[ گفت و گو ] - کنکور ارشــد آزاد 91 [آرشیو]

keyvanm

عضو جدید
سلام دوستان از کسانی که دانشجوی ارشد هستند یاپار امسال کنکورآزاد موفقی دادند خواهش میکنم تجربیاتشون رو به اشتراک بزارن با توجه به زمان باقی مانده تا ارشد برای من که تازه الان میخوام برای ارشد آزاد بخونم ..ممنونم:gol::gol:
من جداسازی ماهشهر انتخاب کردم .

feri61

عضو جدید
بهتره تو اين مدت نكته هاي تستي و يه تعداد كتاب محدود بخوني

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم امسال میخوام ارشد ازاد بدم نمیدونم چه چیزایی باید بخونی

feri61

عضو جدید
جرم و عمليات از راهيان ارشد بخون.مكانيكو ول كنيد بريد سراغ راكتور.حرارت و ترمو و رياضي هم راهيان و مدرسان شريف خوبن هر دو جواب ميدن.

ooskarim

عضو جدید
سلام دوستان
خسته نباشید
چند روزه دنبال سوالای ارشد گرایش فرآیندم.تو سایت گذاشتن واسه فروش بدون کلید!!
تو تاپیک های دفترچه کنکورم گفتم ولی کسی جواب بده نیس
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
سپاس

eli banoo

عضو جدید
سلام به همه آقایون خانومای مهندس. عیدتون مبارکیه سوال: میخواستم ببینم کنکورای ارشد آزاد سالهای قبل همشون پاسخ هاشون تستیه ؟ من دنبال سوالای کنکور 10 سال اخیرم ولی با پاسخ های تشریحی.یه کتاب تو مایه های مدرسان شریف که کنکورای سرارسری رو با جواب جمع کرده بود.برای ازاد همچین چیزی داریم ؟ از کجا میتونم تهیه کنم ؟​

feri61

عضو جدید
كتاب خاصي نميشه اسم برد كه همه تشريحي باشند ولي راهيان ارشد و مدرسان بد نيستند ولي هردو شون غلط زياد دارن

eli banoo

عضو جدید
یه کتابایی هست به اسم دفترچه سوالات دانشگاه آزاد که البته جواباش تستیه. من یکی از دوستام برای رشته حسابداری خرید ولی من نمیدونم برای مهندسی شیمی هم داره یا نه...

eli banoo

عضو جدید
10 سال کنکور اخیرشو فقط یه دور نگاه کنی قبولی

حالا من فردا میرم انقلاب ببینم دارنش یا نه.. امسال گویا بر خلاف سال های قبل کنکور آزاد درساشو مث سراسری یه جور کرده . دیگه درسهای تخصصی هر گرایش تو کنکورش نیست.من بیو زدم ازین بابت خوشحالم که تخصصی ها رو مجبور نیستم بخونم:D

keyvanm

عضو جدید
حالا من فردا میرم انقلاب ببینم دارنش یا نه.. امسال گویا بر خلاف سال های قبل کنکور آزاد درساشو مث سراسری یه جور کرده . دیگه درسهای تخصصی هر گرایش تو کنکورش نیست.من بیو زدم ازین بابت خوشحالم که تخصصی ها رو مجبور نیستم بخونم:D
سلام خانوم مهندس لطفا اگه پیدا کردین ..خبر بدین که منم برم بگیرم اخه من شهرستانم.مرسی

eli banoo

عضو جدید
سلام خانوم مهندس لطفا اگه پیدا کردین ..خبر بدین که منم برم بگیرم اخه من شهرستانم.مرسی

سلام. من دیروزانقلاب بودم خیلی پرس و جو کردم. متاسفانه هیچ ناشری سوالهای ارشد آزاد مهندسی شیمی رو منتشر نکرده فقط پردازش یه کتاب مزخرف زده بود که چند جلده و هر جلد توش یه کنکور سراسری داره یه آزاد و قیمت هر جلدش 10 هزار تومن که به تایید بقیه غلط هم زیاد داره.. اونجا به همه میگفتم چرا آخه ؟ این رشته بزرگیه!!کسی جوابی نداشت یه نفر بهم گفت از دستشون در رفته. گفت نشر صاد که فقط رو آزاد کار میکنه هم کنکورای این رشته رو جمع نکرده..............
در نهایت یه جایی رو پیدا کردم که سوالای کنکور هم سراسری و هم آزاد چند سال اخیر رو کپی کرده بود و میفروخت ولی متاسفانه هیچ کدومش کلید نداشت. من سه سال آخر بیو رو خریدم.
حالا از بقیه میخوام اگه کلید کنکور آزاد خصوصا توی گرایش بیو را دارن اینجا بذارن.نبودم خود مهندسی شیمی.
من سه سال آخر بیو رو خریدم گفتم اگه کلید باشه میرم بقیش هم میخرم!!!

asma_rosie

عضو
سلام دوستان؛ کسی در مورد گرایش پیشرفته مهندسی شیمی اطلاع داره؟

بالا