⑥⑨مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 96

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه درسته
در ساختمان جنوبی حیاط پشت ساختمون قرار میگیره
اما در ساختمان شمالی ورودی ساختمان از حیاط هستش
ممنونم:w27:. قسمت دومش که گفته حیاط در شمال ملک است غلط نیست؟ حیاط زمین جنوبی در سمت جنوبه فک کنم:confused:

ناز معمار

عضو جدید
ممنونم:w27:. قسمت دومش که گفته حیاط در شمال ملک است غلط نیست؟ حیاط زمین جنوبی در سمت جنوبه فک کنم:confused:
این تست بوده ؟
بله درسته من دقت نکردم
حیاط ها
چه در ساختمان های شمالی . چه در ساختمان های جنوبی . در جنوب ملک قرار دارند

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تست بوده ؟
بله درسته من دقت نکردم
حیاط ها
چه در ساختمان های شمالی . چه در ساختمان های جنوبی . در جنوب ملک قرار دارند
دستت درد نکنه گلم. نه تست نبود دنبال تعریف ساختمان شمالی جنوبی بودم برا درک عمومی تو یه سایت پیداش کردم.

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خسته نباشید....بچه ها کسی هست ازمون های اکادمی رو شرکت کرده باشه؟؟یا از مشاور اکادمی استفاده کنه؟

آرات

عضو جدید
سلام وقت بخیر من ازمون و مشاوره و کلاس های اکادمی رو دارم میرم سوالی بود بفرمایید جواب بدم .

z312

عضو جدید
سلام من تا الان موفق نشدم ثبت نام کنم دیگه وقت نیس؟ تا 12 امشب وقت داشت الان برم دیگه نمیشه؟
دیگه تمدیدش نمیکنن؟

raha pania

کاربر بیش فعال
سلاااام به همه ..من برگشتممم .😊😊😊 پایان نامه بالاخره تموم شدددد اونم با کلی دردسر ...از امروزم شروع کردم ...میخوام خودمو به ازمون اول بهمن مرکز برسونم ...انشالله...موفق باشین همگیی....😊😊 تنبلیم نکنید بیاید دوباره هرجمعه اعلام کنید چی خوندین😉

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش اومدی پرنیا جون:w14::w42:

بچه ها شما آزمون جامع مرکز و ثبت نام کردین؟ برا پنجشنبه این هفته س؟

raha pania

کاربر بیش فعال
من ثبت نام نمیکنم چون چیزی نخوندم گذاشتم ازمونای جامعشو ثبت نام کنم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستان
خسته نباشید....بچه ها کسی هست ازمون های اکادمی رو شرکت کرده باشه؟؟یا از مشاور اکادمی استفاده کنه؟
سلام نیلو جونم...........خوبی؟......الان دیدمت:w36:.
من ثبت نام نمیکنم چون چیزی نخوندم گذاشتم ازمونای جامعشو ثبت نام کنم
پرنیا جون این آزمون رایگانش مد نظرمه....من زنگ زدم مرکز اشغال بود

آخرین ویرایش:

آرات

عضو جدید
سلام دوستان یکی کانال تلگرامی یکی از دوستان لطف کردن زدن که بچه ها اونجا با هم تبادل اطلاعات و مشکلات درسی خودشون رو بر طرف می کنن و فرد متخصصی در جمع این گروه تلگرامی هست که به سوالات تاریخ معماری و مبانی نظری مسلط هستند و خودش دانشجوی فوق لیسانس معماری هست و پاسخگوی سوالات ما توی این درس هست اینجا که سوت و کور هست اونجا کلی بچه ها دارن تلاش می کنن درس می خونن تا الان تعدادمون اونجا به 98 نفر رسیده هر کس دوست داشت تا عضو اون کانال تلگرام بشه به من پیام خصوصی بده تا براش شماره عضویت در اون کانال هم خوانی ارشد معماری رو بهش بدم واقعا کانال تلگرامی خوبی هست .

ناز معمار

عضو جدید
خب چرا همینجا نمیذارین لینکو؟
من خیلی دنبال همچین کانالایی میگردم
هنوز نتونستم منابعمو پیدا کنم:(

آرات

عضو جدید
خیلی هم اصراری نیست هدف اینکه اینجا نگذاشتم اینکه هر کی از راه نرسه بیاد توی کانال چون اون کانال برای هم خوانی ارشد ساخته شده نه تبادل جزوه و یا هر چیز دیگه چون توی کانال های دیگه این مورد رو زیاد می بینیم که هنوز طرف دانشجوی ترم یک کارشناسی معماری هست به فکر فوق لیسانسه می خواد فوق شرکت کنه یا دنبال پروزه اماده می گرده بره به استادش تحویل بده هدف اون گروه فقط و فقط پاسخ گویی به سوالات مبهم بچه ها در تمام دروس ازمون ارشد معماری است وکمک به هم در این مسیر تا ازمون ارشد

ناز معمار

عضو جدید
خیلی هم اصراری نیست هدف اینکه اینجا نگذاشتم اینکه هر کی از راه نرسه بیاد توی کانال چون اون کانال برای هم خوانی ارشد ساخته شده نه تبادل جزوه و یا هر چیز دیگه چون توی کانال های دیگه این مورد رو زیاد می بینیم که هنوز طرف دانشجوی ترم یک کارشناسی معماری هست به فکر فوق لیسانسه می خواد فوق شرکت کنه یا دنبال پروزه اماده می گرده بره به استادش تحویل بده هدف اون گروه فقط و فقط پاسخ گویی به سوالات مبهم بچه ها در تمام دروس ازمون ارشد معماری است وکمک به هم در این مسیر تا ازمون ارشد
پس لطفا خصوصیتونو چک کنید

farraz

عضو جدید
آقای آرات یه همچین کانالی برا هنرهای ساخت و مدیریت پروژه سراغ دارین من شدیدا دنبال بچه هایی می گردم که دارن برا مدیریت پروژه می خونن:question::question::question:

raha pania

کاربر بیش فعال
دوستان کسی میدونه قسمت اصول و مبانی طراحی در معماری ایران...تالار ستوندار و ستاوند که تو سیلابس مرکز هست از کدوم منبع باس بخونیم؟؟

آرات

عضو جدید
سلام متاسفانه من دنبال کانال هم خوانی ازمون هنر و ساخت نبودم ولی باشه اگه پیدا کردم براتون می فرستم

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان یکی کانال تلگرامی یکی از دوستان لطف کردن زدن که بچه ها اونجا با هم تبادل اطلاعات و مشکلات درسی خودشون رو بر طرف می کنن و فرد متخصصی در جمع این گروه تلگرامی هست که به سوالات تاریخ معماری و مبانی نظری مسلط هستند و خودش دانشجوی فوق لیسانس معماری هست و پاسخگوی سوالات ما توی این درس هست اینجا که سوت و کور هست اونجا کلی بچه ها دارن تلاش می کنن درس می خونن تا الان تعدادمون اونجا به 98 نفر رسیده هر کس دوست داشت تا عضو اون کانال تلگرام بشه به من پیام خصوصی بده تا براش شماره عضویت در اون کانال هم خوانی ارشد معماری رو بهش بدم واقعا کانال تلگرامی خوبی هست .

دوستان خانم رمضانى گفتند به اين آيدى پيام بديد عين متن ايشون رو قرار ميدم:

دستش درد نکنه ولی لااقل یه آشناییتی میزاشت ( آیدی من رو بزارید ) بگید اسم و فامیلشون رو بگن تا ادشون کنم .( @Ramezani716) بنده خداها اصلا من رو نمیشناسن .با ترس اسم و فامیل میگن😄یکیشون که اصلا گفت مرسی خدافظ😂

raha pania

کاربر بیش فعال
یه سنت دیرینه داشتیم اینجا اینکه بچها هر جمعه میومدن میگفتن تو مطالعشون چقدر پیشرفت کردن ،اینجوری به بقیه هم انگیزه میدادن ....
من که تازه از این هفته شروع کردم هنوز اولام ...اما بقیه کجان؟ بیاین اعتراف کنین ...:D

baran8833

عضو جدید
سلام دوستان
کسی اگه سوال و جواب کنکور 95 هنرهای ساخت رو داره میشه برای دانلود بذاره؟

aydin1991

عضو جدید
سلام دوستان ، کسی کتاب زبان عمومی آقای اصفهانی رو داره برای دانلود بذاره؟ خیلی واجبه
کسی اگه کانال آقای خرسند رو هم داره ممنون میشم معرفی کنه.

mahar71

عضو جدید
درخواست جزوه : ارشد 96

درخواست جزوه : ارشد 96

سلام دوستان من دنبال جزوه ایستایی دکتر سعیدی و دکتر طباطبایی هستم خواهش میکنم اگر فایلش رو دارید برام بفرستید منتظرم خیلی ممنون

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من كتابهاي معماري برأي كنكور ارشد نصف قيمّت روي جلد ميفروشم دوست داشتين پيام بدين

ati88

عضو جدید
یه سنت دیرینه داشتیم اینجا اینکه بچها هر جمعه میومدن میگفتن تو مطالعشون چقدر پیشرفت کردن ،اینجوری به بقیه هم انگیزه میدادن ....
من که تازه از این هفته شروع کردم هنوز اولام ...اما بقیه کجان؟ بیاین اعتراف کنین ...:D
یادش به خیر یه زمانی اینجا یه عالمه شور و شوق داشت
الان همه تو اینستا و تلگرام می چرخن
منم این هفته شروع می کنم تازه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا