یادش بخیر....!!!!!

سـعید

مدیر بازنشسته

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببینم مگه شما پسر نیستید؟
خوب تا چند تا عکس از پسرها هم میگذاشتید؟!:surprised:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینا چه بانمکن.
دلم فق برای کلاس اولم و فقط هم برای معلم کلاس اولم تنگ شده. خدا رحمتش کنه. خیلی مهربون بود.:gol:
براش فاتحه بخونین . ممنون میشم.

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز امد بوی ماه مدرسه
بوی بازیهای راه مدرسه:gol::redface:

چه خاطرات نازی دارم با این شعر:redface:
ممنون سعید:gol:

سال اول ابتدايي يادمه يكي از بچه ها تا نيمه هاي سال با مامانش ميومد مدرسه!!!!!
حتي مامانش هم ميومد سر كلاس مينشست رديف آخر با پيش پسرش !! :w15:

معمارباشی

عضو جدید
راستش من سال اول تو خونه درس خوندم ... هيچ خاطره اي از روز اول مدرسه و اينا ندارم .... خوشبحالتون .... چه روزاي خوبي داشتيد

sara_909

عضو جدید
آخی دلم براشون سوخت تازه اول سختی های زندگیشونه ............

mrsplym007

عضو جدید
سلام ممنون از تایپیکت...
یادمه هرچی میخواستم گریه کنم .. اشکم در نمیومد... بغز تو گلوم گیر کرده بود .. ولی اشکم در نمیومد....یادش به خیر:crying2:

mrsplym007

عضو جدید
تا اونجا که من یادمه کلاس اول ما اسمش ستاره نبود ... اصلا با این جور اسم ها مشخص نمیکردن... ها؟ ستاره؟ آهان یادم اومد اسم کلاس ما غظنفر شماره 3 بود..:w02::child:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر که تموم شد.یادمه معلم اول ابتداییم وحشی بود.خدا ازش نگذره

***fatima***

عضو جدید
الهی... اینا چه نازن. یاد کلاس اول خودم افتادم. خیلی کوچولو بود. ریزه میزه.
کلاس ما صورتی بود. کنار مقنعه هامون هم یدونه گل صورتی بود.
معلممون هم خیلی مهربون بود اولش. اما کم کم خشن شد. انگار ما خیلی شیطونی میکردیم.البته خیلی هم بد خشن نبودا.:D
یادش به خیر. مرسی آقا سعید

سـعید

مدیر بازنشسته
معلممون هم خیلی مهربون بود اولش. اما کم کم خشن شد. انگار ما خیلی شیطونی میکردیم.البته خیلی هم بد خشن نبودا.:D
وای که این معلم های کلاس اول چی کشیدن از دست شما ها ؟؟:D

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا هم یادش نه بخیر...اه...اه..چی بود.....خیلی بد بود....حالا خوبه مامعلممون مهربون بود و من ناراضیم....
ما کنار مقنعه امون یه گل ابی میذاشتیم....اینجوری معلوم میشد هرکی ماله چه کلاسیه....نامردا به ما میگفتن گلابی:w15:مثلا میگفتن گلابیا برن تو کلاس..هرکی نمیدونست فکر میکرد ما خل و چلیم....
بسه دیگه نخندین....:w00:

البته الان که کلاس اولا روز اول مدرسشون انگار میخوان برن جشن تولد...اصلا خوش به حالشونه...البته من اصلا حسود نیستما:w04:

mrsplym007

عضو جدید
اصلا هم یادش نه بخیر...اه...اه..چی بود.....خیلی بد بود....حالا خوبه مامعلممون مهربون بود و من ناراضیم....
ما کنار مقنعه امون یه گل ابی میذاشتیم....اینجوری معلوم میشد هرکی ماله چه کلاسیه....نامردا به ما میگفتن گلابی:w15:مثلا میگفتن گلابیا برن تو کلاس..هرکی نمیدونست فکر میکرد ما خل و چلیم....

البته الان که کلاس اولا روز اول مدرسشون انگار میخوان برن جشن تولد...اصلا خوش به حالشونه...البته من اصلا حسود نیستما:w04:
سلام ... گلابی ... ببخشید گل آبی

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینه دیگه...جنبه ندارین...ادم تا میاد دردودل کنه اینجوری سوء استفاده میکنید.......:biggrin:
تو یه بار دیگه به من بگو گلابی ...گلابیت میکنم:razz:
همین باعث شد که من از رنگ ابی متنفر بشم و به پرسپولیس رو بیارم........:D...میبینی اینجور چیزا ریشه در کودکیه ما ادما داره:redface:

***fatima***

عضو جدید
وای که این معلم های کلاس اول چی کشیدن از دست شما ها ؟؟:D

ما بعدا فهمیدیم که بیچاره چه عذابی میکشیده از دستمون. نه به اون اولش که خجالتی بودیم نه به آخرش که دیگه ... هیچی بگذریم . چشمتون روز بد نبینه....هی روزگار.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

الهی بگردم ارغوان جونم. خوب شد معتاد نشدی گلم. اگر نه الان تو جوب بودی. نه نه دیگه کارت از جوب گذشته بود....:smoke:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یادمه. راست میگه اولش خیلی خجالتی بود اما بعدش....
من مثلا یه سال بزرگتر بودم ازش... همش میرفتم ببینم معلمشونو اذیت میکنه یا نه:smoke::confused::lol:

ronake ashegh z

عضو جدید
من که اصلا دلم نمیخواست برگردم خونه آخه تو خونه نمیشد مثله اونجا اذیت کرد
مرسی خیلی ناز بودن;)

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا را شکر که گذشت از اینکه دوباره به کلاس اول برگردم وحشت میکنم:w12: