⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehmari

عضو جدید
دوستانی که شروع کردن خسته نباشیییییییییید ...
میخواستم بگم که هیچ زحمتتون بی نتیجه نخواهد بوووود...
نابرده رنج گنج میسر نمی شود ...
هیچ کسی نخواهد بود که کمتر ازززز شما زحمت کشیده باشد و نتیجه ای بهتر داشته باشد ولو اینکه مدیریت و برنامه داشته باشد. چه برنامه خودتون چه برنامه ی مشورتی ... پس با برنامه پیش برییید و چشمتون بالا باشه ...
تک تکتونو بالاترین مدارج میبینم ...

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان با آرزوی موفقیت برای دوستان پر تلاش و فعال تاپیک
بچه ها لطفا سوالت و اشکالات درس ها رو در تاپیک های مرتبطی که قبلا ایجاد شده بپرسید چون شاید این تاپیک ها در انتها بتونه یک جمع بندی از نکاتی باشه که ممکن هست برای دیگران هم سوال باشه و یا نکاتش مورد استفاده قرار بگیره

رفع اشکال زبان عمومی و تخصصی ارشد معماری
رفع اشکال دروس فنی ساختمان آزمون ارشد معماری

رفع اشکال دروس تاریخ و مبانی نظری آزمون ارشد معماری
رفع اشکال درک عمومی و منظر آزمون ارشد معماری

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که شروع کردن خسته نباشیییییییییید ...
میخواستم بگم که هیچ زحمتتون بی نتیجه نخواهد بوووود...
نابرده رنج گنج میسر نمی شود ...
هیچ کسی نخواهد بود که کمتر ازززز شما زحمت کشیده باشد و نتیجه ای بهتر داشته باشد ولو اینکه مدیریت و برنامه داشته باشد. چه برنامه خودتون چه برنامه ی مشورتی ... پس با برنامه پیش برییید و چشمتون بالا باشه ...
تک تکتونو بالاترین مدارج میبینم ...

خیلی ممنون:w27:;):w16::w16::w16:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز زیاد درس نخوندم :w09: الکی الکی

زبان : 1
معماری جهان : 1:30
ایستایی : 1:45
تنظیم : 1:30
یه بازه حداقل بذار و از اون پایین تر نیا (به فرض روزی 6.5). مثلا به خودت بگو مهم نیس تو یه روز 10 ساعت بخونم، مهم اینه که هر روز حداقل 6.5 بخونم. به صورت منظم تو یه روز 6.5 ساعت رو تموم کن بعد بگو آخیش بعد یکم اینجوری کن...
استراحت کن، سعی کن استراحتت به صورت ذهنی باشه نه فیزیکی. ینی مثلا نشین پشت کامپیوتر گیم بزن، بعد از کت و کول بیفتی، آروم دراز بکش و مثلا موزیک ملایم گوش بده...در کل ریلکس کن دیگه......بعد بگو حالا این حداقلش بود، ملت دارن میخونن ....بعد ببین تا اونجایی که در توانت هست بخون....یه ماه اینطوری بخون، یه ماه دیگه حداقل ساعت مطالعه ت رو نیم ساعت ببر بالا.....;)
حرف آخر اینکه تو یه خط مستقیم خوندن خیلی خیلی خیلی بهتر از زیگزاگی خوندنه

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز تو منابع به یه جمع بندی نرسیدم.

میخوام مرکز معماری آزمون بدم. ثبت نام هم کردم اما سیلابس رو بهم ندادند:-| شهرستان ها خیلی وضع اینجور چیزا بی نظمه.

کسی سیلابس امسال مرکز رو داره؟
سیلابسو تو سایت گذاشتن برای دانلود، نیازی نیست بفرستن براتون
مشاهده پیوست syllabus.zip

honeybee1370

کاربر بیش فعال
یه بازه حداقل بذار و از اون پایین تر نیا (به فرض روزی 6.5). مثلا به خودت بگو مهم نیس تو یه روز 10 ساعت بخونم، مهم اینه که هر روز حداقل 6.5 بخونم. به صورت منظم تو یه روز 6.5 ساعت رو تموم کن بعد بگو آخیش بعد یکم اینجوری کن...
استراحت کن، سعی کن استراحتت به صورت ذهنی باشه نه فیزیکی. ینی مثلا نشین پشت کامپیوتر گیم بزن، بعد از کت و کول بیفتی، آروم دراز بکش و مثلا موزیک ملایم گوش بده...در کل ریلکس کن دیگه......بعد بگو حالا این حداقلش بود، ملت دارن میخونن ....بعد ببین تا اونجایی که در توانت هست بخون....یه ماه اینطوری بخون، یه ماه دیگه حداقل ساعت مطالعه ت رو نیم ساعت ببر بالا.....;)
حرف آخر اینکه تو یه خط مستقیم خوندن خیلی خیلی خیلی بهتر از زیگزاگی خوندنه
مرسی عزیزم:w40: حتما اینکاری که گفتیو انجام میدم. امیدوارم درست بشه

morteza*amini

عضو جدید
سلام
دوستان شما کارنامه خودسنجی اکادمی واستون اس ام اس شده?واسه من نیومد دیروز زنگ زدم گفتن فردا بزنید امروز زدم میگن شمارتون ثبت نشده!.!

آخرین ویرایش:

*.N

عضو جدید
سلام دوستان عزیز ....خسته نباشید..
میخواستم بدونم کسی تو مرکز معماری کلاسای تاریخ استاد مهر علی رو رفته یا بخواد بره؟؟

morteza*amini

عضو جدید
سلام دوستان اقای خرسند یه کانال توی تلگرام ساختن و جزواتشون رو اونجا قرارمیدن. اگه تگرام دارین آپدیتش کنید تا بشه از کانال استفاده کنید
این آدرسش هست
https:// t el e g r a m .me/FANSAKHTMAN

تلگرام را بین حزوف فاصله گذاشتم چون بدون فاصله ظاهرا فیلترمیشه و نشون نمیده. شما فاصله بین حروف تلگرامو بردارین

آخرین ویرایش:

atp2

عضو جدید
سلام بچه ها من تلگرام ندارم ، الان این جزوه اهایی که اینجا اپلود ش. و دوست خوبمون لینک شون رو پی دی اف کرد، کامل نبود؟ الان این کانال که توش جزوه هاشونو میذارن، چه جزواتی هستن؟ بجز ایناییه که اینجا آپلود شده؟ :(

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من تلگرام ندارم ، الان این جزوه اهایی که اینجا اپلود ش. و دوست خوبمون لینک شون رو پی دی اف کرد، کامل نبود؟ الان این کانال که توش جزوه هاشونو میذارن، چه جزواتی هستن؟ بجز ایناییه که اینجا آپلود شده؟ :(
اینا همون جزوات هستن فرقی نداره ....

memar_sh

عضو جدید
سلام من از روی این جزوه مثل متدین شروع به خوندن کردم اینا قدیمی با این صحبت های که شده یا نه ادامه بدم یا دنبال جزوه باشم

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاااا سلام، خوبين خوشين، دماغتون چاقه؟

من اومدم، ديروز كه هيچي راضي كننده نبود اصلا در عوض امروز اي خداروشكر خوب بود

صب زود ٢ساعت فن خوندم، بعد نيم ساعت زبان مرور كردم
١ساعت تاريخ مانا قابوسيو خوندم
١ساعت تاسيسات خوندم
١.١٥ هم تاريخ نسيم عسگريو خوندم
تا ١١ امشب هم ايشالا بقيه زبانمو ميخونم،

ايشالا همه تو مسيري كه ميريم موفق باشيم:)

memar_sh

عضو جدید
سلام به نظرشما این جزوات موجود در سایت به درد آزمون امسال میخوره یا نه؟؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به نظرشما این جزوات موجود در سایت به درد آزمون امسال میخوره یا نه؟؟

یه سری جزوات خوب هستن این جزوات از روی کتابهای منابع هست کتاب که تغییری نکرده پس جزوات جدید هم تغییر انچنانی ندارند

zohre0011

عضو جدید
سلام به همه ی مهندسین درس خون .بچه ها من تازه تصمیم گرفته شروع کنم بخونم آخه خیلی وقتم نیست تمام شدم .الان سر در گمم نمی دونم باید از کجا شروع کنم چه منابعی بخونم هرجا میرم یه منابع نوشته یکی منابع معماری معماری منظر رو بگه ممنون میشم .یکمم استرس دارم آخه دیر دارم شروع میکنم واسه خوندن تورو خدا کمکم کنید :crying:
موفق باشید

qasedak_20

عضو جدید
سلام به همه ی مهندسین درس خون .بچه ها من تازه تصمیم گرفته شروع کنم بخونم آخه خیلی وقتم نیست تمام شدم .الان سر در گمم نمی دونم باید از کجا شروع کنم چه منابعی بخونم هرجا میرم یه منابع نوشته یکی منابع معماری معماری منظر رو بگه ممنون میشم .یکمم استرس دارم آخه دیر دارم شروع میکنم واسه خوندن تورو خدا کمکم کنید :crying:
موفق باشید

منم تازه یه هفته س شروع کردم
لیست منابع ها زیاده هرکی یه مدل میخونه انگار
ولی اشتراکاتشون میشه منابع اصلی
بنظرم مهمترین کار فعلا اینه که یکی از لیستای منابع رو انتخاب کنید و بدون وسواس طبق اون پیش برید
چون اکثرا میگن وقت گذاشتن بیش اد حد رو جمع اوری لیست منابع فقط وقت تلف کردنه
من خودم منابعی که اقای ایرانشاهی تو اکادمی گذاشتنو انتخاب کردم و طبق همون دارم پیش میرم

موفق باشید

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باشید
تو این فرصت باقیمونده بهترین راه حل برا شما به نظر من استفاده از لیستی هستش که جناب مهندس ایرانشاهی زحمت کشیدن تهیه کردن. متاسفانه من لینکشو ندارم، تو باشگاه سرچ کنین حتما پیدا میشه;)

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به خاطر ایستایی استرس گرفتم...نه جزوه دارم نه کتاب,به کلاسم دسترسی ندارم :w05:

• Like
واکنش ها: draz

memar_sh

عضو جدید
شما امسال تهران قبولی ؟؟؟
تو این فرصت باقیمونده بهترین راه حل برا شما به نظر من استفاده از لیستی هستش که جناب مهندس ایرانشاهی زحمت کشیدن تهیه کردن. متاسفانه من لینکشو ندارم، تو باشگاه سرچ کنین حتما پیدا میشه;)

• Like
واکنش ها: draz

هادی.رحیمی

کاربر بیش فعال
دوستان، مرکز معماری ایران نمایندگی کرج همایشی با عنوان 180 روز تا کنکور کارشناسی ارشد روز سه شنبه 19 آبان ساعت 16 الی 18 برگزار خواهد کرد و در این همایش برنامه آمادگی برای آزمون ها و همچنین کلاسهای کنکور ارشد با حضور اساتید مرکز معماری و رتبه های برتر ارائه خواهد شد.
شرکت در این همایش رایگان خواهد بود و شما می تونین از مشاوره رایگان اساتید بهره مند شین. بنده هم برای درس ایستایی معماری و هنرهای ساخت در خدمت دوستان خواهم بود.
هر استاد مدرس برای هر درس توضیحات و مشاوره لازم برای درس مربوطه و نحوه پاسخ دهی به سوالات و پیشینه سوالات کنکور در هر درس رو ارائه خواهد داد. همچنین دوستان با نحوه ارائه مطالب در کلاس ها و نحوه مطالعه هر درس آشنا خواهند شد تا خیلی راحت از معضل استرس عبور کنن.
پیشنهاد میکنم برای دوستانی که امکان حضور دارن حتما شرکت کنن. برای رزرو به این لینک مراجعه بفرمایید:

http://intersection.ir/public/posts/gathering/21

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایستایی مجتبی فاطمی دو جلده + عصر کنکاش
الان یعنی جفتش؟؟ یا یکیش کافیه...تو دانشگاه هم ایستایی و سازه پاس کردیم یه چیزایی بلدم خیلی صفر نیستم :)
بدیش اینجاست که کلا 2,3 تا تست محاسباتی بیشتر نمیاد آدم مجبوره یه کتاب براش بخونه...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها!!!!؟؟؟ چرا کم پیدایین؟ خب بیاین باهم درس بخونیم دیگه:w39:
سلام به همه بچه ها. خوبین دوس جونا؟...عزیزم من کم و بیش میخونم اما به خاطر برخی از مشکلات پیش میاد که یکی دو روز اصلا نخونم. البته به علاوه پنجشنبه ها و جمعه ها. واقعا نمیدونم چیکارشون کنم.
......اگه بخوام صادق باشم باید بگم برنامه ریزی روزانه م رو تقریبا به صورت روتین انجام دادم اما از برنامه بلند مدتم عقب موندم.:cry:... من همینجا و از پشت همین تریبون هدف گذاریم برا هفته بعد رو اعلام می کنم: پایبند بودن به برنامه در تمام روز هفته و تلاش تو روزای پنجشنبه و جمعه

من به خاطر ایستایی استرس گرفتم...نه جزوه دارم نه کتاب,به کلاسم دسترسی ندارم :w05:
عزیزم اگه استرس دردی رو دوا می کرد من با استرسی که داشتم الان آمریکا بودم!
.سطح ایستائی شما در چه حدیه؟ اصلا امکان تهیه کتاب براتون فراهم نیس؟...اگه اینطوریه بهتره کتاب هنرستان رو بخونین. جناب مهندس atrali و برخی از دوستان دیگه هم زحمت کشیدن جزوه های دکتر خرسند رو تو باشگاه آپ کردن، چرا از اونا استفاده نمیکنین؟!عالی هستن
شما امسال تهران قبولی ؟؟؟
جااااااااااااااااااااان؟!:sweatdrop:....خدایا من این جمله رو با اجازه ت به فال نیک میگیرم

دوس جونا اول از همه باید بگم ثبت نام کارشناسی ارشد از 16 ام آذر شروع میشه فک کنم. بعدشم چنتا نکته صورتی بگم:

1- همچنان به شبا زود خوابیدن و صبح زود بیدار شدن اصرار می ورزم.
2-جناب مدیر چنتا عکس گذاشتن تو تاپیک انرژی مثبت (اگه اشتباه نکنم)، حتما یه سری بهشون بزنین.
3-کلی روش هست برا اینکه صبحا کسل نباشین و یا زود بیدار بشین اما یه نکته خیلی مهم یادتون نره، اگه به فرض ساعت یک می خوابین، انتظار نداشته باشین که صبح سرحال باشین.
4-یه نکته عجیب و شاید مسخره که به نظر خودم مهمه. شبا وقتی می خواین بخوابین اتاق و زیاد گرم نکنین و صبحا که درس می خونین زیاد سردش نکنین!!!نمیدونم حکمتش چیه!
5-نمیدونم اینترنت چش شده که من نمیتونم زیاد به سایت ممورایز سر بزنم ولی سعی کنین ازش استفاده کنین.در ضمن خیلی از شما ها رو اونجا نمیبینم!!!:razz:.قبلنا کاربرای باشگاه اونجا حریف می طلبیدن!:neutral:
6.یه نکته خیلی مهم....سعی کنین یه درس تافل رو تو یه روز یا دو روز تموم کنین و ابدا نگین من اول همه لغات پیشنهادیش رو میخونم بعد میام سراغ متناش. من دیروز به طور کامل به این نتیجه رسیدم. پروسه یادگیری یه لغت زبان انگلیسی با مشاهده اون لغت تو یه جمله کامل میشه. شما یه دیکشنری بذارین جلوتون و تا یه سال دونه دونه لغاتش رو حفظ کنین بازم کم میارین. اگه مثه من دوس دارین یه پیش زمینه از لغات داشته باشین این کار و انجام بدین: به فرض امروز پنجشنبه س و شما درس 9 تافل رو کامل تموم کردین و فردا قراره درس 10 رو شروع کنین. امروز تو سایت ممورایز بعد از مرور لغات قدیمی، لغات درس 10 رو یاد بگیرین.اصلا مهم نیس کامل یاد بگیرینش، حتی شاید وقتی می خواین بخوابین یه دونه از لغات درس 10 تو ذهنتون نباشه اما فردا معجزه رخ میده! و کلمات عین آب گرم که تو لوله جریان پیدا میکنه به مغزتون هجوم میارن..مطمعن باشین
7. یه کالکشن از آهنگ های شاد با کیفیت (از لحاظ مفهوم) برا خودتون مهیا (محیا) کنین و موقع تمرین اسکیس بهشون گوش بدین. ابدا و ابدا آهنگ غمگین گوش ندین.برا 6 یا 7 ماه دور آهنگ غمگین خط بکشین. از من به شما نصیحت! در ضمن آهنگ های زیرزمینی رو هم بی خیال بشین. ینی چی این آخه: می خوام سوپر استار شم باید عروس ننم بشی!!
...اینا شاید خوب باشن ولی برا تمرین اسکیس اصلا مناسب نیستن.
8-اگه انگیزه تون برا درس خوندن کمه و یا مثلا میگین سرده و الان فقط خواب می چسبه یا مثلا میگین فلان دوستم الان تو عروسیه یا فلانی الان شماله (جنوبه، اون ور آبه..)، تو اینجور مواقع به جای اینکه به بالا دستیتون نیگا کنین به پایین دستی بنگرید! به فرض اون رفتگر زحمت کشی که تو هوای سرد ساعت 4 صبح داره آشغالا رو این ور و اون ور میکنه:(! البته منظورم از پایین دستی شغل و اینا نیس منظورم سختی و زحمت کشیدن و تلاش تو شرایط سخته
پ.ن: ببخشید دیگه اگه سرتون رو درد آوردم مسلما خیلی از شماها به این نکته ها زودتر رسیدین اما گفتم بگم دیگه.شاید یه عده کوچولو هم باشن که هنوز شروع نکردن.
پ.ن: جناب مدیر و نسرین عزیز! احیانا شما ایستائی و سیستم های ساختمانی رو قورت ندادین!!!
...من که از مناظره تون لذت بردم
.ایشالا که موفق باشین......فعلا دوس جونا

draz

عضو جدید
ایستایی

ایستایی

سلام دوستان
من خیلی وقته که از کنکورم گذشته قبلا ایستایی درس میدادم به دوستام الان نو نمی دونم ولی کمکی خواستی یا جایی مشکل داشتید بزارید اگه تونستم کمکتون می کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.