب کنن و در اون مورد مطلب بنويسن و بحث بشه.

در ضمن تو اين چند وقت اخير ، تالار خيلی منظم تر و جدی تر شده و فعاليت بيشتری رو شاهد هستيم که جا داره از زحمات ايشون قدردانی بشه.

با احترام

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزيز

من يه پيشنهاد دارم :
چند تا موضوع مهم و کاربردی رو آقا ياسر (اگه باعث زحمت نيست البته :redface:) مشخص کنن تا بچه ها اونا رو انتخاب کنن و در اون مورد مطلب بنويسن و بحث بشه.

در ضمن تو اين چند وقت اخير ، تالار خيلی منظم تر و جدی تر شده و فعاليت بيشتری رو شاهد هستيم که جا داره از زحمات ايشون قدردانی بشه.

با احترام

من واقعا تبريک ميگم به خودم و ساير دوستانی که عضو تالار صنايع هستن :w23:

از اينکه عمرمون به دنيا بود و يه پيشنهاد رسيد :w42:

چشم !

حالا که خودت اين پيشنهاد رو دادی بايد جورشم بکشی :whistle: ازت ميخوام که تو نوشتن مطالب تاپيک " نوشتن طرح های اقتصادی " به من کمک کنی ، چون من وقتم خيلی کمه و نمی رسيم زود به زود بيام و مطالب رو به روز کنم. يه سری منبع هم بهت ميدم.

اما در مورد موضوعات پيشنهادی :

من دو تا موضوع پيشنهاد می کنم که اگر کسی مايل بود ، ميتونه اونا رو انتخاب کنه و يه تاپيک بزنه. به ازای هر پست درست و حسابی هم بهش 6 امتياز ميدم ! :w16:
اما وای به حالش اگه مطالب رو ول کنه و به روز نباشه تاپيکش :thumbsdown:

موضوع 1 : مديريت آهسته يا Slow Management
موضوع 2 : بازاريابی و تبليغات صنعتی
موضوع 3 : تکنيک های معروف مديريتی ، بهره وری و کيفيت

ببينم کسی اصلا اين مطلب رو پيگيری می کنه ! :surprised:

19ladan82

عضو جدید
سلام آقا ياسر

شما گفتين 2 تا موضوع ، اما 3 تا پيشنهاد کردين :whistle:

باشه ، حالا من به کسی نميگم . . . :w24:

farnaz_sh

عضو جدید

چشم !

حالا که خودت اين پيشنهاد رو دادی بايد جورشم بکشی :whistle: ازت ميخوام که تو نوشتن مطالب تاپيک " نوشتن طرح های اقتصادی " به من کمک کنی ، چون من وقتم خيلی کمه و نمی رسيم زود به زود بيام و مطالب رو به روز کنم. يه سری منبع هم بهت ميدم.

من دو تا موضوع پيشنهاد می کنم که اگر کسی مايل بود ، ميتونه اونا رو انتخاب کنه و يه تاپيک بزنه. به ازای هر پست درست و حسابی هم بهش 6 امتياز ميدم ! :w16:

سارا جون خوشت اومد از جواب پيشنهادت ! ؟ :w15: ياسر هميشه به دوستان لطف داره :redface:

آقا جون من حاضرم بحث مديريت آهسته رو به عهده بگيرم. فقط نمی دونم که 6 امتياز برای هر پست کافی هست يا نه !؟ :w01:

sara60

عضو جدید

چشم !

چشم

شما امر کنين :razz:

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا ياسر

شما گفتين 2 تا موضوع ، اما 3 تا پيشنهاد کردين :whistle:

باشه ، حالا من به کسی نميگم . . . :w24:

لادن جون چه خوب شد که به کسی چيزی نگفتيا ! :razz:

يادم باشه از اين به بعد ، چهار چشمی جملاتت رو بپام :biggrin:

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس سميعي هستم مدير عامل تعاوني مرز پرگهر
لطفا به بقيه دوستان هم پيشنهاد دهيد
سرمايه گذاري از ما پيشنهاد از شما
www.taavoni.net

مهندس سميعی عزيز

من وب سايت شما رو ديدم ، اما ازتون ميخوام که خودتونو در تاپيک " معرفی اعضای تالار مهندسی صنايع " معرفی کنين تا ديگر دوستان هم بيشتر با شما و سوابقتون آشنا بشن.

موفق باشين

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم

شما امر کنين :razz:

سارا جون خوشت اومد از جواب پيشنهادت ! ؟ :w15: ياسر هميشه به دوستان لطف داره :redface:

آقا جون من حاضرم بحث مديريت آهسته رو به عهده بگيرم. فقط نمی دونم که 6 امتياز برای هر پست کافی هست يا نه !؟ :w01:

مرسی دوستای گلم

پس اينطور شد که :

1. فرناز تاپيک " مديريت آهسته " رو ايجاد می کنه.
2. سارا تو نوشتن مطالب تاپيک " نوشتن طرح های اقتصادی " به بنده کمک ميکنه.
3. دوست عزيز ديگه ام هم قرار شده که در مورد " تبليغات " يه تاپيک ايجاد کنه که در صورت نهايی شدن ، معرفيشون خواهم کرد.

از توجهتون واقعا ممنونم :gol:

sara60

عضو جدید
سلام

بعد از آخرين پيشنهاد من و برخورد واقعا شايسته و قابل تقدير آقا ياسر ، احساس خودزنی به من دوباره دست داد و ميخوام يه بار ديگه پيشنهاد بدم :w47:

پيشنهاد : فکر می کنم که در مورد تالارهای تخصصی اگه يه سری تاپيک با زبان انگليسی هم ايجاد بشه ، ميتونه خيلی آموزنده و پر بار باشه. هر چی باشه ، اکثر اين مباحث و علوم در حال حاضر تو کشورهای پيشرفته صنعتی داره جلو ميره و خب زبان علمی هم که انگليسی هست.

اميدوارم که از اين پيشنهادم پشيمون نشم (قابل توجه آقای الياس پور) :w28:

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سارا جان

ممنونم از پيشنهادت ، فکر فوق العاده ای هست. راستش بارها به اين مساله فکر کرده بودم اما فرصت نمی شد که بيان کنم. از طرفی ميخواستم بدونم که آيا اصلا نيازی از طرف کاربرای عزيز نسبت به اين مساله احساس ميشه يا نه.

قطعا منم موافقم

حالا واسه اينکه نگی ياسر برخورد شايسته ای کرده (همون يه بار رو فعلا داشته باش تا بعد) ، خودم تو چند مورد تاپيک مربوطه رو ايجاد می کنم و سعی می کنم که از معتبر ترين ژورنال های دنيا ، مطالبی رو تو اونا بنويسم.

ممنونم

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشارکت فعال در تالار

مشارکت فعال در تالار

با سلام

با توجه به اينکه برای هر چه پر بار تر شدن تالار صنايع نياز به مشارکت همه کاربرای محترم اون هست ، بنده همه دوستانی رو که مايل هستن فعالتر باشن ، به اين کار دعوت می کنم. اين دعوت به صورت مشارکت در به روز رسانی برخی از تاپيک های مهم هست. به اين شکل که کاربرای محترم ميتونن يکی از تاپيک های معرفی شده در پايين رو انتخاب کرده و مسئوليت به روز رسانی اونو به عهده بگيرن :

1. تاپيک " مهندسی صنايع در وب "

2. تاپيک " خبر رسانی (اخبار مهندسی صنايع) "

3. تاپيک " فرصت های شغلی "

طبيعی هست که اين همکاری جنبه مشارکت داوطلبانه داره و انتظارات بيشتری رو به دنبال نخواهد داشت. هر کدوم از دوستان که مايل بودن ، ميتونن به بنده اطلاع بدن تا راهنماييهای لازم رو بهشون بکنم و منابع مورد نياز رو برای به روز رسانی اين تاپيک ها در اختيارشون قرار بدم. تنها پيش نياز اين کار هم اين هست که کاربر متقاضی ، خودشو در تاپيک " معرفی اعضای تالار مهندسی صنايع " معرفی کرده باشه.

قطعا زحمات فرد داوطلب بی پاسخ نخواهد موند

با تشکر

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام

با توجه به اينکه برای هر چه پر بار تر شدن تالار صنايع نياز به مشارکت همه کاربرای محترم اون هست ، بنده همه دوستانی رو که مايل هستن فعالتر باشن ، به اين کار دعوت می کنم. اين دعوت به صورت مشارکت در به روز رسانی برخی از تاپيک های مهم هست. به اين شکل که کاربرای محترم ميتونن يکی از تاپيک های معرفی شده در پايين رو انتخاب کرده و مسئوليت به روز رسانی اونو به عهده بگيرن :

طبيعی هست که اين همکاری جنبه مشارکت داوطلبانه داره و انتظارات بيشتری رو به دنبال نخواهد داشت. هر کدوم از دوستان که مايل بودن ، ميتونن به بنده اطلاع بدن تا راهنماييهای لازم رو بهشون بکنم و منابع مورد نياز رو برای به روز رسانی اين تاپيک ها در اختيارشون قرار بدم. تنها پيش نياز اين کار هم اين هست که کاربر متقاضی ، خودشو در تاپيک " معرفی اعضای تالار مهندسی صنايع " معرفی کرده باشه.

با تشکر
ایده ی بسیار عالی بود. همکار خوبم.

parya_m

عضو جدید
با سلام

با تشکر

سلام آقای الياس پور

من می تونم تو نوشتن مطالب تاپيک اخبار مهندسی صنايع همکاری کنم. اگه ميشه در اين مورد راهنماييم کنين

با احترام

امیر Amir

عضو جدید
با سلام

تاپیک شرمنده حس مهندس نیست... به نظر من بیشتر شبیه یک دلقک خونه هست وسط یک مشت تاپیک به اصطلاح علمی...

تاپیکهای علمی خیلی پر بار بود این تاپیک هم زدین که مستعدین علافی یک سری اینجا هم بزنند.

اقای الیاس پور این حرکت از شما بعید هست. اینجا اکثرا یا دانشجو هستند یا فارغ اتحصیل شدند و شما در مقاطع دکترا و انتهای کار هستید...

به نظر من این تاپیک چیزی جز یک مودا نیست.واقعا وقتی بیشتر ریز میشم رو یک سری از فعالیت هام میبینم ناب زندگی نمیکنم به عنوان یک مهندس یا هر چیزی دیگه ای که روش بزاری...

دیگران چطور؟

Kaizen

عضو جدید
کايزن عزيز

ممنونم از زحماتتون

خيلی عالی ميشه اگر که به روز رسانی اين تاپيک کلا به عهده شما باشه ! اگر قبول زحمت کنين ، من تمام پست های ديگه رو طبق فرمت پيشنهادی شما اديت ميکنم و پست های جديد بی ربط رو هم پاک ميکنم.

لطفا نظرتون رو تو تاپيک پيشنهادات و انتقادات بفرمايين

ممنونم و موفق باشين

یاسر عزیز از حسن نظر شما سپاسگزارم و پیشنهاد شما رو می پذیرم

just a dream

عضو جدید
سلام.
به نظر من یه نظر سنجی کنیم ببینیم چند درصد ما واقعا از رشتمون راضی هستیم؟:)

s22a2ch

مدیر بازنشسته
منم هستم

منم هستم

با سلام

با تشکر
سلام.منم خیلی دلم می خواد که کمک کنم فقط در حدی که از عهده ی دانشجو سال اول بر بیاد.;)

امیر Amir

عضو جدید
با سلام

تاپیک شرمنده حس مهندس نیست... به نظر من بیشتر شبیه یک دلقک خونه هست وسط یک مشت تاپیک به اصطلاح علمی...

تاپیکهای علمی خیلی پر بار بود این تاپیک هم زدین که مستعدین علافی یک سری اینجا هم بزنند.

اقای الیاس پور این حرکت از شما بعید هست. اینجا اکثرا یا دانشجو هستند یا فارغ اتحصیل شدند و شما در مقاطع دکترا و انتهای کار هستید...

به نظر من این تاپیک چیزی جز یک مودا نیست.واقعا وقتی بیشتر ریز میشم رو یک سری از فعالیت هام میبینم ناب زندگی نمیکنم به عنوان یک مهندس یا هر چیزی دیگه ای که روش بزاری...

دیگران چطور؟

:que::que::que:

farnaz_sh

عضو جدید
با سلام

دیگران چطور؟

جناب امير واقعا حرفاتون جای تعجب داره !

چند تا نکته هست که دوست دارم شما هم بدونين :

1. هر چيزی جايی داره ، هر کی خواست کار علمی بکنه ، مانعی براش وجود نداره و ميتونه فعاليت بکنه. هر کسی هم که خواست با دوستانش تفريح کنه ميتونه بره تو اون تاپيک.

2. منظورتون از تاپيک های به " اصطلاح علمی " چی هست !؟ اگه تشخيص شما اين هست که اين همه تاپيک علمی ، کشک هستن و آقای الياس پور و يا دوستان متخصص ديگه که دارن واسه اونا زحمت ميکشن ، دارن به اصطلاح زحمت ميکشن ، منظورتونو واضح تر بيان کنين تا ما هم بدونيم.

3. برای من يکی خيلی جالبه ، اگه اين حرف رو از دهن هر کسی غير از شما شنيده بودم شايد کمتر تعجب می کردم. خدا رو شکر سوابق کاری همه روشن و موجود هست ! شما اگه دوست داشتيد و داريد که کار علمی بکنين چرا تا حالا اين کار رو نکردين. اسپم های شما همه جا موجوده و معنی کار علمی رو به خوبی نشون ميده.

4. شما رسما به همه کسانی که دارن تو تاپيک " شرمنده ، حس . . . " توهين ميکنين و اونا رو متهم به الافی ( به قول شما " علافی ! " ) می کنين. اگر برای خودتون احترام قايل نيستين ، لطفا برای ديگران احترام بذارين ، چند تا از با سوادترين اعضای سايت اونجا ميان و همين طور چند تا از مديرای سايت !

5. زندگی با شعار جلو نميره ! زندگی ناب ، زندگی ناب ..............

امیر Amir

عضو جدید
جناب امير واقعا حرفاتون جای تعجب داره !

چند تا نکته هست که دوست دارم شما هم بدونين :

1. هر چيزی جايی داره ، هر کی خواست کار علمی بکنه ، مانعی براش وجود نداره و ميتونه فعاليت بکنه. هر کسی هم که خواست با دوستانش تفريح کنه ميتونه بره تو اون تاپيک.

2. منظورتون از تاپيک های به " اصطلاح علمی " چی هست !؟ اگه تشخيص شما اين هست که اين همه تاپيک علمی ، کشک هستن و آقای الياس پور و يا دوستان متخصص ديگه که دارن واسه اونا زحمت ميکشن ، دارن به اصطلاح زحمت ميکشن ، منظورتونو واضح تر بيان کنين تا ما هم بدونيم.

3. برای من يکی خيلی جالبه ، اگه اين حرف رو از دهن هر کسی غير از شما شنيده بودم شايد کمتر تعجب می کردم. خدا رو شکر سوابق کاری همه روشن و موجود هست ! شما اگه دوست داشتيد و داريد که کار علمی بکنين چرا تا حالا اين کار رو نکردين. اسپم های شما همه جا موجوده و معنی کار علمی رو به خوبی نشون ميده.

4. شما رسما به همه کسانی که دارن تو تاپيک " شرمنده ، حس . . . " توهين ميکنين و اونا رو متهم به الافی ( به قول شما " علافی ! " ) می کنين. اگر برای خودتون احترام قايل نيستين ، لطفا برای ديگران احترام بذارين ، چند تا از با سوادترين اعضای سايت اونجا ميان و همين طور چند تا از مديرای سايت !

5. زندگی با شعار جلو نميره ! زندگی ناب ، زندگی ناب ..............
با سلام
1)این سایت تالاری به نام زنگ تفریح داره و فکر میکنم اسمش هم روش هست.

2)بعضی تاپیک ها از نظر علمی خوب پیش میره و این رو نفی نمیکنم.

3)حالا من و صحبت های من اسپم شد؟ خب شاید حق با شماست من اسپمم اما وجود اون تاپیک وسط این تالار یک کمی صورت قشنگی نداره.

4)این جا یک محیط مجازی هست و شخصا حس و روح این رو ندارم که با افرادی که اصلا و واقعا شناختی روشون ندارم در بیفتم,شاید شما درست میفرمایید و من دارم به خاطر مسیله ای پیش پا افتاده بحث میکنم.

5)اینکه مدیرای سایت و مدیران تالار ها و اعضای متخصص اونجا میان دلیل بر درستی وجود این تایپک هست؟ پس یعنی اگر مدیرای سایت نمیامدند شما میگفتی این تاپیک باید حذف بشه؟

من هم که بخیل نیستم خانم.

یا علی

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

دیگران چطور؟

منم دقيقا با نظر امير موافقم
زنگ تفريح پس براي چيه ؟؟

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

بنا به دلايل بسياری تاپيک مزبور ميبايست باشه. در صورت لزوم تغييرات مقتضی اعمال خواهد شد.

لطفا ديگه اين بحث رو ادامه ندين ، ما کارای به مراتب مهمتری داريم

با احترام

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.منم خیلی دلم می خواد که کمک کنم فقط در حدی که از عهده ی دانشجو سال اول بر بیاد.;)

سلام

خيلی ممنونم از ابراز تمايلتون برای همکاری. چند روز به بنده فرصت بدين تا با شما تماس بگيرم

موفق باشين

امیر Amir

عضو جدید
با سلام

جالب هست که برای انتقاد و پیشنهاد ملت اخطار میدن!!! با این چیزا عزت آدم زیر سوال نمیره...چون من هر کسیو لایق و در حد این نمیدونم که بخواد از من خرده بگیره....

حالا اخراج شدن یا اخطار گرفتن از یک محیط مجازی اون هم از یک نمیدونم ربات یا مسبب ربات مهم نیست....

مهم آن است که آن چیز که نباید دیده میشد دیده شد.

◊ آنکه پیاپی سخنتان را می‌برد ، دلخوش به شنیدن سخن شما نیست . اُرد بزرگ ◊

آخرین ویرایش:

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب امير Amir

لطفا فرافکنی نکنين. کسی به خاطر انتقاد يا پيشنهاد به شما اخطار نداده و نخواهد داد. لحن کلام شما به هيچ وجه مناسب نيست و شما علنا به اين باشگاه و کاربران محترم اون دارين توهين ميکنين. اگر که از اين عضويت ناراحت هستين ، لطفا با خروج خودتون اين ناراحتی رو از بين ببرين و نه با به سخره گرفتن باشگاه.

با احترام

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام به تمامی عزیزان

با توجه به رشد روز افزون علم و تکنولوژی و رشد فزاینده فضاهای تخصصی در علوم مختلف ،‌ قصد داریم تا با شناخت فضا های تخصصی کاری هر رشته و همچنین موانع و محدودیتهای طراحی معماری فضاها ،‌ اطلاعات پایه و جامعی را جمع اوری کنیم .
در این راه تنها کسانی قادرند نسبت به تشریح فضاها اقدام کنن که خودشون درگیر فضا ها باشن و فعالیت حرفه ایشون در این زمینه باشه .
بنابر این از همه عزیزانی که تمایل دارن تا در جمع اوری این اطلاعات گروه معماری رو یاری کنن دعوت می کنم تا با شرکت در این تاپیک نسبت به تشریح خواسته های زیر اقدام کنن.

اهداف
هدف ما از انجام این نظر سنجی و پرسش های تخصصی ،‌ضمن جمع اوری اطلاعات مفید شما ،‌ آشنایی بیشتر معماران با فعالیتهای تخصصی و صرفا آشنایی مقدماتی برای طراحی فضاهایی است که به صورت تخصصی هیچگاه در یک مجموعه درسی گنجونده نمی شه و گاها برای طراحی اونها نیاز به مطالعات بسیار زیادی هست .
اگر چه در هر صورت برای یک طراحی دقیق و بدون اشکال نیاز به مطالعات و بررسی و پژوهشهای دقیقی هست اما جمع آوری این اطلاعات به نحو مطلوبی به طراحی فضای کمک خواهد کرد.
:
سوالات :

1- نام رشته و نوع فعالیت تخصصی شما چیست ؟

2- نام فضاهای معمول و تخصصی محیط کاری شما چیست ؟
مثلا کارخانه تولید سیم و کابل ،‌ مثلا آزمایشگاه خاک و ...
دراین بخش محدودتها از نیاز به وجود نور یا نبود نور ،‌ نوع مواد های موجود در فضا ،‌ وجود یا عدم وجود فضاهای خیس ؛‌ حیطه بندی وزن و یا تشعشع و ... مورد نظره

3- تعداد افرادی که در یک چنین مجموعه ای مشغول به فعالیت می شن به طور متوسط چند نفر هستند ؟

4- فضایی که دارای سلسله مراتب خاصی باشه در مجموعه هست و یا خیر از چه نظر ؟
به عنوان مثال : سلسله مراتب مدیریتی ،‌سلسله مراتب کاری ،‌ ساسله مراتب تولیدی و ...

5- متریال های خاصی که باید در فضا وجود داشته باشن چه متریالهایی هستند ؟‌

به عنوان مثال در بیمارستان نیاز هست از سنگ و سرامیک برای نظافت بهتر استفاده بشه و یا در محیطی مثل رادیولوژی فضا باید عایق تشعشع باشه .

6- محدودیت های شهری و آلودگی در مجموعه فعالیتی شما وجود داره یا خیر ؟

7- فضای سبز خاص و یا فضا سازی خاصی برای محدوده اطراف فضای کاری شما نیاز هست ؟
مثلا در مورد بعضی از رشته ها یک فاصله امنیتی نسبت به دسترسی ها و یا موارد مشابه در نظر گرفته می شود .

8- اندازه ها و ابعاد وسایل کار شما وزن قابل توجهی دارد ؟

توضیح اینکه : در مورد بعضی از وسائل کاری مثلا دستگاه پرس که وزن زیادی داره و یا دستگاههای تزریق پلاستیک نیاز هست که مستقیما روی زمین باشن و یا اندازه این وسائل طوریه که حتما ماشینهای سنگین باید بتونن در اون مکان حرکت کنن .

9- نمونه های موجود از فضاهای تخصصی در داخل از خارج کشور وجود داره که به عنوان یک نمونه معرفی کنید ؟

10 - مواردی رو که فکر می کنید مطرح کردنش در طراحی فضای تخصصی کاری شما اثر داره رو مطرح کنید .

قبلا از همکاری شما تشکر می کنم

برای درج اطلاعات خواسته شده به این تاپیک بروید :‌

طرح جامع جمع اوری اطلاعات ابنیه تخصصی

Kaizen

عضو جدید
یک پیشنهاد

یک پیشنهاد

با توجه به تعدد پستها و تاپیکها در رابطه با "معرفی رشته مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط" پیشنهاد میکنم همه این مطالب در یک تالار مستقل جمع آوری و طبقه بندی شوند تا هم از این پراکندگی خارج بشوند و هم دسترسی به این مطالب برای افراد سریعتر و راحت تر صورت بپذیره و هر کس براساس نیازش بتونه به بخش مورد نظرش مراجعه کنه.

mahtabi

مدیر بازنشسته
با توجه به تعدد پستها و تاپیکها در رابطه با "معرفی رشته مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط" پیشنهاد میکنم همه این مطالب در یک تالار مستقل جمع آوری و طبقه بندی شوند تا هم از این پراکندگی خارج بشوند و هم دسترسی به این مطالب برای افراد سریعتر و راحت تر صورت بپذیره و هر کس براساس نیازش بتونه به بخش مورد نظرش مراجعه کنه.
سلام کایزن جان
لطفا لینک بدینتا بررسی کنم و پاسخگوی شما باشم.
راستش جستجو زدم نیومد.
ممنون