⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memar_sh

عضو جدید
با این تلاش مه میکنی تو ممرویز واینجا از پارسال هم که بودی قبول نیستی

• Like
واکنش ها: draz

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم اگه استرس دردی رو دوا می کرد من با استرسی که داشتم الان آمریکا بودم!
.سطح ایستائی شما در چه حدیه؟ اصلا امکان تهیه کتاب براتون فراهم نیس؟...اگه اینطوریه بهتره کتاب هنرستان رو بخونین. جناب مهندس atrali و برخی از دوستان دیگه هم زحمت کشیدن جزوه های دکتر خرسند رو تو باشگاه آپ کردن، چرا از اونا استفاده نمیکنین؟!عالی هستن
سطح ایستاییم بد نیست البته یه 2 سالی از تموم شدن کارشناسیم گذشته اما تا اونجا که یادمه تو دانشگاه با درس های سازه و ایستایی مشکلی نداشتم
جزوه های دکتر خرسند رو دانلود کردم اما اینا همه سیستم و عناصر هستن,منظور من بخش های محاسباتی هستش
به کتاب هم دسترسی دارم مشکلی نیست فقط از این بابت استرس گرفتم که بعضیا میگن ایستایی بدون کلاس فایده نداره وگرنه 10 تا کتابم میتونم بخونم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سطح ایستاییم بد نیست البته یه 2 سالی از تموم شدن کارشناسیم گذشته اما تا اونجا که یادمه تو دانشگاه با درس های سازه و ایستایی مشکلی نداشتم
جزوه های دکتر خرسند رو دانلود کردم اما اینا همه سیستم و عناصر هستن,منظور من بخش های محاسباتی هستش
به کتاب هم دسترسی دارم مشکلی نیست فقط از این بابت استرس گرفتم که بعضیا میگن ایستایی بدون کلاس فایده نداره وگرنه 10 تا کتابم میتونم بخونم
ببینین شرایط شما شاید دقیقا مثه شرایط 80 درصد کاربرا باشه، ینی نه کلاسی، نه استادی، نه دانشگاه درست و حسابی و...پس اون عده ای که میگن ایستائی بدون کلاس فایده نداره شاید درست بگن اما برا امثال من کارساز نیس دیگه، ینی گیریم که ایستائی بدون کلاس ینی هیچ! اما آیا میشه کار دیگه ای هم انجام داد؟مسلما نه. میشه دس رو دس گذاشت؟اصلا. بلاخره باید از یه جایی شروع کرد دیگه. من 5 سال پیش تو دانشگاه، برا درس ایستائی یک، 8 گرفتم، ترم بعدش که ترم تابستون بود با همون استاد 0 (صفر) گرفتم (نرفتم سر جلسه، به جای اینکه غیبت بزنن اشتباهی صفر زدن که بعدا به نفعم شد!ینی تونستم با اون صفر پیش نیاز هم نیاز بگیرم!!!)، اما برا بار سوم یه سوال از خودم پرسیدم: تا کی؟! تا کی می خوام اینطوری پیش برم؟ آخر این مسیر به کجا ختم میشه؟! برا همین بلاخره نشستم خوندم، خودم به تنهایی، با یه دونه کتاب (همونی که سه ترم قبل باهاش اون درس و افتادم) و یه دونه جزوه کلاسی، شاید اولش هیچجی متوجه نمیشدم اما با گذشت زمان بهتر شد. سعی می کردم مطالب رو برا خودم توضیح بدم و بفهمونم!...14 شدم بلاخره......به هر حال....شما ببین می خوای بخش محاسبات رو بذاری کنار یا نه؟...سه یا چهار تا سوال میاد، ببین وقت داری در حد معقول (بنا به گفته جناب مهندس ایرانشاهی) روش برنامه ریزی کنی یا نه؟ یه روز فکر کن راجع بهش، کلاتو قاضی کن بعد اگه دیدی میتونی برسی بخونی یه کتاب تهیه کن بخون. در ضمن میتونی بری دانشگاه و از یه استاد خواهش کنی سر کلاسش بشینی، به نظرم غیر ممکن نیس. ;)

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام سلام! Arezoya جون منم همینطور ! یعنی یهو مجبور میشم از خونه برم بیرون و یه کاری پیش میاد... دیگه هیچی نمیتونم بخونم توو اون روز! منم پایه ی هدف گذاریتم... تلاش در جهت انجام تمام و کمال برنامه ریزی.
بعد یه سوالی! از الان اسکیس کار کنم ؟ :w20: وای اصلا حسش نیست !!!:crying2:

draz

عضو جدید
سلام سلام! Arezoya جون منم همینطور ! یعنی یهو مجبور میشم از خونه برم بیرون و یه کاری پیش میاد... دیگه هیچی نمیتونم بخونم توو اون روز! منم پایه ی هدف گذاریتم... تلاش در جهت انجام تمام و کمال برنامه ریزی.
بعد یه سوا لی! از الان اسکیس کار کنم ؟ :w20: وای اصلا حسش نیست !!!:crying2:
سلام دوست عزیز
ببخشید من جواب میدم نمیدونم چرا از ایستایی می ترسیداینو بدونید ایستایی که برا کنکور میاد احتیاجی به محاسبات پیچیده نداره بلکه شما اگه زرنگ باشید با یه نگاه می فهمیدجواب کدومه ینی ابتدا دوتا گزینه رو رد می کنید بعد رو دوتا دیگه فکر می کنیداصلا نگران نباشید
اسکیس هم زوده حالا اما اگه دوس داشتید وقتی خوندن خسته شدید تمرین خط کنید منظور خط خوشنویسی نیست خط معماریه تا دستتون تا موقع بعد کنکور قوی وسریع بشه
موفق باشید

بهروز27

عضو جدید
بچه ها من میخوام مرمت امتحان بدم ... منابع مرمت چی هستند:(:(ممنون میشم کمکم کنید ... مرسی

• Like

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز
ایستایی و سیستم تقریبا 50% قسمت فن رو تشکیل میدن و جزو مباحثی هست ک میشه روشون ییرمایه گذاری کرد و اصلا سخت نیستن فقط باید زیاد خوند خیلی زیاد البته مثل مباحث دیگه
بیشتر از 2،3 تا سوال محاسباتی نداریم خیالتون راحت.. اونام واقعا ساده هستن
پیشنهاد من: همین جزوات سیستم جناب خرسند رو بخونی و برای ایستایی هم اگر میتونید جزوه ی آقای طباطبایی رو پیدا کنید یا اینکه کتاب ایستایی کنکاش رو بخرید :)

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان از این تاپیک هم میتونین استفاده کنید سعی میکنم به همراه باقی دوستان با پست های کاربردی هر از گاهی آپدیت کنم / پست هایی مثل
چگونه تمرکز کنیم؟
16 روش برای قلبه بر بی حالی صبحگاهی
چطور زودتر از خواب بیدار شویم
9 روش برای افزایش کارایی
تاپیک: +انرژی مثبت کلید طلایی موفقیت کنکور

بچه ها من میخوام مرمت امتحان بدم ... منابع مرمت چی هستند:(:(ممنون میشم کمکم کنید ... مرسی
سلام دوست گرامی گرامی شما میتونین از این تاپیک استفاده بفرمائید
تاپیک: آمادگی برای کنکور ارشد مرمت

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد یه سوالی! از الان اسکیس کار کنم ؟ :w20: وای اصلا حسش نیست !!!:crying2:
به نظرم این موردم باید یه جوری حل کنیم دیگه:razz:.ینی چی که تا آخر روز قفل می کنیم.حالا اگه بقیه روز رو یه کار مفید انجام میدادم یا میرفتم بیرون یه چیزی!.....من اسکیسم زیر یخبندانه، به نظرم باید اجباری کار کنیم. من فقط میتونم تو یه روز تو تا صفحه A3 تمرین پر کنم. همونی که گوشه های کاغذ نقطه میذاریم بعد به هم وصلشون میکنیم. تمرین معرکه ایه فقط خیلی طول می کشه

• Like

saratanha

عضو جدید
سلام من دارم کتاب تاریخ جهان زارعی میخونم سالهای پیش از فصل معماری هند وژاپن و چین سوال خیلی کم اومده بود بنظرتون لازمه بخونم یا حذفشون کنم؟؟؟؟؟؟

• Like

draz

عضو جدید
سلام من دارم کتاب تاریخ جهان زارعی میخونم سالهای پیش از فصل معماری هند وژاپن و چین سوال خیلی کم اومده بود بنظرتون لازمه بخونم یا حذفشون کنم؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز
یه پیشنهاد می کنم از روش معکوس من استفاده کن ضرر نمی کنی این روش من اینجوریه سوالواون کتابو بصورت گذری بخونیدتا بدونید طراح سوالا چطور وچگونه فکر می کنن تا بدونی چه قسمتایی را بادقتر بخونید

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز
ببخشید من جواب میدم نمیدونم چرا از ایستایی می ترسیداینو بدونید ایستایی که برا کنکور میاد احتیاجی به محاسبات پیچیده نداره بلکه شما اگه زرنگ باشید با یه نگاه می فهمیدجواب کدومه ینی ابتدا دوتا گزینه رو رد می کنید بعد رو دوتا دیگه فکر می کنیداصلا نگران نباشید
اسکیس هم زوده حالا اما اگه دوس داشتید وقتی خوندن خسته شدید تمرین خط کنید منظور خط خوشنویسی نیست خط معماریه تا دستتون تا موقع بعد کنکور قوی وسریع بشه
موفق باشید

خیلی ممنون! ولی من نبودم که از ایستایی میترسیدم! یکی دیگه بود:biggrin:
بله خوبه توو استراحتا یکم اسکیس تمرین کنم . ممنون

DDDIQ

مدیر ارشد
گروه باشگاه مهندسان ایران در سایت ممرایز

* از کورس ها میتونین با عضویت در گروه یا به صورت جدا استفاده کنید
504 Absolutely Essential Words
+ 125 more difficult but essential words
+ hidden words of 504 book​
1100 Words You Need to Know

گروه باشگاه مهندسان ایران در سایت ممرایز
http://www.memrise.com/group/4625779

آخرین ویرایش:

feeh

عضو جدید
سلام.بچه ها خسته نباشید.من یه سوال داشتم اینکه دیجیتال تبریز حدودا تا چه رتبه ای میشه قبول شد اگه حدود درصد ها رو هم بگین خیلی ممنون می شم.
:redface:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.memrise.com/course/760677/89-2/
کورس زبان عمومی ارشد سال89

http://www.memrise.com/course/760810/94-2/
کورس زبان عمومی ارشد معماری سال94

http://www.memrise.com/course/760809/93-7/
کورس زبان عمومی ارشد معماری سال93

http://www.memrise.com/course/760791/91-4/
کورس زبان عمومی ارشد معماری سال91

http://www.memrise.com/course/760785/90-4/
کورس زبان عمومی ارشد معماری سال90

http://www.memrise.com/course/759968/86-5/
کورس زبان عمومی ارشد معماری سال86

http://www.memrise.com/course/760672/88-3/
کورس زبان عمومی ارشد معماری سال 88

http://www.memrise.com/course/760202/87-7/
کورس زبان عمومی ارشد معماری سال 87

http://www.memrise.com/course/753435/-14058/
کورس زبان تخصصی معماری

آخرین ویرایش توسط مدیر:

سورا مفخر

عضو جدید
با سلام خدمت شما عزیزان من تازه اینجا ثبت نام کردم و قصد دارم بعد از دو سال وقفه برای ارشد معماری شروع کنم کارشناسیم دانشگاه خوبی درس خوندم و قصدم اینه باز هم شده دوباره برگردم اون دانشگاه و برای فوق لیسانس ادامه بدم چون حسابی از دانشگاه و اساتیدش خاطره دارم منم به جمع خودتون پذیرا باشید تا یک سال پر تلاش برای رسیدن به هدفمون رو تجربه کنیم . با تشکر سورا مفخر

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها شما کتاب فیزیک 3 رو چ جوری میخونید؟:cry:
یه نظرم جزوه ی پر شده ی ایزدی رو گیر بیاری به شدت مناسب تره!!! کتابای قیابکلو اصا ارزش خوندن ندارن!!! خصوصا فیزیک 3!!! کلا برا فن از جزوه بخونی، بهتره!!!

سورا مفخر

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان، کسی اطلاع از پردیس معماری سروش داره؟ از نظر ازمون های آزمایشی و سیلابیس ، هر کدوم از دوستان اگر سیلابیس پردیس معماری سروش رو داشت ممنون می شم روی صفحه بارگزاری کند با تشکر

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام خدمت دوستان، کسی اطلاع از پردیس معماری سروش داره؟ از نظر ازمون های آزمایشی و سیلابیس ، هر کدوم از دوستان اگر سیلابیس پردیس معماری سروش رو داشت ممنون می شم روی صفحه بارگزاری کند با تشکر
اینجا هست

سورا مفخر

عضو جدید
سلام ممنونم ، این سیلابیس هنرهای و ساخته ، من سیلابیس معماری می خوام ببخشید اگه امکانش هست ممنون می شم معماری رو قرار بدید با تشکر .

سورا مفخر

عضو جدید
چقدر اینجا سوت و کور شده از وقتی من اومدم اینجا . دوستان کسی جهان هلن گاردر رو نداره ،NightGirl عزیز اگه داری ممنون می شم بزاری من اینجا فقط تو رو می شناسم الان . :biggrin:

mohsen -a

عضو جدید
سلم بچه ها میخام آزمون آزمایشی شرکت کنم به نظرتون کدوم ازین موسسات بهتره بین آکادمی و مرکز کدوم رو پیشنهاد می کنید آکادمی تعداد آزموناش کمتره قیمتشم کمتره ولی مرکز بیشتره و سیلابس جالبی داره بعدشم به نظرتون آزمونو حضوری بدم یا ایترنتی؟کیا کدوم ثیبت نام کردن؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلم بچه ها میخام آزمون آزمایشی شرکت کنم به نظرتون کدوم ازین موسسات بهتره بین آکادمی و مرکز کدوم رو پیشنهاد می کنید آکادمی تعداد آزموناش کمتره قیمتشم کمتره ولی مرکز بیشتره و سیلابس جالبی داره بعدشم به نظرتون آزمونو حضوری بدم یا ایترنتی؟کیا کدوم ثیبت نام کردن؟
مرکز معماری جامعه ی آماری بالایی داره و بسیارم منظم تر از آکادمی هستن!!! کارنامه هاشونو زود تر می دنن و پشتیبان تلفنی هم داره!!! به نظرم مرکز انتخاب بهتری هس!!! (البته تجربه من مال پارساله)

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر اینجا سوت و کور شده از وقتی من اومدم اینجا . دوستان کسی جهان هلن گاردر رو نداره ،NightGirl عزیز اگه داری ممنون می شم بزاری من اینجا فقط تو رو می شناسم الان . :biggrin:
عزیزم من دارم تکنو میخونم متاسفانه کاری با هلن گاردنر ندارم :w04:

وضعیت
موضوع بسته شده است.