⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebadi69

عضو جدید
عناصر بچه ها جزوه سینا شریفی 10 فصله خیلی عالیه بهتون پیشنهاد میکنم حتما تهیه کنین انتشارات مرکز معماری
خیلی بهتر از کتاب کزازی

dreaamlaand

عضو جدید
میشه در مورد دید ناظر و دید پرنده اگه جزوه اموزشی خوب دارین بذارین؟:confused:

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشيد دوستان
اين لينك صفحات كتاب هلن گاردنر براي دوستاني كه كتاب ندارند

https://drive.google.com/file/d/0B7w9eeRaP1LRRVI4a0dRN2tDSUU/edit?pli=1

خیلی خیلی ممنون...
این کتاب واقعا عالی هست...
مشکل قیمت بود که دیگه حل شد...
به همه ی دوستان شدیدا شدیدا خوندن صفحات مهم این کتاب توصیه میشه

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشيد دوستان

دستتون درد نکنه.............................

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادرسشو بديد بتونم حتما ميزارم براتون
ادرس چی رو بدم؟:surprised:آهان!
این فایلی که زحمت کشیدید رو اینجا من نمیتونم بگیرمش!هرکاری میکنم نمیشه!میشه توی پیکو فایل اینجا
http://www.picofile.com/
اپلودبکنید؟تشکر:redface:
این لینکش رو هم امتحان کنید :

https://docs.google.com/uc?id=0B7w9eeRaP1LRRVI4a0dRN2tDSUU&export=download

(بعد از باز شدن روی download anyway کلیک کنید)

نشد دوست عزیز!هرچی میزنم میره سر خونه اول!:redface:

azadehhh73

عضو جدید
⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

ادرس چی رو بدم؟:surprised:آهان!
این فایلی که زحمت کشیدید رو اینجا من نمیتونم بگیرمش!هرکاری میکنم نمیشه!میشه توی پیکو فایل اینجا
http://www.picofile.com/
اپلودبکنید؟تشکر:redface:

نشد دوست عزیز!هرچی میزنم میره سر خونه اول!:redface:

باشه عزيزم دوباره اپلود ميكنم ميزارم براتون 😊

saba_ar70

عضو جدید

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
صفحات مهم هلن گاردنر..

صفحات مهم هلن گاردنر..

من تونستم دانلود کنم عزیزم ممنونم.:w30::w27:
فقط این که فایلش نزدیک 500 صفحه اس.بقیه صفحات کتاب مهم نیس یعنی و اینا کافیه بخونیم؟
صفحات مهم هلن گاردنر..

marjanak

عضو جدید
سلام دوستان،من رتبه ام 59معماری شد،چند نفرتون منابعم رو خواسته بودین،ببخشید دیر شد،درگیر اسکیس هستم
زبان:سری عمومی ارشد(اصفهانی)(از الان شروع کنین،چاپ جدید هم باشه که سوالهای امسال هم توش باشه)-واسه تخصصی کتاب بابک رستمی
فن:جزوات سروش نیا،جزوه عناصر سینا شریفی،کتابهای قیابکلو ،تاسیسات سلطاندوست،جزوه نانو سروش نیا
اسلامی:سبک شناسی پیرنیا،جزوات دکتر متدین
جهان:زارعی،معماری غرب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود
معاصر:قبادیان،معماری غرب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود،( کتاب معاصر از شرق تا غرب کامل نیا که عالی بود حتما حتما بخونین)
{عصر کنکاش واسه اسلامی و جهان و معاصر،که هم خلاصه های خوبی دارن هم تست،هر مبحثی رو که خوندین خلاصه و تست مربوط به همون مبحث رو کار کنین}
درک:درک عمومی علی عسکری(کتابهای دیگه مثه زیبایی شناسی و ... فقط وقت میگیرن چون اصن معلوم نیست درک از چی میدن)
منظر:عصر کنکاش که خیلی کامله،جزوه هما بهبهانی

یکم شاید زود باشه از الان،احتیاط کنید که خسته نشین تا بهمن ماه،ولی از مهر روزی 8 ساعت سعی کنین بخونین،خودم از اوخر مرداد زبان و ایستایی شروع کردم،تاظهر میخوندم،تا بیفتم رو غلتک;)
راستش برنامه ریزی ازمون های مرکز معماری خیلی خوب بود،میگه هر هفته چه کتابی از صفحه چند تا چند،اگه حتی ازمون نمیتونین شرکت کنین از یکی که شرکت میکنه پی دی اف برنامه ریزیشو بگیرین
زیاد دوروبرتون رو از کتاب و جزوه پر نکنین،همین تعداد ولی با کیفیت بخونین
مسلما هیچ تلاش هدف داری بی نتیجه نمیمونه،توکل کنین به خدای بزرگ،دعا کنین که واسه اسکیسم خوب تمرین کنم و نتیجه خوبی بگیرم
موفق باشین

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشيد دوستان

دوستان، اگه کسی نتونست از لینک بالا دانلود کنه، لینک زیر رو می زارم، امیدوارم مشکلتون حل بشه :

http://www.mediafire.com/download/gn3xce71affbmhj/honar+dar+gozar+zaman.rar

:gol::gol::gol:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

sara 262

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید.امیدوارم خوب وپرانرژی درس بخونید.
دوستان شما کتاب برنامه ریزی معماری و دارید؟کسی فایل عکس یا pdf این کتاب رو ندارید؟

زهرا20

عضو جدید
بچه هااا کسی با برنامه 110 پیش میره؟
کجایین؟
من عقبم خیلیییی:crying:
واسه اینکه به برنامه برسم هی تند تند میخونم بعد باز میرم عقب میبینم چیزی یادم نیس.:w06::w06:چیکار میکنین شما؟؟؟

صبا جان منم با 110میخونم .جلسه اول .اما مشکل من اینه بعضی قسمت هاشو نمیفهمم :weirdsmiley: مثلا همین درک رفتار سازه در قسمت مربوط به کشش ...سازه در معماری هم بدتر هست:crying2:یه سوال هم از هانی جان دارم ما در برنامه 110قسمتی کدوم کتابهای گلابچی رو قراره بخونیم ؟؟و برنامه شما چند ماهه هست و مرور داریم؟.........من نمیدونم کتابهای گلابچی رو چطوری بخونم هانی جان لطفا راهنمایی ام کنید:gol::gol::heart:

nasrin_arch

عضو جدید
سلام
عزیزم با این برنامه کل کتابهارو میخونیم . البته معماریا بعضی قسمتهای برنامه رو در اینده لازم نیست بخونن
هرجا اشکال داشتی بپرس لطفا

linoo

عضو جدید
سلام
عزیزم با این برنامه کل کتابهارو میخونیم . البته معماریا بعضی قسمتهای برنامه رو در اینده لازم نیست بخونن
هرجا اشکال داشتی بپرس لطفا
در ادامه حرف نسرین عزیز بگم که سوالا رو تو تاپیک رفع اشکال بپرسیم که همه دسترسی راحت تر داشته باشیم و تفکیک بشه از بقیه مباحث تاپیک

زهرا20

عضو جدید
سلام بچه ها من نتونستم هلن گاردنر رو دانلود کنم امکانش هست هر کی دانلود کرده pdfاش رو بذاره:heart::heart::gol:ممنون دوستهای گلم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت همه شما دوستان
من که دیگه کارای اخر پایان نامه ارشدم هست و تو این هیاهوی کنکور بودم و حس میکنم تو چه حالی هستیند ولی یه نکته خیلی خیلی مهم براتون دارم تا کمی از استرستون شاید کم کنه
من خودم دانشگاه گیلان خوندم که به قولی جز 6 دانشگاه برتر معماری و 10 دانشگاه برتر کلیه رشته هاست. دوستان اینکه کجا قبول شید و اصلا ازاد باشه یا سراسری هیچ فرقییییی نمیکنه چه علمی چه برای مدارج بالاتر. وقتی بهترین دانشگاه ما دانشگاه تهران در رنکینگ جهانی نه این رنکینگ های زپرتی که میزنند 200 اینا نخیر اصلیی در رتبه 2700 قرار داره هیچ فرقی بین اون و دانشگاه ازاد فلان تپه نیست در خارج از کشور و چیزی که براشون از همه چیز مهم تره و دانشگاهتون ارزشی براشون نداره تعداد مقاله های بین المللی هستش که ببیند چی بلدیند و ایا پژوهشگر خوبی بودید یا نه دیمی مدرک گرفتیند واسه همین سهمیه و کارای مختلف هستش که اونا نام دانشگاه تو ایران براشون مهم نیست. تو ایران هم تقریبا همینطوره یه دوستی دانشگاه ازاد خوراسگان مدرک داشت و با تعداد 12 مقاله برتر تو دکترای علم و صنعت قبول شد بدون هیچ پارتی و سهمیه ای. اینو نگفتم دوستان رتبه بالا دپرس شند فقط گفتم که اینقدر زجر و استرس بابت نام دانشگاه نکشید

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که دیگه کارای اخر پایان نامه ارشدم هست و تو این هیاهوی کنکور بودم و حس میکنم تو چه حالی هستیند ولی یه نکته خیلی خیلی مهم براتون دارم تا کمی از استرستون شاید کم کنه
من خودم دانشگاه گیلان خوندم که به قولی جز 6 دانشگاه برتر معماری و 10 دانشگاه برتر کلیه رشته هاست. دوستان اینکه کجا قبول شید و اصلا ازاد باشه یا سراسری هیچ فرقییییی نمیکنه چه علمی چه برای مدارج بالاتر. وقتی بهترین دانشگاه ما دانشگاه تهران در رنکینگ جهانی نه این رنکینگ های زپرتی که میزنند 200 اینا نخیر اصلیی در رتبه 2700 قرار داره هیچ فرقی بین اون و دانشگاه ازاد فلان تپه نیست در خارج از کشور و چیزی که براشون از همه چیز مهم تره و دانشگاهتون ارزشی براشون نداره تعداد مقاله های بین المللی هستش که ببیند چی بلدیند و ایا پژوهشگر خوبی بودید یا نه دیمی مدرک گرفتیند واسه همین سهمیه و کارای مختلف هستش که اونا نام دانشگاه تو ایران براشون مهم نیست. تو ایران هم تقریبا همینطوره یه دوستی دانشگاه ازاد خوراسگان مدرک داشت و با تعداد 12 مقاله برتر تو دکترای علم و صنعت قبول شد بدون هیچ پارتی و سهمیه ای. اینو نگفتم دوستان رتبه بالا دپرس شند فقط گفتم که اینقدر زجر و استرس بابت نام دانشگاه نکشید
سلام.خوب هستین؟خیلی ممنون که لطف کردین و به ما سر زدین:gol::gol:ایشالا که هر چه زودتر ارشدم تموم کنین.....جناب مهندس حرف شما کاملا متینه ولی قبول کنین دانشگاه با دانشگاه فرق داره دیگه.البته متوجهم منظور شما اینه که هر جا که هستین با توجه به اون رشته قدمای بین المللی پژوهشی بردارین. من به شخصه فرق غیر انتفاعی مرکز استان با آزاد نا کجا آباد فلان جا رو حس کردم که از زمین تا آسمونه حالا سراسری رو بذاریم به کنار.................ولی به هر حال بازم ممنونم که باعث شدین یه تلنگری در رابطه با مقاله تو ذهنم ایجاد بشه:)

saratanha

عضو جدید
سلام جزوات سازه و ایستایی مهندس طباطبایی امسال و جزوه پارادایم های پردیس شاهچراغی میشه خواهش کنم اگه کسی داره بذارین ممنون..

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خوب هستین؟خیلی ممنون که لطف کردین و به ما سر زدین:gol::gol:ایشالا که هر چه زودتر ارشدم تموم کنین.....جناب مهندس حرف شما کاملا متینه ولی قبول کنین دانشگاه با دانشگاه فرق داره دیگه.البته متوجهم منظور شما اینه که هر جا که هستین با توجه به اون رشته قدمای بین المللی پژوهشی بردارین. من به شخصه فرق غیر انتفاعی مرکز استان با آزاد نا کجا آباد فلان جا رو حس کردم که از زمین تا آسمونه حالا سراسری رو بذاریم به کنار.................ولی به هر حال بازم ممنونم که باعث شدین یه تلنگری در رابطه با مقاله تو ذهنم ایجاد بشه:)
سلام ممنونم امیدوارم همه شما خوب باشید .فرق که مسلما هست ولی از 5 درصد به 10 درصد هستش والا هرپی مراتب علمی اساتید بالاتر حریص تر نسبت به مقام و ... میشند اما مقاله کولاک میکنه برای یک نفر البته نه مقالات همایش های دااخلی که ارزشی ندارند

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان،من رتبه ام 59معماری شد،چند نفرتون منابعم رو خواسته بودین،ببخشید دیر شد،درگیر اسکیس هستم
زبان:سری عمومی ارشد(اصفهانی)(از الان شروع کنین،چاپ جدید هم باشه که سوالهای امسال هم توش باشه)-واسه تخصصی کتاب بابک رستمی
فن:جزوات سروش نیا،جزوه عناصر سینا شریفی،کتابهای قیابکلو ،تاسیسات سلطاندوست،جزوه نانو سروش نیا
اسلامی:سبک شناسی پیرنیا،جزوات دکتر متدین
جهان:زارعی،معماری غرب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود
معاصر:قبادیان،معماری غرب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود،( کتاب معاصر از شرق تا غرب کامل نیا که عالی بود حتما حتما بخونین)
{عصر کنکاش واسه اسلامی و جهان و معاصر،که هم خلاصه های خوبی دارن هم تست،هر مبحثی رو که خوندین خلاصه و تست مربوط به همون مبحث رو کار کنین}
درک:درک عمومی علی عسکری(کتابهای دیگه مثه زیبایی شناسی و ... فقط وقت میگیرن چون اصن معلوم نیست درک از چی میدن)
منظر:عصر کنکاش که خیلی کامله،جزوه هما بهبهانی

یکم شاید زود باشه از الان،احتیاط کنید که خسته نشین تا بهمن ماه،ولی از مهر روزی 8 ساعت سعی کنین بخونین،خودم از اوخر مرداد زبان و ایستایی شروع کردم،تاظهر میخوندم،تا بیفتم رو غلتک;)
راستش برنامه ریزی ازمون های مرکز معماری خیلی خوب بود،میگه هر هفته چه کتابی از صفحه چند تا چند،اگه حتی ازمون نمیتونین شرکت کنین از یکی که شرکت میکنه پی دی اف برنامه ریزیشو بگیرین
زیاد دوروبرتون رو از کتاب و جزوه پر نکنین،همین تعداد ولی با کیفیت بخونین
مسلما هیچ تلاش هدف داری بی نتیجه نمیمونه،توکل کنین به خدای بزرگ،دعا کنین که واسه اسکیسم خوب تمرین کنم و نتیجه خوبی بگیرم
موفق باشین

سلام خیلی ممنون بابت راهنمایی خوبت امکانش هست بگید بجز در قسمت تاپیک جزوه ها از کجا میشه جزوه بروزشده دکترمتدین را گرفت؟از دانشگاه تهران میشه گرفت؟

saratanha

عضو جدید
سلام جزوات سازه و ایستایی مهندس طباطبایی امسال و جزوه پارادایم های پردیس شاهچراغی میشه خواهش کنم اگه کسی داره بذارین ممنون.

!طلوع!

عضو جدید
سلام جزوات سازه و ایستایی مهندس طباطبایی امسال و جزوه پارادایم های پردیس شاهچراغی میشه خواهش کنم اگه کسی داره بذارین ممنون.

سلام
دوست عزیز جزوه اقای طباطبایی 700 صفحه یا بیشتره فکر نمیکنم کسی این وقتو بزاره و اسکن یا عکس بگیره بزاره اینجا. بهتره از نمایندگیش تهیش کنی.اقای ایرانشاهی میتونن کمکتون کنن
اگه واسه منظر جزوه بخوای فکر میکنم جزوه اکادمی از همه کاملتر باشه و کتاب پارادایم رو هم پوشش میده لینکشم تو باشگاه هست سرچ کن دان کن;)

!طلوع!

عضو جدید

سلام ممنون از راهنماییتون.حرف شما کاملا درسته ولی اینم باید در نظر داشت که شرایط و محیط روی بنیه علمی و تلاش ادما تاثیر گذاره.قطعا شرایط علمی و زمینه رشد توی یه دانشگاه مطرح و تاپ خیلی بیشتر از یه دانشگاه معمولی خواهد بود.منکر این نیستم که از دانشگاه معمولی هم میشه به مدارج بالا رسید ولی توی یه دانشگاه خوب این ترقی بهتر و راحت تر اتفاق خواهد افتاد:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.