یه نفر به من گفت کمبود محبت داری

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم

یه نفر از نزدیکانم به من گفت من دلم برات میسوزه تو کمبود محبت داری قصدش توهین یا بی احترامی نبود نظرشو گفت منم ناراحت نشدم فقط ازش نپرسیدم چرا ؟؟؟؟؟
کسی که کمبود محبت داره چه علایمی داره؟؟
از کجا میشه فهمید؟؟؟؟/
اگه راست باشه درمانش چیه ؟؟
خواهش میکنم شوخی نکنید و راه حلهاییی برای شوخیو خنده ندید خیلی برام جدیه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودتون مطمئني كمبود محبت داري؟ كمبود محبت عوامل متعددي داره:1-نداشتن مادر يا كمبود محبت مادر2- عدم رابطه خوب با اعضاي خانواده3- عدم رابطه خوب با پدر
درمانش اينه سعي كن به اونا نزديك شي.ببخش تا آسوده باشي.

آخرین ویرایش:

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب تو چیکار کردی که ایشون همچین جمله ای گفت؟
از روی عصبانیت گفت؟یا با مهربونی؟

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه مردم فکرمیکنن یکی کمبودمحبت داره به چنددلیله:1-قیافت یجوریه که این فکرومیکنن
2-رفتارت یجوریه:مثلادوس داری خودتوتووهرکاری شریک کنی وکاری میکنی که بهت توجه کنن
اینطوری مردم فکرمیکنن کمبودمحبت داری،بایدیوخده به رفتارت سازمان بی وبدونی داری چیکارمیکنی وداری چی میگی مظلوم نمایی هم گاهی وقتاباعث میشه مردم احساس کنن طرف کمبودمحبت داره
راه درمانش یه کم به خودت اعتمادبه نفس داشته باش وبه دیگران جوره دیگه نگاکن وکارایی که باعث میشه مردم فکرکنن داری جلب توجه میکنی رونکن به این فکرکن که تویکه انسان عاقل وازهمه جهت کاملی این تونیستی که بری دنبال کسی این دیگران هستن که بایدبیان طرفت گاهی وقتایه ذره غرورلازمه واگرنه اگه مثه خمیرورزبیای وباهمه انعطاف پذیرباشی هرکس این جرئتوبه خودش میده که هرحرفی روبهت بزنه رفتارتووکلامتوعوض کن درست میشه

nooosh

عضو جدید
اگه واسه حرص دادنت نبوده ... خب اول بگو خودت حس میکنی که تو رابطه با اطرافیانت کمبود عاطفی داری؟
اگه آره خب باید تو رابطه هات بهتر رفتار کنی و اگر میشه سعی کن به پدر و مادرت نزدیکتر بشی تا آرامش بگیری اگر نمیشه یه شخص سومی که بشه بهش عشق ورزید و کمبود ها رو پر کرد...امید به زندگی گرفت و خلاصه یه شخص واقعی که خوشحالی تو رو بخواد

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
معمولاً یکی که این حرف رو میزنه، خودش احتیاج به محبت داره!
یه نفر از روی دلسوزی هیچوقت این حرفو یا صراحت نمیگه.
احتمالاً هم جنس مخالف بوده و منظورش اینه که بیشتر به من توجه کن!!:D

zemestan_d

عضو جدید
اینکه مردم فکرمیکنن یکی کمبودمحبت داره به چنددلیله:1-قیافت یجوریه که این فکرومیکنن
2-رفتارت یجوریه:مثلادوس داری خودتوتووهرکاری شریک کنی وکاری میکنی که بهت توجه کنن
اینطوری مردم فکرمیکنن کمبودمحبت داری،بایدیوخده به رفتارت سازمان بی وبدونی داری چیکارمیکنی وداری چی میگی مظلوم نمایی هم گاهی وقتاباعث میشه مردم احساس کنن طرف کمبودمحبت داره
راه درمانش یه کم به خودت اعتمادبه نفس داشته باش وبه دیگران جوره دیگه نگاکن وکارایی که باعث میشه مردم فکرکنن داری جلب توجه میکنی رونکن به این فکرکن که تویکه انسان عاقل وازهمه جهت کاملی این تونیستی که بری دنبال کسی این دیگران هستن که بایدبیان طرفت گاهی وقتایه ذره غرورلازمه واگرنه اگه مثه خمیرورزبیای وباهمه انعطاف پذیرباشی هرکس این جرئتوبه خودش میده که هرحرفی روبهت بزنه رفتارتووکلامتوعوض کن درست میشه

مثلا ادمایی که زیاد براشون مهمه که خیلی خوب درس بخونن که بتونن از این طریق یه خودی نشون بدن کمبود هاشونو نشون میدن که یکیش میتونه کمبود محبت باشه . راه حلشم اینه که واقعا تصور کنی هیچ چیزی که بهش ببالی نداری حالا ببین چی هستی و اگه دیدی انگار وجود نداری سعی کن یه خود واقعیه با ارزش برا خودت درست کنی

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودتون مطمئني كمبود محبت داري؟ كمبود محبت عوامل متعددي داره:1-نداشتن مادر يا كمبود محبت مادر2- عدم رابطه خوب با اعضاي خانواده3- عدم رابطه خوب با پدر
درمانش اينه سعي كن به اونا نزديك شي.ببخش تا آسوده باشي.

نه خودم نمیدونم برای همین گفتم نشانه خاصی داره؟؟؟؟؟
که بشه فهمید ؟؟؟
چون تا حالا بهش فکر نکرده بودم برام جالب بود

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب تو چیکار کردی که ایشون همچین جمله ای گفت؟
از روی عصبانیت گفت؟یا با مهربونی؟
از روی عصبا نیت نبود اما جالب هم نبود
شاید چون دیده بود تو سایتایی که جمله های عاشقانه مینویسن میرم و فکر کرد به سنم نمیخوره من 29 سالمه

zemestan_d

عضو جدید
شاید چون دیده بود تو سایتایی که جمله های عاشقانه مینویسن میرم و فکر کرد به سنم نمیخوره من 29 سالمه

میگن وقتی یکی یه چیزی بهت میگه اگه بهت بر خورد یا حالت بد شد یعنی اینکه درست زده وسط خال . و اینکه این حرف براتون دغدغه شده خودش نشون دهنده ی اینه که این مشکل وجود داره

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه من اصلا اینجوری نیستم
و مثلا بجز چند نفری که اول عضویتم تو باشگاه در خواست دوستی دادم دیگه به کسی پیغام ندادم بجز امروز که یه درخواست دادم تازه نصف پیغامهای دوستی و رد می کنم الانم حدود 37 دوست دارم که اکثرا دیگه نمیان باشگاه

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه خودت این حس رو نداری ب این حرف توجه نکن
چون
اول شخصی ک متوجه میشه خودته نه دیگران ..........

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه واسه حرص دادنت نبوده ... خب اول بگو خودت حس میکنی که تو رابطه با اطرافیانت کمبود عاطفی داری؟
اگه آره خب باید تو رابطه هات بهتر رفتار کنی و اگر میشه سعی کن به پدر و مادرت نزدیکتر بشی تا آرامش بگیری اگر نمیشه یه شخص سومی که بشه بهش عشق ورزید و کمبود ها رو پر کرد...امید به زندگی گرفت و خلاصه یه شخص واقعی که خوشحالی تو رو بخواد

ممنون دوست خوبم

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معمولاً یکی که این حرف رو میزنه، خودش احتیاج به محبت داره!
یه نفر از روی دلسوزی هیچوقت این حرفو یا صراحت نمیگه.
احتمالاً هم جنس مخالف بوده و منظورش اینه که بیشتر به من توجه کن!!:D

فکر کنم یه چیزی تو این مایه ها باشه
ممنون دوست خوبم

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگن وقتی یکی یه چیزی بهت میگه اگه بهت بر خورد یا حالت بد شد یعنی اینکه درست زده وسط خال . و اینکه این حرف براتون دغدغه شده خودش نشون دهنده ی اینه که این مشکل وجود داره

احتمالا بله
اما یه اصلی هست به اسم دفع خطر احتمالی مثالش اینه که اگه حتی یه دیوونه بگه این لیوان مسمومه ادم عاقل اونو نمیخوره که از این اصل برای وجود قیامت استفاده میکنن
در هر صورت نمیشه گفته اطرافیانو نادیده گرفت

zemestan_d

عضو جدید
احتمالا بله
اما یه اصلی هست به اسم دفع خطر احتمالی مثالش اینه که اگه حتی یه دیوونه بگه این لیوان مسمومه ادم عاقل اونو نمیخوره که از این اصل برای وجود قیامت استفاده میکنن
در هر صورت نمیشه گفته اطرافیانو نادیده گرفت

خوب منم یه مثال میزنم اگه کسی به شمابگه تو معتادی شما اصلا حالت بد

نمیشه چون میدونی که نیستی

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودم یه حسایی دارم مثل تنهایی غم افسردگی شاید به مجموع اینا میگن کمبود محبت

این رو ک همه جوونا دارن
باMehranVB
به شدت موافقم

در ضمن ذهن خودت رو با این افکار پر نکن
تلقین خ تاثیر داره ها......بابا بی خیال

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این رو ک همه جوونا دارن
باMehranVB
به شدت موافقم

در ضمن ذهن خودت رو با این افکار پر نکن
تلقین خ تاثیر داره ها......بابا بی خیال

نمیشه همش بیخیال بود اما همین بیخیالها هم خیلی مهمه
یه مشکل دیگه ئاشتم در مورد ترس از زلزله که خیلی بهتر شدم با حرفای بچه ها

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من اصلا اینجوری نیستم
و مثلا بجز چند نفری که اول عضویتم تو باشگاه در خواست دوستی دادم دیگه به کسی پیغام ندادم بجز امروز که یه درخواست دادم تازه نصف پیغامهای دوستی و رد می کنم الانم حدود 37 دوست دارم که اکثرا دیگه نمیان باشگاه
ولی خداییش بااین حرفت فهمیدم کمبودمحبت داری میدونی چرا؟؟

darya68

عضو جدید

اگه به این خاطر بهت گفته کمبود محبت داری مطمئنا نه فقط خودش این مشکل رو داره بلکه از محبت میترسه. زیبایی همیشه ادم رو جذب میکنه ربطی به سن و سال نداره که. کسایی که این حرفها رو میزنن مطمئنا تو روابطشون دچار مشکل میشن چون فکر میکنن نباید حرفهای عاشقانه زد یا ... یه جورایی مثل کسایی میمونن که فکر میکنن اگه یکی بره پیش روانپزشک یا مشاور حتما دیوونست یا مشکل داره. نباید اینجور ادما رو جدی گرفت.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا المیرا ؟؟
لحن حرف زدنت معلومه که این حس کمبودمحبت تووشماوجوداره
یه جورقهروپشت کردن ازهمه بعدش خیلی مهمه واست دیگران درموردت چی فکرمیکنن
وخیلی چیزاکه باعث شدمنکه اصلانمیشناسم بفهمم کمبودمحبت داری

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید کلا کمبود محبت یعنی چی؟؟؟؟!!!
کمبودمحبت حالتیه که یه نفرفکرمیکنه هیشکی دوسش نداره وهرکاری انجام میده تامحبت دیگرونوبه خودش جلب کنه
دیگرون هم کسایی که زیادجلب توجه میکنن ویازیادگوشه گیرن ویایه حرفاویه کارایی میکنن که تابلوئه کمبودمحبت دارن
اون شخص کمبودمحبت ممکنه باکاراش وحرفاش زیادجلب توجه کنه به دوحالت یاهمیشه سعی میکنه همه روبه سمت خودش جذب کنه تامحبت بگیره ویاازراه بی اعتنایی میخادثابت کنه نیازبه محبت نداره ولی اونقدررفتارش اشتباهه که همه میفهمن این بی اعتنایی به خاطرکمبودمحبته ودرآخرنتیجه جلب توجه وبی اعتنایی اون شخص یکیه ینی مردم میدونن کاراش به دلیل نبودوکمبودمحبته

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجوری بهتر شد
درست میگم؟;)

اول خودتونو معرفی کنید
تا حداقل بدونم کی داره درسمون میده
اونجوری بهترو زودتر یاد میگیرم
من جلوی اسم کاربریشون خانوم ندیدم
احترامی که بین کاربرا هست با این چیزا سنجیده نمیشه
حالا اگه به شخص شخیص شما بی احترامی شد صمیمانه پوزش می طلبم

بالا