یک کلاس درس دختـــــــرانه ...خیلی جالب

artinbala999

عضو جدید
وای یادش بخیر !!! چقدر یهو دلم هوا مدرسه را کرد !! دقیقا همین طور بود !! حالا وقتی استاد میره بیرون پسر ها تو کلاس هستن نمیشه دیگه زد و رقصید و مسخره بازی دراورد !!! اه ...
البته خانوما نمیشه ولی آقایون چند باری شده یا حداقل من دیدم البته محترمانه!!

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
البته خانوما نمیشه ولی آقایون چند باری شده یا حداقل من دیدم البته محترمانه!!
نه !!! منم یک روز پارسال پسر گروهمون بیرون کردم !! در جهت رفع عقده ولی هیچ کدووم از دختر ها پا نداد ... :Dبعدم حراست امد تو کلاس که چرا در کلاس بستین و درگیری ...

artinbala999

عضو جدید
نه !!! منم یک روز پارسال پسر گروهمون بیرون کردم !! در جهت رفع عقده ولی هیچ کدووم از دختر ها پا نداد ... :Dبعدم حراست امد تو کلاس که چرا در کلاس بستین و درگیری ...
ای بابا بیچاره پسره چه خیتی شده نکن این کارو شما ام!!!

mohammad Hiresh

عضو جدید
:w33:ماکه الان هم با بروبچ میریم مسافرت کلی هم میرقصیم جاتون خالی شب هم میمونیم آتیش روشن میکنیم پسر و دختر دورش میقصیم بخصوص رقص کردی
:w14:

آخرین ویرایش:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر وقتی دوران اموزشی رو در دوران سربازی میگذرونیدم بعضی شبا در اسایشگاه وقتی سرگروهبان میرفت بیرون کلی بر و بچ همینکارو میکردند :D

artinbala999

عضو جدید
کلاس درس ما تو راهنمایی و دبیرستان همینجور بودن خصوصا روزای اخر مدرسه میترکوندیم
دمت گرم خدایی روزای آخر سال که به عید ختم میشد یا به خرداد وضع همینطور بود اساسا هر کاری بود به جز درس ما که پسر بودیم این بود ببین خانوما چی بوده!!!

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا چی ؟ منم یه بار یه کاری کردم که گرون تمومید!!
یه بار سیم تلفن مدرسه رو بریدیم!!!!
یه بار شیر فلکه آب رو بستیم
بارها دست تو نمره بردیم
من حتی تو دانشگاه تا حالا 6،7 بار برق کتابخونه رو قطع کردم البته بخش مطالعه رو! و................................

artinbala999

عضو جدید
یه بار سیم تلفن مدرسه رو بریدیم!!!!
یه بار شیر فلکه آب رو بستیم
بارها دست تو نمره بردیم
من حتی تو دانشگاه تا حالا 6،7 بار برق کتابخونه رو قطع کردم البته بخش مطالعه رو! و................................
ایول خدا اجرت بده کم کم بزرگ میشی دیگه شلوغ نمیکنی!!

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
عین کلاسای ماس اما با این تفوت که ما وقتی معلم بودم این شکلی نبودیم

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت زنگ تفریح میخورد همه میرفتیم رو فاز 6و8
یادش بخیرچقد حرف میخوردیم از ناظم و تا میرفت بیرون باز..........