یک استکان چای داغ در یک صبح بهاری

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خواسم همه دوستان یا به قولی بروبچ رو به یک استکان چای داغ دعوت کنم وبرای این کار از اینجا شروع می کنم...
یه صبح خوب و البته تعطیل بهاری بعد از یک خواب دلچسب وارامش بخش بیدار شدید ورزش رو بیخیال شدید یک راست رفتید سراغ صبحونه و مفصل زدید (ببخشید خوردید )..بعد به فکرتون می رسه که برید یه جای خیلی خیلی اروم یا جایی که دوست دارید تا احساس ارامش مضاعفی پیدا کنید ...
خوب من چون خونمون نزدیک دریاست میرم ماهی گیری یه جای دنج وخلوت ..حالا شما از کوه کمر و جنگل و دریا گرفته تا کافی شاپ و پارک و ...یا حتی خونه حالا می خواد خونه خالی باشه یا هرچی ....هر جا که اروم و راحتید رو انتخاب کنید ...
خوب حالا فرض کن اون جای اروم نشستیدبگیر اینم یه استکان چای تاز دم خوش رنگ وداغ ..بفرمایید
جالا وقت شما به اندازه خوردن همون یک استکان چای داغ تا در مورد این سه پرسش ف کنید ...

1- چقد به کیفیت اون چای که دارید می خورید دقت می کنید اصلا تو زندگی کیفیت براتون مهم ؟
2-به چه موضوع غیرشخصی فکر می کنی
3- تفاوت و شباهت یک نفر با یک ملت چیه ؟

حالا اگه خواستید یا نخواستید بخورید مشکلی نیست اگه خواستید نمک پراکنی کنید باز هم مشکلی نیست ...با امید اینکه از از صبح بهاریتون لذت ببرید .:gol:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینکه می دونم تا حدودی سوالام بی ربط اما جوابای خودم این

1- اونقد به دقت چای می خورم که می دونم چای با چای ساز برقی درست شده یا رو اجاق
2- سعی می کنم به هیچ موضوع فک نکنم فقط خوش گذروندن
3- شباهت: یه نفر با یه ملت هر دو سعی می کنند مشکلشون برطرف کنند اگه شد که شد وگرنه خودشون می زنند به فراموشی
تفاوت: یه ملت می تونه برای یه نفر تصمیم بگیر اما یه نفر نمی تونه برای یه ملت .