یه پیشنهاد...........

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hilda

عضو جدید
به نظر من برای بهتر شدن این بخش و کلاسه شدن مطالب( سوالها وپاسخ ها)یه کار بنیادی کنیم:
مهندسین محترم مقالات و پروژههای دوران تحصیل خود و همچنین تجربیاتشون را به صورت بانک اطلاعاتی در آورده که شامل فایل های مربوطه باشد.............
متظر بقیه اش هم باشید.
شما هم نظرات و پیشنهاد هاتون را بیان کنید.
البته این کار احتیاج به همکاری دسته جمعی داره.
ادامه دارد...

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در انتظار مابقی داستان

در انتظار مابقی داستان

به نظر من برای بهتر شدن این بخش و کلاسه شدن مطالب( سوالها وپاسخ ها)یه کار بنیادی کنیم:
مهندسین محترم مقالات و پروژههای دوران تحصیل خود و همچنین تجربیاتشون را به صورت بانک اطلاعاتی در آورده که شامل فایل های مربوطه باشد.............
متظر بقیه اش هم باشید.
شما هم نظرات و پیشنهاد هاتون را بیان کنید.
البته این کار احتیاج به همکاری دسته جمعی داره.
ادامه دارد...
باسلام
بسیار پیشنهاد خوبیه ، به شدت منتظر مابقی داستان هستیم.کمکی هم خواستی می تونید روی من و بقیه دوستان حساب کنید.
بااحترام

hilda

عضو جدید
استقبال بي نظير..!!!

استقبال بي نظير..!!!

باسلام
بسیار پیشنهاد خوبیه ، به شدت منتظر مابقی داستان هستیم.کمکی هم خواستی می تونید روی من و بقیه دوستان حساب کنید.
بااحترام
با سلام.
زمانيكه پيام هاي تبريك را مي خواندم تقريبا به يه موضوع تو همشون اشاره شده بود:
دست در دست هم دهيم به مهر ميهن خويش را كنيم آباد
(ميهن در اينجا استعاره از تالار صنايع است)
يعني با مشاركت و همكاري بهتر و مستمر و با كمك و راهنمايي مديريت محترم هدف مشترك فوق را دنبال كنيم.
در همين راستا تاپيك "يه پيشنهاد" را ارايه كردم تا با مشاركت دوستان و بيان پيشنهادات و انتقادات نقاط قوت و ضعف آن شناسايي و نسبت به بهبود آن اقدام گردد.اما گويا انتقاد سازنده ي دوستان مدعي واستمداد از مديريت محترم فقط در جاهاي خاص و نا مربوط به چشم ميخوره(با كمال احترام از پيشنهادات صرف نظر مي شود)
.....................!!!!
شكايت از كه كنم خانگي است غمازم...
با احترام.

hilda

عضو جدید
ادامههههههه

ادامههههههه

...............
پس بهتره عامل اصلي محجوريت را در خودمان جستجو كنيم...
با احترام

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام.
زمانيكه پيام هاي تبريك را مي خواندم تقريبا به يه موضوع تو همشون اشاره شده بود:
دست در دست هم دهيم به مهر ميهن خويش را كنيم آباد
(ميهن در اينجا استعاره از تالار صنايع است)
يعني با مشاركت و همكاري بهتر و مستمر و با كمك و راهنمايي مديريت محترم هدف مشترك فوق را دنبال كنيم.
در همين راستا تاپيك "يه پيشنهاد" را ارايه كردم تا با مشاركت دوستان و بيان پيشنهادات و انتقادات نقاط قوت و ضعف آن شناسايي و نسبت به بهبود آن اقدام گردد.اما گويا انتقاد سازنده ي دوستان مدعي واستمداد از مديريت محترم فقط در جاهاي خاص و نا مربوط به چشم ميخوره(با كمال احترام از پيشنهادات صرف نظر مي شود)
.....................!!!!
شكايت از كه كنم خانگي است غمازم...
با احترام.
باسلام
من فکر می کنم شما یه خورده تند می رید ، من هم ازتون تشکر کردم بابت تاپیک خوبتون ، ولی احتمالا شما به سرعت راه رفتن عادت دارید ، به نظرم میاد زود خسته خواهید شد ، شاهد مدعا همین تاپیک تون.
غرض ورزی هم توی فرستادن تاپیک خوش آمد گویی نبوده ، به تاریخ ورود به تالار توجه شده.
بااحترام

hilda

عضو جدید
باسلام
من فکر می کنم شما یه خورده تند می رید ، من هم ازتون تشکر کردم بابت تاپیک خوبتون ، ولی احتمالا شما به سرعت راه رفتن عادت دارید ، به نظرم میاد زود خسته خواهید شد ، شاهد مدعا همین تاپیک تون.
غرض ورزی هم توی فرستادن تاپیک خوش آمد گویی نبوده ، به تاریخ ورود به تالار توجه شده.
بااحترام
با سلام.
آقاي مهندس گويا جنابعالي عرايض بنده را خوب متوجه نشديد.
درسته من دوست دارم هميشه به سرعت به نتيجه مطلوب برسم اما حرفي از خستگي نزدم. فقط به اين موضوع اشاره كردم كه با همكاري و هم فكري خيلي بهتر ميشه امور را پيش برد كه متاسفانه اينجا مشاهده نكردم.
در هر صورت اينجانب يا يه كاري رو شروع نمي كنم يا اگه قصد كنم براي رسيدن به هدفم از هيچ تلاشي فروگذاري نمي كنم.

: bcz i think
در بيابان گر به شوق كعبه خواهي زد قدم
سرزنشها گر كند خار مغيلان غم مخور
شوق كعبه هم اينجا چيزي نيست جز براوده كردن خواسته ي دوستان گرامي حتي دست تنها...!!!!

hilda

عضو جدید
باسلام
بااحترام
با سلام.
درسته من دوست دارم هميشه به سرعت به نتيجه مطلوب برسم اما حرفي از خستگي نزدم. فقط به اين موضوع اشاره كردم كه با همكاري و هم فكري خيلي بهتر ميشه امور را پيش برد كه متاسفانه اينجا مشاهده نكردم.
در هر صورت اينجانب يا يه كاري رو شروع نمي كنم يا اگه قصد كنم براي رسيدن به هدفم از هيچ تلاشي فروگذاري نمي كنم.

شوق كعبه هم اينجا چيزي نيست جز براوده كردن خواسته ي دوستان گرامي حتي دست تنها...!!!!

شادی نیازی

عضو جدید
موافق

موافق

سلام دوستان
من هم کاملا موافقم.تالار به کارهای بنیادی و اساسی احتیاج دارد.همه باید کمک کنند و از جواب دو پهلو و کنایه هم پرهیز کنند.
از مدیر تالار هم ممنون که به همه تاپیک ها اهمیت می دهند امیدوارم این پیگیری همیشگی و مستمر باشد.
با تشکر فراوان

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کعبه ، قدم ، بیابان

کعبه ، قدم ، بیابان

با سلام.

باسلام
خانم مهندس حالا گفته هاتون شکل جدیدی به خودش گرفت ، حال که قرار است به شوق کعبه ، در بیابان قدم بردارید به شما این اطمینان رو می دم که تنها نخواهید بود( حداقل جز شما یه نفر دیگه هم هست ، اگر که به همکاری دیگر دوستان امیدی نداشته باشیم ، که من امیدوارم) در نتیجه لطفا ادامه بدید من هم کمک خواهم کرد
بااحترام

hilda

عضو جدید
و اما ادامه....

و اما ادامه....

با سلام.
ممنون از همکاری و توجهتون .
من فکر میکنم یه چارت از دوستان محترم و تخصصشون درست بشه تا در صورت لزوم بچه ها بتونن به اون مراجعه و اگه سوال خاصی دارند از متخصص و کسی که اطلاعات بیشتری در اون زمینه داره بپرسند.این طوری هم در زمان صرفه جویی میشه هم بهتر به نتیجه مطلوب میرسند به خصوص کسانی که تازه با این رشته آشنا شدند .
با احترام

nazijon_69

عضو جدید
pishnahad baraye azae faal

pishnahad baraye azae faal

salam dostane aziz.ye pishnahad daram .omidvaram khub bashe.chon bishtare aza ke inja ozv hastan dar yek reshte mohandesi tahsil mikonan va etelaat va tajrobe hae har kudum dar reshte khod daran.va mitunan be onae ke garare taze be daneshgah vared besham komak konan.man khodam emsal garare konkur bedam va hadafam reshte sanaye hast vali etelaatam kamel nis.mamnun mesham har ki betune behem komaki bokone.:smile:

hilda

عضو جدید
گام اول.

گام اول.

با سلام.
دوستان عزيز لطفا اگر تخصص و مهارت خاصي در زمينه هاي مختلف مهندسي صنايع داريد و يا نرم افزاري تسلط داريد براي درست شدن چارت براي اينجانب بفرستيد.
با تشكر

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بسیار فکر خوبیه

بسیار فکر خوبیه

با سلام.
دوستان عزيز لطفا اگر تخصص و مهارت خاصي در زمينه هاي مختلف مهندسي صنايع داريد و يا نرم افزاري تسلط داريد براي درست شدن چارت براي اينجانب بفرستيد.
با تشكر
باسلام
ممنون از پیشنهادتون
من دوست دارم اولین نفر باشم که توی چارت شما ثبت نام می کنم ، من کنترل پروژه و پریماورا بلدم.
خوشحال میشم کمک کنم.
پیشنهادتون 1 امتیاز می ارزید.
بااحترام

hilda

عضو جدید
خوشحال میشم.

خوشحال میشم.

باسلام
ممنون از پیشنهادتون
من دوست دارم اولین نفر باشم که توی چارت شما ثبت نام می کنم ، من کنترل پروژه و پریماورا بلدم.
خوشحال میشم کمک کنم.
پیشنهادتون 1 امتیاز می ارزید.
بااحترام
با سلام.
ممنون از توجهتون.
کمال تشکر را از همکاریتون دارم.خوشحال میشم که به عنوان اولین نفر تخصص جنابعالی را به چارت وارد کنم.
با احترام

آخرین ویرایش:

bardinova

مدیر بازنشسته
قبل از انتخاب (( عنوان )) کمی فکر کنیم

قبل از انتخاب (( عنوان )) کمی فکر کنیم

میخواهیم اینجا را محیطی نمونه در بین سایر رشته های مهندسی بسازیم و معتقد هستیم که گل سر سبد رشته های فنی مهندسی صنایع می باشد . پیشنهاد می کنم (می بینید ؟ پیشنهادش از من است ، عملی کردن آن با مدیریت محترم) کمی در انتخاب نام تاپیکهایمان دقت کنیم . نگاهی به عناوین چند پست اخیر بیاندازید : (( یک سوال ؟؟ )) ، (( لطفا کمکم کنید )) ، بحث این هفته )) ، (( هرچه میخواهد دل تنگت بگو )) و ... . کدام یک از اینها میتواند گویای محتوی یک نوشته باشد ؟ . پیشنهاد می کنم دوستان کمی در انتخاب عنوان نوشتهء خودت تامل و دقت کنند تا مطالب ارائه و مطرح شده قابل شناسایی و ردیابی گردند . دوم آنکه پیشنهاد میکنم مدیریت محترم عناوینی را که بصورت بیربط و مجهول و گنگ و بیربط مطرح شده اند را Edit نمایند . دوستان ، هدف اولمان این است که محیطی پربار را ایجاد کنیم . بازارگرمی را لااقل در این تالار بیخیال شوید !!!! .

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پیشنهاد خوب

پیشنهاد خوب

میخواهیم اینجا را محیطی نمونه در بین سایر رشته های مهندسی بسازیم و معتقد هستیم که گل سر سبد رشته های فنی مهندسی صنایع می باشد . پیشنهاد می کنم (می بینید ؟ پیشنهادش از من است ، عملی کردن آن با مدیریت محترم) کمی در انتخاب نام تاپیکهایمان دقت کنیم . نگاهی به عناوین چند پست اخیر بیاندازید : (( یک سوال ؟؟ )) ، (( لطفا کمکم کنید )) ، بحث این هفته )) ، (( هرچه میخواهد دل تنگت بگو )) و ... . کدام یک از اینها میتواند گویای محتوی یک نوشته باشد ؟ . پیشنهاد می کنم دوستان کمی در انتخاب عنوان نوشتهء خودت تامل و دقت کنند تا مطالب ارائه و مطرح شده قابل شناسایی و ردیابی گردند . دوم آنکه پیشنهاد میکنم مدیریت محترم عناوینی را که بصورت بیربط و مجهول و گنگ و بیربط مطرح شده اند را Edit نمایند . دوستان ، هدف اولمان این است که محیطی پربار را ایجاد کنیم . بازارگرمی را لااقل در این تالار بیخیال شوید !!!! .
باسلام
پیشنهادت بسیار خوبه و من چندین بار این کار رو کردم و تاپیک های تکراری رو ترکیب کردم ، به همین دلیل الان هم تاپیک شما رو می زارم توی یه پیشنهاد.
بااحترام

alighasemi

عضو جدید
mut

mut

man fekr mikonam hamintory bashim behtare ta haki proje mikhad darkhast mide va ma ha barash miferestimo intory bahash bishtar ashna mishim

وضعیت
موضوع بسته شده است.