⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ارزویا
من نمیتونم این فایلو بردارم
:(
سلام گلم.اوا! چرا؟!رو لینک کلیک می کنی، پایینش دانلود میاد روش بزنی حله:cool:................دوباره امتحان کن اگه نشد یه فکر دیگه می کنیم..............البته فایله همچین تحفه ای هم نیستا!!!:sweatdrop:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من چن روزه می خوام بیام باشگاه همش باید یوزرنیم و پسووردو وارد کنم حتی ذخیره هم می کنم ولی فایده ای نداره:razz:..........خسته شدم دیگه

Mohandes salman

عضو جدید
سلام گلم.اوا! چرا؟!رو لینک کلیک می کنی، پایینش دانلود میاد روش بزنی حله:cool:................دوباره امتحان کن اگه نشد یه فکر دیگه می کنیم..............البته فایله همچین تحفه ای هم نیستا!!!:sweatdrop:
سلام
من همین الان امتحان کردم نشد دانلودش کرد دوباره همین لینکو واسم میاره و پنجره دانلود باز نمیشه

Mohandes salman

عضو جدید
بچه ها من چن روزه می خوام بیام باشگاه همش باید یوزرنیم و پسووردو وارد کنم حتی ذخیره هم می کنم ولی فایده ای نداره:razz:..........خسته شدم دیگه

با چه مرور گری میایی؟؟
با هر مرور گری میایی اون تیک ذخیره رو بزن و وقتی وارد سایت میشی خود مرور گر هم یه پیغام ذخیره پسورد در خود مرور گر رو میده شما روی همون سیو پسورد کیک کنید خود مرور گر سیو میکنه یوزر و پسوردتون را.

Mohandes salman

عضو جدید
سلام دوستان.اینم لینک لیست منابعی که من بر اساس یه سری از معیارام جم کردم.امیدوارم به درد شما هم بخوره
http://s6.picofile.com/file/8190982284/%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9_%D9%85%D9%86_2.rar.html
.....بچه ها شرمندم، ببینین حل شد؟
پ.ن: حوصله نداشتم دوباره عکس بگیرم خودم دانلودش کردم:biggrin:
4 نفر تا حالا دانلودش کردن اما برا من دانلود نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

!طلوع!

عضو جدید
سلام دوستان.اینم لینک لیست منابعی که من بر اساس یه سری از معیارام جم کردم.امیدوارم به درد شما هم بخوره
http://s6.picofile.com/file/8190982284/%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9_%D9%85%D9%86_2.rar.html
.....بچه ها شرمندم، ببینین حل شد؟
پ.ن: حوصله نداشتم دوباره عکس بگیرم خودم دانلودش کردم:biggrin:

سلام میخوای تمام این کتابهارو بخونی یا فقط اون قسمتایی که رنگی کردی؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
4 نفر تا حالا دانلودش کردن اما برا من دانلود نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب اشکالی نداره.دوباره سعی کنین اگه نشد ایمل بدین براتون میفرستم.
سلام میخوای تمام این کتابهارو بخونی یا فقط اون قسمتایی که رنگی کردی؟
سلام.نه دیگه! من کلا تاپیک مطالعه گروهی 93 رو مو به مو خوندم و هر منبع پیشنهادی رو نوشتم.خب مسلما کلی منبع شد، بعد از همه منابع پیشنهادی اشتراک گرفتم.یه لیست دستم اومد.بعد با کتابایی که خودم دارم ولی خیلی به دردم خوردن مخلوط کردم و لیست رو تا اونجایی که حوصلم اجازه داد درجه بندی کردم.شد همونی که براتون آپ کردم. حالا.....مثلا برا منظر مسلما اون دوتا اولی رو می خونم. ولی برا سازه خب خیلیشاش مهمه دیگه ولی چون من نمی خوام حلیاتش رو بهونم باز کم میشه برام یا مثلا برا زبان تخصصی من اصلا قصد خرید یه کتابم ندارم و به گزینه آخر که اینترنته بسنده می کنم..در هر حال بازم میگم این ایده من بوده و سلیقه من و فقط به این جهت گذاشتم که شاید یه درصد قلق جمع بندی منبع دست یه سری از دوستانی که نمیدونن بیاد وگرنه تاکید می کنم که شما خودتون صلاح خودتون رو بهتر از من میدونین:redface:

Mohandes salman

عضو جدید

سلام.نه دیگه! من کلا تاپیک مطالعه گروهی 93 رو مو به مو خوندم و هر منبع پیشنهادی رو نوشتم.خب مسلما کلی منبع شد، بعد از همه منابع پیشنهادی اشتراک گرفتم.یه لیست دستم اومد.بعد با کتابایی که خودم دارم ولی خیلی به دردم خوردن مخلوط کردم و لیست رو تا اونجایی که حوصلم اجازه داد درجه بندی کردم.شد همونی که براتون آپ کردم. حالا.....مثلا برا منظر مسلما اون دوتا اولی رو می خونم. ولی برا سازه خب خیلیشاش مهمه دیگه ولی چون من نمی خوام حلیاتش رو بهونم باز کم میشه برام یا مثلا برا زبان تخصصی من اصلا قصد خرید یه کتابم ندارم و به گزینه آخر که اینترنته بسنده می کنم..در هر حال بازم میگم این ایده من بوده و سلیقه من و فقط به این جهت گذاشتم که شاید یه درصد قلق جمع بندی منبع دست یه سری از دوستانی که نمیدونن بیاد وگرنه تاکید می کنم که شما خودتون صلاح خودتون رو بهتر از من میدونین:redface:[/QUOT

salman.safavi@yahoo.com

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام.نه دیگه! من کلا تاپیک مطالعه گروهی 93 رو مو به مو خوندم و هر منبع پیشنهادی رو نوشتم.خب مسلما کلی منبع شد، بعد از همه منابع پیشنهادی اشتراک گرفتم.یه لیست دستم اومد.بعد با کتابایی که خودم دارم ولی خیلی به دردم خوردن مخلوط کردم و لیست رو تا اونجایی که حوصلم اجازه داد درجه بندی کردم.شد همونی که براتون آپ کردم. حالا.....مثلا برا منظر مسلما اون دوتا اولی رو می خونم. ولی برا سازه خب خیلیشاش مهمه دیگه ولی چون من نمی خوام حلیاتش رو بهونم باز کم میشه برام یا مثلا برا زبان تخصصی من اصلا قصد خرید یه کتابم ندارم و به گزینه آخر که اینترنته بسنده می کنم..در هر حال بازم میگم این ایده من بوده و سلیقه من و فقط به این جهت گذاشتم که شاید یه درصد قلق جمع بندی منبع دست یه سری از دوستانی که نمیدونن بیاد وگرنه تاکید می کنم که شما خودتون صلاح خودتون رو بهتر از من میدونین:redface:[/QUOT

salman.safavi@yahoo.com

میتونین ایمیلتون رو چک کنین.:smile:

sara 262

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید . من خیلی فاصله کرفتم چند تا دغدغه دارم که اینا رو رفع کنم استارت واقعی رو میزنم
- جزوه کلاس سروش نیا رو کسی کامل و جدیدشو داره؟
- برای عناصر هم یه جزوه کامل پیشنهادتون چیه؟
- برای زبان کتاب کنکوری بگیرم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:gol::gol:

saba_ar70

عضو جدید
سلام دوباره
قسمت بعدی برنامه رو این هفته 4 شنبه براتون میزارم
بچه ها لطفا بیاید بخونیم . بحث کنیم . هرکی از هر کتاب و جزوه ای میخواد مطالعه کنه . ولی مهم بحث و رفع اشکال هست . جزوه اساتید خوب دست من و شما زیاده . ایا داشتن اینا به این معنیه که قبولین سال بعد من و شماییم ؟ مهم برنامه ریزی دقیق و داشتن انگیزه زیاده . امروز فردا نکنید . متنفرم از این کار . چه درسی چه غیر درسی

خیلیم عالیییی;):thumbsup2:
حالا یه چندتا سوال
ما که از 2قسمت قبلی جا موندیم چیکار کنیم؟میتونیم تو این زمانی که واسه قسمت سوم هست اونارو برسونیم؟
برنامه جوری هست که به مرور چندباره برسیم؟منظورم اینه خوندن یک دور از کل کتابا تقریبا چقدر زمان میبره؟
منابع اولویت دارن یا مبحثی میریم جلو؟
مثلا منابع من
درک رفتار
سازه در معماری
جزییات ارتقادهنده
مبانی سازه
طراحی لرزه ای
ایستایی به بیان ساده
کتاب ساختمانها چگونه عمل میکنند هم میخوام بخرم
تصمیم داشتم اینا رو که خوب مسلط شدم کتاب اضافه کنم
حالا این برنامه جوریه که باید همه کتابارو داشته باشی یا نه؟
ببخشید که انقد سوال میکنم:sweatdrop::D.چون حس میکنم بقیه هم ممکنه به دلیل اینکه خیلی نمیدونن این برنامه چطور قراره پیش بره دودلن که باهامون پیش برن.

raha pania

کاربر بیش فعال
سلام به همه
ممنون نسرین جان بابت برنامه ،منم سوال صبا جانو دارم ،چون با توجه به عید از برنامه جا موندم ،چجوری میتونم اون دو قسمت قبلیو جبران کنم
ممنون آقای ایرانشاهی ،فقط شما لینک دعوت رو اینجا میزارید یا باید اسممونو بهتون بگیم ؟؟؟؟

nasrin_arch

عضو جدید
خیلیم عالیییی;):thumbsup2:
حالا یه چندتا سوال
ما که از 2قسمت قبلی جا موندیم چیکار کنیم؟میتونیم تو این زمانی که واسه قسمت سوم هست اونارو برسونیم؟
برنامه جوری هست که به مرور چندباره برسیم؟منظورم اینه خوندن یک دور از کل کتابا تقریبا چقدر زمان میبره؟
منابع اولویت دارن یا مبحثی میریم جلو؟

مثلا منابع من
درک رفتار
سازه در معماری
جزییات ارتقادهنده
مبانی سازه
طراحی لرزه ای
ایستایی به بیان ساده
کتاب ساختمانها چگونه عمل میکنند هم میخوام بخرم
تصمیم داشتم اینا رو که خوب مسلط شدم کتاب اضافه کنم
حالا این برنامه جوریه که باید همه کتابارو داشته باشی یا نه؟
ببخشید که انقد سوال میکنم:sweatdrop::D.چون حس میکنم بقیه هم ممکنه به دلیل اینکه خیلی نمیدونن این برنامه چطور قراره پیش بره دودلن که باهامون پیش برن.

سلام عزیزم
شما هرچقدر میتونی سوال بپرس . من بیشتر خوشحال میشم. چون واقعا اینجا بودن یعنی پرسیدن
سارا جان این برنامه طوری هست که موضوعی میره جلو . مثلا سیستم های کششی مثل پل ها . این موضوع شاید در 10 کتاب وجود داشته باشه . همشونو یکجا میخونیم و تموم میکنیم
اگر به جزوه های خوب دسترسی داشته باشی که با این سبک رفتن جلو خیلی بهتره و دیگه نیاز نیست حتما کتابهارو بخری . ولی اگر دسترسی نداشته باشی بهتره اکثر کتابهارو داشته باشی
در کنار سیستم های ساختمانی بعضی کتابها هستن که مستقل از موضوع اکثر کتابها هستن و اهمیت زیادی دارن مثل فناوری های نوین ساختمانی که باید بهش تسلط پیدا کرد . یا کتابی مثل سیستم های ساختمانی اینده
بعد میریم سراغ مسائل محاسباتی . من خودم به شخصه تا پارسال بدجوری از این قسمت حرص میخوردم ولی از طریق کلاسی که رفتم کاملا موضوع برام حل شد
سعی کن این قسمتو اگر نتونستی بخونی کسی بهت یاد بده . نذار کنار . خیلی مهم و سادست
فصل مشترک کتابهای اصلی که تموم شد میریم سراغ کتابهای مستقلی مثل طراحی لرزه ای ، مطالب مهم کتاب ساختمانهای بلند و ...
البته من چون برای تکنو خودمو میخوام اماده کنم ریزتر میخونم. شما لازم نیست تا این حد پیش برید . با این برنامه اگر بتونیم هر قسمتشو به زمان خودش مسلط بشیم تا اذر ماه تموم میکنیم
اساس برنامه به این صورت خواهد بود سارا جان
موفق باشی

nasrin_arch

عضو جدید
سلام به همه
ممنون نسرین جان بابت برنامه ،منم سوال صبا جانو دارم ،چون با توجه به عید از برنامه جا موندم ،چجوری میتونم اون دو قسمت قبلیو جبران کنم
ممنون آقای ایرانشاهی ،فقط شما لینک دعوت رو اینجا میزارید یا باید اسممونو بهتون بگیم ؟؟؟؟

سلام رهااا
کم پیدا شدیاا
رها جان چاره ای جز خوندن تک تک برنامه ها نیست
مخصوصا قسمت های اول رو خوب باید شروع کنی
شروع کن به خوندن و رفع اشکال مطالب مربوط به قسمت اول از برنامه 110 قسمتی
موفق باشی

saba_ar70

عضو جدید
سلام عزیزم
شما هرچقدر میتونی سوال بپرس . من بیشتر خوشحال میشم. چون واقعا اینجا بودن یعنی پرسیدن
سارا جان این برنامه طوری هست که موضوعی میره جلو . مثلا سیستم های کششی مثل پل ها . این موضوع شاید در 10 کتاب وجود داشته باشه . همشونو یکجا میخونیم و تموم میکنیم
اگر به جزوه های خوب دسترسی داشته باشی که با این سبک رفتن جلو خیلی بهتره و دیگه نیاز نیست حتما کتابهارو بخری . ولی اگر دسترسی نداشته باشی بهتره اکثر کتابهارو داشته باشی
در کنار سیستم های ساختمانی بعضی کتابها هستن که مستقل از موضوع اکثر کتابها هستن و اهمیت زیادی دارن مثل فناوری های نوین ساختمانی که باید بهش تسلط پیدا کرد . یا کتابی مثل سیستم های ساختمانی اینده
بعد میریم سراغ مسائل محاسباتی . من خودم به شخصه تا پارسال بدجوری از این قسمت حرص میخوردم ولی از طریق کلاسی که رفتم کاملا موضوع برام حل شد
سعی کن این قسمتو اگر نتونستی بخونی کسی بهت یاد بده . نذار کنار . خیلی مهم و سادست
فصل مشترک کتابهای اصلی که تموم شد میریم سراغ کتابهای مستقلی مثل طراحی لرزه ای ، مطالب مهم کتاب ساختمانهای بلند و ...
البته من چون برای تکنو خودمو میخوام اماده کنم ریزتر میخونم. شما لازم نیست تا این حد پیش برید . با این برنامه اگر بتونیم هر قسمتشو به زمان خودش مسلط بشیم تا اذر ماه تموم میکنیم
اساس برنامه به این صورت خواهد بود سارا جان
موفق باشی

خیلی خوبه اینجوری.اگه بتونیم اینجا باهم رفع اشکالم بکنیم که دیگه چه بهتر چون من خودم واقعا ضعیفم به خصوص تو محاسباتی. و کلاسم میخوام برم.اما نمیخوام تو کلاس صفر صفر باشم.جزوه ی درست حسابیم واسه فن واقعا ندارم.سعی میکنم بیشتر کتابارو بخرم یا از کتابخونه بگیرم.
منتظر برنامه هستیم پس ;)
پاورقی: من سبا هستم در خدمتتون.:D:w25:

architectm.f

عضو جدید
میفهمم چی میگی عزیزم.بیشتر ما رو حساب اینکه حالا وقت هست و حالا کو تا کنکور و اینا هی امروز و فردا میکنیم.
الانم یه عده بچه ها دارند اسکیس کار میکنن و امید به قبولی امسال دارن.شاید بعدا اونام اضافه شن.
ولی من یه چیزی که تو تاپیکای سال قبل دیدم اینه که وقتی پیشنهاد میشه گروهی بخونیم همه میگن باشه و اسقبال میشه اما وقت عمل تعداد شاید از 10 نفر بیشتر نشه.خب اینکه آدم توی فضای مجازی بخواد با کسی هماهنگ شه واقعا کار سختیه.
اما به نظرم کسایی مثه من که سال اولمونه از همه نظر به کسی احتیاج داریم که یه بار این راهو رفته.
تو هم به این برنامه باید به چشم یه کلاس درس نگاه کنی .هیچ معلمی به خاطر غیبت شاگرداش تدریسو نمیذاره کنار.تو راه خودتو برو کاری که فک میکنی درسته انجام بده.
اما بهت حق میدم اینکه وقت بذاری و کسی قدر ندونه روی آدم تاثیر میذاره.
اگه خواستین برنامه رو ادامه بدین من هستم اگه هم نشد که بازهم ازت ممنون که خواستی به کسایی که حتی ندیدیشون کمک کنی.:gol::love::w40::w40:

دقیقا ... حرفاتونو قبول دارم صبا جون و نسرین جون :w16: . من هم سفت و سخت میخوام بخونم . \س بچه ها رو من هم حساب کنید :w11: . من هم \اییه مطالعه گروهی هستممم :redface: :love: و در آخر اینکه ایشا... همه به خواسته ی قلبیشون برسن :w17::w14:
راستی بعضی بچه ها میگن از برنامه عقب موندن و اینا !‌من کلا تازه میخوام شرو کنم . مهم هم نیست چقدر عقب باشم خودمو میرسونم . برنامه رو از کجا تهیه کنم . یا یکی لطفا بگه الان دقیقا تو کدوم قسمت هستیم و چیا قبلا خونده شده . ممنووونم ...

آخرین ویرایش:

saba_ar70

عضو جدید
دقیقا ... حرفاتونو قبول دارم صبا جون و نسرین جون :w16: . من هم سفت و سخت میخوام بخونم . \س بچه ها رو من هم حساب کنید :w11: . من هم \اییه مطالعه گروهی هستممم :redface: :love: و در آخر اینکه ایشا... همه به خواسته ی قلبیشون برسن :w17::w14:
راستی بعضی بچه ها میگن از برنامه عقب موندن و اینا !‌من کلا تازه میخوام شرو کنم . مهم هم نیست چقدر عقب باشم خودمو میرسونم . برنامه رو از کجا تهیه کنم . یا یکی لطفا بگه الان دقیقا تو کدوم قسمت هستیم و چیا قبلا خونده شده . ممنووونم ...

خوش امدیییی.:victory:به نظرم اصلا دیر نیست.خیلی زمان خوبیه واسه شروع.چون مثلا من نمیتونم واقعا 10 12 ساعت پشت هم درس بخونم پس از الان کم کم شروع کنم بهتره.
برنامه رو نسرین جون هم فعلا 2قسمتشو گفتن قسمت سوم هم قراره 4شنبه بذارن برامون.حالا اینکه چه روزایی میخوان هربرنامه رو بذارن و کی باهم رفع اشکال کنیم خودش میاد میگه من دخالت نمیکنم.:lol:

قسمت اول #50
قسمت دوم#140

raha pania

کاربر بیش فعال
:cry::(:(:crying:مدیر گروهمون گفت ،ما امسال حق شرکت تو آزمون ارشد نداریم ،چون تا مهر سال دیگه پایان ناممون طول میکشه .......

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::(:(:crying:مدیر گروهمون گفت ،ما امسال حق شرکت تو آزمون ارشد نداریم ،چون تا مهر سال دیگه پایان ناممون طول میکشه .......

وا!مگه دست اونه؟ خب شما زودتر جمع و جورش کن.چیه مگه پایان نامه؟!.....یه سری تحقیق پیرامون مبانی نظری موضوعه و یه سری هم پیرامون اقلیم......بعد میری سراغ کاربری و ابعاد و اندازه ها، بعد دو تا نمونه خارجی و دو تا داخلی.....بعدشم میری سراغ موضوع و اسکیس و حل پلان و اینا...الانم که خدا رو شکر پلان بزنی و ارتفاع بدی ، سه سوته میتونی صدتا برش بزنی.

raha pania

کاربر بیش فعال
وا!مگه دست اونه؟ خب شما زودتر جمع و جورش کن.چیه مگه پایان نامه؟!.....یه سری تحقیق پیرامون مبانی نظری موضوعه و یه سری هم پیرامون اقلیم......بعد میری سراغ کاربری و ابعاد و اندازه ها، بعد دو تا نمونه خارجی و دو تا داخلی.....بعدشم میری سراغ موضوع و اسکیس و حل پلان و اینا...الانم که خدا رو شکر پلان بزنی و ارتفاع بدی ، سه سوته میتونی صدتا برش بزنی.
ما اولین دوره کارشناسی پیوسته تو دانشگامونیم ،خرداد 95 ترم هشتم تموم میشه ،استادم میگه اگرم بخواین نمیرسین ،حالا هرچیم باشه
یه سوال ازمون سراسری میشه آزمایشی شرکت کرد؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما اولین دوره کارشناسی پیوسته تو دانشگامونیم ،خرداد 95 ترم هشتم تموم میشه ،استادم میگه اگرم بخواین نمیرسین ،حالا هرچیم باشه
یه سوال ازمون سراسری میشه آزمایشی شرکت کرد؟
عزیم خب اگه خرداد 95 تموم میشه که آره سخت میشه براتون.ولی اشکالی نداره، باید کارشناسی رو تموم کنی که بری ارشد دیگه:)...گلم البته که میتونی آزمایشی شرکت کنی:redface:

architectm.f

عضو جدید
خوش امدیییی.:victory:به نظرم اصلا دیر نیست.خیلی زمان خوبیه واسه شروع.چون مثلا من نمیتونم واقعا 10 12 ساعت پشت هم درس بخونم پس از الان کم کم شروع کنم بهتره.
برنامه رو نسرین جون هم فعلا 2قسمتشو گفتن قسمت سوم هم قراره 4شنبه بذارن برامون.حالا اینکه چه روزایی میخوان هربرنامه رو بذارن و کی باهم رفع اشکال کنیم خودش میاد میگه من دخالت نمیکنم.:lol:

قسمت اول #50
قسمت دوم#140

مرسیییییی صبا جووووووون :w40: هم برای روحیه دهیت و هم برای راهنماییت و همین طور از نسرین جون هم ممنونم برای برنامه و کمکایی که میکنن . :w30:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت اقای ایرانشاهی میخواستم ببینم شما مشاوره برای ارشد هم انجام میدید؟

mcqueen

عضو جدید
اعتراف می کنم هنوز شروع نکردم :D
و به شدت قصد دارم امسال قبول شم.

raha pania

کاربر بیش فعال
نمیدونم والا ،حتما حکمتی توشه
من فعلا آسه و پیوسته مطالعه میکنم ،فوقش سال دیگه دیگه.....

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بله سوالتون رو بپرسین حتما

یعنی با موسسه آکادمی تماس بگیریم ... یعنی مشاوره تلفنی هم انجام میدید؟
چون واقعا من برای خووندن منابع دچار سردرگمی شدم و پارسال با خرید کلی کتاب فقط دور خودمو شلوغ کردم و به نتیجه نرسیدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.