یاد یاران !

PostModern

عضو جدید
یاد دکتر شریعتی بخیر !
بزرگمردی که اسلام نه نان و نامش بلکه درد و تعهدش بود و مسلمونیش نه در یقه بسته لباسش بلکه در افقهای باز اندیشه ش متجلی میشد . متفکری که " آری اینچنین بود ای برادر " ش خیلی بیش از تاریخ تمدن ویل دورانت و امثال اون حقایق تاریخی رو به جامعه و جامعه شناسان نشون داد !

یاد دکتر چمران بخیر !
همه چیز داشته باشی اما تمام موقعیت و امکاناتت و همه هست و نیستت رو فدا کنی تا به کمک مردمی بشتابی که هیچ چیز ندارن . جماعتی که زیر چکمه های ستم به ستوه اومده ن و در این قرن دروغ و تباهی هیچ فریادرسی ندارن . باید اینجوری باشی که اسمت افتخار هر تحصیلکرده باشعور و روشنفکر دردمندی بشه و هنوز که هنوزه کوچه پسکوچه های لبنان به قدمهای تو مباهات کنه !

یاد آقای مطهری بخیر !
چقدر فرقه بین روحانی از اون دست که ایشون بود و اون چیزی که الان دیده میشه . چقدر بین اندیشه های عمیق اون کشته بیگناه با جماعت امروز فاصله ست . و چقدر تلاش میکرد تا در مقابل تحریف حقائق اسلام بایسته !

یاد این جماعت بخیر . یاد انسان و انسانیت بخیر . در این تیره شب غربت یاد آشنایان بخیر

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سه نفري رو نام برديد كه بنده هم علاقه زيادي بهشون دارم. دو نفر ديگه رو هم من اضافه ميكنم: امام خودمون و دكتر حسابي. يادشون به خير...

automata

عضو جدید
یاد همه شون بخیر. خوش به سعادتشون که کسایی هستن و یادی ازشون میکنن اما آیا از ما هم یادی خواهد شد.....؟:que:

30min70

عضو جدید
من به دکتر حسابی ارادت خاصی دارم ارامگاه ایشون واقع در شهر تفرش هست یه دفتر دارن که هر کس زیارتشون میکنه داخل اون دفتر یه جمله می نویسه. اگه شما بخواید تو اون دفتر چیزی بنویسید چی می نویسید؟؟؟؟؟؟؟؟:que: