⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elham--

عضو جدید
اومم مثل منی تو خونه ما اگه کسی نگاه هم نکنه ولی تلویزیون روشنه البته من میگم کم کنید مادرم ب خاهر کوچیکترم میگه که درس داره و اونم کم میکنه ولی هرچقدم کم میکنن میشنوم ب نظرم صبا قبل مادرت از خاب پاشو و برا مطالعه یه جا غیر اتاقت انتخاب کن مثلا رو تراس حیاط راه پله هرجا که صداهرو نشنوی...

با راهکارهای شما موافقم، حس بابا بزرگینگم گل کرده بود گفتم یه چند خطم من اضافه کنم :D

والا خونه ی ما از اول صبح تا آخر شب پرنده پر نمی زنه ولی من وقتایی که تصمیم جدی برا درس خوندن دارم می رم کتابخونه! با اینکه خیلی شلوغه (نسبت به خونه سر و صدا خیلی بیشتره واقعا!) ولی بازدهی بهتری داره چون اونجا هیچ کار خاصی نمی شه انجام داد مــــجــــبـــــوری که فقط درس بخونی (توصیه اکید: موقع رفتن به کتابخونه جز 1100 هیچ گوشی دیگه ای همراتون نبرید!) ... تمرکز چیزیه که 90% مربوط به خودتون می شه و شاید فقط 10% محیط اطراف، وقتی خونه ای مامانت تلوزیونو روشن می کنه تخت/ کامپیوتر / گوشی/ کتابای غیردرسی و ... همه دم دستته، فوری بهونت جور میشه میگی دیگه تو این شرایط نمی شه درس خوند می ری سراغ خواب/ نت/ بازی/ رمان خوندنو این صحبتا، اگه اون بنده خدا این کارو نمی کرد باز شما می رفتین سراغ این کارا ولی خوب بدون بهانه (که البته این بهانه داشتن یا نداشتن هیچ تاثیر تو نتیجه نهایی نداره) ... در اصل اگه میل به تمرکز و خوندن داشته باشه آدم بغل گوشش بمبم منفجر شه متوجه نمی شه! ... خلاصه کلام اینکه اگه اراده کافی دارین تو خونه درس بخونین (بدون اینکه مزاحم زندگی روزمره اعضای دیگه خانواده بشین) یا اگه مث من (و خیلیای دیگه) اراده آهنی ندارید برید کتابخونه اونجا هر جوری باشه مجبورین درس بخونین...

پ.ن: متاسفانه خانواده هامون از بچگی (با ملاحظه و توجه بیش از حد!) باعث شدن ما یکی از مهم ترین نکاتی رو که برای موفقیت لازمه کاملا ندید بگیریم و اونم اینه که قرار نیست شرایط خودشو با ما وفق بده، این ماییم که باید شرایط مونو در نظر بگیریم و شروع به کار کنیم... هدف من برای من مهمه و همه زحمتاشم در اصل به عهده خودمه، وظیفه مادرم نیست که به خاطر کنکور دادن من صب تا شب خونه رو واسه خودش زندون کنه ...
آزیتا و فرزانه ی عزیزم، مرســی واسه حرفای خوبتون:w27:. راستش دارم یه جورایی قضیه رو واسه خودم کمرنگ میکنم. بلندی صدای تلویزیون ما به قدریه که امکان نداره کسی (حتی اونی که قوه تمرکز بالایی داره) متوجهش نشه، اما بازم (با اشاره به حرفای فرزانه جون) دارم سعی میکنم باهاش مدارا کنم. دلیل کتابخونه نرفتن من صرفا بلندخونیم نیست! یکی از دلایل دیگم اینه که به قول آرزویای عزیز، اونجا کسانی هستن که واسه درس خوندن نمیان... از طرفیم حتی اگه از این پارتیشنای مخصوص کتابخونه استفاده کنی (که البته همه اطرافو پوشش نمیده) حس میکنی زیر نظری!! نمیدونم شمام اینو تجربه کردین یا نه! سرتو که از رو کتاب بلند میکنی یا میچرخونی یا مثلا وقتی از جات پا میشی، حداقل یه نفرو خیره به خودت میبینی! من از این حالت بدم میاد، به خصوص که معمولا افراد ثابتی میان کتابخونه...
لباس پوشیدن، طی کردن راه رفت و برگشت، ناهار خوردن، نماز خوندن و... چیزاییه که روزانه وقت زیادی از ادمو میگیره، در صورتی که تو خونه خوندن این دردسرا رو نداره و ناهار خوردن و نماز خوندن و... هم وقت خیلی کمتری میبره. با در نظر گرفتن اینا من شخصا خونه و صدای تلویزیون رو ترجیح میدم، چون حداقل هم به کل کتابام نزدیکم و هم اینکه احساس زیر ذره بین بودن ندارم و...

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم.....یه سوال ،الان کی داره چی میخونه؟ :smile:الان چه درسایی بخونیم؟ من دارم ایستایی و سیستم و زبان رو میخونم فعلا و خیلی آروم تاریخ.....یعنی تاریخ رو آرومتر میخونم.....نظرتون چیه؟
منم دارم میخونم ولی سعی میکنم درسای بیشتریو تو یه روز بخونم که خسته هم نشم زبان سیستم تاریخ تنظیم عناصر منظر. و عناصرو منظر زمان کمتری توی هفته.... تاریخم یه روز جهان یه روز معاصر یه روز ایران.... تاریخم دور اول سخته بعدش سرعتتم بیشتر میشه حتما اول از رو جزوه بخون تاریخو....

happy_girl

کاربر فعال
من دانشجوی کارشناسی هستم و برای آزمون ارشد 96 می خوام شرکت کنم . حتما می خوام سراسری قبول بشم . الان زوده؟

عجله نکنین ...شما با آرامش کتابهای مرجع و جزوات رو پیدا کنین ...آروم آروم بخونین...دستتونم قوی نگه دارین...ولی واقعا با آرامش و مثل رمان بخونین...از الان تا 96 خسته میشین بخواین شدید بخونین.....نظر منه البته

happy_girl

کاربر فعال
منم دارم میخونم ولی سعی میکنم درسای بیشتریو تو یه روز بخونم که خسته هم نشم زبان سیستم تاریخ تنظیم عناصر منظر. و عناصرو منظر زمان کمتری توی هفته.... تاریخم یه روز جهان یه روز معاصر یه روز ایران.... تاریخم دور اول سخته بعدش سرعتتم بیشتر میشه حتما اول از رو جزوه بخون تاریخو....

من اول سیستم و ایستایی رو بخونم یه بار بعد بهش عناصر و بقیه رو اضافه میکنم از مهر...تاریخم دارم میخونم ....ولی فقط جهان و معاصر بعد میرم سر وقت اسلامی ...حتما از جزوه میخونم اول مرسی از راهنماییتون....

petrovich21

عضو
عجله نکنین ...شما با آرامش کتابهای مرجع و جزوات رو پیدا کنین ...آروم آروم بخونین...دستتونم قوی نگه دارین...ولی واقعا با آرامش و مثل رمان بخونین...از الان تا 96 خسته میشین بخواین شدید بخونین.....نظر منه البته
منابع رو گرفتم و دارم می خونم . روزی 10-11 ساعت . خستگی مهم نیست می خوام حتما سراسری قبول بشم . می ترسم چون ظرفیت ها کمه منو نگیرن
برای اسکیس ارشد چه کتاب هایی واسه آموژش از مقدماتی خوبه؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از کسی که دوساله داره آزمون میده نصیحت......زبان زبان زبان.........اولی یه دو سه ماهی زبان بعد ایستایی و فن و بعد تاریخا........درسای دیگه رو میشه خیلی زود جمع کرد و بست ولی زبان نه....تازه امسال کنکورتون افتاده عقب....ایشاا.... که نتیجه میگیرین

سلام به همه ی اعضای گروه
من 2 بار برای ارشد امتحان دادم و یکبار اسکیس شرکت کردم ولی نتیجه ی دلخواه نگرفتم
از کتاب ها و جزوه ها انواعشون رو دارم
می خوام امسال یه بار دیگه شانسم رو امتحان کنم
میشه منو راهنمایی کنید؟:)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا شکرت من روزانه جندی شاپور قبول شدم..جعفر دوستم هنر تبریز....جفتمون تو همین باشگاه با هم آشنا شدیم و برای اسکیس همدیگرو دیدیم...و دوستای خوبی شدیم....شما هم به امید خدا با یه برنامه درست و منابع صحیح ایشالا سال دیگه همونجایی رو قبول شین که دوست دارین....اینجا که شروع میکنین مث یه خونواده میشین قدر هم رو بدونین...یا حق

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خدایا شکرت من روزانه جندی شاپور قبول شدم..جعفر دوستم هنر تبریز....جفتمون تو همین باشگاه با هم آشنا شدیم و برای اسکیس همدیگرو دیدیم...و دوستای خوبی شدیم....شما هم به امید خدا با یه برنامه درست و منابع صحیح ایشالا سال دیگه همونجایی رو قبول شین که دوست دارین....اینجا که شروع میکنین مث یه خونواده میشین قدر هم رو بدونین...یا حق

آقا سجاد ینی دیگه نمیاین باشگاه؟؟؟ :|

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
باشگاه خونه منه مگه میشه نیام.هر کمکی از دستم بیاد من در خدمت دوستان هستم

ممنونم. جز اینم انتظار ندارم ازتون
امضاتونو عوض کنید دیگه!! خدارو شکر تونستید:)

happy_girl

کاربر فعال
واقعا چه خوبه آدم میبینه دوستان به چیزی که میخوان میرسن ...من امروز به اندازه اونایی که قبول شدن ذوق کردم و کلی انرژی گرفتم....خیلی خوبه آدم اطرافیان و بقیه رو شاد ببینه...ایشاله اونایی که قبول نشدن هم یا سال دیگه بهترین جا قبول شن یا اگه هدف دیگه ای دارن به اون هدف خوبشون برسن و شاد بشن.......امیدوارم همیشه همه شاد و موفق باشن....ما هم سال دیگه همینجا با قبولیمون کلی شادی کنیم......:thumbsup2::w23:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چه خوبه آدم میبینه دوستان به چیزی که میخوان میرسن ...من امروز به اندازه اونایی که قبول شدن ذوق کردم و کلی انرژی گرفتم....خیلی خوبه آدم اطرافیان و بقیه رو شاد ببینه...ایشاله اونایی که قبول نشدن هم یا سال دیگه بهترین جا قبول شن یا اگه هدف دیگه ای دارن به اون هدف خوبشون برسن و شاد بشن.......امیدوارم همیشه همه شاد و موفق باشن....ما هم سال دیگه همینجا با قبولیمون کلی شادی کنیم......:thumbsup2::w23:
ایشالا که سال بعد همین موقع، خدا جونم هممون رو، رو سفید کنه............:hypocrite:

qasedak_20

عضو جدید
سلام دوستان

منم انشالا میخام شروع کنم برای خوندن
اولین ساله

کسی در مورد رشته مطالعات معماری اطلاعات دقیقی داره ؟ خیلی اطلاعات در موردش کمه
خود رشته،قبولی ، درصدا ...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

منم انشالا میخام شروع کنم برای خوندن
اولین ساله

کسی در مورد رشته مطالعات معماری اطلاعات دقیقی داره ؟ خیلی اطلاعات در موردش کمه
خود رشته،قبولی ، درصدا ...
پارسال سمانه مطالعات بهشتی قبول شد به نظرم تو جدول پارسال پروفایلشو پیدا کن از خودش بپرسی بهتره

زهرا20

عضو جدید
یکی دو روز هر کار که واسه رفع این مشکل از دستم بر بیادو انجام میدم و دیگه اگه درست نشد سعی میکنم یه جوری باهاش کنار بیام.

یکی دو روزه هیچ عادتی از بین نمیره عزیز دلم
در ضمن سعی نکن باهاش کنار بیای چون یه روزی یه جای دیگه از یه نفر دیگه آسیب میبینی . همه مثل مامانمون نیستن
سعی کن عادت بدتو از بین ببری
موفق باشی

نسرین خانم تبریزی اصل هستی به خدا:biggrin: :lol:
دختر باهوش و زرنگی هستی باریکلا;)

بچه ها برای ضمیمه یه فایل کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم؟؟؟؟

architect AA

عضو جدید
??????????????????????????????????????????????????????سلام نرم افزار های پیش نیاز اتوکد 2016 چیه ؟ هر چی تلاش میکنم نصب نمیشه کسی میدونه مشکلش چیه؟????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
با نهایت تاسف ورود خودمو به تاپیک اعلام میکنم
میریم که اماده شیم برا راند سوم(سال سوممه:cry: پیشکسوت شدم دیگه:biggrin:)
سارا جونم:w36:....عزیزم، اشکالی نداره...منم سال دومم میشه دیگه....چون یه جورایی از زیر کنکور 94 در رفتم. فقط به نطرم یه روز وقت بذار ببین نقاط قوتت تو کنکوری که شرکت کردی چی بوده و ببین اشکال کارت تو دو تا کنکور تئوریت چی بود + اشکال کارت تو کنکورای عملی چیا بودن. باید برا خودت تحلیل کنی فک کنم

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جونم:w36:....عزیزم، اشکالی نداره...منم سال دومم میشه دیگه....چون یه جورایی از زیر کنکور 94 در رفتم. فقط به نطرم یه روز وقت بذار ببین نقاط قوتت تو کنکوری که شرکت کردی چی بوده و ببین اشکال کارت تو دو تا کنکور تئوریت چی بود + اشکال کارت تو کنکورای عملی چیا بودن. باید برا خودت تحلیل کنی فک کنم

تو چرا همش اینجایی دختر؟؟!! بدو برو درستو بخون ... دهع

با نهایت تاسف ورود خودمو به تاپیک اعلام میکنم
میریم که اماده شیم برا راند سوم(سال سوممه:cry: پیشکسوت شدم دیگه:biggrin:)
خوش اومدی عزیزم
منم سال دوممه :redface:
انشاالله امسال بهترین نتایج مال ماست.

atp2

عضو جدید
سلام :(((((
کسی این کتاب رو داره بچه هاااااااااااااااااا؟
باغ ایرانی بازتابی از بهشت. تهران: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، 1383.
منم موندنی شدم امسال :(((((((

qasedak_20

عضو جدید
سلام دوستای عزیز
من دیرتر از شما ولی میخام شروع کنم
تا دیشب کل تاپیکو خوندم و تموم شد نکات مهمشم یادداشت کردم
فعلا میخوام با تاریخ و زبان شروع کنم تا اذرماه برسم خدمت فن!!فعلا براش هیچ ایده ای ندارم ولی چون شهرستان هستم احتمالا باید اقدام کنم برای جزوه
با توجه به صحبتا متوجه شدم جزوه طباطبایی از خام سروش نیا بهتره ، البته احتمالا سه تاکتاب اصلی گلابچی رو هم بخونم

در مورد تاریخ اقای ایرانشاهی با توجه به توضیحاتی که دادن میخوام ازهمون مرور به شیوه
درس 1
درس 2
درس 1 و 2 ....
اگه اقی ایرانشاهی هم لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم.

masou2169

عضو جدید
سلام دوست عزیز به امید خدا که قبول میشی جسارتا من یه سوال از شما داشتم

وضعیت
موضوع بسته شده است.