یه سوال از اونایی که پولشون از پارو بالا میره!!!!!!!

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از قدیم گفتن اونی که پول داره دلخوشی نداره و مشکلاتش زیاده و اونی که پول نداره عوضش تا دلت بخواد دلخوشی داره و مشکلاتش کمتره.
حالا من از شما پولدارها میپرسم:
شمایی که پول دارید چقدر مشکلات دارید؟ اندازه مشکلاتتون چقدره(حاده یا سطحی)؟ به نظر خودتون کسی هست که بی پول باشه و عین مشکل شما رو داشته باشه؟و در آخر اینکه با حرفهای من چقدر موافقید؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قدیم گفتن اونی که پول داره دلخوشی نداره و مشکلاتش زیاده و اونی که پول نداره عوضش تا دلت بخواد دلخوشی داره و مشکلاتش کمتره.
شمایی که پول دارید چقدر مشکلات دارید؟ اندازه مشکلاتتون چقدره(حاده یا سطحی)؟ به نظر خودتون کسی هست که بی پول باشه و عین مشکل شما رو داشته باشه؟و در آخر اینکه با حرفهای من چقدر موافقید؟

اینا رو گفتن که اونایی که پولدار نیستن زیاد ناراحت نشن

ما یه مثال ترکی داریم که میگه:
یوسغول اگه بیلسه دولتی نمه کیفی اپاریر ؛ اوزینه اولدورار

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر هم پولو داریم و هم دلخوشی داریم و مشکلات هم نداریم آبنبات هم میخوریم:w12:

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا رو گفتن که اونایی که پولدار نیستن زیاد ناراحت نشن

ما یه مثال ترکی داریم که میگه:
یوسغول اگه بیلسه دولتی نمه کیفی اپاریر ؛ اوزینه اولدورار

هیه والله دوز دییپلر من بو مثاله اشیتممشدم.

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قديم گفتن هر چي سنگه ماله پاي لنگه:razz:
اين يكم اشتباست بايد ميگفتن هر چي بد بختيه واسه بي پوليه:D
ما پولدارا
هم پول داريم هم دلخوشي هم هلكوپتر شخصي:cool::biggrin:;)

hamidarchitec

عضو جدید
زدن این تاپیک توی باشگاه مردم عادی بی فایدست چون نمیدونن که خودشونم پولدار نیستن فقط فکر میکنن پولدارن

باید توی باشگاه "آقایان..." اونو عنوان کرد

haleh_sharif

عضو جدید
ا!!!! فیفا از اون سوالا بودا
می دونی قدرت های تحمل ها متفاوته من بر این باور نیستم ه پولدارها غم دارن و بی پول ها بی غم! بلکه قدرت تحمل بی پولها دیگه زیاد شده!! راستش دور ور من پره از آدمای بی نهایت خرمایه!! باهاشونم خیلی صمیمی هستم ببینید آدمای خیلی شادی نیستن ولی این به دلیل مشکلاتشون نیس به دلیل اینه که مشکلاتشونو بزرگ جلوه می دن مثلا خودشو نو بدبخت ترین آدم رو زمین می دونن فک می کنی واسه چی واسه این که خانم با دوست پسرشون بهم زدن
ولی والله من شنیدم هرچی درده مال پای لنگه اینم بیشتر بهم اثبات شده

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين حرفا واسه اينه كه فقيرا فكر كنن همه جا اسمون همين رنگه( كه نيست البته)

اره بابا ماهم مشكل داريم ديشب باراباسم خط افتاد لعنتي با مزدا 3 قراضه اش خرابش كرد.:surprised::surprised:
البته امروز عوضش ميكنم ديگه به درد نميخوره :eek:

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا!!!! فیفا از اون سوالا بودا
می دونی قدرت های تحمل ها متفاوته من بر این باور نیستم ه پولدارها غم دارن و بی پول ها بی غم! بلکه قدرت تحمل بی پولها دیگه زیاد شده!! راستش دور ور من پره از آدمای بی نهایت خرمایه!! باهاشونم خیلی صمیمی هستم ببینید آدمای خیلی شادی نیستن ولی این به دلیل مشکلاتشون نیس به دلیل اینه که مشکلاتشونو بزرگ جلوه می دن مثلا خودشو نو بدبخت ترین آدم رو زمین می دونن فک می کنی واسه چی واسه این که خانم با دوست پسرشون بهم زدن
ولی والله من شنیدم هرچی درده مال پای لنگه اینم بیشتر بهم اثبات شده

مباپقم باهات

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه مايه كه نمياد فروم به سوال تو جواب بده ، الان داره با دوس دخترش تو جزاير تاسماني عشقوحال ميكنه ! :)

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه مايه كه نمياد فروم به سوال تو جواب بده ، الان داره با دوس دخترش تو جزاير تاسماني عشقوحال ميكنه ! :)

بعله. این هم حرفیست.
حالا یه سوالی بچه مایه دارا همشون پسرن؟؟؟
نمیشه یه دختری مایه دار باشه با دوست پسرش توی جزایر تاسمانی عشق و حال کنه؟

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز

اونوخ این جزایر دخیخا کوجاس؟
بعله. این هم حرفیست.

اینم حرفیه!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعله. این هم حرفیست.

چرا ديگه
من اصلشو گفتم حالا تو تعميمش بده به تمام موجودات!

مهم اون عشقو حال و جزيره تاسمانيه ديگه فرقي نميكنه دختر باشه پسر باشه يا اصن دو جنسه باشه ! :biggrin:

saeed_pacino

عضو جدید
سلام.ببینید من از اوناش نیستم که با دوست دختر برم تاسمانی.ولی خدا رو شکر به اندازه خودم دارم.اگه بخوام جواب سوال استارتر رو بدم باید بگم آره.هر قشری مشکل خاص خودشو داره که جنس این مشکل متفاوته با مشکلات طبقات دیگه.شاید مشکل یه آدم از طبقه پایین به دست آوردن یه لقمه نون باشه.ولی تو طبقات بالا مثلا نرفتن به هاوایی مشکل خونواده باشه.

بالا