⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atp2

عضو جدید
وا! عاطفه جون!؟ خدا نکنه گلم، از گردونه خارج شد دیگه چیه؟!:w24:....بهترین کار اینه که بری دکتر. بعد میای خونه میری لا پتو. چایی داغ + آب میوه + سوپ...می خوابی....فردا صب که سرحال پا شدی همچین درس می خونی که همه مارو از گردونه رقابت خارج می کنی:D

قربونت برم دوست جونم :-* ولی بد سرمایییه ها ایشالا هیچکدومتون نگیرین که بد جور میندازتتون ، دوراز جون عین سمندر شدم فقط یه جا افتادم :( تجویز قشنگتم کامل انجام میدم مرسی عزیزم . بخونین بخونین که موج مثبتش برسه به من از فردا منم بخونم : )

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها ببخشید من نتونستم بیام ج بدم به پیاماتون! سایت ف ی ل... شده؟؟؟ من حالت عادی دیگه نمیتونم بیام اینجا. وقتی هم میام بدبخت میشم تا یه پیام بفرستم از بس کند شده.
در هر صورت امیدوارم همتون خوب باشید و روحیتونو حفظ کنین، با انرژی میریم کنکورو میدیم و میایم خونه (یکی بیاد به خودم انرژی مثبت بده:biggrin:)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. خوبین؟:gol:بچه ها من با پاسخنامه کنکور سراسری ارشد سال 89 مشکل دارم:cry:. اطلاعی دارین پاسخنامه معتبرش رو از کجا می تونم پیدا کنم؟

• Like
واکنش ها: atp2

pari.arch

عضو جدید
سلااااام :)
بچه ها من کل سایت سنجش زیر و رو کردم ولی لینک ویرایش اطلاعاتشو پیدا نکردم...میشه اگه دیدین اینجا بزارین:gol:

• Like
واکنش ها: atp2

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من کل سایت سنجش زیر و رو کردم ولی لینک ویرایش اطلاعاتشو پیدا نکردم...میشه اگه دیدین اینجا بزارین:gol:
مگه تو این روزاس گلم؟! فک کنم قبل عید بود:confused:....یادمه منم رفتم اطلاعاتمو ویرایش کنم، حوصلم سر رفت بیخیال شدم:razz:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز

امکان ویرایش فقط با رفتن به حوزه هایی که برای هر استان گذاشتن ممکنه....دیگه خودتون نمیتونید ویرایش انجام بدید...5اسفند میشد ویرایش کرد

pari.arch

عضو جدید
امکان ویرایش فقط با رفتن به حوزه هایی که برای هر استان گذاشتن ممکنه....دیگه خودتون نمیتونید ویرایش انجام بدید...5اسفند میشد ویرایش کرد

جواب سازمان سنجش...خیلی مختصر و مفید:D

Screenshot_2016-04-25-12-06-40.jpg

احتمالا بعد اینکه کارتا اومد ی گزینه ویرایش اطلاعاتم داشته باشه

atp2

عضو جدید
جواب سازمان سنجش...خیلی مختصر و مفید:D

مشاهده پیوست 257443

احتمالا بعد اینکه کارتا اومد ی گزینه ویرایش اطلاعاتم داشته باشه

اوا چه با شکوه : ) :king:
با سازمان سنجش حرف زدی ؟ منم میخوام برم بهش بگم تو که سه ماه کنکورو انداختی اینور تر ، دوهفتم بذار روش بذار ما دوره کنیم همه رو :( بعد میگه چقد تو آخه پررویی :(
بچه ها من هرچی میخونم میبینم بیشتر مونده :surprised:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سازمان سنجش حرف زدی ؟ منم میخوام برم بهش بگم تو که سه ماه کنکورو انداختی اینور تر ، دوهفتم بذار روش بذار ما دوره کنیم همه رو :( بعد میگه چقد تو آخه پررویی :(

دقیقاااااا;):biggrin:
من با خودم میگم من چرا فقط این همه مطلبو خووندمو دوره نکردم:D

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w25:....مرا یارای تحمل چنین فشاری نمی باشد دیگه، دیوار سفید جلو روم در حال حاضر جذابیت بیشتری برام داره تا مطالب کتاب! ....دو هفته که سهله، دو ماه بذارن روش من نمیرسم دوره کنم:biggrin:. حالا اینا به کنار، دقت کردین در حوزه هفت و نیم بسته میشه؟! اگه کنکور بیفته مرکز استان (زبونم لال!) من دو ساعت باید تو راه باشم
...فک کنم 4 صب بیدار شم سر وقت میرسم سر جلسه:w16::w22:
من عین خط تولید کارخونه از یه طرف فقط خوندم یکیم نبوده بگه بابا ترمز کنی بد نیس! فاز اون وقتامو اصلا درک نمیکنم:biggrin:

atp2

عضو جدید
منم منم . کنکورامم هنوز 4 تاش مونده :biggrin:

:w25:....مرا یارای تحمل چنین فشاری نمی باشد دیگه، دیوار سفید جلو روم در حال حاضر جذابیت بیشتری برام داره تا مطالب کتاب! ....دو هفته که سهله، دو ماه بذارن روش من نمیرسمحالا او ......م:biggrin:
آرزوجون برو تو سایت سنجش همین اول صفحه تو قسمت ارشد یه اطلاعیه د مورد زمان توزیع کارت داده پایینش دوتا لینکه تو یکیش نوشته هر شهر داوطلباش باید کجا برن . منم باید صبح ساعت 4 راه بیافتم :(
وای همون دیگه :( منم با مرور مشکل دارم. مطالب زیادی خونده شده که مرور نشده
از اونجایی که نمیتونم زمان رو زیاد کنم فعلا بی توجه به تقویم دارم قبلیا رو میخونم برای مثال من تازه از یکشنبه مرور درس فن رو شروع کردم :biggrin: خسته نباشم !! دعا میخوام ...
اینم انرژی مثبت سه شنبه ای :w32::w14:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w25:....مرا یارای تحمل چنین فشاری نمی باشد دیگه، دیوار سفید جلو روم در حال حاضر جذابیت بیشتری برام داره تا مطالب کتاب! ....دو هفته که سهله، دو ماه بذارن روش من نمیرسم دوره کنم:biggrin:. حالا اینا به کنار، دقت کردین در حوزه هفت و نیم بسته میشه؟! اگه کنکور بیفته مرکز استان (زبونم لال!) من دو ساعت باید تو راه باشم
...فک کنم 4 صب بیدار شم سر وقت میرسم سر جلسه:w16::w22:

من عین خط تولید کارخونه از یه طرف فقط خوندم یکیم نبوده بگه بابا ترمز کنی بد نیس! فاز اون وقتامو اصلا درک نمیکنم:biggrin:

خخخ منکه خیلی خجسته بودم این همه خودندم اما مرورخیلیاشو بیخیال شدم ......:D الانم معلقم بین مرور و تستای کنکورا:w21:

چرا واقعا اینقدر زود درا بسته میشه؟ بابا ادم حالت عادی هرجاهم که باشه باید با این ساعتی که اینا گفتن حداقل5 بیدار بشه:redface:

منم منم . کنکورامم هنوز 4 تاش مونده :biggrin:

خخخ فاز اونموقع ما خجستگی بوده.:biggrin:...حس میکردیم هرکی بیشتر بخوونه خیلی به قبولی نزدیکه.... منکه الان معلقم بین تست کنکورا و مرورا...:w21:

آرزوجون برو تو سایت سنجش همین اول صفحه تو قسمت ارشد یه اطلاعیه د مورد زمان توزیع کارت داده پایینش دوتا لینکه تو یکیش نوشته هر شهر داوطلباش باید کجا برن . منم باید صبح ساعت 4 راه بیافتم :(
وای همون دیگه :( منم با مرور مشکل دارم. مطالب زیادی خونده شده که مرور نشده
از اونجایی که نمیتونم زمان رو زیاد کنم فعلا بی توجه به تقویم دارم قبلیا رو میخونم برای مثال من تازه از یکشنبه مرور درس فن رو شروع کردم :biggrin: خسته نباشم !! دعا میخوام ...
اینم انرژی مثبت سه شنبه ای :w32::w14:

گفتی تقویم یاد این افتادم .....من تا همین چند لحظه پیش نمیدونستم امروز دوشنبه است یا سه شنبه:w15:....

آخرین ویرایش:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

الکی میگن درها ۷.۵ بسته میشه،پارسال تو حوزه ای که من بودم تا ۹ بچه ها میومدن سر جلسه،یادمه یه ساعت بیکار نشستیم تا دفترچه ها رو دادن

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز تستهای کنکور نزدم و دوره میکنم:biggrin: یعنی تا این حد از دنیا عقبما. :D

پس همه همدردیم..... من فکر کردم فقط من اینطوریم بخاطر همین سعی کردم افتابی نشم تو تاپیک همخوانی:biggrin:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هنوز تستهای کنکور نزدم و دوره میکنم:biggrin: یعنی تا این حد از دنیا عقبما. :D
میگم میخوای شما با ما همدردی نکنی؟!!!
با توجه به رتبت میگم :p

atp2

عضو جدید

دوره خوبه دیگه . اول دوره کنه ادم بعد تست بزنه دیگه بهونه نداره برا غلط زدن . من دوره نکنم غلط بزنم میگم دوره میکنم یادم میاد . بعد موقع دوره یادم میره کجا مهم بود :biggrin:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم میخوای شما با ما همدردی نکنی؟!!!
با توجه به رتبت میگم :p

به نکته بسیااااار ریزی اشاره کردی....;):biggrin:....احتمالا اقای امینی خواستن مثلا یه جورایی بما روحیه بدن:w15:

چرا اخه ؟ من خودم تازه فن رو این هفته شروع کردم به مرورا : ) در این حد عقبم : )

خب دیگه من فکر میکردم شماها همه در حد خوب خووندید منم دقیقا فن و خیلی از درسا رو توی همین هفته شروع کردم سیستمم هنوز نخووندم..تازه جالبه اعتمادبنفسمم بالاست:w15:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

morteza*amini

عضو جدید
هرسال داره تعداد کتابا بیشتر میشه!
نزنه به سرشون امسال سؤال بدن :eek:

نه امسال که امکان نداره سوال بدن ازش. مهندس خرسند هم گفتن امسال سوال نمیدن نگران نباشید

ای کاش بجای این همه کتاب یه بار کتابهای قبلی رو ویرایش میکردن. اسم چندتا دکتر روی جلد کتاب هست ولی کلی اشتباه تایپی و تناقض توی اعداد توش هست. این دو روز که جزوه سیستم هارو میخوندم زیر نویس عکسها چندتاش مشکل داشت که توی کلاس تصحیح کردن واسه بچه ها. کاش قبل چاپ یه نیم نگاهی مینداختن به کتابها. :smile:

moomidi

عضو جدید
هرسال داره تعداد کتابا بیشتر میشه!
نزنه به سرشون امسال سؤال بدن :eek:

البته جای نگرانی نیست .و امسال که سوال نمیدن ازش.
من دلم به حال اونایی که دو سه سال دیگه میخوان کنکور بدن میسوزه
فکر کنم تعدادکتاباش سه رقمی بشه...

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته جای نگرانی نیست .و امسال که سوال نمیدن ازش.
من دلم به حال اونایی که دو سه سال دیگه میخوان کنکور بدن میسوزه
فکر کنم تعدادکتاباش سه رقمی بشه...
نتیجه میگیریم‌ امسال هرجوری شده باید قبول شیم!!
البته خیلی از مطالب کتاب ها همپوشانی داره مطمئنم این کتاب جدید هم کلی عکس و مطلب تکراری داره...
از دکتر گلابچی تعجب میکنم چرا به جای انتشار کتابهای تکراری کتاب های جدید که تو حوزه تکنولوژی چاپ میشن رو ترجمه نمیکنه یکم معلوماتمون آپدیت بشه
یه ساختمونایی تو دنیا ساخته میشه آدم مخش سوت میکشه اونوقت ما هنوز درگیر خطوط تنش های خمشی تو تیر ساده هستیم :p

atp2

عضو جدید
سلام دوست های خوبم
امیدوارم اخرین ازمون امادگیتون رو خیلی خیلی خیلی خوب و امیدوار کننده داده باشین اگر هم اینطور نیست اصلا مهم نیست چونکه کنکور خیییییییییییییلی فرق داره و مطمئنن بهتره از این ازمونا .
هفته اخر پرانرژزززززی برا هممون ... :gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.