یک سوال ؟لطفا نظرتون هر چی هست بنویسد؟ تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.s.c

عضو جدید
مبارکه :gol: یعنی بلافاصله تصمیم گرفتی و عقدم کردی.شما چقدر عجیبی

نه عزیزم این فرآیند حدود یک سالی طول کشید.در مرحله آخر بودیم که یک عده به من فشار آوردن و با گفتن حرفهایی باعث شدن بنده کمی بد به دلم راه بدهم و خیال کنم من از ایشان خیلی سر ترم .که خدا را شکر نتونستن و من هم روز مادر توی حرم امام رضا با ایشان عقد کردم و حالا که دو روزم بیشتر نگذشته خیلی خوشحالم و راضی هستم برام دعا کنید که تا آخرش همین طور پیش برود

taraneh_de

عضو جدید
به نظر من قد و وزن و اینا اصلا مهم نیست. مهم اینه که طرف اخلاق و رفتار خوبی داشته باشه و اینکه شما اونو دوست دارید. همین به نظر من کافیه

KIAN IRANI

عضو جدید
سلام یا این تعریفا که از اون خانم کردین آخه چور دلت میاد ازش بگذری.حالا یه لاغرو کوتاه قدم تو خانوادتون باشه چی میشه مگه؟شاید قسمت شما همین باشه.

واقعا دلم نمیاد تا حالا هم هرچی می خواستم یه جور ناراحتش کنم که بی خیال من بشه واقعا دلم نیومد مخصوصا اینکه اصالتا همشهری شماست

KIAN IRANI

عضو جدید
سلام دوست گرامی
قد نصیحت ندارم ولی خوب ارزش نوشتن داره حرفام وبرای شما ارزش خوندن
ببین دوست گرامی یه بار به دلت کاملا وعمقی رجوع کن ببین چقد این خانم رو دوست دارید تا حدی که میتوند ا زاون معیار های که تو ذهنتون طبق نوشته هاتون بگذرید یانه یعنی یه بارکامل تو ذهنتون زندگیتون رو مرور کنید یعنی تا آینده برید ببیند می تونید یا نه بعدش انتخاب کنید جوری نشه که هم زندگی خودتون رو تباه کنید هم زندگی کسی که میگید دوسش دارید
نظر شخصی من اینه که ادما بیشتر تقریبا99 درصد باید با دلشون معامله کنن دیگه هرشخصی یه نظر ویه افکاری داره برا خودش وقابله احترامه

خواهش میکنم قربان نصیحت شما برای ما راهگشاست

KIAN IRANI

عضو جدید
به نظر من قد و وزن و اینا اصلا مهم نیست. مهم اینه که طرف اخلاق و رفتار خوبی داشته باشه و اینکه شما اونو دوست دارید. همین به نظر من کافیه

طرف از نظر اخلاق و رفتار خیلی عالیه ولی من میگم یه خورده وایستم شاید یک قدبلند با اخلاق خوب پیدا کنم شما نظرت چیه؟

هستی بی نیاز

کاربر فعال
به نظرمن اگه علاقه داری برو جلو.ولی اینم یادت باشه بعدا افسوس نخوری که من قدبلندو.... میخاستم............ولی به نظرم قدو هیکل آن چنانم مهم نیست وعلاقه مهمتره

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من فقط به حرف دلت گوش کن بعد تصمیم بگیر
قد شما به اندازه ای بلند هست که تأثیرشو رو بچه هاتون ببینید...

reil way

عضو جدید
به نظر من مسلم عزیز راس گفته (دل آنجا خوش است که یارباشد)

واقعااین موضوع درسته که میگن ویژگی های ظاهری بعد از چند وقت عادی ومعمولی میشه.

برو دنبال دلت پسرجون;)

تازه من از همین الان دارم تو کت شلوار دومادی میبینمت مبارک باشه. :w33::w23::w31:

(ببین تازه کلی برا عروسیت رقصیدم)

maneger fd

عضو جدید

برو دنبال دلت پسرجون;)

تازه من از همین الان دارم تو کت شلوار دومادی میبینمت مبارک باشه. :w33::w23::w31:

ببخشيد بچه ها شما چي ميگي؟اون ميگه من هردوشو باهم ميخوام هم قد هم باطن.تو يه دل دوتا عشق جا ميشه..اخه ادم به عشقش شك ميكنه بياد سوالم بپرسه؟

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من نظر همه بچه ها رو خوندم فکر کنم اگه یه بار کامل بخونی میتونی خیلی راحت تصمیم بگیری!انسان دو نعمت خیلی خوب داره یکی اینکه خیلی راحت میتونه به هر چیزی عادت کنه دیگه اینکه خیلی راحت چیزای سخت رو فراموش میکنه !اولیش برای توئه!اخلاق همسرت باعث طرز برخورد خوب یا بداطرافیان با شما میشه نه یه ویژگی که خدا عطا کرده خوب فکراتو بکن
راستی تو یه خورده لازمه لاغر بشی به خاطر اون خانوم!!!!!!!!

KIAN IRANI

عضو جدید
به نظر من فقط به حرف دلت گوش کن بعد تصمیم بگیر
قد شما به اندازه ای بلند هست که تأثیرشو رو بچه هاتون ببینید...
من کاری به کوتاهی و بلندی قد بچه هام ندارم .من فعلا توی تصمیم حالم مانده ام که اگه یه وقت با ایشان ازدواج کردم و بعدا دیدم مثلا یکی دیگه هم پیدا شده هم درشت اندام و هم با کمالات اونجا افسوس این روز را نخورم.

KIAN IRANI

عضو جدید

برو دنبال دلت پسرجون;)

دستت درد نکنه شاباشتم پیشکش

KIAN IRANI

عضو جدید
ببخشيد بچه ها شما چي ميگي؟اون ميگه من هردوشو باهم ميخوام هم قد هم باطن.تو يه دل دوتا عشق جا ميشه..اخه ادم به عشقش شك ميكنه بياد سوالم بپرسه؟

هم قد وهم باطن که نمیشه دو عشق می شود دوصفت برای عشقت .بعدشم من که شک نکردم من در گذر برو و نرو موندم؟!

KIAN IRANI

عضو جدید
سلام من نظر همه بچه ها رو خوندم فکر کنم اگه یه بار کامل بخونی میتونی خیلی راحت تصمیم بگیری!انسان دو نعمت خیلی خوب داره یکی اینکه خیلی راحت میتونه به هر چیزی عادت کنه دیگه اینکه خیلی راحت چیزای سخت رو فراموش میکنه !اولیش برای توئه!اخلاق همسرت باعث طرز برخورد خوب یا بداطرافیان با شما میشه نه یه ویژگی که خدا عطا کرده خوب فکراتو بکن
راستی تو یه خورده لازمه لاغر بشی به خاطر اون خانوم!!!!!!!!

فکر میکنم یه خورده خیلی بیشتر باید لاغر بشم

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببخشیدا ولی به نظر من شما بهتره از فکر این خانوم بیاید بیرون اگه انقدر ظاهر براتون مهمه......از حرفاتون معلومه که عاشقش نیستین،فقط از وقارش خوشتون اومده...خوب اینطوری که معلومه اگه بعدا یه خانوم باوقار قد بلندو دیدید به قول خودتون افسوس میخورین....اگه واقعا دلتون پیشش گیر کرده برید سراغش.
این نظر شخصی منه

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ببخشیدا ولی به نظر من شما بهتره از فکر این خانوم بیاید بیرون اگه انقدر ظاهر براتون مهمه......از حرفاتون معلومه که عاشقش نیستین،فقط از وقارش خوشتون اومده...خوب اینطوری که معلومه اگه بعدا یه خانوم باوقار قد بلندو دیدید به قول خودتون افسوس میخورین....اگه واقعا دلتون پیشش گیر کرده برید سراغش.
این نظر شخصی منه
منم اومدم همینو بگم که شما پیش دستی کردین;)

کاملا قبول دارم!!فقط چون از رفتارش خوشتون اومده اونو انتخاب کردین در صورتی که ظاهرشو نمیپسندید!!!پس ممکنه بعدا به مشکل بخورین

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاری به کوتاهی و بلندی قد بچه هام ندارم .من فعلا توی تصمیم حالم مانده ام که اگه یه وقت با ایشان ازدواج کردم و بعدا دیدم مثلا یکی دیگه هم پیدا شده هم درشت اندام و هم با کمالات اونجا افسوس این روز را نخورم.

اگه شما عاشقش بشید والبته باشید هیچوقت اینو نمیگید!!!!!اگه از ازدواج حرف میزنید دیگه نگید بعدش...........

KIAN IRANI

عضو جدید
سلام
این نظر شخصی منه
نظر شخصی شما کاملا برای بنده محترمه ولی من فکر میکنم عاشقش شدم

KIAN IRANI

عضو جدید
عاشق

عاشق

ولی من فکر میکنم عاشقشم چون وقتی ازش دورم اینقدر بهش فکر میکنم و دلم واسش تنگ میشه که نگو و نپرس

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه واقعا دوستش داری..............در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه واقعا عاشقش باشین ،مطمئن باشین بعدها با دیدن یکی دیگه پشیمون نمیشید اصلا.

گیسا.یزدان

عضو جدید
سلام.دوست عزیز!! عذر میخوام ولی باید بهتون بگم که شما مطمئنین که اگه شما با این شرایط کنار بیاین اون خانوم هم کنار خواهند اومد؟ من مشابه این مشکل رو قبلا جایی دیدم!!اون آقا بعد مدتها کلنجار رفتن باخودش بیخیال مشکل قد وهیکل شد و حاضر شد بره جلو!! اون وقت اون خانوم گفت نه من نمیتونم با این تفاوت ظاهری کنار بیام! سعی کنین بیشتر فکرکنین البته دونفره!!نه تک نفره!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا