یک خبر تکاندهنده برای جامعه دانشجویی

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک خبر تکان دهنده برای جامعه دانشجویی ایران-منتظرالزیدی در یکی از دانشگاه های ایران بورسیه می‌شود!!!

[FONT=times new roman, times, serif]یک خبر به دانشجویان ایرانی:منتظرالزیدی در یکی[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]از دانشگاه های ایران[/FONT][FONT=times new roman, times, serif] بورسیه می‌شود!![/FONT]
خبرنامه امیرکبیر: در حالی­که بسیاری از دانشجویان به ­روش­های مختلف مانند عدم احراز صلاحیت عمومی (دانشجویان ستاره­دار)، دریافت حکم محرومیت از تحصیل از کمیته­های انضباطی، سهمیه بندی جنسی و… از تحصیل محروم می­شوند؛ سید محمد حسینی، قائم مقام وزیر علوم اعلام داشت: وزارت علوم و دانشگاه پیام نور از منتظرالزیدی خبرنگار عراقی که در اقدامی جسورانه مخالفت خود را با رئیس جمهور سابق آمریکا نشان داد حمایت کرده و وی را در یکی از دانشگاهها بورسیه تحصیلی خواهد کرد.

آخرین ویرایش:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط خدا کنه این دانشگاه ، دانشگاه رازی نباشه....

پیوست: شما دانشجوی دانشگاه رازی هستین؟:redface:

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه خبر بدتر از این بهتون بدم!!!!!!!!!!!!!1

یه خبر بدتر از این بهتون بدم!!!!!!!!!!!!!1

سلام
تازه یه خبر بدتر بدم کف کنید ببخشید کیف کنید
طبق بخش نامه دانشگاه آزاد تما م اساتید و استاد یارهای گرامی خوب و با ادب البته استاد یارها چه زن و چه مرد در صورتی که مجرد باشند دیگر حق تدریس ندارند
من بدبخت هم که اگر از آسمون یه شهاب سنگ بیاد خورده تو سر ما جزو همین بدبختها بودم
حالام 2 هفته نا قاب بی کار شدم و تو این روزنامه های آگهی دنبال کاریم
حالا اگه من معتاد بشم یا خلافکار یا برم خودکشی کنم دوستان فقط میگن فشار روحی بوده
خوب بابا این فشار روحی لامسب را کی به من بیچاره تحمیل کرده
خدا حق من را ازشون بگیر
الهی آمین
mahdicar20:)

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکان دهنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek:

کجاش تکان دهندس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجاش...؟
این چیزا تکراریه...!

ببینید چی میشه! یادتون باشه از الآن گفتم!!!!

فردا پس فردا میارنش تو ایران! باهاش مصاحبه میکنن!(اونم پخش زنده!شاید هم تو گفتگوی خبری!!!!!!)

بعد همه می فهمیم که اصلیت این آقا ایرانیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistle:

کفشاش رو از کفش ملی یا کفش بلا خریده!!!!!!! :whistle:

چند روز بعدش می فهمیم دکترای افتخاری بهش دادن!

بعدش تعجب نکنبن که وزیر فرهنگ و ارشاد بشه!

شاید هم قول بده که این بار کفش رو بکوبونه تو سر جورج بوش!:w11:

و مقام ریاست جمهوریه افتخاری رو بهش بدن...!

از این چیزا زیاده...!

دیگه کار از تعجب و اعصاب خوردی و... گذشته!
:whistle:
البته شاید هم آمریکایی ها بکشنش!!!!!!!! و تبدیل به اولین شهید دانشگاه پیان نور بشه!!!!!
(خوش به حال بچه هاش! فرزند شهید شدن! بعدش اونا میاد راحت تو بهترین دانشگاه های ما درس می خونن!)
اگه هم نکشنش (خوب کتکش که میزنن! مگه نه؟؟؟؟) خوب وقتی صورتش کبود شده.... درجه ی جانبازی بهش میدن! و با این سهمیش می تونه به جای پیام نور تو دانشگاه تهران درس بخونه!!!!!

به نظر شما چکار میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟:w18:
....

به امید روزی که...!:gol:

یا حق...!

MEOM66

عضو جدید
به بههههههههههههههههههههههههههههه
همینمون کم بود
فردا آقایون حتما خونه و خ.......شونم میزارن اختیارش تا بهش بد نگذره
هی بعید نیست

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا من نمیفهمم مگه کار درستی کرده اون خبرنگاره آخه؟؟!!!!:surprised::redface:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی واقعا شانس داشته حتما قبلش هماهنگ کرده بوده.... من هم دوست دارم با لنگه کفشم بزنم توی سر جرج بوش منتها می خواهم برم به یکی از بهترین دانشگاه های اروپا چه جوری هماهنگ کنم .... اگر کسی می دونه کمک کنه ...

ویدا

عضو جدید
بیچاره بچه هایی که با هزار زحمت,کمبود بودجه و فضا و مجوز و...هزار کوفت و زهرمار دیگه می رن تو جشنواره ی خوارزمی طرح های عالی می دن,رتبه میارن و بعد واسه ورود به دانشگاه های معتبر -بدون کنکور-مشکل دارن!!:(

حالا این آقا...یه کاری از روی خشم انجام داده....
اصلا من نمی دونم؟؟به شما چه ربطی داره که میاریدش ایران؟؟ دانشگاه های خودمون رو به خودمون بدید آخه............:mad::confused::cry:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما سر کلاس هم از هر استادی خوشش نیومد با لنگ کفشش بهش اعتراض میکنه ...

بالا