یه تاپیک غیر قابل حذف !

mehrshad53

اخراجی موقت
اتفاقا من با ف گفتن داداش مهرشادتون تا فرحزاد رفتم که اینو گفتم وگرنه نمی گفتم

با تشکر فراوان از همگی مخخخخخخخخخخصوصا سارا خانوم گل!

منظور من این بود که خانمها همچون مرواریدی هستند که باید در صدف باشن تا محفوظ بمونن ولی چون صدف اینقدری نیست باید یه گونی چیزی براشون طراحی کرد دیگه.

web1001

عضو جدید
:surprised::surprised:کجاش اختاریه اجباریه در ادارات که اجباریه در مدارس هم تا حدودی به قولی در ایران آدم خوب باید چادر داشته باشه (منظورم با زناست)
به قولی چادر حجاب برتر ماست:biggrin:
این چه حرفیه اگه من دیدم و میبینم هیج جا اجباری نیست توی ادارات من هم مانتویی دیدم هم چادر و تویمدرسه ودانشگاهها واسه چی شایعه میکننین

mehrshad53

اخراجی موقت
این چه حرفیه اگه من دیدم و میبینم هیج جا اجباری نیست توی ادارات من هم مانتویی دیدم هم چادر و تویمدرسه ودانشگاهها واسه چی شایعه میکننین

بحث چادر ملی یادت نیست؟ تازه جایی ما نگفتیم اجباریه!
با این وزن و قیمت،یه درصد هم از پسش بر نمیان....

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حتی اگه چادر اجباری هم باشه بازم اشکالی نداره
مگه ما مسلمون نیستیم؟؟ حجاب هم یکی از ارکان اسلامه
اگرم کسی نمی خواد مسلمون باشه میتونه بره تو یه کشور غیر مسلمون زندگی کنه,اجباری در کار نیست..

mehrshad53

اخراجی موقت
اگرم کسی نمی خواد مسلمون باشه میتونه بره تو یه کشور غیر مسلمون زندگی کنه,اجباری در کار نیست..

حالا واقعا یه ذره هم نخندیدی؟ من که دشمنت نیستم که! حالا تفکرات مختلف داریم ولی هموطن که هستیم،همزبون که هستیم......

web1001

عضو جدید
من با صحبت دوستم مخالفم چادر یکی از ارکان پوششه در صورتی که مانتو هم هست و.......... مهم اینه که حجابمونو در حد یه مسلمون رعایت کنیم . ولی به نظر خودم دختری که چادر میپوشه واسه من خوشکلتره:w02::thumbsup2::thumbsup2:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با صحبت دوستم مخالفم چادر یکی از ارکان پوششه در صورتی که مانتو هم هست و.......... مهم اینه که حجابمونو در حد یه مسلمون رعایت کنیم . ولی به نظر خودم دختری که چادر میپوشه واسه من خوشکلتره:w02::thumbsup2::thumbsup2:
من نگفتم چادر ار ارکان اسلامه,گفتم حجاب!!

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز

ما وقتی دنیا میایم اول ایرانی هستیم بعد در گوشمون اذان میگن میشیم مسلمون پس اول ایران بعد اسلام...

تو اگه دلت میخواد برو عربستان برو تو گونی

ایرانیکا

عضو جدید
آخ جون پیداش کردم.... خانوم اجازه این بود:

طرح "گونی ملی" که توسط وزارت حجاب ابداع شده به بهره برداری رسید.
این گونی که مدل ارتقا یافته چادر ملی است پس از انکه چادر ملی نیز توسط برخی مراجع دارای اشکال معرفی شده بود، توسط دانشمندان بسیجی طراحی شد.
این گونی که با پیشرفته ترین تکنولوژی روز طراحی شده دارای مشخصات زیر است:
1-سیستم برودتی جذبی،برای اب پز نشدن در تابستان
2-سیستم هشدار دهنده که در صورت نزدیک شدن مرد نامحرم به شعاع 20 متری یک آژیر وحشتناک سر میدهد
3-دارای 4 دوربین مدار بسته 15 مگا پیکسل در 4 طرف و ال سی دی 6 اینچ 16 میلیون رنگ برای حذف سوراخ چشمها که در ورژن قبلی باعث تحریک برادران میشد.
4-سیستم دزد گیر و سنسور اثر انگشت.
5-سیستم صوتی پیشرفته کامپیوتری که صدای ناز بانوان را به صدای نکره مردانه تبدیل میکند تا از تحریک ناخواسته برادران جلوگیری شود.
6- دارای چراغ ترمز برای مشخص شدن جهت بانوان و همچنین چراغ راهنما برای پرهیز از مالش احتمالی در هنگام چرخش به طرفین.
7-سیستم جی پی اس پیشرفته که در صورت خرابی دوربینها برای یافتن مسیر بسیار مناسب است.
8-سیستم ضد مالش در تاکسی که برای اولین بار در دنیا توسط غیور مردان بسیجی ما طراحی شده است.
9-مولد گاز اشک اور و اسپپری فلفل برای برادران مزاحم.

هم اکنون قیمت این چادر حدود 50 میلیون تومان و وزن ان حدود 130 کیلوگرم است و امید است که با تلاش برادران مربوطه،به صورت انبوه تولید و در اختیار بانوان محترم قرار بگیرد.
سلام
ممنون عالی بود ;)

جهت رفع مشکل قیمت "گونی RD" هم توسط وزارت حجاب روانه بازار میشود تا دیگر عده ای نتوانند به بهانه گران بودن از پوششهای مبتذل استفاده کنند.
این پوشش جدید که توسط متخصصان جوان ایرانی و مطابق با
آخرین مدهای روز طراحی شده است قرار است با حمایتهای مالی دولت جایگزین پوششهای مبتذل آمریکایی و انگلیسی شود.

سبز باشید!

nooshafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرح "گونی ملی" که توسط وزارت حجاب ابداع شده به بهره برداری رسید.

این گونی که مدل ارتقا یافته چادر ملی است پس از انکه چادر ملی نیز توسط برخی مراجع دارای اشکال معرفی شده بود، توسط دانشمندان بسیجی طراحی شد.
این گونی که با پیشرفته ترین تکنولوژی روز طراحی شده دارای مشخصات زیر است:
1-سیستم برودتی جذبی،برای اب پز نشدن در تابستان
2-سیستم هشدار دهنده که در صورت نزدیک شدن مرد نامحرم به شعاع 20 متری یک آژیر وحشتناک سر میدهد
3-دارای 4 دوربین مدار بسته 15 مگا پیکسل در 4 طرف و ال سی دی 6 اینچ 16 میلیون رنگ برای حذف سوراخ چشمها که در ورژن قبلی باعث تحریک برادران میشد.
4-سیستم دزد گیر و سنسور اثر انگشت.
5-سیستم صوتی پیشرفته کامپیوتری که صدای ناز بانوان را به صدای نکره مردانه تبدیل میکند تا از تحریک ناخواسته برادران جلوگیری شود.
6- دارای چراغ ترمز برای مشخص شدن جهت بانوان و همچنین چراغ راهنما برای پرهیز از مالش احتمالی در هنگام چرخش به طرفین.
7-سیستم جی پی اس پیشرفته که در صورت خرابی دوربینها برای یافتن مسیر بسیار مناسب است.
8-سیستم ضد مالش در تاکسی که برای اولین بار در دنیا توسط غیور مردان بسیجی ما طراحی شده است.
9-مولد گاز اشک اور و اسپپری فلفل برای برادران مزاحم.

هم اکنون قیمت این چادر حدود 50 میلیون تومان و وزن ان حدود 130 کیلوگرم است و امید است که با تلاش برادران مربوطه،به صورت انبوه تولید و در اختیار بانوان محترم قرار بگیرد.
مرسی
خداییش فکر نمیکردم رو دست این چیزی بلند شه :eek::eek::D

اینم از اون حرفا بود ها :eek::huh::warn::w22: