گوشی دو سیم کارت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.s.c

عضو جدید
سلام من یه گوشی دو سیم کارت میخوام لطفا یه راهنمایی بکنید؟قیمتشم مهم نیست فقط یه گوشی باشه که زود خراب نشه ؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست عزیز فقط دو سیمکارت بودن واستون مهمه ؟! حتما همزمان باشه ؟! برندش مهم نیست ؟!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام .یه نگاه به C2-03 بندازین ببینم به کارتون میاد یا نه ...

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس!منم يه سوال داشتم تو اين وضعيتي كه براي بازار گوشي بوجود اومده(نوسان قيمتها)به نظرتون بهتر نيست از گوشيهاي glxاستفاده كرد؟اصلا شما خريدشونو توصيه ميكنين؟يه سوال ديگه هم داشتم از كجا بفهميم يه گوشي نرم افزار هم ساپورت ميكنه يا نه؟!ممنون.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام مهندس!منم يه سوال داشتم تو اين وضعيتي كه براي بازار گوشي بوجود اومده(نوسان قيمتها)به نظرتون بهتر نيست از گوشيهاي glxاستفاده كرد؟اصلا شما خريدشونو توصيه ميكنين؟يه سوال ديگه هم داشتم از كجا بفهميم يه گوشي نرم افزار هم ساپورت ميكنه يا نه؟!ممنون.
سلام دوست گلم . خسته نباشین ...
من که فعلا پیشنهاد نمیکنم کسی الان گوشی بخره . خودتون فکرش رو بکنین من قبل از گرون شدن N8 رو 485 خریدم ولی الان باید 710 تومن بخرم .
در مورد اینکه چه گوشی بخرین بستگی به انتظاراتتون داره . گوشیهای GLX هم گوشیهای خوبی هستن و من ازشون راضی بودم . ولی خوب نباید انتظار زیادی ازش داشته باشین .
در مورد سوال آخرتون هم اینجا جاش اینجا نیست . اگه مایل باشین میتونم توی پ.خ به طور مفصل براتون توضیح بدم ...

m.s.c

عضو جدید
ممنونم از راهنماییت ولی فکر میکنم این گوشی به لحاظ صفحه لمسیش استقامت لازم را نداشته باشه با توجه به کار من که مدام در بازار در حال گردش هستم .می خواستم ببینم نظرت در مورد c2-00 و x1-01 چطوره و اینکه آیا گوشی مناسبتری مورد نظرت هست؟ تشکر

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من خودم سامسونگ B7722I دارم و ازشم راضیم عالیه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ممنونم از راهنماییت ولی فکر میکنم این گوشی به لحاظ صفحه لمسیش استقامت لازم را نداشته باشه با توجه به کار من که مدام در بازار در حال گردش هستم .می خواستم ببینم نظرت در مورد c2-00 و x1-01 چطوره و اینکه آیا گوشی مناسبتری مورد نظرت هست؟ تشکر
دوست گلم درسته که صفحه نمایشش تاچ هست . ولی مقاومتش خیلی خوبه !
گوشیهایی هم که خودتون گفتین خوبن . ولی خوب طبیعتا امکاناتشون هم کمتره !

m.s.c

عضو جدید
ممنونم از راهنماییتون پس من با خیال راحت میرم c2-03 را تهیه میکنم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ممنونم از راهنماییتون پس من با خیال راحت میرم c2-03 را تهیه میکنم
بله . فقط حواستون باشه گوشیهای جدید مقاومتشون مثل 1100 و ... نیست ! یه مقدار باید بیشتر مراعات کنین ! :D

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام شرمنده میتونم ازتون خواهش کنم به این لینک برید .اینجا چیزای خوبی در مورد c2-03 ننوشتن.به نظرتون این مشکلات را این گوشی دارد و چیزهای قابل حلی می باشند یا خیر؟باز هم تشکر
http://www.gsm.ir/phone.php?id=2440&modSearch=phone&srchTxt=c2-03
دوست گلم راستش من وقت نکردم همه نظرات رو بخونم . ولی من این گوشی رو داشتم . به نظرم چیزی که اذیت بکنه نداشت ...

m.s.c

عضو جدید
ممنونم دیگه باخیال راحت میرم این گوشی را میخرم فقط اگه لطف کنی یه هندزفری بلوتوث که با این گوشی بخونه معرفی کنی ما زحت را کم میکنیم.تشکر

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ممنونم دیگه باخیال راحت میرم این گوشی را میخرم فقط اگه لطف کنی یه هندزفری بلوتوث که با این گوشی بخونه معرفی کنی ما زحت را کم میکنیم.تشکر
دوست گلم اونم بستگی به بودجتون داره !

m.s.c

عضو جدید
مشکل بودجش نیست فقط یه چیزی معرفی کن که هم شارژ خوبی نگه داره و هم اینکه بشه باهاش آهنگم گوش کرد ففقط یادت نره مقاومتشم خوب باشه ؟ بازهم تشکر از لطفت

safir sabz

عضو جدید
سلام دوستاندونبال گوشی دوسیم کارت میگردم البته میخوام نرم افزاری خوبی داشته باشه ولمسی باشه لطفا راهنمایی کنید

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوستاندونبال گوشی دوسیم کارت میگردم البته میخوام نرم افزاری خوبی داشته باشه ولمسی باشه لطفا راهنمایی کنید
سلام . دوست گلم لطف کنین یه تاپیک جداگانه توی بخش مشاوره برای خرید گوشی بزنین و انتظاراتتون رو + بودجتون بگین تا بهتر راهنماییتون کنم .
موفق باشین !

safir sabz

عضو جدید
سلام . دوست گلم لطف کنین یه تاپیک جداگانه توی بخش مشاوره برای خرید گوشی بزنین و انتظاراتتون رو + بودجتون بگین تا بهتر راهنماییتون کنم .
موفق باشین !

دوستان ظاهرا اینجا برای مشاوره جهت خرید گوشی دوسیمکارته

safir sabz

عضو جدید

موفق باشین !

اما ظاهرا اینجا تاپیک زده شده ودارن دوستان درمورد گوشی های دوسیمکارت بحث میکنن شاید لازم نباشه بیخودی یک تاپیک دیگه بزنم دوست عزیز

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
برای جلوگیری از انحراف تاپیک. قفل شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا