یه جمله به مامان ( به مناسبت روز مادر)

y_h

عضو جدید
به بهشت نمی روم اگر مادرم انجا نباشد(مرحوم حسین پناهی)

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با تشکر از دوست عزیزی که با درج این تاپیک یادآوری این روز عزیز را کرد.

مادر من یک خانم بسیار سختی کشیده ، فوق العاده مهربان و صبور است. از اون مادرهائی که نه از پدر خیری دید(مادرش از همسرش تنها چیزی که دید شر بود،بخاطر همین اختیاری نداشت تا خیری به دخترش برساند) و نه از همسر (پدرم مرد بدی نیست ولی چون مادرم بعد از یک عشق نافرجام نصیب پدرم شد هیچوقت قدرش را آنطور که باید و شاید ندانست.راستش ما بچه هاش هم آنطور که باید و شاید قدر این مادر مظلوم را ندانسته ایم. مادر من در عین فقر و نداری 11 بچه بزرگ کرد که همه به حول و قوه الهی دانشگاه رفته (دولتی) و اگر خودتعریفی نباشد سر براهند.
مادرم چند وقتی است بخاطر بیماری قندشان فراموشی موضعی گرفته اند که بعضی وقتها خیلی تشدید میشود.خدا را شکر می کنم که نزدیکش نیستم تا این موضوع را زیاد ببینم.

من در این روز مبارک از دور دست و پای مادرم رو بوسه باران می کنم و از خدا می خواهم مرا بلاگردان ایشان نماید. مادرم خیلی دوستت دارم.
:gol::gol::gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart::heart:
از دوستان خوبم برای مادرم التماس دعا دارم.

jaroon

عضو جدید
مادر خوبم

مادر خوبم

مادر خوبم جای تو خالیست .قلبم و تمام وجودمان سرشار سکوتیست که درد بی تو بودن را فریاد میزند.کاش بودی تا فقط میگفتم می پرستمت مادر .

jaroon

عضو جدید

مادر من یک خانم بسیار سختی کشیده ، فوق العاده مهربان و صبور است. از اون مادرهائی که نه از پدر خیری دید(مادرش از همسرش تنها چیزی که دید شر بود،بخاطر همین اختیاری نداشت تا خیری به دخترش برساند) و نه از همسر (پدرم مرد بدی نیست ولی چون مادرم بعد از یک عشق نافرجام نصیب پدرم شد هیچوقت قدرش را آنطور که باید و شاید ندانست.راستش ما بچه هاش هم آنطور که باید و شاید قدر این مادر مظلوم را ندانسته ایم. مادر من در عین فقر و نداری 11 بچه بزرگ کرد که همه به حول و قوه الهی دانشگاه رفته (دولتی) و اگر خودتعریفی نباشد سر براهند.
مادرم چند وقتی است بخاطر بیماری قندشان فراموشی موضعی گرفته اند که بعضی وقتها خیلی تشدید میشود.خدا را شکر می کنم که نزدیکش نیستم تا این موضوع را زیاد ببینم.

من در این روز مبارک از دور دست و پای مادرم رو بوسه باران می کنم و از خدا می خواهم مرا بلاگردان ایشان نماید. مادرم خیلی دوستت دارم.

انشائالله هر چه زودتر سلامتی شون رو بدست میارن.درکت میکنم بیماری مادر خیلی واسه آدم سخته.

سبز باش

عضو جدید

من واقعا امیدوارم حاله مادرتون بهتر بشه و از ته دلم براشون دعا می کنم...:gol:

n-engfood

عضو جدید
...

...

من از بچگی انشام خوب بود. کلمات و عبارات قلمبه سلمبه، شعر و آرایه و اغراق زیاد بلد بودم.
یه وقت هایی قلم دست میگرفتم و یه چیزهایی مینوشتم. تو این مدت هیچ وقت نتونستم برای مامان چیزی بنویسم.حتی جمله ای، عبارتی، شعری از کسی هم تو ذهنم نیومد برای مامان. کلی به کله ام فشار می آوردم.هی ارور میداد. آره همینه. میخوام بگم بعد از این همه سال تازه به این نتیجه رسیدم که نه تقصیر کله منه،نه تقصیر قلم ونه زبون. آخه این کلمه از بهشت اومده. هم لفظش، هم روحش و هم قلمش. ما زمینی ها رو چه به انوار آسمونی؟! تنها نتیجه ای که توی موتور جستجوی مخم به دست اومده اینه:
اینجاست که باید بی خیال درک نور شد و راحت، ساده و صریح گفت:
دوستت دارم مامان.

_narjes

عضو جدید
مامانی خیلی مامانییییییییییییییییی :biggrin:;)
هر چی خواستم بگم دیدم جلوی مامانم کم آوردن;)

;)مامان من که خیلی خیلی مهربونه نه اینکه مامانمه کلاس بزارم دارم عین واقعیت رو میگم فکر نمیکنم تحت هیچ شرایطی بتونم ازش قدر دانی کنم تنها پناهگاه منه هم خونه هم تو تصمیماتم مثل شیر زن پشتمه همه موفقیتامو مدیونشم مدیونش تا حالا هم بهش نگفتم دوستت دارم با اینکه میمیرم براش
:gol::gol::gol::gol::gol:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ننه ملینا

من تو رو به اندازه تمام کنجشک های دنیا که دارن غار غار میکنن دوست دالم:w02:

از طرف پسر تو امید:whistle:

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ننه ملینا

من تو رو به اندازه تمام کنجشک های دنیا که دارن غار غار میکنن دوست دالم:w02:

از طرف پسر تو امید:whistle:

من میگم بچم هیچیش به آدما نرفته همینه دیگه..:w25:
گنجشک قار قار میکنه؟:w00:
باید یه کم دیکته باهات کار کنم ننه..:lol:
ولی میسی پسر مامان..
قلبون بچم برم که مهلبونه...:w38::w12:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میگم بچم هیچیش به آدما نرفته همینه دیگه..:w25:
گنجشک قار قار میکنه؟:w00:
باید یه کم دیکته باهات کار کنم ننه..:lol:
ولی میسی پسر مامان..
قلبون بچم برم که مهلبونه...:w38::w12:

اونی که جیک جیک میکنه مگر شتر مرغ نیستش نننننه:w00:

mourinho

عضو جدید
مادر شاهکار طبیعت است.
مادر روزت مبارک

وقتیکه من بزرگ شدم، شاید، پزشک شوم

آنگاه، با عطر تو نوشدارویی خواهم ساخت

بر تمام دردهای جهان

و آنگاه به سلامتی شان، با لب های تو

بر گونه های شادی تمام کودکان جهان، بوسه خواهم زد

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart::heart::heart::heart::heart::heart:دوست داااااااااااااااااااااااارم از اینجا تا آسمون مامان گلم روزت مبارک:heart::heart::heart::heart::heart: :gol::gol::gol::gol:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره ننه...شتر مرغ جیک جیک میکنه...:surprised:
بمیرم واسه بچم..:w38:.یحتمل سرش جایی خورده..
:w04:

نه ننه حواسم نیست چی میگم

دیروز کیف پولم رو گم کردم :biggrin::biggrin::biggrin:

کل مدارکم توش بود:d:d:d

حالا نمی دونم از کجا شروع کنم برای گرفتن المثنی

چون انقدر مدرک تو کیف بود که..............................:w12:
:w29::w29::w29: