⓿❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

navid_golchin

عضو جدید
خب بیشتر معرفیش کنید ، اصلا به ایشون پیشنهاد بدید تو این باشگاه عضو بشن و رمز موفقیتشونو به بقیه بگن، کمکمون کنن.
اینطوری خیلی مفید تره تا اینکه فقط بگیم من ، دوست من ، دانشگاه من ، شهر من و ....

shaghaghi rotbe 1 ro moarrefi kard va goft ke gdaneshjooie teharn boode!!!!!!!!!!!!!!!!!!a

OMID TBA

عضو جدید
بچه ها اگه امسال از غیرانتفاعی یا پیام نور یا شبانه قبول بشیم و نریم سال بعد حق شرکت در کنکور سراسری (ارشد) رو داریم؟
تو دفترچه راهنما راجع به این موضوع چیزی نوشته ؟
کدوم صفحه؟

samar_eng

عضو جدید
تا کی وقت داریم واسه انتخاب رشته؟ یعنی اینجا کسی مجاز نشده جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a young Architect

عضو جدید
بچه ها اگه امسال از غیرانتفاعی یا پیام نور یا شبانه قبول بشیم و نریم سال بعد حق شرکت در کنکور سراسری (ارشد) رو داریم؟
تو دفترچه راهنما راجع به این موضوع چیزی نوشته ؟
کدوم صفحه؟
من جوابش رو در سایت سنجش دیدم قسمت فنی،اگر روزانه قبول بشوید و نروید حق شرکت ندارید .

atefeh.a

عضو
شما ایراد از خودتونه ،مژدهی که یه آدم عقده ای بیشتر نیست که دوست داره همه رو بندازه فقط

raneli

عضو جدید
شما ایراد از خودتونه ،مژدهی که یه آدم عقده ای بیشتر نیست که دوست داره همه رو بندازه فقط
از اونجاییکه این بحث جنبه شخصی داره جواب نمیدم تا ادامه پیدا نکنه وگرنه قطعا جوابو داشتم، چون این فاروم واسه چیز دیگست و مژدهی هم استاد ارشدا نیست که کسی بخواد راجع بهش بدونه... فقط همین مقدار اساتید گیلان رو بشناسن که از 82 رای که بچه های دانشکده به استادا دادن که از کی بیشتر متنفرن؟ امیری و غلام با 20 و 19 رای اول و دوم بودن و بعدشونم فاروقی... و مژدهی فقط 3 رای داشت که اونم 2تاش خواهر و برادر بودن که خواهره با ما بود و مژدهی نهایت لطف رو داشت که ننداختش. وقتیکه چیزی از دروس فنی ساختمون نمیدونه مسلمه که باید میفتاد... لابد از دید شما همه ی این کساییکه رای دادن ایراد دارن!!!
ضمنا به دوستان دیگه این رو هم بگم که شهریه ی ثابت هم در دانشگاه گیلان ممکنه ثابت نباشه!!! ما شبانه کارشناسی شهریه مون 72500 شد که از یه جایی بدون هیچ دلیل و توضیحی شد 90000

atefeh.a

عضو
بچه ها کسی میتونه جواب منو بده واسم خیلی مهمه
تاریخ دقیق امتحان اسکیس کیه؟ من 13 تا 26 تیر باید برم مکه میخوام بدونم اگه اسکیس بینشه من مکه رفتنمو کنسل کنم.:(

raneli

عضو جدید
بچه ها کسی میتونه جواب منو بده واسم خیلی مهمه
تاریخ دقیق امتحان اسکیس کیه؟ من 13 تا 26 تیر باید برم مکه میخوام بدونم اگه اسکیس بینشه من مکه رفتنمو کنسل کنم.:(
بله اونطور که دیگر دوستان گفتن احتمالا 23 تیر

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همتون امید وارم همتون موفق باشید
ما هم می خوایم شروع کنیم واسه ارشد 91 ولی تجربه شمارو میخوایم
یه سر به اینجا بزنید http://www.www.www.iran-eng.ir/show...؟-ماهان-؟-خانه-معمار؟-کدام-موسسه-برای-ارشد-91

ببخشید یک سوال داشتم مثلا اگر من دانشگاه علم و صنعت مثلا گرایش پایدار یکی از پنج گرایشو رو انتخاب کنم در نهایت مدرک معماری میدن یا نه آیا این گرایش درس طرح هم داره ؟

gharibe222

عضو جدید
shaghaghi rotbe 1 ro moarrefi kard va goft ke gdaneshjooie teharn boode!!!!!!!!!!!!!!!!!!a

عرض کنم خدمتون که این دوست ما که همکلاسی کارشناسیمونه تو 2 تا از گرایشا رتبش 1 شده. و اون دوستمون تو تهرانم ممکنه تو بعضی از گرایشا 1 شده باشه منافاتی نداره. داره..........خب نداره
اسمه این دوست ما مختار حسینی هستش اهل پاوه که حتما تو یه فرصت مناسب درصداشو میگم
منابعی هم که خونده رو هم همینطور

منم رتبم 580 شد که خداکنه قبول شم والا ههههههییییی رووووووووووزگار............سال دیگه

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب مزخرف من هر بار می زنم یه اخطار میده اینبار که زدم کلا میگه شماره پرونده معتبر نیس. واقعا که

الهه دو ساله که پاتوقت همین تاپیکای ارشده.ولی آخرش رتبه تو نگفتیا!!این رسمش نیست دختر:razz:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهه دو ساله که پاتوقت همین تاپیکای ارشده.ولی آخرش رتبه تو نگفتیا!!این رسمش نیست دختر:razz:

مناره میزنمتا...
سال پیش که اصلا مجاز نشده بودم.امسال شدم.

بابا این چرا اینجوریه .... همش اخطار میده. تمدیدش کنن... بابا ملت ریختن ...
یعنی این تلفناشون اگه یه بار غیر از اشغال چیزی زد من اسممو عوض می کنم. کلا واسم جالبه بدونم تا حالا کسی موفق شده با تلفنای سنجش زمان مشکل ثبت نام تماس بگیره و اشغال نباشه. واسه تزیین میذارن اونجا بیشتر فحش ملت نصیبشون بشه.دیوانن به خدا.

آخرین ویرایش:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
مناره میزنمتا...
سال پیش که اصلا مجاز نشده بودم.امسال شدم.

بابا این چرا اینجوریه .... همش اخطار میده. تمدیدش کنن... بابا ملت ریختن ...
یعنی این تلفناشون اگه یه بار غیر از اشغال چیزی زد من اسممو عوض می کنم. کلا واسم جالبه بدونم تا حالا کسی موفق شده با تلفنای سنجش زمان مشکل ثبت نام تماس بگیره و اشغال نباشه. واسه تزیین میذارن اونجا بیشتر فحش ملت نصیبشون بشه.دیوانن به خدا.

باشه اگه دلت خنک میشه بیا بزن:(.گردن ما از مو باریکتر.:redface:
ایشالله امسال دیگه قبول میشی و ملت بجای کتک شیرینی میخورن:biggrin:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه اگه دلت خنک میشه بیا بزن:(.گردن ما از مو باریکتر.:redface:
ایشالله امسال دیگه قبول میشی و ملت بجای کتک شیرینی میخورن:biggrin:
آماده ای؟ بووو...ش.... الان تو نصف شدی.:w25: فقط هنوز گرمی حالیت نیس.
درست شد مناره. گرفتم این کدرو....قدمت خوب بوداااا..... :w12:
مرسی عزیزم.:w36:

sara2323

عضو جدید
بچه هایی که قبلا غیرانتفاعی نزددددددددددن
الان سایت سنجش اعلام کرد 3400 بدین شما هم میتونین غیرانتفاعی انتخاب کنین
اگر هم قبلا انتخاب رشته کردین میتونین اصلاحش کنین

raneli

عضو جدید
کجا نوشته؟ تو سایت سنجش که خبری نیست! من کارت اعتباریشو اون موقع گرفته بودم اما نزدم. الآن با اون کارت میتونم؟

ahadi6688

عضو جدید
کجا نوشته؟ تو سایت سنجش که خبری نیست! من کارت اعتباریشو اون موقع گرفته بودم اما نزدم. الآن با اون کارت میتونم؟

نوشته ولی قسمت ویرایش اطلاعاتش تا الان که قفله
کسی تونست ویرایش کنه؟

sara2323

عضو جدید
اول باید کارت بخریم بعد انتخاب رشته کنیم؟؟
هنوز که قسمتی واسه خرید کارت نداره....کسی اطلاعی نداره؟

art archer

عضو جدید

یعنی میشه انتخاب رشته رو اصلاح کرد یا فقط مال اوناییه که میخوان غیرانتفاعی هم انتخاب کنن؟ تو سایت زده از ساعت 14 09.03.90..پس چرا نمیشه؟تا کی امکانش هست؟؟

ahadi6688

عضو جدید
اول باید کارت بخریم بعد انتخاب رشته کنیم؟؟
هنوز که قسمتی واسه خرید کارت نداره....کسی اطلاعی نداره؟
این چه وضعیه اینا درست کردن
به کسایی که انتخاب رشته کردن کارت انتخاب پیام نورو نمی فروشه که بتونن ویرایش کنن . تلفونشم که جواب نمی ده .واقعا ما باید از دست اینا چی کار کنیم .اه اه اه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا