[ گفت و گو ] - انتخاب رشته كنكور ارشــد 92

nasrinavm

عضو جدید
انشگاه تهران.دانشکده فنی کاسپین.پردیس دانشکده های فنی تهران

به نظر شما پیش رفته تبریز و سهند رو اول بزنم یا جداسازی کاسپین و فنی گیلان؟ میتونیم بعدش بگیم مدرکمون رو تهران گرفتیم؟!

zahra_am68

کاربر فعال
نه خیرم.اتفاقا تو پتروشیمی ها و صنایع فرآیندی کار می کنند.دانشگاههایی که کاتالیست هم میگن دیگه بهتر

به نظر شما ترمودینامیک بهتره یا سنتیک؟
شنیدم موقع ثبت نام باید یکی از این دو رو انتخاب کرد

Xerxes-I

عضو جدید
به نظر شما ترمودینامیک بهتره یا سنتیک؟
شنیدم موقع ثبت نام باید یکی از این دو رو انتخاب کرد
فکرنمیکنم اینطوری باشه.چون عنوان گرایش ((ترمودینامیک و سنتیک ))هست.تازه عنوان گرایش تو امیرکبیر و شریف و سمنان ((ترموسنتیک و کاتالیست))نوشته شده.دوستم تربیت مدرس میخونه گفت هم ترمو بهشون میگن هم سنتیک.حالا شاید برای پروژه باید یکی رو انتخاب کنید.اطلاعا دقیقشو واستون میپرسم میذارم تا بعداظهر

zahra_am68

کاربر فعال
فکرنمیکنم اینطوری باشه.چون عنوان گرایش ((ترمودینامیک و سنتیک ))هست.تازه عنوان گرایش تو امیرکبیر و شریف و سمنان ((ترموسنتیک و کاتالیست))نوشته شده.دوستم تربیت مدرس میخونه گفت هم ترمو بهشون میگن هم سنتیک.حالا شاید برای پروژه باید یکی رو انتخاب کنید.اطلاعا دقیقشو واستون میپرسم میذارم تا بعداظهر

من از دوستم پرسیدم که علم وصنعت بود گفت همون اول باید یکی رو انتخاب کنی
دروس تخصصی کاتالیست و ترمو فرق داره
واینکه ترمو بیشتر روی مدلینگ کار میکنه

آخرین ویرایش:

mahsa/

عضو جدید
به نظر شما پیش رفته تبریز و سهند رو اول بزنم یا جداسازی کاسپین و فنی گیلان؟ میتونیم بعدش بگیم مدرکمون رو تهران گرفتیم؟!

کاسپین تو یه شهرکه با گرایشه طراحی فرآیندهای جداسازی
فنی گیلان تو شهر فومنه
دیگه هم ورودی کارشناسی نمیگیره و فقط ارشد م شیمی و م صنایع میگیره.تعدد دانشجویاش کم ن
اگه گرایش براتون مهمه انتخابش کنید چون بهترین گرایشه
البته من خودم مسافت برام مهم تره

eli047

عضو جدید
بچه ها با 380 کدوم یکی از این گرایش ها رو قبول میشم؟میشه نظر بدین این ترتیب از نظر دانشگاه درسته یا نه؟
پیشرفته شیراز
گاز شیراز
پیشرفته اصفهان
محیط زیست شیراز

در مورد گاز کسی اطلاع داره؟ اگه گرایش گاز باشی میتونی در زمینه ی محیط زیست کار کنی؟

SCIENSE

عضو جدید
بله می تونید بگید مدرکتون از دانشگاه تهران می گیرید .
آموزشتون همون فنی تهرانه . تو تهران ثبت نام می کنید کارت دانشجویی عین بچه های تهرانه و با اون به راحتی می تونید وارد دانشگاه تهران بشید و از امکاناتشم استفاده کنید . اساتید اکثرا یکی هستد . حتی بعضی ها هم برا پروژه میان دانشگاه تهران مثل یکی از دوستای من . اگه قصد خارج رفتن و یا کار دارید هم همون مدرک دانشگاه تهرانه

eli047

عضو جدید
بچه ها با 380 کدوم یکی از این گرایش ها رو قبول میشم؟میشه نظر بدین این ترتیب از نظر دانشگاه درسته یا نه؟
پیشرفته شیراز
گاز شیراز
پیشرفته اصفهان
محیط زیست شیراز

در مورد گاز کسی اطلاع داره؟ اگه گرایش گاز باشی میتونی در زمینه ی محیط زیست کار کنی؟

بچه ها راهنمایی کنید لطفا

SCIENSE

عضو جدید
به نام خدا

شنیدم مینویسه دانشگاه تهران و کاسپین توش قید نمیشه ولی بازم بپرسید

کاسپین به عنوان دانشکده قید می شه مثلادانشگاه اهواز دانشکده شیمی اینجام می نویسه دانشگاه تهران پردیس فنی کاسپین .
در ضمن کاسپین چون دیگه دانشجو کارشناسی نمی گیره تنها جایی که خوابگا ههای خالی و بسیار بزرگ داره که حتی به شبانه ها هم خوابگاه می ده

naghmeh.chem

عضو جدید
دوستان این اصلاحیه ای که سنجش گذاشته کد 34035 و34038 حذف شده اصلا تو دفترچه که نبود / کدومش حذف شده؟

@chemical@

عضو جدید
سلام
آ
خرین رتبه قبولی گرایش نانو امیر کبیر و شیراز چن بوده
هم شبانه و هم روزانه
با تشکر

masoodgg

عضو جدید
دوستان این اصلاحیه ای که سنجش گذاشته کد 34035 و34038 حذف شده اصلا تو دفترچه که نبود / کدومش حذف شده؟

چرا هست. گرایش زیست پزشکی، هم روزانه هم شبانه حذف شده، تو صفحه ی 120 دفترچه هست.
به جاش کد رشته ی 34069 ظرفیتش به جای 5 نفر، 10 نفر شده(همون زیست پزشکی ولی دانشکده ی علوم و فنون نوین).

masoodgg

عضو جدید
بچه ها راهنمایی کنید لطفا

من فکر می کنم گاز و محیط زیست شیراز حتما قبول بشید.
پیشرفته ی اصفهان رو هم احتمالش خیلی زیاده قبول بشید.
اما پیشرفته ی شیراز رو معلوم نمیشه ولی بازم احتمالش هست.

من نمی دونم چرا دانشگاه شیراز که این همه ازش تعریف می کنن، جداسازی و طراحی فرآیند نداره؟
فکر کنم بهترینش همون بدون گرایش شیراز باشه

ghaghalili

عضو جدید
دوستان من فکر کنم یه سوال تکراری دارم
ولی متاسفانه وقت ندارم بگردم تو پستا:cry:
کسی میدونه اگه شبانه ها رو قبل از مالک اشتر بزنم و شبانه مثلا قبول شم دوباره سیستم ادامه میده که مثلا مالک اشتر روزانه قبول شم؟

goli-

عضو جدید
سلام
بچه ها دانشگاه اصفهان خیلی سخت میگیرن ؟ من میخوام فقط گرایش محیط زیست ها رو انتخاب کنم. تهران رو قبول نمیشم. بین شیراز و اصفهان موندم.... از یه طرف شیراز خیلی دوره و از یه طرف میگن اصفهان پوست ادم رو میکنن:cry: نمیدونم دوری راه رو بیخیال بشم یا سختی دانشگاه رو؟ البته بعضی ها هم میگن شیراز هم از نظر سخت گیری در حد اصفهانه. کسی هست محیط زیست اصفهان خونده باشه؟ :cry:please helppppppppppp

ghaghalili

عضو جدید
سلام
بچه ها دانشگاه اصفهان خیلی سخت میگیرن ؟ من میخوام فقط گرایش محیط زیست ها رو انتخاب کنم. تهران رو قبول نمیشم. بین شیراز و اصفهان موندم.... از یه طرف شیراز خیلی دوره و از یه طرف میگن اصفهان پوست ادم رو میکنن:cry: نمیدونم دوری راه رو بیخیال بشم یا سختی دانشگاه رو؟ البته بعضی ها هم میگن شیراز هم از نظر سخت گیری در حد اصفهانه. کسی هست محیط زیست اصفهان خونده باشه؟ :cry:please helppppppppppp
فکر میکنم صنعتی اصفهانه که خیلی سخت گیرن نه اصفهان
ولی سطح دانشگاه شیراز بالاتر از اصفهانه

mahsa/

عضو جدید
سلام

ن شنیدم دانشگاه صنعتی اصفهان سخت میگیرن نه دانشگاه اصفهان

zahra_am68

کاربر فعال
ن شنیدم دانشگاه صنعتی اصفهان سخت میگیرن نه دانشگاه اصفهان

برعکس من دوستم دانشگاه صنعتی اصفهان هست میگه فقط بعضی گرایشها سخت میگیرن
مثلا میگفت پلیمر صنعتی خیلیاشون مشروط شدن
اما دوستم معدلش توی گرایش خودش خوب بود

naghmeh.chem

عضو جدید
فک کنم گرایش 1 رتبه بیوتکنولوژی باشه و گرایش 2 دارو
البته فک کنم
من یکی رو میشناختم که پارسال 180 بیو شد و دانشگاه اصفهان قبول شد
میتونید به نسبت تطبیق بدید
با این حساب با رتبه 230 جایی روزانه یا شبانه نمیشه قبول شد.

mahsa/

عضو جدید
برعکس من دوستم دانشگاه صنعتی اصفهان هست میگه فقط بعضی گرایشها سخت میگیرن
مثلا میگفت پلیمر صنعتی خیلیاشون مشروط شدن
اما دوستم معدلش توی گرایش خودش خوب بود

حق با شماست
از دوتا از آشناهامون که پرسیدم یکیش گفت سخته یکیش هم گفت بد نیس
ولی کسایی که میگن سخته درصدشون بیشتره

nasrinavm

عضو جدید
دوستان من فکر کنم یه سوال تکراری دارم
ولی متاسفانه وقت ندارم بگردم تو پستا:cry:
کسی میدونه اگه شبانه ها رو قبل از مالک اشتر بزنم و شبانه مثلا قبول شم دوباره سیستم ادامه میده که مثلا مالک اشتر روزانه قبول شم؟

نه شما اگه دعوت به مصاحبه بشید دو حالت داره:
1:قبول میشید. در این حالت سیستم میاد انتخابای شما رو از اول بررسی میکنه.اگه توو انتخابای قبل مالک قبول شید دیگه اونو قبول میکنه و سراغ مالک نمیاد
2:قیول نمیشید و مثل این میمونه که اصلا مالک توو انتخابای شما نبوده و از اول همه ی انتخاباتون رو بررسی میکنه تا اونجا که بالاخره یکی رو قبول شین

بالا