یه تناقض کوچول موچول!

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یکی از اون اسناد جعلی تونو رو کن و نشون بده تقلب نشده ........
خنده خونمون اومده پایین .... بگو یکم بخندیم ..... ( البته با عرض پوزش )

مطمئن باش تو انتخابات هیچ تقلبی رخ نداده. چون خود موسوی و کروبی هم هیچ سندی نداشتند.
یه خورده عاقلانه تر فکر کنید.

mehrshad53

اخراجی موقت
مطمئن باش تو انتخابات هیچ تقلبی رخ نداده. چون خود موسوی و کروبی هم هیچ سندی نداشتند.
یه خورده عاقلانه تر فکر کنید.

آره خب 370 صفحه کمه کلا:eek:
همه چی را مثل اختاپوس گرفتن،از رهبری و قوه قضایی و شورای ...گ نگهبان! و غیره.......
بعد هم میگن کو تقلب؟
خجالت ماده ایست که کمش برای بدن انسان و به خصوص آبروش خیلی مفیده.;)
به هر حال توی دوران پیریتون که ایشالا 100 سال دیگه باشه،برای نوه هاتون تعریف خواهید کرد که چی شد....
خواهیم دید:smile:

mehrshad53

اخراجی موقت
بنده سعی کردم تا حالا حرفی رو همینجوری نپرونم و بعدش از سند خواستن دیگری حرصم بگیره.بیشتر حرفام هم از خود قران بوده.
ولی ماشالله شما که کم نمیارید.تا حالا برا شخص شما نزدیک ده بار شده که یه حرفی رو پروندید و رفتید و سند کو؟؟؟
اگه از شخص بنده(تاکید میکنم از شخص بنده) حرفی بی سند زده شده همین الان بیارید تا یا سند بیارم یا اینکه معذرت خواهی کنم.
اونقدر شجاعت دارم که نه تو لباس زن خودمو مخفی کنم .نه یه دفعه از اعتقاداتم بر گردم و بعد از کلی حمله به امام خمینی برا سیاه کاری زنده باد خمینی سر بدم.نه سند سازی الکی کنم و چند تا باجناق برا کسی(هر کسی) در بیارم و نامه کسی رو به کسی جعل کنم.نه کشته شدن مشکوک کسی رو بندازم گردن رقیبم تا همه از جمله دشمن قدیمی خودم و رقیبم ازش کلی بهره برداری کنه.
بنده چند بار پیش اومده که با شجاعت معذرت خواهی کردم.(اخریش در بحث با خانم سیمین بود که ازشون سه چهار تا سند خواستم که رفتن و هنوز بعد از سه چهار ماه نیومدن)اما مثل اینکه شما اصلا تو کارتون معذرت خواهی ندارید.در حالی که بنده اصلا به کسی توهین نکردم و نمیکنم ولی شما ماشالله کسی نبوده تو مخالف های شما که یاتهمت نزده باشید یا توهین.بدون اینکه سندی بیارید.

نکنه فکر کردی چون سند نداشته دیگه جواب نداده؟:biggrin:
بابا مگه ما بیکاریم که میگیم الان روزه شما سند میخوای؟
بعدشم بنده قران را قبول ندارم،اصلا فرض کن با یه خارجی داری حرف میزنی و در مورد جلوگیری از ظهور امام زمان براش توضیح میدی:smile:

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره خب 370 صفحه کمه کلا:eek:
همه چی را مثل اختاپوس گرفتن،از رهبری و قوه قضایی و شورای ...گ نگهبان! و غیره.......
بعد هم میگن کو تقلب؟
خجالت ماده ایست که کمش برای بدن انسان و به خصوص آبروش خیلی مفیده.;)
به هر حال توی دوران پیریتون که ایشالا 100 سال دیگه باشه،برای نوه هاتون تعریف خواهید کرد که چی شد....
خواهیم دید:smile:

متوجه منظورتون نشدم. بیشتر توضیح بدید.

AMIR-ALI

عضو جدید
بحث بی فایدس
برای دیدن حقیقت نیازمند چشمانی باز و بینا هستیم
شخص کور هیچ چیزی نمیبینه که با ادله اون بخایم چیزی رو براش ثابت کنیم

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکنه فکر کردی چون سند نداشته دیگه جواب نداده؟:biggrin:
بابا مگه ما بیکاریم که میگیم الان روزه شما سند میخوای؟
بعدشم بنده قران را قبول ندارم،اصلا فرض کن با یه خارجی داری حرف میزنی و در مورد جلوگیری از ظهور امام زمان براش توضیح میدی:smile:
جالب از حرفها رد شدی.
شما حرفی رو ادعا میکنید و ما بعدش باید سند برای درست نبودن حرف شما بیاریم؟؟؟
و جالب حرف منو نخواستی بگیری که گفتم اگه از چیزایی که خودم گفتم اشکالی دارید بیایید بگید نه حرف کس دیگه که خودش کلی مشکل داره یا نداره.
بنده قران رو برا دوستانی که ادعا داشتند قران رو قبول دارند اوردم.حتی برای یه موضوعی برای شما حاضر بودم از تورات و انجیل هم سند بیارم که مثل خیلی از تایپیکهای دیگه رفتید و دیگه بر نگشتید.

آخرین ویرایش:

Goli Joon

عضو جدید
بعد از تقلب گفتن که خب ،بالا شهریا و دانشجوها و تحصیلکرده ها به موسوی رای دادن و پایین شهریا و روستاییها و فقرا به محمود.
اونموقع توی تهران و اصفهان که میگن اوباش و چاقوکشها و لاتها و اینا تظاهرات کردن و همه جا را داغون کردن،قضیه چی میشه؟
یعنی چاقو کشا و لاتها و اوباش بیشتر بالا شهری و دانشجو و تحصیلکردن ؟
قصد توهین به کسی ندارم همه جا خوب و بد داره ولی درصدش فرق میکنه.
اینم به تناقضات قبلی اضافه کنین...
شد 16492 تا :eek:
پسر جان شما هنوز به این تناقض های به ظاهر کوچولو عادت نکردی؟ :Dنشمر خسته میشی از ما گفتن:redface: