یه پسر خوب....وجود نداره!!!

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا....

و ما همه چیز را میدانیم دخترو...(سوره بردیا، آیه 666)

دیگه دیگه...

تو اینجا بمون تا شاید بقیه یه امیدی داشته باشن
نه دیگه بدون شما لطفی نداره......منم میرم که اینا همه برن خودکشی کنن
تیکه میندازی؟
دمت گرم....
نه بابا ..همه پسرا خوبن مگه اینکه خلافش ثابت بشه .....
در رفت....میره خودکشی کنه

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا... راس گفتم ... 6 ماهه دیگه بابا میشم
ایششششششششششش الان باور کردم

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
فدات شم برم لالا.آخه بحث کردن با این پسرا جز اعصاب خوردی چیزی نداره عزیزم.
خوب بخوابی
بای بای
نه دیگه بدون شما لطفی نداره......منم میرم که اینا همه برن خودکشی کنن

نه بابا ..همه پسرا خوبن مگه اینکه خلافش ثابت بشه .....

در رفت....میره خودکشی کنه
ایشششششششش خیر اومد تورو بکشه

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همین خیال باشششششششششششش

خوب بخوابی
بای بای

ایشششششششش خیر اومد تورو بکشه
نرووووووووووووووووو....تو هم مثل مریم نمیتونی دووم بیاری ..نروووووووووووووووو...تو هم مثل اون کم میاری نرووووووووووو..................

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسون دلش کتک میخواهد
بلی ..میخواهد........ولی کیست که بتواند...ها اهاها اها...دشمن
دددددددد به روووووووووووو
ددد نمیرم دیگه
ولش کن عزیزم بچه زدن نداره
دارم خوبشم دارم میگم بیادااااااااااااااااااااا

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه پسر خوب هیچ وقت وقتی 18 سالش شد واسه گواهینامه وماشین از خونه قهر نمی کنه یه پسر خوب از پنجم ابتدایی سه تیغه نمی کنه یه پسر خوب تا نصف شب دختر مردم را زابراه نمی کنه یه پسر خوب از 12سالگی جلوی مدرسه دخترانه مثل میله وای نمی ایستد یه پسر خوب هیچ وقت داد وهوار نمی کشه و ادای مردها را در نمی اره یه پسر خوب همزمان با 700تا دختر دوست نمی شه وبه همشون قول ازدواج نمی ده ... یه پسر خوب به هر دختر خوبی که رسید پیشنهاد....نمی ده یه پسر خوب به دختر ها 12345 تا ای دی نمیده یه پسر خوب هیچ وقت وقتی ماشینش تو ترافیک گیر می کنه دستشو تا بناگوش تودماغش فرونمی بره یه پسر خوب هر جا می ره از کوچک یا بزرگ بودن...صحبت نمی کنه یه پسر خوب با مامانش سر دوست دخترش دعوا نمی کنه یه پسر خوب وقتی چند تا خانم متشخص دارند حرف می زنند نمی اید میان کلام ونمی گوید:منم گلابی ام یه پسر خوب وقتی صدای دوست دخترش را شنید دلش غش نمی رود یه پسر خوب وقتی یک دختر خوب بهش تل نمی ده التماس نمی کنه یه پسر خوب وقتی یک دختر از اونجا رد می شه چشم هاشو4تا نمی کنه یه پسرخوب هیچ وقت از 12 سالگی سیگار نمی کشه یه پسر خوب هیچ وقت خواهرش را(که الهی سکته کند بمیرد)را به دوست دخترش ترجیح نمی دهد یه پسر خوب هیچ وقت قراره بیخود نمی ذاره وقتی گرفته خوابیده یه پسر خوب به زور از یک دختر خوب ای دی نمی گیره یه پسر خوب به وبلاگی که بهش مربوط نیست مراجعه نمی کند یه پسر خوب وقتی به وبلاگی که بهش مربوط نیست رفت نظر نمی ده یه پسر خوب وقتی یک وبلاگ ضدپسر دید برای نویسنده اش حرف در نمی اورد که توی عشق شکست خورده یه پسر خوب هیچ وقت........اصلا مگه پسر خوب هم وجود دار ه...

یعنی واقعا من پسر خوبیم؟؟؟