[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
2ساعته دارم ثبت نام میکنماااااا یهو صفحه هنگ کرد پرید همش :razz:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام!

من امروز ثبتنام رو انجام دادم!

چقدر مراحلش زیاد بود!:razz:

مال شماها اینرنتیه؟؟
ما باید حضوری بریم.حالا به من که نزدیکه زیاد دور نیست.بیچاره اونایی که از راههای دور میان

(M&M)

کاربر بیش فعال
واسه من آخر ثبت نام شماره دانشجویی رو داده!حالا اگه بخوام برم تو پیجم با اون باید برم یا دوباره شماره داوطلبی و کد ملی بزنم؟

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه من آخر ثبت نام شماره دانشجویی رو داده!حالا اگه بخوام برم تو پیجم با اون باید برم یا دوباره شماره داوطلبی و کد ملی بزنم؟

ش دانشجویی رو بزن اگه نشد همون داوطلبیا بزن
حال میکنی بهت راهکار میدما

ئدز

عضو جدید
سلام منم امروز ثبت نام اینترنتیم شروع شد برعکس شما خیلی چیزها نداره یه صفحه که بیشتر اطلاعات رو خودش داشت فقط چندتا سوال آبکی نه پول و نه فرم های خاص فقط یه قسمت عکس داره هر چی میزنم قبول نمی کنه و ثبت نهایی نمی شه لطفا اگه کسی انجام داده به منم بگه

efattahi

عضو جدید
بچه ها علم و صنعت ثبت نام اینترنتی نداره ؟!!
هنوز هم زمان دقیق ثبت نام ( بر اساس حروف الفبا ) مشخص نشده ؟!
تو اطلاعیه اش زده به سایت دانشکده مراجعه کنین که منم چیزی پیدا نمی کنم

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلام منم امروز ثبت نام اینترنتیم شروع شد برعکس شما خیلی چیزها نداره یه صفحه که بیشتر اطلاعات رو خودش داشت فقط چندتا سوال آبکی نه پول و نه فرم های خاص فقط یه قسمت عکس داره هر چی میزنم قبول نمی کنه و ثبت نهایی نمی شه لطفا اگه کسی انجام داده به منم بگه

حجم عکستو کم کن!

ئدز

عضو جدید
حجم عکستو کم کن!

این مشکل رو نداره اول که عکس تو اون قاب مربوط نمی یومد اما الان هم که اومد تایید میزنم میگه عکس رو وارد کن!!! نمیدونم خارج که میشم دوباره وارد میشم اطلاعات هست بازم نمیدونم!!! کلا چیز خاصی نداره یه صفحه هست که یه سری اطلاعات بی مورد پرسیده!!

(M&M)

کاربر بیش فعال
این مشکل رو نداره اول که عکس تو اون قاب مربوط نمی یومد اما الان هم که اومد تایید میزنم میگه عکس رو وارد کن!!! نمیدونم خارج که میشم دوباره وارد میشم اطلاعات هست بازم نمیدونم!!! کلا چیز خاصی نداره یه صفحه هست که یه سری اطلاعات بی مورد پرسیده!!

واسه من آخر ثبتنام یه صفحه اومد که بالاش نوشته بود:پذیرش با موفقیت انجامشد!

ببین مال شما هم اینو داره؟اگه نه!پس هنوز تکمیل نشده!

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه من آخر ثبتنام یه صفحه اومد که بالاش نوشته بود:پذیرش با موفقیت انجامشد!

ببین مال شما هم اینو داره؟اگه نه!پس هنوز تکمیل نشده!
من مدارکو اپلود میکنم بعد خطا میزنه تایید نشده .چطوری تایید کنم؟
همه اطلاعاتو ثبت نهایی کردم ولی دانشگاه قبلیم اشتباه خورده چیکار کنم؟امکان تغییر هم نیس:(:(:(

(M&M)

کاربر بیش فعال
من مدارکو اپلود میکنم بعد خطا میزنه تایید نشده .چطوری تایید کنم؟
همه اطلاعاتو ثبت نهایی کردم ولی دانشگاه قبلیم اشتباه خورده چیکار کنم؟امکان تغییر هم نیس:(:(:(

ببین شنبه وقتی رفتی اموزش بهشون بگو که اشتباه دانشگاتو زدی! اونا خودشون اصلاح میکنن.نگران نباش.

دیگه ثبت نامت کامل شد؟

بالا