[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

S.Mehran.S

عضو جدید
از بچه های شبانه کسی واسه ثبت نام نرفته ؟ می خوام ببینم شهریه ها چقدر بوده ؟
همش رو یجا میگیرن ؟ ترم 1 وام میدن ؟

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه!مطمئن باشید. خیلی کارارو زود انجام میدن.

اصلا نمیخوان دانشجو معطل بشه.فقط یادتون باشه که از تمامی مدارک واسه خودتون کپی داشته باشید!چون مدارک رو که تحویل بدین دیگه پسش نمیدن.

از شناسنامه و کارت ملی هم 2-3 سری کپی داشته باشین.

اگه اشتباه نکنم شما شبانه بودین.درسته؟

واسه خوابگاه از شبانه ها یه درخواست میگرفتن.یعنی به صورت درخواست نامه باید به صورت دستی بنویسین تا بعد تصمیم بگیرن که میشه به شبانه ها داد یا نه؟

امیدوارم سفر خوبی داشته باشید.

من که کلی تعجب کردم دانشگاه قبلیمون نمیشد با مسئولاش حرف زد اینجا عالی بودن واقعن همه کارا با برنامه و مرتب بود اصن معطلی نداشتم.خابگاه شماره چند شدی؟

(M&M)

کاربر بیش فعال
من که کلی تعجب کردم دانشگاه قبلیمون نمیشد با مسئولاش حرف زد اینجا عالی بودن واقعن همه کارا با برنامه و مرتب بود اصن معطلی نداشتم.خابگاه شماره چند شدی؟

سلام

خوابگاه شماره 10!

ئدز

عضو جدید
هی کلا من از همین جا هم تنهام!!! چقدر زود ثبت نام تون تموم شد همه که بعد 15 بودن! من تازه 17 میرم اون دوستونم که هم دانشگاهی من بود اصلا نیست که نیست...... امروزم

• Like
واکنش ها: .6.

sahar_farj

عضو جدید
از بچه های شبانه کسی واسه ثبت نام نرفته ؟ می خوام ببینم شهریه ها چقدر بوده ؟
همش رو یجا میگیرن ؟ ترم 1 وام میدن ؟
بمن گفتن ترم دیگه بهت وام میدیم
گفتن تازه مقدارم وام مشخص نیست
از چهارصد شرو میشه تا سقف یک میلیون
این ترممم اول باید ی میلیون و چهارصدا میریختیم بحساب!بعد پبت نام میکردیم
یکی از دوستان صنعتی اصفهانم نوشته بود تو پستای قبای دو ونیم پرداخت کرده!!!!!!!

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی کلا من از همین جا هم تنهام!!! چقدر زود ثبت نام تون تموم شد همه که بعد 15 بودن! من تازه 17 میرم اون دوستونم که هم دانشگاهی من بود اصلا نیست که نیست...... امروزم

:w24:خدا باتوئه خانم گل:w16:

*وارش*

کاربر فعال

ماهم ثبت ناممون تموم نشده. از امروز الکترونیکی بود هفته دیگه باید بریم حضوری

ئدز

عضو جدید
ماهم ثبت ناممون تموم نشده. از امروز الکترونیکی بود هفته دیگه باید بریم حضوری
خب خدا رو شکر نهضت همچنان ادامه دارد من گفتم همه رفتن کسی دور رو برم نیست!!! چقدر امسال برای شبانه ها شرایط بده یه دفعه کل مبلغ یه ترمو میخوان عرفش شهریه ثابت که!! خدایا حکمتت رو شکر که اون شبانه ها رو رد کردی من با خودم کلی حساب کتاب کرده بودم که خب شهریه ثابت رو میدم بعد وام و.....

mishmimi

عضو جدید
سلام دوستان..منم اصفهان روزانه پلیمر قبول شدم..کسی هم کلاسی من نیست؟؟

ئدز

عضو جدید
سلام دوستان..منم اصفهان روزانه پلیمر قبول شدم..کسی هم کلاسی من نیست؟؟

پویا هم شبانه اونجا رو آورده البته نه گرایش شما اما شاید یه سری کلاس با هم باشید الانم فکر کنم اومد اصفهان برای ثبت نام

hothit

عضو جدید
خب خدا رو شکر نهضت همچنان ادامه دارد من گفتم همه رفتن کسی دور رو برم نیست!!! چقدر امسال برای شبانه ها شرایط بده یه دفعه کل مبلغ یه ترمو میخوان عرفش شهریه ثابت که!! خدایا حکمتت رو شکر که اون شبانه ها رو رد کردی من با خودم کلی حساب کتاب کرده بودم که خب شهریه ثابت رو میدم بعد وام و.....

ثبت نام اینترنتی ما هم امروز تموم شد .بره ثبت نام باید 22-26 ام حضوری بریم مشهد !

hothit

عضو جدید
فردوسی قبول شدی؟
بپا تو دانشگاه گم نشی!!
مخصوصا اینکه مشدیا خدای آدرس دهی و کلاه گذاشتن سر ملتن :D

اره بدبختانه:razz:
نه ما به دانشگاه بزرگ عادت داریم;)
اخ اخ اره اینقد تعریف راجع به این همشهریاتون شندیم که اصن نگو! راجع به جو شیرین فردوسی هم همین طور:biggrin:

بالا