[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 95

sambastian

عضو جدید
من گوگل سرچ کردم گفته داریم که
We can write balances on moles like we can on anything else. We'll start with our ubiquitous general balance equation:

As usual we assume that accumulation = 0 in this book so that:

Let us denote molar flow rates by
to distinguish them from mass flow rates. We then have a similar equation to the mass balance equation:

The same equation can be written in terms of each individual species.

dac_ali

عضو جدید
سلامت باشید
منم تقریبا سه تا سه ساعت میخونم
رو ۲۵٪ اول تمرکز کردم و تا پونزدهم تموم میشه و هفته آخرم فقط آزمون های ۲۵٪ اول سال های پیش میزنم ببینم کجاها مشکل دارم برطرف کنم

m@hdi13579

کاربر فعال
سلام به همه
خدا قوت
منم تقریبا در همین حدود روزی حدود 8 ساعت میخونم
22 ابان ازمون 25% اول سنجش دارم
هفته آخرو هم گذاشتم برای مرور
دوستان شما تستا رو چطور میزنید؟؟؟؟
مثلا بعد از اینکه درسو خوندید زوج یا فردا رو میزنید
یا تا یه سال خاصی میزنید
یااینکه همه رو میزنید؟؟؟؟؟

samane a

عضو جدید
دوستان شما تستا رو چطور میزنید؟؟؟؟
مثلا بعد از اینکه درسو خوندید زوج یا فردا رو میزنید
یا تا یه سال خاصی میزنید
یااینکه همه رو میزنید؟؟؟؟؟
دقیقا سوال منم هست
راستی یکی از دوستام به پیشنهاد مشاوره مدرسان برای هر آزمون مثلا 25 درصد اول، آزمون های 25 % سال گذشته چند تا موسسه رو میخره و میزنه ، حداقل 5-6 تا
نظرتون چیه؟ خوبه برای تسلط بیشتر یا اینکه بجاش بیشتر دوره کنیم و تمرکز کنیم واسه آزمون پیش رو؟

sambastian

عضو جدید
برای تست ها بعد از تسلط به فصل دو روز در میان یک تا دوتا میزنم من

برای ازمون هم به نظرم ارزش نداره ازمون های دیگه رو زد و دوره خیلی بهتره

ازمون های دیگه حداکثر دوتا بنظرم کافیه اگر کسی میزنه

خئهی72

کاربر فعال
دوستان کسی اطلاع داره ترمودینامیک استاد بابایی کی منتشر میشه؟!

baran1993

عضو جدید
دقیقا سوال منم هست
راستی یکی از دوستام به پیشنهاد مشاوره مدرسان برای هر آزمون مثلا 25 درصد اول، آزمون های 25 % سال گذشته چند تا موسسه رو میخره و میزنه ، حداقل 5-6 تا
نظرتون چیه؟ خوبه برای تسلط بیشتر یا اینکه بجاش بیشتر دوره کنیم و تمرکز کنیم واسه آزمون پیش رو؟

ن اصلا نیاز نیست سوالای آزمونای آزمایشی رو زد!!! ارزششو نداره

m@hdi13579

کاربر فعال
دقیقا سوال منم هست
در مورد تستا من خودم تا الان روشم این بوده
بعد از مطالعه هر فصل تستای فردشو میزنم
تستهای زوج رو هم هفته آخر میخوام بزنم همراه با مرور
سنجش موقع ثبت نام آزمون دوتا کتاب هدیه میده که آزمونهای سالهای گذشته س من همون ها رو کار میکنم

dac_ali

عضو جدید
من سوالای سراسری 81 تا 91 کار میکنم (مهندسی شیمی- بیو - پلیمر و گاز) چون کتاب تست فعلا در دسترسم نیست
آزمون های موسسات سال های قبل هم خوبه با نحوه سوالات آشنا میشید
این لینک میتونه مفید باشه برای کسایی که میخوان آزمون های آزمایشی رو بگیرن
اگر دوستانی هستن که میتونن آزمون های سال 93 و 94 قرار بدن بسیار ممنون میشیم
[دانلود] بانک آزمون های آزمایشی موسسات کنکور ارشــد

خئهی72

کاربر فعال
من سوالای سراسری 81 تا 91 کار میکنم (مهندسی شیمی- بیو - پلیمر و گاز) چون کتاب تست فعلا در دسترسم نیست
آزمون های موسسات سال های قبل هم خوبه با نحوه سوالات آشنا میشید
این لینک میتونه مفید باشه برای کسایی که میخوان آزمون های آزمایشی رو بگیرن
اگر دوستانی هستن که میتونن آزمون های سال 93 و 94 قرار بدن بسیار ممنون میشیم
[دانلود] بانک آزمون های آزمایشی موسسات کنکور ارشــد

خیلی ممنون.میتونه کمک کنه.
سوالات خود کنکور از سال 81 تا 91 رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

baran1993

عضو جدید
به نظرتون نمیشه مفید باشه؟ حداقل با تیپ سوالا اشنا میشه ادم

بنظرم نیاز نیست شما برید سوال آزمون آزمایشی گیر بیارید بزنید.
نهایتا این خوبه که بعد اینکه خودتون آزمون دادین اون سوالارو یبار بزنید اشتباهاتتون دستتون بیاد.
واسه تمرین هم سوالای کنکور ارشد سالهای گدشته بهترین تمرینه

chem*engineer

عضو جدید
دوستان به نظر من که روزی 6 ساعت، 8 ساعت برای الان خیلییی زیاده!
یادتون نرفته که آزمون اردیبهشت برگذار میشه!
(اگر قرار بود همون بهمن برگذار باشه الان مرداد حساب میشد! :D )
با تجربه ای که من از دیدن دوستان خودم و نظریات بچه های سال های گذشته ی همینجا دیدم، اگر از اول با این ساعت درس بخونی مطمئنا اون آخرا کم میاری. بیشتر کسایی که چندماه آخر بیخیال میشن همونایی هستن که از اول با ساعت های بالا درس میخوندن.
آهسته و پیوسته بهترین حالته!

samane a

عضو جدید
دوستان به نظر من که روزی 6 ساعت، 8 ساعت برای الان خیلییی زیاده!
یادتون نرفته که آزمون اردیبهشت برگذار میشه!
(اگر قرار بود همون بهمن برگذار باشه الان مرداد حساب میشد! :D )
با تجربه ای که من از دیدن دوستان خودم و نظریات بچه های سال های گذشته ی همینجا دیدم، اگر از اول با این ساعت درس بخونی مطمئنا اون آخرا کم میاری. بیشتر کسایی که چندماه آخر بیخیال میشن همونایی هستن که از اول با ساعت های بالا درس میخوندن.
آهسته و پیوسته بهترین حالته!
نکنه داری خودتو توجیه میکنی واسه درس نخوندن :lol::w15:
تازه من میخام 10 ساعتش کنم :w08:

m@hdi13579

کاربر فعال
راستی یادم رفت بگم من هر جا به تست کنکور مهندسی شیمی 92 برخورد کنم اصلا نمیخونمش و رد میشم
میخوام توی فروردین یا اردیبهشت که از خودم آزمون میگیرم این کنکور رو از خودم بگیرم ببینم وضعم چطوره

baran1993

عضو جدید
راستی یادم رفت بگم من هر جا به تست کنکور مهندسی شیمی 92 برخورد کنم اصلا نمیخونمش و رد میشم
میخوام توی فروردین یا اردیبهشت که از خودم آزمون میگیرم این کنکور رو از خودم بگیرم ببینم وضعم چطوره

آره درستش هم همینه.منم از رتبه تک رقمی پرسیده بودم گفت کنکورای 3 سال گدشته رو بذار واسه آخر بزن

chem*engineer

عضو جدید
نکنه داری خودتو توجیه میکنی واسه درس نخوندن :lol::w15:
تازه من میخام 10 ساعتش کنم :w08:

:biggrin::biggrin:
نه اتفاقا، من امسال میخواستم شرکت کنم که به دلایلی دوسال عقب افتاد. اصلا شرکت نمیکنم امسال.
ولی جدآ میگم، این تایم برای الان خیلی زیاده، نهایت 4 ساعت. اشتباه نکنید. تجربه دارم که میگم! :)

m@hdi13579

کاربر فعال
آره درستش هم همینه.منم از رتبه تک رقمی پرسیده بودم گفت کنکورای 3 سال گدشته رو بذار واسه آخر بزن
خب درسته اما یه مسئله ای هست
اخیرا چند ساله سبک سوالات تا حدودی تغییر کرده به نظرم شاید درست نباشه سه سال آخرو کنار بزارید
من که خودم یکسال رو کنار گذاشتم اگرچه توی فروردین چندین سال رو میزنم اما فقط سال 92 رو کاملا کنار گذاشتم
حالا اگه شما میخواید بیشتر یک سال رو کنار بزارید پیشنهاد میکنم یکی دو تا ازکنکورهای قبل از 90 رو بزارید کنار

baran1993

عضو جدید
خب درسته اما یه مسئله ای هست
اخیرا چند ساله سبک سوالات تا حدودی تغییر کرده به نظرم شاید درست نباشه سه سال آخرو کنار بزارید
من که خودم یکسال رو کنار گذاشتم اگرچه توی فروردین چندین سال رو میزنم اما فقط سال 92 رو کاملا کنار گذاشتم
حالا اگه شما میخواید بیشتر یک سال رو کنار بزارید پیشنهاد میکنم یکی دو تا ازکنکورهای قبل از 90 رو بزارید کنار

ممنون از راهنماییتون ولی من پارسال کنکور دادم الان دانشجو ارشدم و برای کمک به شماها پست میذارم اینجا:smile:

dac_ali

عضو جدید
بالا