یاد خاطرات : چرا معماری رو انتخاب کردین ؟

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدونی منم عاشق طراحیم.عاشق خلق کردن...لذت میبرم ازرشته ام.

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدونی منم عاشق طراحیم.عاشق خلق کردن.لذت میبرم از معماری

الهام کوچولو

عضو جدید
من اومدنم کلی داستان داره:):)...براتون تعریف میکنم.باحاله:redface:...کلاس اول ابتدایی بودم داییم دانشجوی معماری یزد بود...نه کودکستان بودم:biggrin:....داییم شب تحویل پایان نامش بود 3- 4 شب خونه ما داشت ماکت میساخت...بعد از 4 شب و صبح که دیگه تموم شده بود یه پارچه کشید سرش که کسی سراغش نره..من فرداش از بیرون اومدم کسی خونه نبود با پسر خالم اونو اوریم پایین کیف کردیم خیلی باحال بود :biggrin::smile::D:D...همش با فوم بود بعد من سقفش که شیروانی بود و شکوندم اینقد فاز داد...بعد شیشه هاشو در آوردیم و بعد رفتم روش و خلاصه خراب خراب شد...داییم که اومد مارو دید اول بغض کرد:cry: ..بعد ما دو تا رو اینقه کتک میزد که هنوزم بعد از 15 سال یادم نرفته و هنوزم جاش درد میکنه:cry::cry:...بعد از اون موقع دوست داشتم منم ماکت بسازم بعد بهش علاقه مند شدم :eek:بعد کنکور دادم و معماری رو انتخاب کردم و حالا خیلی خوشحالم.;)..بعضی از مواقع که ماکتام خراب میشه میخام بشکونمش فاز میبرم..و کلی میخندم...باحال بود مگه نه؟

afarin.
khaste nabashi vaghean!

#Tulip#

عضو جدید
من عاشق طراحی بودم و هستم ;)از دیدن شاهکارهای معماری به وجد میومدم تو دبیرستان بین معماری و عمران مردد بودم ک آخرش معماری قسمتم شد و دیدم ک چه انتخاب خوبی بود:Dحالا نه اینکه بگم خیلی خفنم فقط خوشحالم ک این رشته رو انتخاب کردم دیدم از موقع ورود ب این رشته کلی عوض شده:cool:

بیسان

عضو جدید
من سال دوم با علاقه زیاد ریاضی خوندم ولی با معلمم سر کل افتادم و............
رفتم به اسرار داداشم که عمران بود اومدم معماری حالام عاشقشممممممممممممممممممم;)

.elham.

عضو جدید
اولش به عشق مهندس شدن اومدم تو اين رشته ولي بعد از اينكه چندتا پلان طراحي كردم و معلممون كلي از كارام تعريف كرد با ذوق بيشتري ادامه دادم. خدارو شكرم الان واقعا عاشق رشتمم.
اما اين بچه هاي عمران ميگن شما فقط آرشيتكتيد نه مهندس.
اجازه زد و خورد ميديد؟