ܓܨܓܨ سال 1387 از زبان شما ؟ ܓܨܓܨ

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام.

ممنون از اینکه همراه ما هستید.

همونطور که میدونید سال 1387 هم داره نفسای اخرشو میکشه.

این سال هم برای هر کدوم از ما یه جوری بوده.

میخوایم از اتفاقای خوب و بدی که امسال برامون بوجود اومد بنویسیم.

همکاری شما دوستان عزیز موجب دلگرمی ما خواهد بود.

مطمئنا تاپیکی پر از خاطره و تجربه خواهد شد.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فيدل جان. اميدوارم شاد و موفق باشيد.
سال 87 سال خيلي خوبي بود. من دوباره برگشتم و چيزايي که داشتم از دست مي دادم رو پس گرفتم. هرچند که خودم داشتم نابودشون مي کردم. از نيمه امسال به بعد کل زندگيم داره متحول ميشه. اميدوارم واسه همه اتفاقات خوب و خوشايندي در سال آينده منظرشون باشه. فقط يادمون باشه اتفاقات زندگيمون رو خودمون مي سازيم.
راستي اميدوارم توي پستام واسه تاپيکاي شما حرف بدي نزده باشم و شما از من ناراحت نباشيد.

d3000

عضو جدید
سلام خسته نباشی

به نظر من ساله خوبی نبود خیلی از عزیزانمو تو این سال از دست دادم امیدوارم این دو هفته هم هر چه زودتر تمام بشه

ممنونم از شما پیروز وسربلند باشید

niloofar68

عضو جدید
سلام
منم با d3000 موافققم اصن خوب نبود از اولش همش خبر مریضی بود بعدشم که هم داییم از دست دادم هم مامان بزرگم الان شوهر خالم حلش خوب نیست
واقعا راست میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست:(

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
از لحاظ درسی که سال خوبی نبود ,ولی کلا بد نبود تجربه های جالبی داشتم, اگه خدا بخواد سال دیگه قراره یک اتفاق خوب بیافته

fahime_k

عضو جدید
سلام فیدل جان
سال خوبی بود...من به خیلی از چیزهایی که
می خواستم رسیدم...;)
فقط حیف که اخرش....:cry:

e-eng

عضو جدید
از نظر سیاسی> کلا 4 ساله که گنده....
ز نظر اقتصادی >وحشتناک...
از نظر درسی >ای بد نبود...
از نظر تجربه ای که بقیه گفتن>>خوب بود...چیزایو دیدم و تجربه کردم که برام مفید و بیشتر جالب!! بود.
از نظر امید به آینده >عالی

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال پر بود از تجربه های تازه پر از خوش اقبالی پر از ازدواج مجردهای فامیل .پر از تجربه های کاری . آدم های موجه . دیدگاه تازه .اما هنوز جای یک چیز خالی است ؟ این خلاء آزار دهنده . از خدا می خوام کمکم کند .برام دعاکنید بنده خوبی باشم .راستی این جا حتما" پر بازدید می شه . اگه کسی رو ناراحت کردم حلالم کنید ها . خوش ندام شب عیدی غصه دار باشم .

ولی کلا" سال پر فعالیتی بوده .به اندازه چند سال جلو رفتم تقریبا" آدم های دورو برم در قبول مسوولیت من در زندگی ام شکی نداشتند .

زنگ صدای خاله ام تو گوشمه " مستقل شدی فلانی "

راستی انگار نظر دوستان به روز خوب و بدشون می خوره . واقعا" مزخرف و بد بود .شما از تجربه های خوبتون چیزی به یاد ندارید ؟
نمی خواید که مث زباله دانی همه بدی ها رو جمع کنید
این جوری مردم از بوش فراری می شن .

خیلی خوف مثال زدم ؟ همینه دیگه .

azadeh_arch _eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از تاپيكت كار جالبيه
سال 87 واسه من هم خوب بود و هم بد
ولي خوبياش بيشتر
ارزوي من براي شما دوستاي خوبم تو سال جديد رسيدن به ارزوهاتونه
سال نو مبارك

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یه بابت سال خیلی خوبی برام، درواقع می تونم بگم بهترین سال عمرم بود .یه اتفاق خیلی عالی برام افتاد که شاید دیگه لیاقت تجربه کردنشو نداشته باشم ، و شاید هم دوباره اون اتفاق خوب برام تکرار بشه .

ولی از جهت های زیادی هم سال خوبی نبود . خیلی از عزیزانم رو توی این سال از دست دادم که هنوز هم نتونستم باور کنم......

یه اتفاق خیلی خوب دیگه هم توی راهه، و اونن هم اینه که تا 4-5 روزه دیگه عمه می شه .

امیدوارم سال جدید برای همه سال خوب و پر از موفقیتی باشه

baroonearamesh

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه گفت سال خوبی بود .... و در زمان هایی عالیییییییییییییییییی

من تو این سال به یه آرزو رسیدم ... که تا همیشه مدیون خدای مهربونم هستم ....

ولی این اواخر خیلی خوب نبود ....
اما خاطراتی برام گذاشت که تا یک عمر احساس شادی میتونه برام کافی باشه ....:gol:
ولی کاش در بعضی روزا زندگی دکمه repeat داشت و در روزهایی دکمه deleat و در روزهایی دکمه back ......:redface:

خداجون به خاطر همه لحظات شیرینش و تجربه قشنگم تو این سال ممنونتم .....
انشالله سال بعد بهتر هم باشه .....

انشالله که سال جدید برا همتون عالی شروع بشه ....
و پر از تجربه های شیرین باشه .....:gol:

pergola06

عضو جدید
سال87واسه من اصلا سال خوبي نبود،
1)يه فرصت بزرگ و راحت ترين راه واسه بهترين آرزومو به راحتي از دست دادم
2)شماره (1) رو به خاطر کسي از دست دادم که تو بدترين شرايط تنهام گذاشت!
3)سخت ترين روزاي کاري و درسي و سخت ترين فشارهاي عصبي همزمان با دوتاي قبلي بهم وارد شد!!
ناشکري نميکنم ،شايد سختيايه امسال من واسه خيليا مسخره باشه ولي واسه من سخت بود، شايد به خاطر اينکه تا حالا سختي نديده بودم!!!
اميدوارم سال بعد سال خوبي واسم باشه،واسه شمام همينطور;)

mohamad_ch

عضو جدید
امسال واسه من سالی بود که خیلی از نزدیکانم سیرت واقعی خودشون رو نشون دادن و تازه
بعد از گذشت 22 سال از زندگیم فهمیدم که با چه ادم های پست و بی .... زندگی می کردم.

ولی خدا رو شکر که من تونستم خودم و از اونا جدا کنم.

امیدوارم شما مثل من توی چنین وضعی نیوفتین .

سال پر برکت و خوبی رو براتون ارزو می کنم.

kaveh_sharififar

عضو جدید
هر روز صبح با طلوع خورشید در آفریقا آهویی از خواب بیدار می شود که میداند اید از شیر تندتر بدود تا طعمه او نشود. و شیری از خواب بیدار میشود که میداند از آهو تندتر بدود تا گرسنه نماند.
مهم نیست شیر باشی یا آهو مهم آنست که با طلوع خورشید با تمتم وجود شروع به دویدن کنی.

سال 87 فکر کنم هر روز من با تمام وجودم شروع به دویدن کردم ولی انگار فقط دویدم!

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کل بخوام جمع بندی کنم سال 87 واسه من سال خیلی سخت ولی خیلی خوبی بود
توش موفقیتای زیادی به دست آوردم و تجربه های خوبی...،روزهای ناراحت کننده مخصوصا تو پاییزش زیاد داشت ولی خوبیش اینکه دیگه تموم شده
امیدوارم سال 88 خیلی خیلی بهتر از امسال برای تمام دوستان باشه
:gol:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال بدي نبود فهميدم خدا هنوز دوسم داره همين كه مامان بابام كنارم بودن برام كافيه
خدا جونم بازم شكرت
اميدوارم سال 88 واسه همه سال خوبو پر از بركتي باشه و يازم خدا پيشم باشه