گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

mo.re.sb

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام به بروبچ مهندسا
داداش شماها که ترمای آخرید،این طوری میگید، وای به حال ما تازه واردا،
ولی انصافا بقول بچه ها، رشته ی مردیه،چربیا رو اب میکنه.
یاعلی.

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش.
اگه از من میپرسی من میگم اصلا دو دلی در خودت ایجاد نکن اگه میگی سوادت کمه یا....کاملا اشتباه میکنی چون تا این مرحله بالا نمیومدی فرصتش نده و ارشد بخون(خواستن توانستن است)الان دوره ی مدرک گراییه
منم موافقم.....این حست مشترکه بین همه ماها...طبیعی که هر کدوم از ما ها تو یه مرحله از زندگیمون این حس و حال بهمون دست بده...اما باید بریم جلو...تا می تونیم......

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای گلم منم از این که تو جمعتونم و یه مکانیکیم به خودم افتخار می کنم..:redface::redface::redface::redface:
من بیشتر کارای تحقیقاتی و دوس دارم....الانم موندم که ارشدم رو بدم بزنم تو کار اجرایی واین حرفا....راستی دوستان واسه این که تو رشتمون موفق تر باشیم چه مهارتایی بیشتر لازمه...صرف نظر از این که باید جلو پسرا کم نیاری و....گاهی نضراشون رو جدی نگیری.....:warn:

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام به بروبچ مهندسا
داداش شماها که ترمای آخرید،این طوری میگید، وای به حال ما تازه واردا،
ولی انصافا بقول بچه ها، رشته ی مردیه،چربیا رو اب میکنه.
یاعلی.
حالا اگه آبجیت باشیم اشکال داره؟؟؟:child::child::redface::redface:

hasan_y

عضو جدید
دوستای گلم منم از این که تو جمعتونم و یه مکانیکیم به خودم افتخار می کنم..:redface::redface::redface::redface:
من بیشتر کارای تحقیقاتی و دوس دارم....الانم موندم که ارشدم رو بدم بزنم تو کار اجرایی واین حرفا....راستی دوستان واسه این که تو رشتمون موفق تر باشیم چه مهارتایی بیشتر لازمه...صرف نظر از این که باید جلو پسرا کم نیاری و....گاهی نضراشون رو جدی نگیری.....:warn:
دستم درد نکنه
شما مگه با پسرا چه مشکلی داری:)
یکی از مهارت هایی که باید بلد باشی اینکه وقتی دستات چرب و روغنیه دستتو بکشی تو موهات و با همون دستات بشینی سره سفره
هر موقع اینکارو کردی هنوقت بت میگن اوس مکانیک;)

آرزو.ح

عضو جدید
متاسفانه من ترم 7 هستم و دارم کم کم سمتم رو از دست میدم:redface:
در هر حال خوش اومدی آرزو خانوم:gol:
مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی:w27:
نگران نباش ما سنگر رو حفظ می کنیم!:neutral: برو دآش..خیالت تخت.برو واسه ارشد بخون:w10:

mo.re.sb

عضو جدید
ما چاکر آبجی مهندسا هم هستیم.......
ولی مخاطبم اون داداشی بود که امیدش رو از دست داده بود.

آرزو.ح

عضو جدید
ما چاکر آبجی مهندسا هم هستیم.......
ولی مخاطبم اون داداشی بود که امیدش رو از دست داده بود.

شوما آقایی...
نبینم کسی نا امید بشه ها!کی حال دآشمونو گرفته ؟چاقو چاقوش می کنیم:w08:(به علت موجود نبودن چاقو مجبوریم سنتا رو زیر پا بزاریمو تفنگ تفنگش کنیم!!)

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستم درد نکنه
شما مگه با پسرا چه مشکلی داری:)
یکی از مهارت هایی که باید بلد باشی اینکه وقتی دستات چرب و روغنیه دستتو بکشی تو موهات و با همون دستات بشینی سره سفره
هر موقع اینکارو کردی هنوقت بت میگن اوس مکانیک;)
مشکلی که ندارم...اما بعضی از این داداشا به ظاهر می خوان بگن که آره دیگه دیگه!!!!!:w13:
اما خب ته دلشون یه جور دیگه فکر می کنن...:w17:
والا تو کارگاه اتو که من جز اوس مکانیکا بودم.....:w38:
در هر حال ما چاکر داداش مهندسامونم هستیم:redface:

mo.re.sb

عضو جدید

حالا من نمی دونم با پسرا چه مشکلی دارید ولی یه سوالی داشتم ،اینکه:موارد بهره گیری از رشته مهندسی مکانیک در آشپزخونه رو اگه تونستید چند مورد ذکر کنید؟

mo.re.sb

عضو جدید
شوما آقایی...
نبینم کسی نا امید بشه ها!کی حال دآشمونو گرفته ؟چاقو چاقوش می کنیم:w08:(به علت موجود نبودن چاقو مجبوریم سنتا رو زیر پا بزاریمو تفنگ تفنگش کنیم!!)

نه بابا،ترکوندین
پس تو کار دوئل هم هستین.(یاشاسین منیم باجیمی).آبجی هم ابجی های قدیم ،کابوی تشریف دارین؟؟؟؟؟؟؟؟
به هر حال ما مخلص مکانیکام هستیم چه ابجی چه داداش.

m_roshan

عضو جدید
حالا من نمی دونم با پسرا چه مشکلی دارید ولی یه سوالی داشتم ،اینکه:موارد بهره گیری از رشته مهندسی مکانیک در آشپزخونه رو اگه تونستید چند مورد ذکر کنید؟
1-تعویض او.رینگ شیر آب
2-تعویض یا تعمیر هود(اگه تونستند)
3-سرویس مسیر فاضلاب ظرف شویی
4-تعویض دسته قابلومه

m_roshan

عضو جدید
نه خارج از شوخی خانم ها در همه جا میتونن خودشون رو نشون بدن مثلا یه کلاس اموزشی بود تو مرکز آموزش سایپا مربیش زن بود خیلی وارد بود

آرزو.ح

عضو جدید

نه دیگه دآش ،این یه دم را خوش نخواندی!!:razz:شوما کاربرد میکانیک رو تو فوتبال دیدن بوگو بیبینم؟!
در ضمن کابوی نیستیم کاگیرل (cowgirl) تشریف داریم:cool: دختر گاوچرون ندیدی تا حالا؟بیبین!

ermia_shahab

عضو جدید
يكي به من بگه چجوري مي تونم بدون علاقه به درس ها و روابط رياضي مكانيك بخونم؟
ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mo.re.sb

عضو جدید
نه دیگه دآش ،این یه دم را خوش نخواندی!!:razz:شوما کاربرد میکانیک رو تو فوتبال دیدن بوگو بیبینم؟!
در ضمن کابوی نیستیم کاگیرل (cowgirl) تشریف داریم:cool: دختر گاوچرون ندیدی تا حالا؟بیبین!

حالا چرا ناراحت میشید.فوقش یک به یک.
از قدیم گفتن از حرف زدن با خانوم جماعت بترس،التسلیم التسلیم
اتفاقا من اصلا فوتبال بازی نمی کنم،فقط گاهی اوقات یه نقاشیی می کشیم برا تنوع.

MAHSA KHANOM

عضو جدید
سلام به بچه مکانیک های با حال .خوبین ؟من چاکر شما هم هستم :w30::smile:می گم چرا ما دخترا همیشه از شما پسرا کم تریم؟ البته منظورم تعداده .از بقیه جنبه ها که شما به پای ما نمی رسین:w42::Dبی خیال .خلیجی اینجا هست؟ یه پیشنهاد هرکی بگه از کدوم دانشگاهه لطفا خلیجی ها از من تشکر کنید:twisted::twisted::twisted::w27:

hasan_y

عضو جدید
مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی:w27:
نگران نباش ما سنگر رو حفظ می کنیم!:neutral: برو دآش..خیالت تخت.برو واسه ارشد بخون:w10:
باشه آبجی
خیالم راحت شد
گفتم حالا باید چیکار کنم
به هر حال دستتون درد نکنه:redface:

hasan_y

عضو جدید
مشکلی که ندارم...اما بعضی از این داداشا به ظاهر می خوان بگن که آره دیگه دیگه!!!!!:w13:
اما خب ته دلشون یه جور دیگه فکر می کنن...:w17:
والا تو کارگاه اتو که من جز اوس مکانیکا بودم.....:w38:
در هر حال ما چاکر داداش مهندسامونم هستیم:redface:
من که متوجه نشدم منظورتونو:redface:
ما پسرا تو دلمون کلا هیچی نیست:biggrin:
ما هم خیلی مخلصیم
به خصوص از آبجیامون:gol:

hasan_y

عضو جدید
:gol:
سلام به بچه مکانیک های با حال .خوبین ؟من چاکر شما هم هستم :w30::smile:می گم چرا ما دخترا همیشه از شما پسرا کم تریم؟ البته منظورم تعداده .از بقیه جنبه ها که شما به پای ما نمی رسین:w42::Dبی خیال .خلیجی اینجا هست؟ یه پیشنهاد هرکی بگه از کدوم دانشگاهه لطفا خلیجی ها از من تشکر کنید:twisted::twisted::twisted::w27:
معلومه که ما هیچ وقت به پای آبجیامون نمیرسیم;)
من خلیجی نیستم ولی ازت تشکر کردم:biggrin:
خوش اومدی آبجی مهسا:gol:

m_roshan

عضو جدید
يكي به من بگه چجوري مي تونم بدون علاقه به درس ها و روابط رياضي مكانيك بخونم؟
ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچی نشد نداره یه چیزی میگم ولی نخندی بهم تا سال دوم دبیرستان به زور تک ماده و بهترین نمرم 6 بود ولی حسابی تمرین کردم الان ریاضیم در حد 18 19 هستش

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز

من که متوجه نشدم منظورتونو
ما پسرا تو دلمون کلا هیچی نیست:biggrin:
ما هم خیلی مخلصیم
به خصوص از آبجیامون:gol:
خب دیگه همه چیز رو که نمیشه گفت...
این که اول گفتم که پسرا...... واسه این بود که تو 4 سال دانشجوییم خیلی مسائل پیش میومد که بعضی از پسرا البته بعضی:smoke: خیلی به مردونگیشون می بالیدن:w31:
اما خب می شد فهمید که رفتارشون به این دلیل بود که نیاز به تایید شدن داشتن...کلا از بعد روانی به قضیه نگاه کنی گاهی باید به مردها فرصت ابراز وجودشون رو داد...:redface::redface:
در هر حال 4 سال تحصیل دوران خوبی بود....

• Like
واکنش ها: barg

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی دوستان نظرتون در مورد این که تو دانشکده های فنی این مکانیکا از همه رشته ها مغرور ترن و کله شق تر چیه؟؟؟؟:w26:

بالا