⓿❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahvizan84

عضو جدید
چرا همه ی علم و صنعت شبانه است!!! !!؟!!! یعنی دخترایی که الان اونجا درس می خونن همه شبانه محسوب میشن؟؟

میگم حالا مثلا شبانه ی مهندسی معماری علم و صنعتو باید اول بزنم یا روزانه ی معماری داخلی هنرهای زیبا؟

نه.امسال علم و صنعت این شاهکارو زده،تا پارسال جدا نشده بود.امسال فقط شبانه هاش برا دختراست که از نظر تعداد هم یک چهارم روزانه است.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا این گرایش " مطالعات معماری ایران" چیه دقیقا؟ چه کار می کنیم ؟ یعنی همی واحداش تئوریه؟ آخرش آدم چی کاره میشه؟

یه سوال دیگه مگه نمی گن این گرایش اسکیس نداره! پس چطوری اول باید اسکیس بدیم بعد نتیجه ش بیاد!!؟!

dokhtare darya

عضو جدید
از همین حالا به تمام پسرای گل ایرونی تبریک میگم .......

امسال پسرا رکورد قبولی رو با این وضعیت میشکنن... خداییش فکر بکری بود .....

volga_red

عضو جدید
حالا جریان این روش آموزش محور چیه که برا شبانه قزوین جداش کردن؟
با این حساب عمرن بتونم تهران قبول شم.. همه امیدم این بود که رجایی روزانه می گیره و میشه امیدی به قبولی تو تهران داشت...

beni belazi

کاربر بیش فعال
چرا همه ی علم و صنعت شبانه است!!! !!؟!!! یعنی دخترایی که الان اونجا درس می خونن همه شبانه محسوب میشن؟؟

میگم حالا مثلا شبانه ی مهندسی معماری علم و صنعتو باید اول بزنم یا روزانه ی معماری داخلی هنرهای زیبا؟

ببخشیدا ... ولی من هنوزم که 23 سال از عمرم گذشته دقیقا نفهمیدم فرق روزانه و شبانه چیه!!!

خواهر من شبانه میخونه. هیچ فرقی نداره. یه جورایی یه بهانه واسه پول گرفتنه. کلاسا با همه. امتحانا هم با هم. فقط شاگرد اول و دوم جدا حساب میشه. انگار تو مدرک هم چیزی نمی نویسن.

ahadi6688

عضو جدید
آره عزیزم .... وقتی مغزشون نمی کشه باید یه جوری به زور جاشون داد دیگه....

شرم آوره.... شرم آوره.

اگه شماهام سربازی داشتید نفستون از جای گرم بلند نمی شد.
بازار کار رو هم که کم کم دارید به خاطر دادن حقوق کمتر به دخترا قبضه می کنید .

به هر حال این کارای تبعیض آمیز غلطه .انشا الله بعد از اینکه قبول شدم دیگه از این کارا نکنن:D

beni belazi

کاربر بیش فعال
آقا این گرایش " مطالعات معماری ایران" چیه دقیقا؟ چه کار می کنیم ؟ یعنی همی واحداش تئوریه؟ آخرش آدم چی کاره میشه؟

یه سوال دیگه مگه نمی گن این گرایش اسکیس نداره! پس چطوری اول باید اسکیس بدیم بعد نتیجه ش بیاد!!؟!

آره همش تئوریه . این برنامه درس دانشگاه شهید بهشتیه مشاهده پیوست 5-34-M-2.pdf

raneli

عضو جدید
ظرفیت نسبت به پارسال 18 تا روزانه و 7 تا شبانه زیاد شده که نصف اون 18 تا واسه هنر اصفهانه... منظر هم 15 تا روزانه و 9 تا شبانه زیاد شده

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه شماهام سربازی داشتید نفستون از جای گرم بلند نمی شد.
بازار کار رو هم که کم کم دارید به خاطر دادن حقوق کمتر به دخترا قبضه می کنید .

به هر حال این کارای تبعیض آمیز غلطه .انشا الله بعد از اینکه قبول شدم دیگه از این کارا نکنن:D
نه عزیزم. سربازی و دفاع از ملت و امت اسلامی و اینا بحثش جداس.... علم و دانش هم جدا. من که نیتونم برم اونجا از مملکتم دفاع کنم کار جسمیه سنگینه... ربطی به لیاقت نداره که جسما واسه دخترا طراحی نشده. ولی علم و دانش همه مساوین.

dokhtare darya

عضو جدید
چرا شهریه غیرانتفاعی با شبانه هیچ فرقی نداره؟؟؟ هیچ تعهدی هم نمیدن که خوابگاه داده میشه یا نه.... این چه وضعیتیه؟؟؟

navid_golchin

عضو جدید
ظرفیت نسبت به پارسال 18 تا روزانه و 7 تا شبانه زیاد شده که نصف اون 18 تا واسه هنر اصفهانه... منظر هم 15 تا روزانه و 9 تا شبانه زیاد شده

azizam shoma deghateto bebar bala,uni tehran faghat ye gerayeshe dakheli ezafe karde 16 ta ... !!! kollan 30 40 ta roozane va 10 ta shabane ezafe shode ... beheshtiam ta tuneste ziad karde ... damesh garm

raneli

عضو جدید
azizam shoma deghateto bebar bala,uni tehran faghat ye gerayeshe dakheli ezafe karde 16 ta ... !!! kollan 30 40 ta roozane va 10 ta shabane ezafe shode ... beheshtiam ta tuneste ziad karde ... damesh garm
خودت میگی داخلی، من فقط معماری- معماری منظورم بود نه مجموعه معماری که اگه اینطور بود دیگه منظرو جدا نمی نوشتم

behrah

عضو جدید
فوری !!!

فوری !!!

سلام یه سوال فوری دارم .... ! تورو خدا کمک کنید اشتباه نکنم ( واسه داداشمه:D)
برای ارشد معماری از بین دانشگاه تهران و شهید بهشتی اگه شما رتبه ی تک رقمی ارشد معماری (مدیریت پروژه و ساخت) رو آورده بودید کدام رو میزدید ؟؟؟ میگن شبانه ی تهران به روزانه ی شهید بهشتی میچربه آره ؟!!! اگه جواب بدید ممنون میشم :redface:

minamir3000

کاربر فعال
بچه ها یه سوال اگه کسی بعد اسکیس رتبش برسه یک دانشگاه قبول میشه یا ممکنه بیش از یکی قبول بشه؟

mvmvm

عضو جدید
سلام یه سوال فوری دارم .... ! تورو خدا کمک کنید اشتباه نکنم ( واسه داداشمه:D)
برای ارشد معماری از بین دانشگاه تهران و شهید بهشتی اگه شما رتبه ی تک رقمی ارشد معماری (مدیریت پروژه و ساخت) رو آورده بودید کدام رو میزدید ؟؟؟ میگن شبانه ی تهران به روزانه ی شهید بهشتی میچربه آره ؟!!! اگه جواب بدید ممنون میشم :redface:

نه بابا از این خبرا نیست . همون روزانه بهشتی رو بزنه .

بارسلون

اخراجی موقت
عشق منم همون مژدهیه که باهات رفیقه ولی درس و نمره سر جای خودش... جواهریان و میرباذل رو شاید بشه کم خطر فرض کرد ولی با اینکه فاروقی منو انداخت اما ازش به اندازه ی غلامعلیزاده متنفر نیستم. غلام رسما سیمکشی هاش اشتباست
من پایان نامه رو با غلام داشتم...
یه ماه آخرو باهاش حرف نمیزدم...باهاش بحثم شده بود... جلو بچه ها بهش گفته بودم فقط حرف خودتو میزنی و اونم که میشناسیش چشاشو درشت کرد و یه دور سرتا پامو نیگا کردگفت جم کن کارتو...
روز پایان نامه هم ازم دفاع نکرد که هیچ بر ضد منم حرف زد خدا شاهده...!
من یه ماه آخر با مژدهی کرکسیون میکردمو پیش غلام نمیرفتم...
عزیزانی که دانشگاه گیلان قبول میشن با استاد غلامعلی زاده بر ندارن چون از اون ...

raneli

عضو جدید
من پایان نامه رو با غلام داشتم...
یه ماه آخرو باهاش حرف نمیزدم...باهاش بحثم شده بود... جلو بچه ها بهش گفته بودم فقط حرف خودتو میزنی و اونم که میشناسیش چشاشو درشت کرد و یه دور سرتا پامو نیگا کردگفت جم کن کارتو...
روز پایان نامه هم ازم دفاع نکرد که هیچ بر ضد منم حرف زد خدا شاهده...!
من یه ماه آخر با مژدهی کرکسیون میکردمو پیش غلام نمیرفتم...
عزیزانی که دانشگاه گیلان قبول میشن با استاد غلامعلی زاده بر ندارن چون از اون ...
جدیدا بیشتر قاطی کرده. هر ترم 4-5 نفر طرح میندازه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا