⑥⑨مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 96

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال یکی از دوستام مدرسان میرفت اصن راضی نبود از کیفیتش ..قیمتشو نمیدونم

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
قیمتشو الان پرسیدم. تو شهر ما نمایندگی داره، رفت و امد آسون میشه اما به نظرم زیادی گرونه:razz:

morteza*amini

عضو جدید
سلام. بچه ها من به نمایندگی مدرسان تو شهرمون زنگ زدم هزینه کل ثبت نام آزموناشو پرسیدم، گفتن 890 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek: (بدون پکیج! یه 460 تومنی هم قیمت پکیج و ایناس) از دوستان کسی مدرسان ثبت نام کرده؟ چرا قیمتش انقد بالاس؟ به نظرتون سوالاش انقد ارزش داره؟

سلام تا وقتی مرکزمعماری و آکادمی هستن مدرسان چرا؟؟؟ اگه تو شهرتون نمایندگی ندارن میتونید آزمونهارو اینترنتی شرکت بکنید و هزینشم خیلی کمتره فکرکنم400 تومن باشه.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تا وقتی مرکزمعماری و آکادمی هستن مدرسان چرا؟؟؟ اگه تو شهرتون نمایندگی ندارن میتونید آزمونهارو اینترنتی شرکت بکنید و هزینشم خیلی کمتره فکرکنم400 تومن باشه.
کاملا حق دارین فقط به خاطر آزمونای حضوریش زنگ زدم ازشون پرسیدم. مرکز معماری پرسیدم گفتن غیر حضوری 550 تومن. آکادمی هم نمی دونم حضوری یا غیر حضوری فقط آزموناش 650 تومن. البته حضوریاشو که باید بیخیال شد. آزموناشون 8 صبحه، نزدیک ترین جلسه آزمون به من میشه تبریز. سه ساعت راس!

morteza*amini

عضو جدید
کاملا حق دارین فقط به خاطر آزمونای حضوریش زنگ زدم ازشون پرسیدم. مرکز معماری پرسیدم گفتن غیر حضوری 550 تومن. آکادمی هم نمی دونم حضوری یا غیر حضوری فقط آزموناش 650 تومن. البته حضوریاشو که باید بیخیال شد. آزموناشون 8 صبحه، نزدیک ترین جلسه آزمون به من میشه تبریز. سه ساعت راس!

من جای شما باشم اینترنتی رو شرکت میکنم در عوض خیالم راحته که سوالات به کنکور نزدیکتره. راستی واسه ازمونها به نظر من هرچی تعداد ازمونها بیشتر باشه بهتره چون هم سیلابسش ریزتر میشه و همه مباحث مورد سوال قرار میگیره و هم بیشتر توی جو درس و کنور قرار میگیرید.

ati88

عضو جدید
بچه ها آزمون خیلی لازمه؟
من جمعه ها از کله سحر سر کارم، اصلا نمی تونم به آزمون فکر کنم حتی

raha pania

کاربر بیش فعال

بچه ها آزمون خیلی لازمه؟
مرکز بعد هر ازمون سوالاشو میذاره تو کانالش ...میتونی دانلود کنی و واسه خودت زمان بذاری

nasrin_arch

عضو جدید

سلام . خوبی ارزویا جان ؟
مدرسان یه تومن نمیارزه . پولتو هدر میدی . فوقش میتونی سوالاتشو مطالعه کنی
من پیشنهاد میکنم همون جامع هارو ثبت نام کن . هرچند سال پیش هزینه جامع ها به صورت تکی خیلی گرون تر بود و بهتر بود همه ازمونهارو ثبت نام کنه . باور کن میتونی بدون ازمون هم رتبه خوبی کسب کنی .

morteza*amini

عضو جدید
بچه ها آزمون خیلی لازمه؟

ازمون حتما لازمه به نظرم. اگه اینترنتی شرکت بکنید از صبح تا شب(یک روز کامل) فرصت پاسخگویی هست. میتونید هروقت رسیدین خونه سوالات رو دان کنید و بعد وارد سایت بکنید. ساعت مشخصی نداره سوالات یک روز کامل روی سایت هست و شما هروقت بخوایید میتونید جوابهاتون رو بفرستید.اگرم به هر دلیلی نمیتونید همونطور که دوستمون گفتن میتونید سوالات رو بعد از ازمون دان کنید وبا پاسخنامه خودتون رو ارزیابی کنید.خوبی ازمون اینه که شما رو تو فضای درس و کنکور قرار میده و ملزم میشید با سیلابس پیش برید و این مهمترین نکته مثبت ازمونهاست

ati88

عضو جدید

ازمون حتما لازمه به نظرم. اگه اینترنتی شرکت بکنید از صبح تا شب(یک روز کامل) فرصت پاسخگویی هست. میتونید هروقت رسیدین خونه سوالات رو دان کنید و بعد وارد سایت بکنید. ساعت مشخصی نداره سوالات یک روز کامل روی سایت هست و شما هروقت بخوایید میتونید جوابهاتون رو بفرستید.اگرم به هر دلیلی نمیتونید همونطور که دوستمون گفتن میتونید سوالات رو بعد از ازمون دان کنید وبا پاسخنامه خودتون رو ارزیابی کنید.خوبی ازمون اینه که شما رو تو فضای درس و کنکور قرار میده و ملزم میشید با سیلابس پیش برید و این مهمترین نکته مثبت ازمونهاست
مرسی
متاسفانه جمعه ها به صورت نرم از کله سحر تا 11 شب سر کارم:(
احتمالا مجبورم آزمون ها رو بعدا خودم جواب بدم

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
سلام
بچه ها کتابای زبانی ک گفتین فقط برا معماریه یا بقیه هم میتونن استفاده کنن؟؟البته بجز 540 و 1100:)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جای شما باشم اینترنتی رو شرکت میکنم در عوض خیالم راحته که سوالات به کنکور نزدیکتره. راستی واسه ازمونها به نظر من هرچی تعداد ازمونها بیشتر باشه بهتره چون هم سیلابسش ریزتر میشه و همه مباحث مورد سوال قرار میگیره و هم بیشتر توی جو درس و کنور قرار میگیرید.
راستش از اونجایی که من یه نمه coach potato تشریف دارم تو خونه بشینم آزمون بدم راحت ترم:D.........کاملا باهاتون موافقم. مزیت یه آزمون فقط و فقط همین مجبور کردناشه. :gol:
سلام . خوبی ارزویا جان ؟
مدرسان یه تومن نمیارزه . پولتو هدر میدی . فوقش میتونی سوالاتشو مطالعه کنی
من پیشنهاد میکنم همون جامع هارو ثبت نام کن . هرچند سال پیش هزینه جامع ها به صورت تکی خیلی گرون تر بود و بهتر بود همه ازمونهارو ثبت نام کنه . باور کن میتونی بدون ازمون هم رتبه خوبی کسب کنی .
سلام نسرین جونم. خوبم گلم، تو خوبی؟:redface: والا اگه بخوام اینهمه پول مدرسان بدم، میرم آکادمی دیگه. نمی دونم مدرسان چرا انقد گرونه. حتما سوالاتشون رو با آب طلا چاپ می کنن. آره نسرین جون آزمونای تکی خیلی گرونه، مخصوصا آزمونای جامعشون. میدونی گلم من امسال می خوام حتما تست بزنم. برا همین دودلم:(. ....
بچه ها مرکز واقعا آزموناش و میذاره رو سایت؟!

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من با توجه به اینکه سوال اکثر موسسات تو اینترنت پیدا میشه و حتی تو همین باشگاه دوستان لطف میکنن میزارن سوالات اکثر موسسات رو، ثبت نام کردن ازمون اشتباهه،همین ثبت نام کردن ماهاست که باعث شده موسسات رو این وهم ورداره که میتونن این رقم های فضایی رو بزارن رو سوالات تکراری و پر غلطشون،ازمون شبیه سازی شده ندیده بودیم تا حالا از ازمون واقعی و اورجینال گرونتر باشه که به لطف موسسات معماری دیدیم

raha pania

کاربر بیش فعال

راستش از اونجایی که من یه نمه coach potato تشریف دارم تو خونه بشینم آزمون بدم راحت ترم:D.........کاملا باهاتون موافقم. مزیت یه آزمون فقط و فقط همین مجبور کردناشه. :gol:

سلام نسرین جونم. خوبم گلم، تو خوبی؟:redface: والا اگه بخوام اینهمه پول مدرسان بدم، میرم آکادمی دیگه. نمی دونم مدرسان چرا انقد گرونه. حتما سوالاتشون رو با آب طلا چاپ می کنن. آره نسرین جون آزمونای تکی خیلی گرونه، مخصوصا آزمونای جامعشون. میدونی گلم من امسال می خوام حتما تست بزنم. برا همین دودلم:(. ....
بچه ها مرکز واقعا آزموناش و میذاره رو سایت؟!
اره از سایتش لینک کانالشو پیدا کن ...تو اون میذارن بعد هر ازمون ....
اولین ارمون مرکز 8 ابان رایگانه جامعس ....شرکت میکنین ؟؟؟کسی میدونه ثبت نامش چه زمانیه؟؟

amir-21

عضو
سلام
بچه ها کتابای زبانی ک گفتین فقط برا معماریه یا بقیه هم میتونن استفاده کنن؟؟البته بجز 540 و 1100:)
زبان عمومیه برای همه هست .....من خودم 504وکتاب ربان عمومی اصفهانی رو خوندم...ولی بعضیا میگن زبان عمومی رستمی بهتره

nasrin_arch

عضو جدید

در تکمیل نظر دیروزم آزمون و تست زدن لازمه . بله . منظورم پول دادن برای هر ازمون در حدود 100000 تومن گرونه . میتونیم ازمونهارو بعدا پیدا کنیم و بزنیم . 100000 تومن برای یک ازمون اخر بی انصافیه . قانونی هم وجود نداره که فلان دوستمون ازمون شرکت نکرد و قبول نشد و و برعکس

amir-21

عضو
در تکمیل نظر دیروزم آزمون و تست زدن لازمه . بله . منظورم پول دادن برای هر ازمون در حدود 100000 تومن گرونه . میتونیم ازمونهارو بعدا پیدا کنیم و بزنیم . 100000 تومن برای یک ازمون اخر بی انصافیه . قانونی هم وجود نداره که فلان دوستمون ازمون شرکت نکرد و قبول نشد و و برعکس
سلام نسرین
ی سوال داشتم در مورد کنکورهای آزمایشی
آزمون رو صبح روز بعد جواب بدیم...تاثیری داره:confused:.... از اون نظر که جواب کلی با بچه های دیگه مقایسه میشه(رتبه بندی و تراز و....) در حین آزمون اصلی نه...
چون میتونیم درصدارو حساب کنیم.. میشه خود سنجی:D
من ی زمانی کنکور آزمایش قلمچی شرکت میکردم...همیشه ترازم خیلی پایین بود....ولی کنکور برعکس شد...خیلی بهتر از بجه های بودم که ترازشون با من 1000تا فرق داشتی :cool:
کنکورهای آزمایشی خیلی استاندارد نیستن...;)

آخرین ویرایش:

raha pania

کاربر بیش فعال
واسه اینکه رتبتونو بدونید ...ماهان یه سیستم تخمین رتبه برای کنکور 94 داره اونجا بزنید رتبه تخمینی میده

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره از سایتش لینک کانالشو پیدا کن ...تو اون میذارن بعد هر ازمون ....
اولین ارمون مرکز 8 ابان رایگانه جامعس ....شرکت میکنین ؟؟؟کسی میدونه ثبت نامش چه زمانیه؟؟

گلم من یادم نمیاد کدوم موسسه بود (شاید مرکز معماری)، باهاشون که تماس گرفته بودم گفتن یکی دو هفته دیگه آزمون داریم ثبت نام کنین.
پ.ن: ینی حافظه م در حد پلانکتون شده. با چه انگیزه ای می خوام کنکور بدم واقعا!!!:biggrin:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. بچه ها من به نمایندگی مدرسان تو شهرمون زنگ زدم هزینه کل ثبت نام آزموناشو پرسیدم، گفتن 890 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek: (بدون پکیج! یه 460 تومنی هم قیمت پکیج و ایناس) از دوستان کسی مدرسان ثبت نام کرده؟ چرا قیمتش انقد بالاس؟ به نظرتون سوالاش انقد ارزش داره؟
:eek::eek: اصلا به هیچ وجه! 900 تومن واسه یه موسسه ی غیر معماری! :w29:
دور موسسه هایی که مختص معماری نیستن رو خط بکش کلا :w16:

moomidi

عضو جدید
:biggrin:.......منم اولش سنگ کوب کردم!!! اصلا نمیصرفه.....:razz:

در مورد موسسات آموزشی یک نکته ای رو بگم:
اولا که به هیچ عنوان سراغ مدرسان و پارسه وماهان (کلا اونایی که تخصص معماری ندارن) نرین
اگر خواستید برید پیشنهاد میکنم فقط سراغ متخصص های معماری برین

ضمنن موسسه ها و کنکور های آزمایشی و ... وحی منزل نیستن که قبولی کسی به اونها وابسته باشه
خیلی ها هستن بدون این کلاسها رتبه های خیلی خوب آوردن.
خیلی ها هم هستن با اینکه همه کلاسها رو رفتن حتی مجاز هم نشدن
خیلی ها هم با کمک موسسات تونستن رتبه هایی خوب بیارن

همه اینها وابسته به یک چیزه و اون هم تلاش خود داوطلب ه
با تلاش و کوشش حتی بدون کلاس و ... هم میشه رتبه عالی آورد.

بعضی وقتا موسسات در تبلیغاتشون از یک سری شگردهایی استفاده میکنن که یا داوطلب مجبوره شرکت کنه تو اون کلاسها یا اگر نتونه بره توی دلش خالی میشه و میترسه.
و همین ترس کلی عقب میندازتش

من خودم دوسال تجربه کنکور داشتم
اگر الان یک بار دیگه برگردم عقب به هیچ عنوان پولمو نمیریزم تو حلقوم این موسسات.

morteza*amini

عضو جدید
در مورد موسسات آموزشی یک نکته ای رو بگم:
اولا که به هیچ عنوان سراغ مدرسان و پارسه وماهان (کلا اونایی که تخصص معماری ندارن) نرین
اگر خواستید برید پیشنهاد میکنم فقط سراغ متخصص های معماری برین

ضمنن موسسه ها و کنکور های آزمایشی و ... وحی منزل نیستن که قبولی کسی به اونها وابسته باشه
خیلی ها هستن بدون این کلاسها رتبه های خیلی خوب آوردن.
خیلی ها هم هستن با اینکه همه کلاسها رو رفتن حتی مجاز هم نشدن
خیلی ها هم با کمک موسسات تونستن رتبه هایی خوب بیارن

همه اینها وابسته به یک چیزه و اون هم تلاش خود داوطلب ه
با تلاش و کوشش حتی بدون کلاس و ... هم میشه رتبه عالی آورد.

بعضی وقتا موسسات در تبلیغاتشون از یک سری شگردهایی استفاده میکنن که یا داوطلب مجبوره شرکت کنه تو اون کلاسها یا اگر نتونه بره توی دلش خالی میشه و میترسه.
و همین ترس کلی عقب میندازتش

من خودم دوسال تجربه کنکور داشتم
اگر الان یک بار دیگه برگردم عقب به هیچ عنوان پولمو نمیریزم تو حلقوم این موسسات.

عالی;);):gol:

raha pania

کاربر بیش فعال
دوستان کسی اینجا مرکز ثبت نام کرده ؟؟هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن ...کسی میدونه واسه ازمونای جامع اولش کی و چجوری میشه ثبت نام کرد؟

atp2

عضو جدید
دوستان کسی اینجا مرکز ثبت نام کرده ؟؟هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن ...کسی میدونه واسه ازمونای جامع اولش کی و چجوری میشه ثبت نام کرد؟

سلام خوبي؟ خدا قوت به همه دوستاي خوبم
ببين اگه هدفت ازموناي جامع هست ، بذار اسفند يا بهمن ثبت نام كن ، تخفيفم داره ، من همينكارو كردم ،
بچه ها خبر ندارين نتايج كي مياد؟

raha pania

کاربر بیش فعال

سلام خوبي؟ خدا قوت به همه دوستاي خوبم
ببين اگه هدفت ازموناي جامع هست ، بذار اسفند يا بهمن ثبت نام كن ، تخفيفم داره ، من همينكارو كردم ،
بچه ها خبر ندارين نتايج كي مياد؟
سلام...ممنون
اون ازمونا هم هست...یه سری ازمون مثل خودسنجی اولا میذاره...فک کنم رایگانن...نمیدونم باز..اما جامعشو مطمینم...شماره ای که تو سایت بود زنگ زدم کسی جواب نداد

سورا مفخر

عضو جدید
بچه ها خبر ندارين نتايج كي مياد؟[/QUOTE]

سلام عزیزم خوبی تو هم مثل من همچنان بی قراری می کنی ببینی یک سال زحمت کدوم دانشگاه قبول شده باشیم . من با این که شاغل بودم تمام تلاشم رو کردم و موقع انتخاب رشته فقط دانشگاه های شهر تهران رو انتخاب کردم بی خیال مشهد و شهرهای دیگه شدم خدا بخواد تا 12 روز دیگه صد در صد اعلام میشه . همچنان انتظار تا ببینیم کی اعلام می کنن .

nasrin_arch

عضو جدید
سلام نسرین
ی سوال داشتم در مورد کنکورهای آزمایشی
آزمون رو صبح روز بعد جواب بدیم...تاثیری داره:confused:.... از اون نظر که جواب کلی با بچه های دیگه مقایسه میشه(رتبه بندی و تراز و....) در حین آزمون اصلی نه...
چون میتونیم درصدارو حساب کنیم.. میشه خود سنجی:D
من ی زمانی کنکور آزمایش قلمچی شرکت میکردم...همیشه ترازم خیلی پایین بود....ولی کنکور برعکس شد...خیلی بهتر از بجه های بودم که ترازشون با من 1000تا فرق داشتی :cool:
کنکورهای آزمایشی خیلی استاندارد نیستن...;)

سلام امیر خان
من نمیدونم چه طور جواب سوالتو بدم تا کامل باشه . ببین دوست عزیز همه اینا یه زمانی نبود . هر چقدر نیاز ما به قبولی بیشتر شد و تعدادمون زیادتر شد همچین موسساتی اول و اخر به خاطر سودجویی جلوی چشم ما ظاهر شدن . البته بعضیاشونم الحق در این راستا هم سود مالی بردن هم به خیلیا واسه قبولی کمک کردن . پس یه زمانی اصلا این ازمونهای ازمایشی نبود ولی قبولی رتبه یک پزشکی و مهندسی بود . اینکه صبح یا شب جواب سوالاتو بزنید به نظرم هیچ فرقی نمیکنه . این مهمه که با خودت رو راست باشی و واقعا سوالاتو بدون هیچ تقلب یا بشین و برخاستی بزنی . مثل کنکور . و نتیجتو چک کنی . در صداتو بگیری و این برات خط مشی بشه واسه برنامه ریزی مجددت برای رفع ضعفهات . زیاد پیچیدهخ نکن موضوع کنکورتو . کنکور در رشته ای که میخوای امتحان بدی دو تا مورد داره که اولیش باعث قبول نشدن من شد . اول زبان هست و دوم کتاب های اقای گلابچی . دومی رو خیلی راحت با اصول خاصی میتونی راحت بالای 90 بزنی . اصول خوندن اینارو وقتی بلد شدی دیگه لزومی نداره خودتو سر مسایل دیگه خسته کنی

petrovich21

عضو
سلام امیر خان
من نمیدونم چه طور جواب سوالتو بدم تا کامل باشه . ببین دوست عزیز همه اینا یه زمانی نبود . هر چقدر نیاز ما به قبولی بیشتر شد و تعدادمون زیادتر شد همچین موسساتی اول و اخر به خاطر سودجویی جلوی چشم ما ظاهر شدن . البته بعضیاشونم الحق در این راستا هم سود مالی بردن هم به خیلیا واسه قبولی کمک کردن . پس یه زمانی اصلا این ازمونهای ازمایشی نبود ولی قبولی رتبه یک پزشکی و مهندسی بود . اینکه صبح یا شب جواب سوالاتو بزنید به نظرم هیچ فرقی نمیکنه . این مهمه که با خودت رو راست باشی و واقعا سوالاتو بدون هیچ تقلب یا بشین و برخاستی بزنی . مثل کنکور . و نتیجتو چک کنی . در صداتو بگیری و این برات خط مشی بشه واسه برنامه ریزی مجددت برای رفع ضعفهات . زیاد پیچیدهخ نکن موضوع کنکورتو . کنکور در رشته ای که میخوای امتحان بدی دو تا مورد داره که اولیش باعث قبول نشدن من شد . اول زبان هست و دوم کتاب های اقای گلابچی . دومی رو خیلی راحت با اصول خاصی میتونی راحت بالای 90 بزنی . اصول خوندن اینارو وقتی بلد شدی دیگه لزومی نداره خودتو سر مسایل دیگه خسته کنی

خب اصول خوندن کتاب های گلابچی چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا